Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Kladioničarski tiketi

Re: Kladioničarski tiketi

Postby Tomasz Rzasa » 04 Jan 2018, 19:22

Najbolje da mocart odlucuje da li je ishod meca Reala i Baskonije dogovoren unapred.

Koliko ljudi trpa lovu na neke jsl mega sumnjive meceve i uzima kes pa nikad nisam cuo da nekom nisu isplatili jer znaju da je namesteno. Pa jos i ulog da mu uzmu, sprdnja.
So if you walk away
Who is gonna stay
Tomasz Rzasa
 
Posts: 2648
Joined: 19 Dec 2012, 18:59
Location: НБГ

Re: Kladioničarski tiketi

Postby dusan007 » 04 Jan 2018, 19:23

Tomasz Rzasa je sve objasnio u ova dva svoja posta
- Jeste vi videli fiziološki građu Vieire?

- Znate šta, Beograd je mnogo opasan grad za strance.

- On ima krive noge tako, kao da je jah’o burad. Obratite pažnju kad izlazi s terena. On ima krivlje noge nego Džon Vejn i Gari Kuper u “Tačno u podne”
User avatar
dusan007
 
Posts: 5537
Joined: 04 Oct 2014, 14:10

Re: Kladioničarski tiketi

Postby Pit Bull » 04 Jan 2018, 19:39

Sumnjam ja da je tako sve jednostavno. Ja sam Mocartu uzeo pare kad je bilo SP 2016, igrao se onaj teniski turnir u Maleziji u tom periodu i pomerao se termin. I Mocart tipa stavi mec u 19h, on pocne u 18:30h, ovi ne promene i bas sam ih 2-3 odrao na vise-manje prvi set gemova. Odigra se, ja uplatim :D Uzeo oko 250e i onda su posle blokirali uplate kad su shvatili o cemu se radi. Ali nikada ulog nisu uzeli, nego samo vratili. Tako da pretpostavljam da je i sada slicna situacija bila.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kladioničarski tiketi

Postby dusan007 » 04 Jan 2018, 19:40

Ma to za uzimanje uloga je totalna besmislica i ponizavanje, treba im se nacestitati Nove godine za tako nesto
- Jeste vi videli fiziološki građu Vieire?

- Znate šta, Beograd je mnogo opasan grad za strance.

- On ima krive noge tako, kao da je jah’o burad. Obratite pažnju kad izlazi s terena. On ima krivlje noge nego Džon Vejn i Gari Kuper u “Tačno u podne”
User avatar
dusan007
 
Posts: 5537
Joined: 04 Oct 2014, 14:10

Re: Kladioničarski tiketi

Postby Angus Young » 04 Jan 2018, 19:58

Ma ima decko skrinsotovano kad je odigrao. Igrao je uzivo u 1/4, poene manje od ponudjene granice u 2/4. I konacan ishod na drugom tiketu 2..

Cak nisu ni toliko velike pare dobijene da bi se ovi ciganisali..

A i kvote su bile obicne, tipa 1,8 i 2,2 tako nesto..

Tuzice ih, ispisao im je svasta u mejlu i na kraju mu je stiglo da je njegova zalba preneta nadleznoj sluzbi i da ce biti obavesten o ishodu.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19490
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Kladioničarski tiketi

Postby Гроф Тинторето » 04 Jan 2018, 21:21

Ma kakve zalbe. Ako ima sve uslikano, neka presavije tabak i odere ih posteno. Ipak je izgubio zivce cekajuci da tiket prodje i plus jos zivaca kada su mu oteli sve to :D
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31594
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Kladioničarski tiketi

Postby Cicvara » 07 Jan 2018, 09:40

Angus Young wrote:Mocart je najbednija kladionica, zgranuo sam se kad sam cuo ovaj slucaj..

Poznanik u prethodnom periodu uzeo 200-300k, i uredno podigao. Juce odigrao na 10k i uzeo 25k i jutros mu od mocarta stigao mejl da su mu pare skinute jer je navodno utakmica bila namestena. Igrao je Baskoniju i Real poene i konacan ishod. Dakle ne neke leve lige, nego kosarku spansku ligu i uzet mu je cak i njegov ulog od 10k. I kao to je to, moze im se, nema veze sto njihovi operativci nisu uocili ako je bilo namesteno, i sto je njihova greska..

Gade mi se :puke:


Druze ne mogu mu nista,ako su prihvatili opkladu to je to.Ne da ne smeju da mu uzmu ulog nego ne smeju ni dobitak,on je lud ako ih ne tuzi...Ima da uzme mnogo vise,nek im nakaci sve i svasta,dusevni bol,izgubljeno vreme,pretprljenu stetu,krivicna prijava za preveru pa nek odgovorno lice vidi sta ce...

Kakva crna zalba nadleznom organu,tuzba sudu i policiji,ovako ce mu isplatiti samo dobitak i reci da ne dolazi vise u kladionicu a na sudu ce da uzme jos i jos ce oni troskove da plate a u kladionicu mu nece dati vise ru sigurni :laugh:
Cicvara
 
Posts: 550
Joined: 20 Apr 2017, 07:59

Re: Kladioničarski tiketi

Postby Angus Young » 11 Jan 2018, 13:03

Angus Young wrote:Mocart je najbednija kladionica, zgranuo sam se kad sam cuo ovaj slucaj..

Poznanik u prethodnom periodu uzeo 200-300k, i uredno podigao. Juce odigrao na 10k i uzeo 25k i jutros mu od mocarta stigao mejl da su mu pare skinute jer je navodno utakmica bila namestena. Igrao je Baskoniju i Real poene i konacan ishod. Dakle ne neke leve lige, nego kosarku spansku ligu i uzet mu je cak i njegov ulog od 10k. I kao to je to, moze im se, nema veze sto njihovi operativci nisu uocili ako je bilo namesteno, i sto je njihova greska..

Gade mi se :puke:


Vratili su mu sve pare, poslali mu mejl gde kazu da su utvrdili da mu je zalba bila osnovana i da se izvinjavaju na gresci i zahvaljuju na strpljenju :biggrin:
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19490
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Kladioničarski tiketi

Postby Angus Young » 12 Jan 2018, 17:35

Evo jedan kombinovani tiket sa kosarkom i rukometom.

Hrvatska - Srbija 53,5 +
Belorusija - Austrija 1
Efes - Zvezda h2
Baskonia - Olimpijakos 2
Sved 22,5+
Doncic 16,5+
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19490
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Kladioničarski tiketi

Postby Pit Bull » 21 Jan 2018, 13:55

Ja uvezah 3 od juce

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kladioničarski tiketi

Postby JNA » 21 Jan 2018, 22:13

Image

Neće...
User avatar
JNA
 
Posts: 8791
Joined: 18 May 2017, 13:32

Re: Kladioničarski tiketi

Postby neza » 30 Jan 2018, 17:58

Meni nije jasno sto volite da igrate kladionicu preko neta? :question:
Meni je krivo sto i za platu moram da odem na bankomat, solarno placanje i amin. Koji moj da im dajem neki racun ili licne podatke? :krsti:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Kladioničarski tiketi

Postby Angus Young » 30 Jan 2018, 18:08

Ne dajes nikakav racun, a od podataka samo ime prezime i mejl cini mi se. U sustini pravis accaount na njihovom sajtu, dobijes karticu njihovu i to je to.

Meni to olaksava npr da ne izlazim do kladze kad god bih igrao
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19490
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Kladioničarski tiketi

Postby Sezione » 30 Jan 2018, 23:07

neza wrote:Meni nije jasno sto volite da igrate kladionicu preko neta? :question:
Meni je krivo sto i za platu moram da odem na bankomat, solarno placanje i amin. Koji moj da im dajem neki racun ili licne podatke? :krsti:

Jel i u posti cekas u redu da platis racune i pritom proviziju od 50 dinara na svaki?

Kao krijes nesto, a onda odes i platis racun imenom i prezimenom.
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13720
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Kladioničarski tiketi

Postby neza » 04 Feb 2018, 12:30

Nije 50 nego 60...
Cekam normalno, sta ces veceg dozivljaja od reda penzionera... :beyond:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests