Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Klađenje na tenis

Re: Klađenje na tenis

Postby printezis » 10 Jan 2018, 12:48

printezis wrote:Ajde da se digne prasina sa ove teme
Querry vs vesely 21.5+
dzumhur vs de minaur tb NE
djokovic vs thiem tb NE
milman vs muller 22.5+
ramos vs lorenzi tb NE
kv 13
juce odigram tiket 15 komaTa, i sjebe ludi paire tb ne za 2k, vodio 6:1, 3:0 E :colera:

Doslo ovo, bosanac predao, kv 1, a trebao je i on doci, de minur ga peglao 3:0 u drugom, gruvam dok ne pitaju za unite :D
Ocekujem od pita i novickog da izbace po nesta veceras, ima masu meceva.
printezis
 
Posts: 665
Joined: 20 Jan 2017, 21:42

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 10 Jan 2018, 13:03

Ja sam ti slab za ove kvalifikacije, a i turnirski pogadjam najbolje od cetvrtfinala, ovo na startu nije lako provaliti kod koga vlada veca kurcobolja za ove pred Grenslemovske turnire.

Za sjutra su mi Agut i De Minaur i vezacu s nekim basketom.
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7003
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby printezis » 10 Jan 2018, 13:06

Nowitzki.ct wrote:Ja sam ti slab za ove kvalifikacije, a i turnirski pogadjam najbolje od cetvrtfinala, ovo na startu nije lako provaliti kod koga vlada veca kurcobolja za ove pred Grenslemovske turnire.

Za sjutra su mi Agut i De Minaur i vezacu s nekim basketom.

Dobra kv na de minura, mora se ispostovati to.
https://www.dodaj.rs/images/eao8W.jpg
eo sta mi je per ludi napravio, masakr cisti, kako bi gruvao za ao da je doslo ovo :crybaby:
printezis
 
Posts: 665
Joined: 20 Jan 2017, 21:42

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 10 Jan 2018, 14:09

Au katastrofa... A nisam znao za ovu igru, mislim znao sam, ali je nisam nikad igrao. Dobre kvote :okk:
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7003
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 11 Jan 2018, 23:13

Odigrao jedan da ispratim AO malo nocas:

Krstin dobija set
Sakarov dobija set
Pospisil
Tomic
Rud


5,36
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 15 Jan 2018, 09:36

Progurah prvi dan teze nego ocekivano. Mislio sam da ce Svarcman dobiti 3:0 rutinski, cak sam potajno za Ducija navijao kad sam video da je u igri :D Dzumuhur isto na misice 3. set uzeo, a posle i mec.

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 15 Jan 2018, 11:09

Ja okinuh na prokletog Corica, nista mu ne zivjelo...

Anderson 4+ setova
Istomin 4+ setova
Dzumhur 4+ setova
Ferer 4+ setova

i iskopani Coric uspije da izgubi 3-0...
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7003
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 15 Jan 2018, 11:18

Za sutra ima jos boljih parova nego danas. Bilo je dosta mina za kladjenje, dosta ovih 1,30 favorita je ispalo: Sok, Izner, Anderson, Kolsrajber... Ja sam kontao jos Majera da igram, ali sam odustao, medjutim on je isto bas glat prosao.


Bautista 1,40 protiv Verdaska, sumnjam da Nando moze na 3 dobijena to da prodje. Jos je Agut puno bolje poceo sezonu, a Verdasko jos veci stomak ima. Tim isto se cini kao zicer po 1,30 protiv Pelje.

Ne znam kakav je Vavrinka, ali 1,60 protiv Berankisa je bas ludilo kvota. Covek je gubio od Vukica 2:0 i od Manarina. Ne znam koliko se morao Vavrinka raspasti od povrede pa da ne pobedi ovo.

Kveri po 1,70 isto mislim da ce uzeti. Gledao sam Lopeza protiv Vukica, mnogo je los bio.

Sto se tice kandidata za 4+ setove:

Gojovcik-Kukuskin
Berdih-De Minaur
Kokinakis-Medvedev



Sad jos od ovoga svega treba izabrati 3-4 najsigurnija :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby printezis » 15 Jan 2018, 16:32

mene obori kevin sinoc, kevu mu taman, imao brejk u petom...
pite ovo sam i ja mislio da odigram, rba 1, stan je nerealno dobra kvota, jos mu nesto sporija podloga odgovara, i kveri je value po ovoj kvoti, mada 9.5+ se placa solidnih 1.6.
Mozda bi ramos mogao dobiti donaldsona, 2 je kv, i fonja 4+ setova, ne vjerujem da ce dobiti 3-0 zebaljosa :D
printezis
 
Posts: 665
Joined: 20 Jan 2017, 21:42

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 15 Jan 2018, 16:37

Videcu jos, uglavnom RBA mi je tip dana. Za Vavrinku ne znam sta da kazem, kvota bi bila 1,07 da je zdrav. Sad, da li kladionice nesto znaju sto mi ne znamo... I ta njegova izjava da je srecan sto uopste dobija priliku opet da igra... Verovatno ga preskocim na kraju, mada videcu jos.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 15 Jan 2018, 16:43

Ja cu ispostovati Vavca i De Minaura zajedno. Prvog jer nema teorije da izgubi od najgoreg igraca u Melburnu pa sve i da igra na jednoj nozi, moze jedino da preda, sto je opet kvota 1; a drugog jer me ispostovao sa sjajnim dobicima tokom Sidneja, a i Tomicu bih volio vidjeti van.

Od ostalog jedino 4+ igra dolazi u obzir, nikad se ne zna kad ce Nando da poludi, a Tim je ruina da bi bio fiks. Preksjutra Simon-Busta, hipoteka na kucu i sve na Simona. Nerealnih 1.89 protiv drugog najgoreg igraca u Melburnu :D (rekao bih najgoreg da ne potrosih to na Berankisa vec)
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7003
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 15 Jan 2018, 16:52

Necu ja De Minaura. Mali je strasan, doneo je i meni para prethodne dve sedmice i bas zato cu ga sada zaobici. Cak sam blizi tome da ako budem igrao 4+ na 2/3 navedena meca, bas ovaj preskocim. Lako to Berdih moze 3:0 dobiti. A moze i izgubiti istim rezultatom.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby printezis » 15 Jan 2018, 17:07

ne znam za de minura, mislim da to niko nece 3-0 dobiti, pa je najbolje staviti 4+, veceras dobar mec bi trebao biti kokinakis vs medvedev.
licno bi volio da kokinakis dobije ovo, ali tesko ce ici, mada mu ide na ruku sto je rus umoran jer je osvojio turnir neki dan.
novicki dobro si vidio simona, prevara busta max set uzima tu, pa hendikep setova na simona oddlicno zvuci.
sta mislite delpo vs tiafo, dal amer moze set otkinuti delpu?
velika enigma mi je mec sardi vs sandgren, tu nemam ideju sta bi moglo biti...
printezis
 
Posts: 665
Joined: 20 Jan 2017, 21:42

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 15 Jan 2018, 19:05

Nije da mi nije proslo kroz glavu 0-3 na Berdih-de Minaur. Malac se nece raspasti, i siguran sam da otkida makar set, ali Tomas bi mogao ako krene kako ne valja, zato sam zaobisao to na 4+. Ne bih se kladio ni na Tiafoa da uzme set, previse lose partije pokazuje na startu sezone. A Sardi-Sandgren preskoci, moguce u 5 setova, ali moguce i 3-0, to je onako enigma od para poput Kolsrajber-Nisioka sto je bilo. Meni makar.
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7003
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby Tomasz Rzasa » 15 Jan 2018, 20:56

Sto ste toliko ishejtovali Bustu :biggrin: Jes da sam ispao ih teniskih zbivanja al vidim da se drzi nadomak top10

Valjalo bi to onda pojuriti ranije, kvota je u padu, bice 1.7 max do pocetka.
So if you walk away
Who is gonna stay
Tomasz Rzasa
 
Posts: 2648
Joined: 19 Dec 2012, 18:59
Location: НБГ

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests