Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby kotrljko » 19 Nov 2012, 16:31

uf,ovde imam stosta da kazem :laugh:

pocecu od najsvezijih lepih dozivljaja

pre 3 nedelje odigram :

everton-liverpul,fejenord-ajaks i celzi-manca 1GG,GG2+ za 500 din (8 kombinacija)

fejenord dodje par minuta pre kraja 2:2.everton 2:2 u 30 minutu, i ostane mi celzi ( moji plavci :inlove: ) . otvara se mec u 5 minutu,12 minut manca daje i drugi gol i trebaju mi golovi celzija ...promasujemo sanse,nece da udje i onda 45 minut MATA iz slobodnjaka za 1:2 i odma kasa 19.000 pocetak drugog poluvremena 2:2 :blue: (sreca pa dadose pre crvenog kartona) i jos 25.000 :blue: :blue: :blue:

daj dan sam naplatio jos 2 tiketa,cekao river-boka j. gg za 7.000 i gg3+ za 9.000 ...bas lep dan - 60.000 u plusu,steta sto nece tako cesce :nisamja:

imam jos 2 onako iz prve :

pre 15-ak godina pogodim celu italijanski ligu koja se igrala u nedelju ( 7 meceva) ... zanimljivo je da su mi se svi smejali kad sam igrao juve-kaljari X u glavu (na juve bila kvota 1.10) ali je tada presao iz kaljarija u u juve jedan urugvajac (ne mogu da ses tim imena sad) i reko dace im bod juve i tako i bi ...0:1 5 minut,1:1 10 minut Inzagi i ostane do kraja tako...prodjem ja sve meceve od 15h i ostane mi u 20:45 inter-roma 1.povede inter sredinom prvog pluvremena,1:1 posle par minuta,na pocetku drugog 2:1 za inter i onda DRHTANJE do zadnje sekunde meca...roma gazi,inter se grcevito brani a onda 90 minut,lopta u prazno i izlazi igrac Rome sam na golmana,obilazi ga i sutita u padu na prazan gol...lopta se kotrlja do gola i prolazi par cm pored stative...srce u peti ali lova u dzepu :laugh: to je bilo na 10 din oko 2000 dinara ali se ne secam koliko je bilo u markama.mislim oko 500 maraka li nisam siguran...


i drugi :

na 350 din - 72.000 ...to je tada bilo oko 1000 evra

sve mi prodje i cekam uvece korinitijans 1-1 za pare ...

0:1 10 minut :crybaby:
ja u prevozu a drug mi javlja ...

ne javlja se a minuti prolaze :colera:

zvoni telefon - 1:1 32 minut .... ajmo bre korinitjans :biggrin:

spustam slusalicu a posle 3-4 minuta opet zvoni ...ja u dilemi dal da se javim ... javljam se a on 222222222222222:1 za korinitjans :ojha: poluvreme ...
posto su to bile ogromne pare u tom trenutku za mene (a i sad su :roll: ) a radio sam u kladionici pa sam znao sve oko nje,ipak sam otisao u eurosport i branio za 10.000 ...ali mi nije bilo zao nimalo tih para ...ostalo 2:1 do kraja meca :hatman:

secam se da sam isao taksijem po pare,bili puni dzepovi kao da valjam :biggrin:
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby VMJunior » 19 Nov 2012, 16:37

Ajde,možemo tu i tamo i za ostale kockarske "vratolomije".
Evo jedna,totalno u detalj.

Radi se o ruletu koji inace ne podnosim,i igram ga jednom u godinu dana,kada sam na letovanju ili zimovanju,mrzim ga ne zato sto sam izgubio mnogo para,daleko od toga,nego sto je to nevidjena glupost,sve mi je mracno u vezi sa tim ruletom.

Uzmem ja 500 dinara da kupim sladoled Nirvanu,cini mi se da je kostala oko 130 din tada.Izadjem u papucama iz kuce,przi koliko je vruce.Kupim ja sladoled i krenem ka kuci.I naravno u jednom trenutku se pali lampica.Ajde na rulet da odem.A najblizi rulet mi uopste nije bio toliko blizu,jedno 15ak min laganog hoda.I toliko me vuklo nesto da me nije mrzelo po vrucincini da idem.

Ulazim ja sa 200-300 din i kao krenem nesto sitno,gore dole,mic po mic i dodjem do 1000 din.Tako je sve nesto islo sporo da me mrzelo vise da igram i ajde da ubrzam i krenem da stavljam svoje omiljene brojeve sve vise i vise.Omiljeni brojevi su mi izmedju ostalih 1 i 2(2 je najomiljeniji).I naravno kao i svaka srecna rulet prica,bam,bam,bam,bam i ja se dignem na 25 000 dinara,ne verujem,upada dvojka 5 puta u 12-13 brojeva.I tako,otisao ja po sladoled ,vracam se sa 250 evra tada. :biggrin:

A takodje imam i onu mracnu kockarsku pricu za novine,rubrike za roditelje itd.Pozovem druga da kupim mobilni,i kao ajmo uspet na rulet,stavim 1000 dinara...i ostatak price je poznat.To je bilo davno i tada sam shvatio da je najvaznije imati meru.
To je jedni pravi put i uspesni put,bar za mene.

Bice,bice jos prica.A pricacu i za neke slucajeve iz moje okoline. :okk:
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Unexpected » 19 Nov 2012, 16:43

Moje jedino klađenje.

Vikend u vojsci zna i jeste previše dosadan.
Rešim tako i ja da probam tu kladionicu. Uzmem listu, bacim 15 parova na papir, sve skupa, na 50 dinara (tada je to bio minimum), dobitak, ako tiket prođe, oko 1000DM.
Krećem da prepisujem, dođem do nekog 11 para, Valensija - Barsa, planirano X2. Barsi treba za titulu, Valensija ništa specijalno, rešim da igram čistu dvojku.

Naravno, prođe svih 14 parova i dođe X na Valensija - Barsa.

Ako ništa naučio sam dve stvari.
Alavost se ne isplati (iako mi to nije jedna od mana) i nije kladionica za mene.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Baron » 19 Nov 2012, 16:47

Kad smo vec kod ruleta, godina 2011, more, Herceg Novi(Igalo) ...poneli mi tako po 250-300 eura,nas 5...treci vece,para gotovo da nemamo,krece posebni crni humor kakav uvek ide uz takve no money situacije,kladionica nije isla, nije ni bilo parova,tek kvalifikacije za LS(drugo kolo, secam se Dinamo HJK 3+ imali dojavu, 0-0 zavrsilo,kao i sve dojave ) :D Jedino sto nam preostaje rulet...skupimo tako mi neke pare...uspust sve brojeve koje smo culi, pamtimo,sujevjerje i sve sto ide uz to...prvih par krugova nista...vec pocele i te pare da se trose,mi vec poceli da smisljamo planove kako cemo posle 3 dana kuci....i onda gotovo sve stavljamo na broj 23 (datum rodjenja jednog od nas,inace clana foruma ) :D ...strepnja,znoj,hladnoca,najgorih 30ak sekundi u zivotu, i kuglica pada pravo u 23 ! :D I ostadosmo mi tako 10 dana, sjajan, nezaboravan provod...posle nas je krenula i kladionica, i taj rulet nije znao da nas ne pocasti..bas ludih 10 dana !
User avatar
Baron
 
Posts: 17748
Joined: 25 Sep 2012, 18:21



Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Dare » 30 Jan 2013, 11:38

Ja sam fulao Lens - Bordo , prije jedno 4-5 godine . Zadnje kolo ili predzadnje ne znam tačno . Odigram 2 tiketa , i čekam na jednom Bordo 2 a na drugom iz X u 2 . Uplata po 1KM (50dinara).

Poluvreme Bordo 1-1 , 80 i neka minuta , ja ludim , ide Bordo u napad , bum , vode 2-1 . Ludilo skačem trčim vrištim . Na jednom dobitak 60€ , a na drugom tiketu 350€. Kad ono ide Lens u napad nakon 2-3 minuta , i bum 2-2 neki idiot valjda napravio penal ili tako nešto , ne sećam se najbolje .

Ili kad je ortak za 3000 KM (1500€) , promašio Zadar - Partizan u košarci , on igrao na Zadar a bilo nerešeno u regularnom :D
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13733
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Pit Bull » 20 Sep 2013, 23:51

Nacitah se svakvih prica... Ja svoju kad bi ispricao, pola bi popadalo kad bi procitalo pola ne bi verovalo pa necu da vas testiram :biggrin:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby 71:70 » 04 Feb 2014, 10:08

Ovde mogu romane da pisem.
Samo u 2014oj sam padao na jedan kos ili gol bar za 1000e.
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Hezonja » 04 Feb 2014, 13:06

U nedelju, samo Sporting, tiket sest parova, naravno najmanja kvota, oni se ispromasuju sudija dva penala ne svira...
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Lenjivac » 17 Mar 2015, 12:52

Јесте да дуго није нисано на овој теми, али морам са вама поделити ову причу.
Прича у којој сам био један од индиректних учесника највећег добитка у кладионицама за које сам ја чуо или имао прилике да видим....
Почиње овако...завршио сам факс и док сам слао биографије и јурио посао у струци, запослио сам се у руској кладионици Betcity...плата 25.000 али боље и то него да седим кући, па хајде, док не нађем нешто боље....до тада је моје искуство са кладионицом било викендом по неки тикет, од 100, 200 динара, пар добитака...највећи око 5000 динара....тада сам упознао шта значи кладионица и како људи добијају али и губе огромне новце....Кад сам био прва смена отварала се кладионица у 10.00 и већ у 10.05 су долазили ликови који су знали да остану по цео дан...играло се све и свашта...Live се пичио сваки дан, и нисам могао да верујем како људи губе новац играјући тамо неки стони тенис, одбојку на песку, ма било шта и играче за које никад нису ни чули ни видели ( бар ја мислим да нису)...Мало по мало, почео сам и ја да играм, наравно, гледајући све то имао сам неку тактику, уплатим први тикет уживо и ако паднем не играм више тај дан, а ако добијем уложим добитак и још пар пута одиграм( кад си цео дан за екраном, може се бирати до миле воље и лепо зарадити) и 1000, 1500 динара дневно добитка мени је било сасвим довољно...и морам признати да ми је сасвим добро ишло...кад се накупи то од почетне плате 25.000, и са бакшишом, ја сам плату и више него дуплирао...често ми се дешавало да плату уопште не дижем са рачуна, и да живим само од бакшиша и мојих тикета...и морам признати да ми је тај период био сасвим, сасвим леп, али на срећу нисам се дуго задржао у кладионици јер сам после 6 месеци добио посао у другој фирми у струци и остало ми је да одрадим још недељу дана у кладионици и завршавам...Кад кажем на срећу, дефинитивно сам мишљења да је то зависност јер то толико вуче да је само питање времена кад бих и ја почео да играм на већу суму, и кад би се забунарио, јер уз дужно поштовање свима који су од кладионице зарадили паре, за мог мандата док сам радио, није било лика који је могао да каже да је био у плусу од клађења...до те последње недеље...Често је долазио лик,средовечни човек који је играо за добру лову....Како је максимална исплата била 3 милиона( примера ради у Моцарту је тад максимала била 500 хиљада), увек је гађао максималу...али оно што је играо и колико је уплаћивао мени је било крајње чудно...обично је играо 4-5 утакмице по тикету и то квоте које је заиста тешко погодити, прелазе, углавном Х-1, 1Т2+ПП, а уплате у зависности од квоте 15, 20 хиљада, некад чак и до 30 хиљада....Обично је долазио средом и петком и мени никад није било јасно какве он рачунице има да игра јер је прилично лагано падао...једном му је био жив тикет, прошао је све и чекао је само једну текму Х-1, знам да је била паника у централи, али је дошло Х-Х... и онда та моја последња недеља, четвртак је био, долази он и доноси три листића...на првом 4 текме, на другом исте 4 и додата још једна и на трећем исте 4, избачена она пета са другог тикета и додата још једна друга утакмица...на сваком уплата од 15-18 хиљада и на сваком максимална исплата....БУУУМ...9.000.000 динара...сва три тикета прошла... :krsti:
Несрећа у целој причи је што се последња текма играла и недељу, ја сам у суботу завршио своју смену и поздравио се са клаџом...тако да сам остао без заслуженог бакшиша за који верујем да би био великодушан....Колеге су ми рекле да ништа нису добиле, и тешим што се таква исплата није ни обавила у самој клаџи него је човек морао да иде до централе, што га ипак верујем не би спречило да сврати до мене и почасти ме, јер на крају крајева, ипак сам и ја донекле заслужан... :beyond:
Last edited by Lenjivac on 17 Mar 2015, 13:44, edited 1 time in total.
"Неки мисле да је наше време прошло, а ја кажем да њихово још није дошло"-Душко Вујошевић
User avatar
Lenjivac
 
Posts: 536
Joined: 10 Dec 2014, 12:36

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby VMJunior » 17 Mar 2015, 13:17

Šta si ti sad napisao, samo ti razumeš :biggrin:
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Lenjivac » 17 Mar 2015, 13:46

случајно сам послао, а да нисам завршио...sorry... :beyond:
"Неки мисле да је наше време прошло, а ја кажем да њихово још није дошло"-Душко Вујошевић
User avatar
Lenjivac
 
Posts: 536
Joined: 10 Dec 2014, 12:36

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby VMJunior » 17 Mar 2015, 17:56

Betcity je moja omiljena kladionica, mnogo me sreca pratila tamo, puno para sam uzeo tamo, steta sto su izasli sa naseg trzista. Tu sam igrao najmanje tiketa u životu jer mi je bila daleko(igrao sam u Njegosevoj a ja na Dorcolu) ali najveći dobici. Oni su prvi imali dodatne hendikepe.
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Lenjivac » 18 Mar 2015, 09:23

Била је сасвим ок, али некако није заживела на нашем тржишту....пошто сам био нов радник у почетку су ме често шетали по кладионицама као замену, и радио сам бар на 10 уплатних места, сем Батајнице где је и био овај чувени добитак и Ју-Бизнис центра, могу да кажем да су остали радили са јако мало дневног промета, пар пута ми се дешавало да ми се нико не појави у смени, или да откуцам свега 10-так тикета. Али је понуда била екстра, поготову она Бела листа која се штампала сваки дан, на њој си могао свега и свачега да нађеш...кад се играо тенис, само што није била понуда хоће ли играч ићи у WC за време меча или не.
П.С. Иначе заборавио сам да поменем да није прошло ни месец дана од оног добитка када се то уплатно место затворило, а ја и дан данас кад прођем поред њега некако ми се увек осмех набаци на лице кад се сетим како их је човек ојадио... :biggrin:
"Неки мисле да је наше време прошло, а ја кажем да њихово још није дошло"-Душко Вујошевић
User avatar
Lenjivac
 
Posts: 536
Joined: 10 Dec 2014, 12:36

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests