Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Najbolje online kladionice

Re: Najbolje online kladionice

Postby Dumb&Dumber » 30 Sep 2015, 17:30

Jel igra/o neko kazino,poker preko mozzarta ili meridiana? Jel vredi igrati ili je to neka cista prevara?
User avatar
Dumb&Dumber
 
Posts: 1286
Joined: 04 Feb 2014, 20:51

Re: Najbolje online kladionice

Postby Tufi » 03 Oct 2015, 10:54

Bet365 za sjutrašnji meč Arsenala i Junajteda daje onaj "in play bonus" o kojem sam pisao nekoliko puta...
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Najbolje online kladionice

Postby Sre10 » 18 Oct 2015, 14:12

Igra li se neko arbitraze? :D
Zanima me koje kladionice ne blokiraju osim pinnacle :D
Silne mutacije zarad lecenja frustracije...
User avatar
Sre10
 
Posts: 1623
Joined: 28 Nov 2011, 15:35

Re: Najbolje online kladionice

Postby -Stefan- » 20 Oct 2015, 17:43

Kako su usrali sajt PinnBet online haos.

Onaj koji je radio sajt po hitno da mu se uzme diploma.
Josephine Skriver
User avatar
-Stefan-
 
Posts: 3330
Joined: 12 Jul 2014, 22:03

Re: Najbolje online kladionice

Postby dupli_vinjak » 24 Oct 2015, 17:52

sad bas ulazim i nista mi ne uspeva.... stari dizajn je bio sasvim korektan...
od izvora vode dva putića, Pop-e se opet odlučio za teži...
User avatar
dupli_vinjak
 
Posts: 417
Joined: 07 Dec 2014, 20:31
Location: Crno-Beli Svet

Re: Najbolje online kladionice

Postby Poker » 27 Oct 2015, 23:05

Bas o tome razmisljam, cak preko tableta ne mogu da se kladim uzivo jer nemaju tu opciju ( ili sam jako ocoravio :D ) na novom sajtu...bas ocajno izgleda
User avatar
Poker
 
Posts: 105
Joined: 16 Feb 2014, 11:51

Re: Najbolje online kladionice

Postby patron » 28 Oct 2015, 07:55

Jel igra neko na olimp-u?

Imaju li veze s Taš-om ili ne?
N.A.
...velikodušan rođače,raspolagati tuđom mukom nije mala zajebancija...
User avatar
patron
 
Posts: 1513
Joined: 22 Mar 2014, 11:25

Re: Najbolje online kladionice

Postby patron » 28 Oct 2015, 08:10

Corba do groba! wrote:
Ovako ide postupak:

Otvorim u Intesi devizni racun i uzmem Visa Electron card. Napravim skrill, verifikujem, i onda ne uplacujem na skrill preko inteze vec samo prebacim s nekog drugog skrill naloga na moj. Tako izbegavate da banka zna da je novac(koji cete kasnije podici preko visa cartice) stecen online kladjenjen. Naravno, jedino ako imate vec nekog ko se kladi online, ili ko ima lovu na skrillu i ko je voljan da vam prebaci, pa mu vi date na ruke ili na neki drugu nacin. Kad verifikujem karticu stavim non-gambling, i onda onaj iznos od 2-3e koji se koristi za verifikaciju, ne mogu da koristim za kladjenje, ali mi to ne igra nikakvu ulogu. Sto se tice isplate, sljaka bez problema. Skinem lovu sa kladionice na skrill, pa sa skrilla na karticu i najnormalnije podignem u banci. Postoji i opcija preko skrill kartice, gde novac podizete na bilo komp bankomatu u drzavi ili inostranstvu. S tim sto je dnevni limit 250e, i ako se podize u Srbiji izgubicete izvestan procenat zbog konverzije valute, jer je kod nas isplata moguca samo u dinarima.


Najjednostavniji način je sledeći

Otvori se devizni račun u Intesi,podigne Visa internet kartica i direktno se uplati na online kladionicu(u mom slučaju bet365).
Poželjno da uzmete i online banking za komp da od kuće pratite uplate i isplate.

Ako uplatite 10e,potrebno je da na računu imate oko 10.5-10.6e.Tu razliku od 0.5-0.6e uzme banka ali vam nakon 4 dana vrati,to je neki vid zaštite sa strane banke.

Isplate idu na 4 radna dana direktno na karticu s koje ste uplatili.

Ovako se kladim jedno 4-5 godina i nikad nisam imao nikakve probleme ni od kladionice ni od banke.

Ako imate nekih dodatnih pitanja slobodno me kontaktirajte.
N.A.
...velikodušan rođače,raspolagati tuđom mukom nije mala zajebancija...
User avatar
patron
 
Posts: 1513
Joined: 22 Mar 2014, 11:25

Re: Najbolje online kladionice

Postby Poker » 28 Oct 2015, 14:09

patron wrote:Jel igra neko na olimp-u?

Imaju li veze s Taš-om ili ne?

Pratim ih vec neko vreme. Dobre kvote imaju, solidna ponuda..a sad imaju akciju da ako uplatis 200 din daju ti bonus 500din( nisam uplacivao licno, ne znam da li ima nekih uslova za obrtanje ili se moze odmah igrati sa tim bonusom)

Ako je neko vec registrovan I igra neka napise nesto vise - da li primaju vece uplate? Koliko su pouzdani sto se tice isplata?( vidim da I'm je vecina uplatnih mesta juzna srbija, za nas na severu nema nista :biggrin: tako da bih morao da vrsim isplatu preko bankovnog racuna )
User avatar
Poker
 
Posts: 105
Joined: 16 Feb 2014, 11:51

Re: Najbolje online kladionice

Postby Corba do groba! » 28 Oct 2015, 18:35

patron wrote:
Corba do groba! wrote:
Ovako ide postupak:

Otvorim u Intesi devizni racun i uzmem Visa Electron card. Napravim skrill, verifikujem, i onda ne uplacujem na skrill preko inteze vec samo prebacim s nekog drugog skrill naloga na moj. Tako izbegavate da banka zna da je novac(koji cete kasnije podici preko visa cartice) stecen online kladjenjen. Naravno, jedino ako imate vec nekog ko se kladi online, ili ko ima lovu na skrillu i ko je voljan da vam prebaci, pa mu vi date na ruke ili na neki drugu nacin. Kad verifikujem karticu stavim non-gambling, i onda onaj iznos od 2-3e koji se koristi za verifikaciju, ne mogu da koristim za kladjenje, ali mi to ne igra nikakvu ulogu. Sto se tice isplate, sljaka bez problema. Skinem lovu sa kladionice na skrill, pa sa skrilla na karticu i najnormalnije podignem u banci. Postoji i opcija preko skrill kartice, gde novac podizete na bilo komp bankomatu u drzavi ili inostranstvu. S tim sto je dnevni limit 250e, i ako se podize u Srbiji izgubicete izvestan procenat zbog konverzije valute, jer je kod nas isplata moguca samo u dinarima.


Najjednostavniji način je sledeći

Otvori se devizni račun u Intesi,podigne Visa internet kartica i direktno se uplati na online kladionicu(u mom slučaju bet365).
Poželjno da uzmete i online banking za komp da od kuće pratite uplate i isplate.

Ako uplatite 10e,potrebno je da na računu imate oko 10.5-10.6e.Tu razliku od 0.5-0.6e uzme banka ali vam nakon 4 dana vrati,to je neki vid zaštite sa strane banke.

Isplate idu na 4 radna dana direktno na karticu s koje ste uplatili.

Ovako se kladim jedno 4-5 godina i nikad nisam imao nikakve probleme ni od kladionice ni od banke.

Ako imate nekih dodatnih pitanja slobodno me kontaktirajte.


Ja ne uplacujem direktno sa kartice na kladionicu, jer ne zelim da ostavljam tragove u banci da uplacujem/isplacujem novac sa online kladionica, da posle ne bih imao nekih problema posto je online kladjenje zvanicno nelegalno u Srbiji. Recimo da radim sa vecim sumama, pa mi je bitno da ne ostavljam tragove u banci. Moneybooker je online wallet i banka nema nikakvo pravo da od njih trazi poreklo novca, tako da sam tu bezbedan. Pitanje je dana kad ce u Srbiji i zvanicno poceti da primenjuju zabranu kladjenja u stranim kladionicama, kao u vecini drzava u Evropi.
>I-I-I>
User avatar
Corba do groba!
 
Posts: 684
Joined: 14 Sep 2013, 14:51

Re: Najbolje online kladionice

Postby patron » 28 Oct 2015, 19:09

@Corba do groba

Možeš i veće iznose da povučeš s bet365.Mene još niko nije cimao za to,niti postavljao nikakva pitanja.

Naravno može i preko Skrill-a kao i Neteller-a da se uplaćuje.
N.A.
...velikodušan rođače,raspolagati tuđom mukom nije mala zajebancija...
User avatar
patron
 
Posts: 1513
Joined: 22 Mar 2014, 11:25

Re: Najbolje online kladionice

Postby Tajler Darden » 05 Nov 2015, 13:31

Планирам данас да се са Моцарта пребацим на 365... Може ли ми неко рећи своја искуства? Доста људи ми је рекло да је 365 много бољи...

Мени основни разлог - јајарске квоте на Моцарту.
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Najbolje online kladionice

Postby patron » 05 Nov 2015, 18:07

@Tajler

Ako preferiraš live klađenje na fudbal bet365 je najjači.Imaju mnogo live prenosa svih liga,nemačka,francuska,španska(I i II liga),turska,ruska,grčka,norveška,indijska :okk: ...

Za košarku ne znam kakvu ponudu imaju al prenose EL.
N.A.
...velikodušan rođače,raspolagati tuđom mukom nije mala zajebancija...
User avatar
patron
 
Posts: 1513
Joined: 22 Mar 2014, 11:25

Re: Najbolje online kladionice

Postby Tajler Darden » 05 Nov 2015, 18:44

Немам неко правило што се клађења тиче, све зависи од "форме" у којој се налазим. :D

Док сам играо лајв на Моцарту, квоте су исто пресмешно расле... Синоћ сам био са другаром у 365, шокиран сам разликама у квотама...

Безобразни су што се тиче граница за поене, што на кошаркаше, што на тимове... Сад има нека акција 4, 5, 6+1 (ово +1 је као нека специјална понуда где су на пар мечева јаче квоте). Те јаче квоте нису биле ни приближне ономе што је у 365.

Управо се спремам да одем до Моцарта и подигнем сав новац. Одлука је донета. :biggrin:

Само ми реци, да ли уколико погодим тикет новац одмах леже на рачун или морам чекати?
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Najbolje online kladionice

Postby Corba do groba! » 05 Nov 2015, 18:56

Bet365 je definitivno najbolja kladionica na trzistu ukoliko si prosecan igrac, i ne igras preterano sumnjive lige sa velikim uplatama. Imaju ogromnu ponudu za sve sportove, sve to propraceno i live kladjenjem. Lova, naravno odmah legne na racun, u roku od minut od kad se neki dogadjaj zavrsio. U globalu, mislim da ces biti veoma zadovoljan :)
>I-I-I>
User avatar
Corba do groba!
 
Posts: 684
Joined: 14 Sep 2013, 14:51

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests