Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Klađenje na tenis

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 18 May 2018, 04:04

Ipak sam ja bio u pravu za Gofana :D Rutinski proslo uz Nadal 2:0 i Fonjinija.


Za danas katastrofalna ponuda i definitivno necu nista igrati :D Sva cetiri meca su otvorena ali da bacim analizu.

Fonjinija u 6,5 po 1,75 bih npr. igrao. S obzirom da je labilan u glavi, on moze izgubiti 6:1, 6:0 od Nadala, ali moze i dobiti mec. Generalno Rafa nije na nekom nivou kakav se ocekuje. Tim je pokazao sve mane u Madridu, a Fonjini ga je vec dva puta tukao na sljaci. Ako ga pubilika ponese, moze biti zaista interesantno. Ako Fabio bude iole raspolozen, mislim da ce pokriti 6,5 beez vecih problema.

Cilica nisam gledao protiv Pera, ali verujem da se vise Francuz samoubio. Opet, ni Busta nije na nekom nivou, uglavnom se provlaci, ali po 1,50 kvoti bih pre igrao da ce Spanac dobiti set nego da ce Hrvat dobiti iako mislim da ce Cilic izaci kao pobednik u tesnom mecu.

Ista prica kod Djokovic-Nisikori. Bez obzira na pobedu Novaka prosle sedmice, ja bih opet pre po 1,55 igrao da Nisikori uzima set nego da ce Djokovic dobiti 2:0.

Zverev mislim da ide preko Gofana, dosta je Belgijancu cetvrtfinale.

Znaci:

Fonjini +6,5
Karenjo dobija set
Niiskori dobija set
Zverev

kvota 5,62

Ako mi ne bude mrsko da skoknem do kladionice, mozda i odigram, online sigurno necu :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 18 May 2018, 09:40

Sjećam se kad je igrao protiv Mareja, noćni termin, ludilo, premoćna kvota, ja ga imam u singlu, Fabio na drogama, gazi Endija i šalje ga kući.

Ipak, mislim da su organizatori dobrano favorizovali Rafu terminom. Podne?! Really? Na radni dan... Publika definitivno neće biti takav faktor kao protiv Endija onda. I još ako bude najjače sunce, tu sve Rafine prednosti dolaze na površinu. Tako da su mi očekivanja ipak smanjena, u drugim okolnostima bih definitivno zategao u singl makar to uzimanje seta. A i ovako sam ispoštovao kvotu 10 na Dona :D
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7003
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby fontaneros » 18 May 2018, 10:54

Novicki, (a mozes i ti Pite :D )

Sta mislite ko bi od zena danas mogao u 3 seta igrati?

Po meni Masa i ostapenko, kao i Woznijacki protiv Kontaveit.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43915
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 18 May 2018, 11:50

Ne pratim ih nikako, pa pitao mene ili pitao nekog slucajnog prolaznika ista ti je vjerodostojnost savjeta koji ces dobiti :D
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7003
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 18 May 2018, 13:57

Ista prica, uopste ne pratim zenski tenis...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 27 May 2018, 23:44

Pogodio danas Klizana, Bustu i Dimitrova.

Kasnije cu neko svoje vidjenje za sutra napisati, neka se ukljuci i Novicki, a i ostali :D RG je obicno GS na kojem se najlakse moze pogoditi.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Raoul Duke » 28 May 2018, 13:42

Зајеби то шта си погодио. Дај оно што ћеш тек да погодиш :jezik:
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 28 May 2018, 13:45

Uff totalno sam smetnuo sa uma sinoc, planirao sam u poluvremenu Klivlenda da ostavim predloge, ali jbg :D

Prosao mi je upravo centralni tiket, igrao Garsija 2+ setova protiv Vavrinke, Cicipasa i Kacanova dodao da prebacim kvotu 2 :D

Ovaj porodicni isto fino ide, ostala mi jos 3 para, sve igra trenutno pa ne baksuziram da ne pisem koji su, okacicu ako prodje :lol2:

Ovo posle danas ja ne bih nista dirao, ne zna se koji je gori mec za prognozu.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 28 May 2018, 16:16

Prodje i ovaj :biggrin: :biggrin:

Image

Sinoc sam imao sastavljenu kvotu 37 sto sam hteo da igram jutros, sve bi doslo naravno, ali da ne budem alav... :biggrin: Nisam hteo kvariti ove vece kvote sa 1,10.

Image
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby wiper » 28 May 2018, 19:19

Bravo Piče! :D

Pogoditi ovoliko parova na tenisu je pravo čudo, umetnost, bez obzira na kvote, a tvoje su bogami muške..

Svaka čast!
JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 28 May 2018, 23:04

Hvala :D Ako veceras ne zaboravim, bacicu koju analizu za sutra u poluvremenu GSW-Hjuston
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 29 May 2018, 01:14

Raul, sutra ponudu preskoci, ne pamtim da sam video teze tipove na GSu :D Ovo je bas da ne mozes probrati 3 para.

Osim Cilica protiv Dakvorta, od svih parova ni za koga ne bih smeo ruku u vatru staviti da ce pobediti sutra, a kamoli nesto vise, tako da je bolje autsajdere ganjati ako ce se vec nesto igrati.

Na neki duzi tiket, Struf mislim da bi trebao izaci na kraj sa Donskojom na sljaci. Lopez je trenutno na dosta vecem nivou od Stakhovskom, mada sa Felicianom nikad ne znas i sa njegovim stilom, ali ovo sto je pokazao na sljaci je par nivoa iznad Ukrajinca koji nema od koga nije izgubio u prethodna dva meseca.

Sok ima izuzetno tanku sezonu, pa bi tim vise morao na RG makar renking da opravda, a Zopa ako ne moze dobiti, onda ne znam... Erber bi isto trebao preko Polanskog da ide.

Sutra je pozeljno igrati neki 4+ setovi tiket jer previse meceva je u opticaju za tako nesto:

Kuevas-Bedene
Harison-Marterer
Dzonson-Manarino
M.Zverev-Majer

Sve u cetiri+
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 29 May 2018, 03:19

Ne mozes proci tiket kad ovde napises, tako da ne prepisujte :D

Centralni:

Sok
Lopez
Edmund
Anderson

Porodicni:

Bedene set
Marterer set
Anderson
Sapovalov
F Majer set
Edmund
Manarino set
Sok
Bemelmans set
Fonjini
Lopez
Erber
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 29 May 2018, 07:03

Danas je samo za igru 4+ seta. Kvote od 1.40 pa na vise. Ispucas 5-6 parova i cekas. To je kao ono 1+ pp na Engleze :D
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7003
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby Raoul Duke » 29 May 2018, 08:34

Hvala drugari. Pratim vas :biggrin:
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests