Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

NBA KLADIONICA

Re: NBA KLADIONICA

Postby Angus Young » 09 Jan 2018, 14:38

Ma kazem da se povela rasprava zbog nesporazuma
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19490
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: NBA KLADIONICA

Postby bwa » 09 Jan 2018, 14:44

Ne dekoncentrisite brata Wiper-a, ima on pametnija posla od rasprave sa nama :biggrin: . No plajvaz u ruke pa prepisujte one tipove odozgo i kazite coeku fala sto hoce da ih podijeli odje. Eto tako.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11343
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: NBA KLADIONICA

Postby wiper » 09 Jan 2018, 14:58

Našao sam vremena da bacim koje slovo za Adamsa i svoje neko mišljenje o ovom tipu:

S.Adams(OKC) -13,5 @ 1,85 soccer 4,5/10

Večeras ekipa Oklahome u svojoj Chesepeake Energy Areni dočekuje oslabljene Blazerse koji će večeras nastupiti bez svog najboljeg igrača, Damianna Lillarda. Bez obzira na njegov izostanak očekujem solidan otpor gostujuće ekipe i još jedan sjajan duel na centarskoj poziciji gde će koplja ukrstiti zver iz Bosne i mladi Novozelandjanin, jedno je sigurno - prštaće na sve strane.

Opšte poznata stvar je da Adams živi od lopti kojima ga hrani Westbrook, medjutim velika trojka je uhvatila ritam i napokon pokazuje ono što se od igrača takvih kalibra i očekuje. Logično je da tu poenterski ispada Adams što pokazuje i njegova forma u poslednjih 5 mečeva, samo je jednom uspeo da predje današnju marginu i to u prošlom meču protiv Finiksa baš kada je BIG 3 zakazala. Kao što rekoh već, večeras nema Lillarda pa sam siguran da će Westbrook mnogo više gledati ka košu nego li ka Adamsu, jer će mu čuvar biti Napier koji i nije nešto poznat po dobroj odbrani.

Portland je 7. u ligi po odbrani centarske pozicije sa 19.9 primljenih poena u proseku, a ukupno su 5. odbrana lige. Generalno gledano svi visoki igrača Blazersa su bolji defanzivci nego ofanzivci, ipak je u toj ekipi zadatak bekova da poentiraju više nego ostali. Ove dve ekipe su se već jednom sastale ove sezone i Adams je dao čitavih 4 poena, za 31 minut na parketu je ukupno šutnuo 3 puta (!) i nije izveo niti jedno slobodno bacanje, očigledno je da su odradili dobar skauting na njemu, ne sumnjam da će tako biti i večeras.

Večeras očekujem trpanje od strane Wesa, dok njegovi saigrači imaju nešto teže matchupove, a Steven sigurno ima najteži, Nurkić je ozbiljan rim protector i očekujem da će ga spustiti ispod grane.
Last edited by wiper on 09 Jan 2018, 15:55, edited 1 time in total.
JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: NBA KLADIONICA

Postby Dovla933 » 09 Jan 2018, 15:00

hahahah provokatora, bas sam provocirao, da sam hteo to bi izgledalo drugacije, npr ovako...
Moji tipovi za veceras..
Singl 1:
E.Fournier(ORL) +17,5 @ 1,85 mozzart

stake: 9/10
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Singl 2:
S.Adams(OKC) +12,5 @ 1,85 mozzart

stake: 6/10
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dubl:
D.Smith(DAL) -14,5 @ 1,85
B.Bogdanović(SAC) -11,5 @ 1,85

3,42 mozzart
stake: 4/10
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tiket:
T.Johnson(MIA) -14,5 @ 1,85
S.Ibaka(TOR) -14,5 @ 1,85
E.Payton(ORL) -14,5 @ 1,85

6,33 mozzart
stake: 3/10

Srecno svima koji mene isprate :hatman:
User avatar
Dovla933
 
Posts: 1254
Joined: 17 Apr 2014, 19:40

Re: NBA KLADIONICA

Postby wiper » 09 Jan 2018, 15:01

Samo opušteno braćo, uživajte u životu :smoke:

JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: NBA KLADIONICA

Postby Гроф Тинторето » 09 Jan 2018, 16:02

Dovla, koliko ti iznosi 1 unit?
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31594
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: NBA KLADIONICA

Postby Sani » 09 Jan 2018, 16:17

Kao neko ko je mnogo toga video u kladionici (i radio jedno vreme), mogu da vam kazem samo jedno - ne postoji ozbiljna zarada od igraca, ako mislis da ih igras na znanje, ako verujes da poznajes igru, i zbog toga pogadjas, samo ces se zajebati ako krenes da ulazes neki ozbiljan novac.

Desi se nekad da te krene, neki zakon velikih brojeva (ne mozes stalno da promasujes), i to je to. Slazem se, treba da postoji odredjena doza znanja, da se bar malo ta verovatnoca poveca da pogodis tiket, ali to je nesto minimalno. Bukvalno uhvatite zatvorenih ociju 'ubadajte' strelce, uvek cete biti negde bar oko 50% pogodjenih.

Ako stvarno zelite da zaradite (ko ima dosta novca), koristite progresiju, jurite razliku ili nesto slicno, i opet, to ima dosta mana.

Ja sam svasta pokusavao, sada sam se vratio na to da odigram nekad za 100 i 200 dinara :biggrin: , cisto da se isprati nekad kad nema zanimljivih utakmica u NBA.
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: NBA KLADIONICA

Postby Sezione » 09 Jan 2018, 16:26

Гроф Тинторето wrote:Dovla, koliko ti iznosi 1 unit?

Ma sad provocira ali neko ko ne skapira moze da se upeca i da baci pare. Stoga, banuj ga :D
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13724
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: NBA KLADIONICA

Postby wiper » 09 Jan 2018, 16:32

Sani wrote:Kao neko ko je mnogo toga video u kladionici (i radio jedno vreme), mogu da vam kazem samo jedno - ne postoji ozbiljna zarada od igraca, ako mislis da ih igras na znanje, ako verujes da poznajes igru, i zbog toga pogadjas, samo ces se zajebati ako krenes da ulazes neki ozbiljan novac.

Desi se nekad da te krene, neki zakon velikih brojeva (ne mozes stalno da promasujes), i to je to. Slazem se, treba da postoji odredjena doza znanja, da se bar malo ta verovatnoca poveca da pogodis tiket, ali to je nesto minimalno. Bukvalno uhvatite zatvorenih ociju 'ubadajte' strelce, uvek cete biti negde bar oko 50% pogodjenih.

Ako stvarno zelite da zaradite (ko ima dosta novca), koristite progresiju, jurite razliku ili nesto slicno, i opet, to ima dosta mana.

Ja sam svasta pokusavao, sada sam se vratio na to da odigram nekad za 100 i 200 dinara :biggrin: , cisto da se isprati nekad kad nema zanimljivih utakmica u NBA.


Moram reći da se apsolutno ne slažem sa tobom.

Ako ti nisi osetio ozbiljnu zaradu na igrače to ne mora da znači da neće niko, nemoj da globalizuješ. Možda jesi mnogo toga video u kladionici, ali ja sam više, veruj mi. Mnogo sam dugo u ovome, nema šta nisam probao da igram, koju taktiku nisam upotrebio. Na kraju sam shvatio da mi ne treba nikakva taktika niti bilo koji drugi forum, izvor tzv dojava ili da slušam kojekakve lelemude. Od kada uredno vodim svoju banku i igram samo tipove na svoje poznavanje NBA lige ja sam u plusu. Evidenciju ovde vodim svega mesec dana i sam znaš kakva je, a tipujem na ovaj način dosta duže od toga i ne sećam se kada sam mesec završio u minusu. Nisu to uvek bili plusevi od 100+ unita, ali su bili.

Tako da ako si ti loše prošao sa igračima (ne ulazim u to da li si ih igrao na svoju ruku ili si prepisivao od nekoga) ne znači da će svako :okk:

Znam dosta ljudi koji žive od pisanja prognoza za igrače i koji imaju preko 65% uspešnosti pogadjanja i mnogo unita plusa. Računica je jednostavna - samo pratiš te ljude, ne tupiš previše i lova je tvoja.
JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: NBA KLADIONICA

Postby bwa » 09 Jan 2018, 16:32

Sezione wrote:
Гроф Тинторето wrote:Dovla, koliko ti iznosi 1 unit?

Ma sad provocira ali neko ko ne skapira moze da se upeca i da baci pare. Stoga, banuj ga :D

I obrisite post, ipak se ovdje o parama radi. A i bezobrazluk je u pitanju.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11343
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: NBA KLADIONICA

Postby Гроф Тинторето » 09 Jan 2018, 16:40

Sezione wrote: Stoga, banuj ga :D


Provociraj, provociraj :D
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31594
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: NBA KLADIONICA

Postby Sani » 09 Jan 2018, 16:56

wiper wrote:Moram reći da se apsolutno ne slažem sa tobom.

Ako ti nisi osetio ozbiljnu zaradu na igrače to ne mora da znači da neće niko, nemoj da globalizuješ. Možda jesi mnogo toga video u kladionici, ali ja sam više, veruj mi. Mnogo sam dugo u ovome, nema šta nisam probao da igram, koju taktiku nisam upotrebio. Na kraju sam shvatio da mi ne treba nikakva taktika niti bilo koji drugi forum, izvor tzv dojava ili da slušam kojekakve lelemude. Od kada uredno vodim svoju banku i igram samo tipove na svoje poznavanje NBA lige ja sam u plusu. Evidenciju ovde vodim svega mesec dana i sam znaš kakva je, a tipujem na ovaj način dosta duže od toga i ne sećam se kada sam mesec završio u minusu. Nisu to uvek bili plusevi od 100+ unita, ali su bili.

Tako da ako si ti loše prošao sa igračima (ne ulazim u to da li si ih igrao na svoju ruku ili si prepisivao od nekoga) ne znači da će svako :okk:

Znam dosta ljudi koji žive od pisanja prognoza za igrače i koji imaju preko 65% uspešnosti pogadjanja i mnogo unita plusa. Računica je jednostavna - samo pratiš te ljude, ne tupiš previše i lova je tvoja.


Samo napred, drago mi je ako si u plusu, retki su takvi. Nisam ja lose prosao, nisam lud da ulazim u to sa velikom lovom.

To sto zive od pisanja prognoza, ne znaci da su u plusu zato sto pogadjaju toliko da bi bili u plusu, vec zato sto ima bas mnogo likova (da ne kazem budala) koji prepisuju od svakog, i spremni su da daju novac za to, uopste ne mislim na tebe.

Oko tih 65%, mnogo je to diskutabilno brate. Ulazi svako vece tako na singlove po 1000din, pogodi 2/3, vezes dve veceri sa 2/3, u plusu si 1400din, trece vece neka bude 1/3, sve ukupno si u plusu 250 dinara, za tri veceri - ulozeno 9000, dobitak 9250.

Kazem ti, jos uvek mogu da budu bezobrazni da ti obaraju granicu, blokiraju uplatu ako misle da je ''velika''.

Da ne bude da hejtujem, svaka cast wiper ako si ti u dobrom plusu od kladionice, rokajte samo. :biggrin:
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: NBA KLADIONICA

Postby Dovla933 » 09 Jan 2018, 17:20

bwa wrote:
Sezione wrote:Ma sad provocira ali neko ko ne skapira moze da se upeca i da baci pare. Stoga, banuj ga :D

I obrisite post, ipak se ovdje o parama radi. A i bezobrazluk je u pitanju.

Mama, mama, kme kme..
@tintoreto 200 kinti unit, 4 soma ulozeno.. :nisamja:
User avatar
Dovla933
 
Posts: 1254
Joined: 17 Apr 2014, 19:40

Re: NBA KLADIONICA

Postby wiper » 09 Jan 2018, 17:22

Sani wrote:Samo napred, drago mi je ako si u plusu, retki su takvi. Nisam ja lose prosao, nisam lud da ulazim u to sa velikom lovom.

To sto zive od pisanja prognoza, ne znaci da su u plusu zato sto pogadjaju toliko da bi bili u plusu, vec zato sto ima bas mnogo likova (da ne kazem budala) koji prepisuju od svakog, i spremni su da daju novac za to, uopste ne mislim na tebe.

Oko tih 65%, mnogo je to diskutabilno brate. Ulazi svako vece tako na singlove po 1000din, pogodi 2/3, vezes dve veceri sa 2/3, u plusu si 1400din, trece vece neka bude 1/3, sve ukupno si u plusu 250 dinara, za tri veceri - ulozeno 9000, dobitak 9250.

Kazem ti, jos uvek mogu da budu bezobrazni da ti obaraju granicu, blokiraju uplatu ako misle da je ''velika''.

Da ne bude da hejtujem, svaka cast wiper ako si ti u dobrom plusu od kladionice, rokajte samo. :biggrin:


Hvala ti brate i drago mi je da nisi pucao veću lovu :okk:

Suština je da žive od toga, dobro pogadjaju i dobro im ide i sve dok bude kladionica (a biće ih doveka kako je krenulo) oni će lepo zaradjivati od toga. Jednostavno ljudi uspevaju da naprave novac od njihovih predloga i rade volje im plaćaju za to.

Što se tiče ovog plusa od 250din i primera što si naveo, zato postoje stakeovi koji pokazuju koliko si siguran u neki par. Nećeš ti na svaki tip uložiti istu svotu novca, u nešto si više siguran, u nešto manje. Kod mene se do sada pokazalo da oni parovi u koje sam sigurniji da češće prolaze i obrnuto, tako da profit itekako može da se napravi. Nikako ne smemo zaboraviti dublove i triplove, jer ako ubodeš npr. dubl tebi profit drastično skače i to više nije tako mali plus. Tako da kada se svede računica, kada lepo posložiš tipove i ubodeš čak i preko 60% predloženih parova tu može lep plus da se napravi na dugoročne staze.

I hvala ti još jednom, uvek rado prihvatam normalne komentare i argumentovanu raspravu :okk:

A sada odoh da radim, dosta je popodnevnog pisanja na ovoj temi :)

Čujemo se večeras braćo i navijamo za lepo veče.
JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: NBA KLADIONICA

Postby fabricio » 09 Jan 2018, 17:35

Nedo bog da ja pocnem da prepisujem ovo od Wipera. Bankrotirace covek,kod mene samo obrnuto dolazi :laugh:
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests