Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Najbolje online kladionice

Re: Najbolje online kladionice

Postby Alonzo » 26 Feb 2013, 13:40

Pogledacu onda i u vezi te nase kladionice, posto je dobro kombinovati igrace i timove.

Steta sto bet365 ne dozvoljava.

Ako neko zna neku stranu kladinocu sa kombinacijom, neka napise...ali imam osecaj da je to do sada 100 puta napisano... :biggrin:
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Najbolje online kladionice

Postby Vigo » 26 Feb 2013, 14:17

Alonzo wrote:Nemas nikakvu zajebanciju preko bet365 sto se love tice.

Otvoris nalog na moneybookers i tako prebacujes. Treba da sacekas par dana kada prebacis sa moneya na racun...ali tako funkcionise.

Ne znam da li meridian dozvoljava kladjenje posle 00h?

Znam da mozzart to ne dozvoljava, koliko se secam.

Ipak bih ja pre izabrao neku stranu kladionicu...gde se mogu vezati igraci i tekme.


Zasto preko moneybookers-a,mozes direktno sa kartice izvrsiti uplatu i isplatu.To je mnogo prostije.Uplata dodje za 2-3 radna dana.Najcesce treci dan legne novac.
Vigo
 
Posts: 259
Joined: 24 Feb 2013, 19:09

Re: Najbolje online kladionice

Postby Alonzo » 26 Feb 2013, 14:33

Vigo wrote:
Zasto preko moneybookers-a,mozes direktno sa kartice izvrsiti uplatu i isplatu.To je mnogo prostije.Uplata dodje za 2-3 radna dana.Najcesce treci dan legne novac.


Zbog zakona u Srbiji koji ne dozvoljava da se kladimo u stranim kladionicama.

Ovako - ne znaju kada legnu neke pare - da li su od kladjenja ili od ko zna cega.

Jednostavno - ne razmisljam, posto ovi nasi mogu da smaraju. Nisam imao problema, ali eto - cisto da budem siguran u sve to.
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Najbolje online kladionice

Postby Dare » 26 Feb 2013, 14:46

Ne znam kakva je ova WWin kladionica , imaju poslovnicu ovde kod mene u gradu , mislim da imaju mogućnost vezivanja igrača i timova , i da je moguće 00-24 online kladjenje . Proveriću to , solidna ponuda , ne znam kakve su im kvote baš , a uplaćivanje i dizanje keša , je jednostvano dođeš u kladionicu kažeš koliko uplaćuješ/dižeš , daš lovu , i odmah ti je prebačeno na račun.
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13799
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

Re: Najbolje online kladionice

Postby Vigo » 26 Feb 2013, 15:03

Alonzo wrote:
Vigo wrote:
Zasto preko moneybookers-a,mozes direktno sa kartice izvrsiti uplatu i isplatu.To je mnogo prostije.Uplata dodje za 2-3 radna dana.Najcesce treci dan legne novac.


Zbog zakona u Srbiji koji ne dozvoljava da se kladimo u stranim kladionicama.

Ovako - ne znaju kada legnu neke pare - da li su od kladjenja ili od ko zna cega.

Jednostavno - ne razmisljam, posto ovi nasi mogu da smaraju. Nisam imao problema, ali eto - cisto da budem siguran u sve to.


To je skroz isto jer put novca se ne moze sakriti.U slucaju da podizes vecu sumu novca,nista ne bi postigao jer se moze videti odakle je uplaceno na moneybookers.Ali ne mogu ti nista,svejedno.Razgovarao sam ja sa advokatima.Sledila bi privatna tuzba i moraju vratiti novac.Ta odredba stoji tek tako,da malo zastite domace kladionice.

Govorim iz razloga jer je moneyb. komplikovaniji,treba ti racun sa SWIFT kodom,jel tako?Mada svejedno,glavno je da se uzme lova.Pa cekali bi ako treba i godinu dana.
Vigo
 
Posts: 259
Joined: 24 Feb 2013, 19:09

Re: Najbolje online kladionice

Postby Alonzo » 26 Feb 2013, 15:15

Vigo wrote:
Alonzo wrote:
Vigo wrote:
Zasto preko moneybookers-a,mozes direktno sa kartice izvrsiti uplatu i isplatu.To je mnogo prostije.Uplata dodje za 2-3 radna dana.Najcesce treci dan legne novac.


Zbog zakona u Srbiji koji ne dozvoljava da se kladimo u stranim kladionicama.

Ovako - ne znaju kada legnu neke pare - da li su od kladjenja ili od ko zna cega.

Jednostavno - ne razmisljam, posto ovi nasi mogu da smaraju. Nisam imao problema, ali eto - cisto da budem siguran u sve to.


To je skroz isto jer put novca se ne moze sakriti.U slucaju da podizes vecu sumu novca,nista ne bi postigao jer se moze videti odakle je uplaceno na moneybookers.Ali ne mogu ti nista,svejedno.Razgovarao sam ja sa advokatima.Sledila bi privatna tuzba i moraju vratiti novac.Ta odredba stoji tek tako,da malo zastite domace kladionice.

Govorim iz razloga jer je moneyb. komplikovaniji,treba ti racun sa SWIFT kodom,jel tako?Mada svejedno,glavno je da se uzme lova.Pa cekali bi ako treba i godinu dana.


Imam account u rajfajzen banci. Tacnije - dva devizna racuna. Pa oni ne mogu da vide put novca, ako stize sa moneybookersa - ne znaju odakle je stigao na moneybookers. Siguran si da mogu da vide put novca?

Meni ne treba swift. Lagano sam se registrovao na moneybookers.

Znam da je napravljena zbog domacih kladionica...i znam da su nasi slali spisak stranih kladionica koje treba zabraniti.

Kriminalna zemlja, od poreza - carine, kupovine iz inostranstva do kladionice.
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Najbolje online kladionice

Postby Vigo » 26 Feb 2013, 15:28

Banke su privatno vlasnistvo i njima niko nema pravo ograniciti platni promet.To je onda komunizam.E sad,banke su duzne prijaviti policiji ako dodje uplata sa neke strane kladionice,ali to je nemoguce iskontrolisati jer je to masovna stvar.Sem toga,zasto bi to banke radile? Banke su obicni kuriri a drzava vrsi pritisak na njih.Drzava jedino moze pokusati da nekako oporezuje online kladionice,ali to je neizvodljivo.Sloboda interneta itd. Ta odredba je retardirana.Po istoj logici,Englezi mogu reci Vidicu da ne trosi novac van Engleske jer ga je zaradio u njihovoj zemlji.
Vigo
 
Posts: 259
Joined: 24 Feb 2013, 19:09

Re: Najbolje online kladionice

Postby Alonzo » 26 Feb 2013, 16:07

Vigo wrote:Banke su privatno vlasnistvo i njima niko nema pravo ograniciti platni promet.To je onda komunizam.E sad,banke su duzne prijaviti policiji ako dodje uplata sa neke strane kladionice,ali to je nemoguce iskontrolisati jer je to masovna stvar.Sem toga,zasto bi to banke radile? Banke su obicni kuriri a drzava vrsi pritisak na njih.Drzava jedino moze pokusati da nekako oporezuje online kladionice,ali to je neizvodljivo.Sloboda interneta itd. Ta odredba je retardirana.Po istoj logici,Englezi mogu reci Vidicu da ne trosi novac van Engleske jer ga je zaradio u njihovoj zemlji.


Slazem se ja sa tom tvojom logikom, ali znam da je poslat dopis stranim kladionicama da evidentiraju uplate iz Srbije. Neke su ispostovale, neke su ih odbile.

Bolesna je ovo zemlja, ako mogu - naplacivace i vazduh...
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Najbolje online kladionice

Postby Zemunac » 26 Feb 2013, 16:14

Alonzo wrote:
Vigo wrote:Banke su privatno vlasnistvo i njima niko nema pravo ograniciti platni promet.To je onda komunizam.E sad,banke su duzne prijaviti policiji ako dodje uplata sa neke strane kladionice,ali to je nemoguce iskontrolisati jer je to masovna stvar.Sem toga,zasto bi to banke radile? Banke su obicni kuriri a drzava vrsi pritisak na njih.Drzava jedino moze pokusati da nekako oporezuje online kladionice,ali to je neizvodljivo.Sloboda interneta itd. Ta odredba je retardirana.Po istoj logici,Englezi mogu reci Vidicu da ne trosi novac van Engleske jer ga je zaradio u njihovoj zemlji.


Slazem se ja sa tom tvojom logikom, ali znam da je poslat dopis stranim kladionicama da evidentiraju uplate iz Srbije. Neke su ispostovale, neke su ih odbile.

Bolesna je ovo zemlja, ako mogu - naplacivace i vazduh...

Sto se toga tice, bilo je vec nekih tekstova i natpisa i siguran sam da za sada nema problema po tom pitanju. Ja vec nekoliko godina imam akaunt na bet365, lagano dizem pare, lagano i uplacujem na devizni racun pa posle u kladionicu, samo sto ja to radim preko Visa Virtuon kartice.
Od ovih domacih kladionica meni je najbolji Soccer. Tu nema uslova nikakvih i mozes da vezujes sta god zelis. Nekad doduse menjaju linije ali u svakom slucaju nikad nisam imao problem sa Soccerom.
User avatar
Zemunac
 
Posts: 420
Joined: 13 Apr 2011, 15:16

Re: Najbolje online kladionice

Postby Alonzo » 26 Feb 2013, 16:36

I ja imam visa virtuon karticu. Do sada sve funkcionise ok.
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Najbolje online kladionice

Postby Pit Bull » 01 Nov 2013, 20:44

Jel' igra neko na bet365?
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Najbolje online kladionice

Postby Hezonja » 02 Nov 2013, 03:43

Pit Bull wrote:Jel' igra neko na bet365?


Ja sam igrao.
Hezonja
 
Posts: 15235
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Najbolje online kladionice

Postby Pit Bull » 02 Nov 2013, 13:07

Ma treba mi neko ko igra da mi prebaci cent da mogu pratiti prenose
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Najbolje online kladionice

Postby Hezonja » 02 Nov 2013, 14:29

Pit Bull wrote:Ma treba mi neko ko igra da mi prebaci cent da mogu pratiti prenose


Mislim da ne mogu da se prebacuju sa jednog na drugi nalog.
Hezonja
 
Posts: 15235
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Najbolje online kladionice

Postby Pit Bull » 02 Nov 2013, 15:58

Hezonja wrote:
Pit Bull wrote:Ma treba mi neko ko igra da mi prebaci cent da mogu pratiti prenose


Mislim da ne mogu da se prebacuju sa jednog na drugi nalog.


Moze u svakoj online kladionici, ne vidim sto bi bet365 bio izuzetak
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests