Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Klađenje na tenis

Re: Klađenje na tenis

Postby yobara » 29 May 2018, 10:55

Moze li Zoao Souza do preokreta, da konacno mi prodje ovaj sistem, nece mi biti blam da podignem ovih zlatnih 110 dinara na ulozenih 60 :biggrin: Samo maler da se razbije
User avatar
yobara
 
Posts: 2571
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 29 May 2018, 16:01

Na ovoj temi da se okaci tiket sa kecom na Nadala, on bi izgubio.

Ajde sto su ona 3/4 sto sam rekao za 4+ svi dosli 3:0(srecom nisam ni igrao to), ali mrtvi Sok sto gubi od Zopa... Estonca se secam jos dok je u Banjaluci igrao celendzer kvalifikacije neuspesno :D Njega je i muceni Kudla dobio 12-3 pre par dana u kvalifikacijama, ali Sok se muci za sve pare.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58107
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby bwa » 31 May 2018, 09:17

Dje ste teniseri, dajte neke predloge :biggrin:
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11343
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Klađenje na tenis

Postby -Lepi- » 30 Jun 2018, 16:07

Dajte neke predloge sad kad pocinje Vimbldon.Planiram da jurim kvotu 2.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 02 Jul 2018, 01:44

Sutra krece Vimbldon, moj omiljeni turnir i naravno najtezi za gadjanje.

Imamo dosta interesantnih meceva u prvom kolu, ali neka moja razmisljanja: (Nowitzki da se ukljuci :D)

Najrealnija gadjanja:

Juzni-Karlovic 4+ setovi @ 1,45

Teniski klasik i duel veterana. Generalno Juzni je kroz karijeru imao skoro uvek recept za Karlovica pa se ne bih iznenadio ni da sutra dobije jer je u boljoj formi. Ipak verujem da ce Karlovic dobiti makar jedan taj-brejk i generalno verujem da ce ovde biti maraton mozda i u svih pet setova.

Medvedev dobija set protiv Corica @ 1,45

Borna dolazi pun samopouzdanja sa titulom iz Halea, dok Medvedev igra katastrofalnu sezonu. Ipak, dobio je dva meca na travi (doduse izgubio tri) ali na Vimbldonu je lani dobio Vavrinku i generalno mu je trava mozda i najbolja podloga. Borna prije Halea nije vazio za tenisera koji se dobro snalazi na travi i mislim da ce Rus ipak da otkine makar jedan set na svezoj travi.

Monfils-Gaske 4+ setovi @ 1,51


Francuski klasik. Duel jos dva veterana koji generalno vole igrati na travi mada Monfils nikada nije prosao trece kolo Vimbldona. Cesto je gubio 3:2 na ovom turniru i to je rezultat sa kojim je najcesce i ispadao. Gaske obozava igrati na travi i prosto ne verujem da oni svoj duel mogu resiti u samo tri seta u prvom kolu ovakvog turnira.

Manje sigurni ali vredni gadjanja :D

Leo Majer - Struf 1 @ 1,50

Majer je na Vimbldonu napravio najbolji rezultat na nekom GSu kada je dosao do 4. kola, generalno nije u losoj formi, dobio Simona i Andersona na travi ove godine, Struf sa druge strane bas u slaboj formi i sumnjam da ce se tu mnogo nesto promeniti sutra. Verujem da Nemac moze do jednog, mozda i dva seta, ali Majer ce na iskustvo ovo resiti.

Djere - Lorenci 2 @ 1,50

Djere je danas osvojio celendzer u Italiji negde valjda, na sljaci... On je veceras stigao u London, bez meceva i treninga na travi, dok je Lorenci makar odigrao jedan mec sa Basicem i imao par sedmica treninga. Kao tenis ko je igrao i i dalje igra rekreativno tenis, ja ne znam kako ce se Djere priviknuti na podlogu, mislim sljaka-trava je najveci moguci skok tako da ocekujem da Lorenci glatko ovo resi sutra. Njihovi mecevi su uvek neizvesni, razlika u kvalitetu je zaista minimalna, tako da kapiram da ce presuditi upravo nijanse poput spomenute.

Kubler - Pelja 2 @ 1,60

Posle Del Potra, mislim da je Pelja najbolja argentinski igrac na travi. Generalno mu lezi podloga zbog dobrog servisa. Gledao sam ga protiv Sugite u Antaliji prosle sedmice i fino je igrao, bio bolji ali nesretno izgubio (povreda prsta na 4:5 u odlucujucem setu). Ako je zalecio, a verovatno jeste jer nije delovalo opasno, morao bi dobiti Kublera koji nije taj nivo tenisa. Pelja je lani na Vimbldonu igrao dva taj-brejka protiv Federera i mislim da ga Kubler jednostavno nece ugroziti.

Bedene - Nori 1 @ 1,50

Iako je Britanac, Nori je katastrofalan na travi i tu ima najslabije rezultate. Sa druge strane Bedene je iskusan igrac i pored lose forme, ipak ima kvalitet viska. Imao je dobar test protiv Federera pre dve sedmice, a prosle godine je tukao Karlovica i Dzumhura u Londonu. Mislim da ga vredi ispratiti po 1,50.

Vavrinka dobija set protiv Dimitrova @ 1,55

Iako je Stanimal u kanalu i sve to, mislim da ce biti zeljan tenisa sutra da dokaze da ima jos elana. Protivnik Dimitrov koji po igri igra najslabiji tenis u poslednjih 5 godina. Sezona mu je slaba, rezultati cak i bolji od prikazane igre, a rezultati svejedno nisu vrh... Mislim da ce Stan vec da otkine jedan set, ne bih se iznenadio ni da ga pobedi. Ipak, od pet pomenutih parova iz ove kategorije, najmanje siguran za igrati.

Potencijalno iznenadjenje:

Puj - Kudla 2 @ 2,30

Puj igra jadno celu sezonu, a ni na travi se nije iskazao. Lani je neocekivano izgubio od Janovica vec na startu turnira, dok Kudla igra odlicno sezonu trave. Dobio je 9 od 12 odigranih meceva, namucio propisno Federera u polufinalu Halea i ubedjen sam da je u boljoj formi od Puja. Generalno Kudla voli igrati na travi i mislim da je po igri on trenutno bolji igrac od Puja na ovoj podlozi. Da li ce to pokazati sutra, videcemo...


Sto se tice nekih ostalih meceva i razmisljanja koje necu igrati, Muler je u katastrofalnoj formi i ne bih se iznenadio da ga LL Majkl Mo koji ima dobar servis dobije. Krajinovic se pojavio da uzme novac i verovatno protiv Jarija nema sta da trazi s obzirom na povredu, sumnjam da je dovoljno zalecio da odigra bilo sta kvalitetno, dok Jari ima razorne udarce. Mislim da ce Lajovic pokriti hendikep protiv Federera, dok bi Busta trebao po 1,40 da dobije Albota i tako ostvari prvi trijumf na Vimbldonu u karijeri.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58107
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 02 Jul 2018, 07:59

Šaljem nešto kasnije ako ugrabim pogledati išta, mada sumnjam da ću stići. Sve pohvale za izbor prva 3 para, idealni za igru na sigurice :okk:
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7003
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby AirBall » 02 Jul 2018, 09:43

Ajde Nowitzki, pocece mecevi :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Klađenje na tenis

Postby Dimitrije » 03 Jul 2018, 16:35

Ovo svecko me ukanalilo pa tenis da zaseceri...ovo "osuseno japansko govno" je naravno stalo na 2 razlike



Spoiler: pokaži
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5637
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 03 Jul 2018, 23:30

Mene je juce za 180 evra na sitan ulog otkinuo samo Jaziri dobija set, 1,35 kvota. Idiot imao 4:2 u prvom setu taj-brejka, izgubi i posle raspad. Danas odigrao jedan tiket na sitno i otkinuo na Zvereva starijeg.

Bas losa dva dana, mada generalno se juce moglo pogoditi razumski. Mada bilo je za mene neocekivanih iskakanja. Da Struf okrene 0:2 protiv Majera :truce: Monfils 3-0 da pobedi Gaskea :truce: Ovo ostalo sto sam pisao doslo.

Sutra isto ima dosta parova koji mi se svidjaju, a na sto ce izadji videcemo.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58107
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Raoul Duke » 04 Jul 2018, 10:08

Ајде момци, нема забушавања!
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 04 Jul 2018, 10:16

Meni su danas na 4-5 setova igru sigurice Karlović, Mekdonald, Kveri (veća je kvota nego da se igra da Stahovski uzima set). Vjerovatno se može i ovaj Čileanac probati. Što se tiče fikseva, mislim da je Kolšrajber favorit protiv ove godine očajnog Mulera, mada i tu se može ići na 4-5 setova kao sigurniju varijantu, pošto je Koli dosta iskopan tip, kad se čoek kladi na njega, zna da zatrokira. I jedan par koji mi je osvaja bar set prije nego li 4-5 setova jeste Novak protiv Puja, samo iz razloga što je Puj igrač sposoban da izgubi 0-3, pa da se ne izujem tu na taj način. To bi bilo to od mene, ali Pit će to bolje :D
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7003
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby Raoul Duke » 04 Jul 2018, 11:33

Хвала Дирче :D
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 04 Jul 2018, 11:57

Ja cu danas da preskocim sa analizama, ovaj topic je uklet :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58107
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Dimitrije » 04 Jul 2018, 12:30

Izner over gemova 1s
Tsitsipas 40.5+ gemova
Mladenovic 21.5+
Radwanska 21,5+
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5637
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 03 Aug 2018, 19:22

Vredi probati De Minaura na kvoti 2 protiv Mareja?
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58107
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests