Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Klađenje na tenis

Re: Klađenje na tenis

Postby Dimitrije » 22 Jan 2020, 21:40

ili HC setova...
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5649
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 23 Jan 2020, 01:40

Fiks zivota stize preksjutra (sad vec sjutra) Fucovic - Pol 1, kvota 1.60. Kucu i bastinu na Madjara. Jedini rizik je da Pol preda tokom meca pa da ide kvota 1. Mozda odigrati u kladionici koja ima isplate i na predaje tokom meca.
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7014
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 23 Jan 2020, 14:39

Bas lagano ide AO za sada, tri sam tiket od cetiri prosao, sve kvote izmedju 10 i 15. Naravno i broj parova izmedju 10 i 20.

Igram iskljucivo ili pobednika meca ili da igrac uzima set.


Nocas:

Gulbis set
Zverev
Popirin
Monfils
Izner
Verdasko set
Kirgios
Sepi set
Fric set
Hacanov


Osim Hacanova i donekle Frica sve glat.

Okacicu bas za nocas tiket kad odigram, pa cu da promasim, ali eto... :D

Uglavnom bas se moze pogoditi, cak i ono sto sam jos bio stavio na tiket pa izbacio je uslo, sve:

Rubljev
Gofan
Karenjo Busta
Delbonis ne uzima set



Trebalo bi mozda nocas probati iznenadjenje Lajovica, pobeda Fucovica i Milman uzima set. Kvota oko 13-14.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58198
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 23 Jan 2020, 17:08

Pa da se odmah oprostim od tiketa :D

Lajovic/set
Sandgren/set
Pelja/set
Fucovic pobeda
Milman/set
Cilic/set

Imao sam jos Raonic/set ali sam preventivno izbacio :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58198
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Dimitrije » 24 Jan 2020, 08:38

Jebeni Duci a sve sam lepo prepisao i zamenim Raonića sa njim da uzima set i on tako
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5649
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Klađenje na tenis

Postby fontaneros » 24 Jan 2020, 08:43

Nowitzki.ct wrote:Fiks zivota stize preksjutra (sad vec sjutra) Fucovic - Pol 1, kvota 1.60. Kucu i bastinu na Madjara. Jedini rizik je da Pol preda tokom meca pa da ide kvota 1. Mozda odigrati u kladionici koja ima isplate i na predaje tokom meca.



:blue: :blue:
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44144
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 24 Jan 2020, 11:08

Dimitrije wrote:Jebeni Duci a sve sam lepo prepisao i zamenim Raonića sa njim da uzima set i on tako


Slepac, i ja budala verujem da moze makar set uzeti.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58198
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 24 Jan 2020, 11:14

Za sjutra kuca i bastina idu na Kirijosa, 1.45 placeno, od Hacanova dobro opada, dao je 24 brejk sanse Imeru na ovoj podlozi, ostavio set izvjesnom Vijeli, a Nik ima motiv poput planine u vidu meca s Nadalom u narednoj rundi. Koliko god lud bio i nepouzdan obicno, mislim da sad mora doci (generalno sam se vise plasio meca protiv Simona Davitelja, nego ovog protiv ocajnog Hacanova).
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7014
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby -Lepi- » 24 Jan 2020, 16:33

I mene Duci zezno za set, da je uzeo mogao bi bar da branim posle nesto.
Ali vidim posle pise da je kod set lopte na svoj servis u trecem setu, odeservirao dobru loptu, za koju je linijski viknuo aut.Svarcman je nekako jedva uhvatio servis (lopta otisla u aut) i glavni dosudi da se ponovi servis.Jbg.

Inace tri puta sam igrao 4+ i sva tri puta promasio.Bedene - Gulbis, Duci - Svarcman i Pelja - Fonjini - sve 0-3.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: Klađenje na tenis

Postby DM 12 » 24 Jan 2020, 19:18

-Lepi- wrote:I mene Duci zezno za set, da je uzeo mogao bi bar da branim posle nesto.
Ali vidim posle pise da je kod set lopte na svoj servis u trecem setu, odeservirao dobru loptu, za koju je linijski viknuo aut.Svarcman je nekako jedva uhvatio servis (lopta otisla u aut) i glavni dosudi da se ponovi servis.Jbg.

Inace tri puta sam igrao 4+ i sva tri puta promasio.Bedene - Gulbis, Duci - Svarcman i Pelja - Fonjini - sve 0-3.

Ma ja sam gledao, verovatno ću lupiti jer tenis gledam 20 puta godišnje zbog kladze, ali deluje mi lik bas slab psihicki, za razliku od Novaka koji je stena.

Jeste sjebao sudija, da nije viknuo aut dobio bi set, čista lopta bila.

Ali imao ga je u trećem setu, vodio i 4:2 u gemovima, posle u taj brejku imao 2 set lopte i ovaj ga lagano stiže, u taj brejku je dve ne preterano teske lopte kad se lomilo bukvalno u tribine deganzirao.
User avatar
DM 12
 
Posts: 6646
Joined: 09 Sep 2013, 19:37

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 24 Jan 2020, 19:21

Gulbis set
Fric set
Verdasko set
Kirgios
Vavrinka
Medvedev
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58198
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Angus Young » 25 Jan 2020, 14:15

Nowitzki.ct wrote:Za sjutra kuca i bastina idu na Kirijosa, 1.45 placeno, od Hacanova dobro opada, dao je 24 brejk sanse Imeru na ovoj podlozi, ostavio set izvjesnom Vijeli, a Nik ima motiv poput planine u vidu meca s Nadalom u narednoj rundi. Koliko god lud bio i nepouzdan obicno, mislim da sad mora doci (generalno sam se vise plasio meca protiv Simona Davitelja, nego ovog protiv ocajnog Hacanova).


Bravo :okk: tezak mec, ali je doslo
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19573
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Klađenje na tenis

Postby -Lepi- » 26 Jan 2020, 01:44

Novicki sve pogodio sto je predlozio.Bravo.
Ja ne igram vise, digao sam lovu.Nije neki veliki plus jer sam poceo da padam, rezultati su bili prilicno neocekivani, bar za mene.Uglavnom sad samo opusteno gledanje bez nerviranja.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 26 Jan 2020, 01:45

Luda glava. Umalo doveo mec do sranja poslije 2-0 i 4-2. To je ono sto covjek nikad od njega ne moze da ocekuje bilo sto ali srecom dodje.

Za osminu kucu i bastinu na Sandgrena set, Rubljova i Tima fiks. E sad da vas ne lazem necu ni ja svu trojicu s jakim parama odigrati, ali neke kombinacije se mogu praviti. Tim je fiks nevidjeni kome nije malo 1,37 da ukombinuje sa 1,29 na Sandgrena.

Za ostale fiks cisti na Tenisa i set na Svarcmana. Odlicno placeno i za probati s manjim ulogom (5-10€).
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7014
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 27 Jan 2020, 15:32

Za večeras odlična kvota ko hoće da isprati - biće tajbreka na meču Federer-Sandgren kvota 2.

Oni koji malo manje vole Đokovića, a vole igru na osvaja bar set mogu probati to na Miloša, čisto eto jer je dobro plaćeno 1.90, mada ne s prevelikim ulogom, ipak mu je Mićo omiljena mušterija. Nego eto dugo nisu igrali pa je možda malo i oslabio kompleks :beyond:
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7014
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests