Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Klađenje na tenis

Re: Teniska kladionica

Postby why so serious? » 30 Aug 2011, 13:59

andreev je dobro odigral zadnja 2 turnira i ima dobar H2H

nisu baš realno postavljene kvote
Last edited by why so serious? on 30 Aug 2011, 14:00, edited 1 time in total.
why so serious?
 
Posts: 726
Joined: 15 Mar 2011, 14:57

Re: Teniska kladionica

Postby AirBall » 30 Aug 2011, 13:59

Monsieur Poirot wrote:Mislim da treba probati sa onim sto si juce pomenuo; Andrejev sa 7.5.. Berer mi se ne svidja, istina je da on ima prednost sto se serve tice, ali mislim da je Starace boji igrac. Interesantna mi je kvota na ovog Austrijanca Hajder Mauera, 2.45. Ilhan-Dancevic 39.5+; Berlok i Ljubicic su mi kecevi(oko 1.5 oba)


Izgleda da Haider Mauer je povredjen... Predao je poslednji mec, uz to klasican prasinar bez pobede na betonu...

Ne bih ja to dirao...

Gledam sada Mathilde Jonasson u zenskoj konkurenciji ima 3-0 protiv Suarez Navarro h2h, a uz to je spanjolka klasicna prasinarka...

Mislim da cu probati 2.00 na francuskinju...

Coco Vandeweghe je jedna od opcija kao i mlada nemica koja izvrsno igra Mona Barthel...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Teniska kladionica

Postby Monsieur Poirot » 30 Aug 2011, 14:08

Nije Austrijanac prasinar, igrao je prosle godine u oktobru finale turnira 250 u Becu gde je pobedjivao Cilica, Berera, Sepija, a u finalu posle velike borbe izgubio od Melcera; ali vidim da je predao poslednji mec.. Inace bi bio cist value protiv Bubke na 2.45
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: Teniska kladionica

Postby AirBall » 30 Aug 2011, 14:10

Monsieur Poirot wrote:Nije Austrijanac prasinar, igrao je prosle godine u oktobru finale turnira 250 u Becu gde je pobedjivao Cilica, Berera, Sepija, a u finalu posle velike borbe izgubio od Melcera; ali vidim da je predao poslednji mec.. Inace bi bio cist value protiv Bubke na 2.45


Ja sam mu sada pogledao na itf-u rezultate i poslednji mec je dobio na sljaci... Ove godine nema pobedu na betonu, a poslednji mec je predao...

Ko zna u kakvom je stanju... Eventualno uzeti negde gde vracaju novac u slucaju predaje...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Teniska kladionica

Postby Monsieur Poirot » 30 Aug 2011, 14:18

Igrao je ove letnje turnire na sljaci po Evropi verovatno zbog blizine kuce(Kicbil i Gstad), kao i mnogi pre Montreala uostalom gde je imao i par rezultata zapazenih(dug mec sa Juznim, pobeda nad Hiraldom); ne kazem da to treba da bude neki reper za hard, ali gledajuci ovog Bubku, osim poznatog oca, ne vidim nijednu njegovu osobenost. U Mocartu, gde vracaju pare u slucaju predaje je 2.15
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: Teniska kladionica

Postby AirBall » 30 Aug 2011, 14:20

Kakav je Atlantik, jel vracaju pare?
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Teniska kladionica

Postby Monsieur Poirot » 30 Aug 2011, 14:48

Ne, samo za ostale igre.. Ne znam da li iko vise sem mocarta daje kvotu 1 u slucaju predaje
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: Teniska kladionica

Postby AirBall » 30 Aug 2011, 16:07

Uzeo sam na kraju Vandenweghe 1,85, Haider-Mauera 2,15. Lisicki -6,5 gemove 1,80 i Andreeva +7,5 gemove 1,90...

Sve u Mozzartu...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Teniska kladionica

Postby Monsieur Poirot » 30 Aug 2011, 16:11

Ajmo Andrease, i zbog mene i mog kredibiliteta kao teniskog pregaoca :P

Ja umesto tih zena Ilhana 39.5+ i Staracea +3.5
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: Teniska kladionica

Postby AirBall » 31 Aug 2011, 08:47

Da li je moguce da je Kevin Anderson toliko veliki favorit protiv Llodre...

1,40 2,75 na Centrebetu...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Teniska kladionica

Postby Monsieur Poirot » 31 Aug 2011, 11:32

AirBall wrote:Da li je moguce da je Kevin Anderson toliko veliki favorit protiv Llodre...

1,40 2,75 na Centrebetu...


Ne igra se danas, a sto se tice opklade, Anderson je favorit zbog one pobede nad Marejom u Montrealu i od tada ga gledaju drugim ocima, ali sigurno da Lodra moze da mu parira; mozda bi konacno mogao doci over

Od danasnjih preostalih 16 meceva prvog kola i nema preterano zanimljivih meceva za kladjenje, mozda treba probati na Svitinga(2.31) ili Devarmana protiv Mareja sa 9.5(kvota 2), ali nista preterano. Soderling posle duze pauze verujem da je zeljan tenisa i da ce lako savladati jos jednog Irca u glavnom zrebu(29.5-, 1.8); mozda je to i najbolja opklada danas; osim ako nemas u rukavu neku novu Monu :tenis:
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: Teniska kladionica

Postby AirBall » 31 Aug 2011, 11:36

Mislim da je Delpo -11,5 hendikep gemova zicer dana...

Volandri na ovakvim turnirima dodje da skupi 3-4 gema, a uz to ovo je Gaucosu omiljeni turnir... Usrace se u njega big time...

Sumnjam da zabar moze 6 gemova da skupi...

Misljenja?
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Teniska kladionica

Postby Monsieur Poirot » 31 Aug 2011, 11:48

6 gemova je i maksimum koji sme da uzme za ovu igru; hm, mislim da je malo preterano; ipak cinjenica je da Volandri posle odlicnog nastupa u Beogradu(kojim me je dobro prevario) i na manjim turnirima skuplja gemove.

Mozda je najbolja kombinacija Delpo(-9.5)&Sod(-6.5) 1.53*1.49? Sta kazes na to?
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: Teniska kladionica

Postby AirBall » 31 Aug 2011, 11:54

Osnovni problem kod Volandrija je sto vrlo tesko uzima sopstveni servis... Uveren sam da ce se Delpo big time usrati u njega... Nekih 5 gemova ce uzeti max, a sto se Soda tice ja njemu po pravilu ne verujem i na njega se ne kladim...

Vrlo verovatno ce mi bet dana biti Jack Sock protiv Giquela... Amerikanci istu novo ime, a ovaj mali je '92. godiste i za sada ima pobede na Hardu protiv De Voesta, Phaua i Peje... Po meni je Gicquel u njihovoj ravni... Domaci teren tu moze da napravi razliku, jer amerikanci igraju kao pomahnitali pred domacom publikom...

Edit: Uzeo sam Jack Socka 2.95 na Centrebetu...

Benetteau je u strasnoj formi... 2.75 protiv Almagra izgleda kao opcija za neki bet...

Sad malo gledam devojke i ne mogu da verujem da je na Venus 2.15 protiv Lisicki... Cinjenica je da je Sabine zmaj i da igra odlicno, ali ovo je US open na kome sestre igraju kao mecava...

Takodje McHale 2.60 je value protiv Bartoli... Ova amerikanka igra kao drogirana u posednje vreme, mada mi je Venus mnogo jaci bet...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Teniska kladionica

Postby Monsieur Poirot » 31 Aug 2011, 12:25

Slazem se i za Venus i za McHale(pratio sam je malo na prethodnim turnirima, imala je dva ravnopravna meca sa laznim brojem 1)

Sto se Benetoa tice, ne volim da na Slemu igram na igrace koji su se dobro potrosili na prethodnim manjim turnirima, a Zulijen je igrao cak 9 u WS-u
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests