Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Klađenje na tenis

Re: Klađenje na tenis

Postby Čekicari » 31 Aug 2016, 01:51

Čekicari wrote:Evo drugari od mene danas jedan par...

Kyrgios-Bedene HG2(7,5)@1,95

Volim ove lude glave kad su izraziti favoriti...jos na 3 seta...Nick danas izlazi bezglav :biggrin:

Bedene igrac solidnog servisa i FH-a...mislim da su velike sanse da pokrije ovaj hendi...mozete i da podignete granicu na 8,5@1,72 nije ni to lose....po jedan brejk po setu moze da pretrpi Bedene uz to da bar u jednom ima pocetni servis....

A pored toga tesko je poverovati da Bedene nece napraviti nijedan brejk....Poduplace jedan gem Kyrgios,mnogo je 3 seta da on ostane fokusiran od pocetka do kraja...mozda Bedene i set uzme....


Laganini pijem viski :okk:
Djordje Pantic najbolji golman FKP u istoriji!!!!
User avatar
Čekicari
 
Posts: 2122
Joined: 26 Jul 2016, 12:09

Re: Klađenje na tenis

Postby Čekicari » 31 Aug 2016, 15:15

Kuznetsova-Wozniacki H2(-1,5)@1,68
Muguruza-Sevastova 1@1,15
Raonic-Harrison1@1,05

Ukupno @2,03......mrzi me da pisem analizu,dugacko bi bilo,3 meca...



Osaka-Duan 1(1,6)..valja i ovo probati..ova mala je bombonica,sa 18 godina projektile salje,buduci broj 1.....Debela,troma Duan je teski autsajder....
Djordje Pantic najbolji golman FKP u istoriji!!!!
User avatar
Čekicari
 
Posts: 2122
Joined: 26 Jul 2016, 12:09

Re: Klađenje na tenis

Postby Tufi » 31 Aug 2016, 15:22

Kuznjecov
Pelja
Edmund
Pospisil
Bagdatis

Svi vise od 3,5 seta

Kvota 8,5
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Klađenje na tenis

Postby Dylam Dop » 31 Aug 2016, 15:44

dubl: Zimonja/Stepanek vs. Bopanna/Nielsen 1 (za 1.5 na bet365)

Zimi i Stepko biljeze veoma dobre rezultate na najvaznijim turnirima ove god., dok ova druga 2 jos nikako nisu igrali zajedno. Uz to, Lepi rade je ispao juce iz singla tako da se moze fokusirati na nastup sa Zimonjom.


Tsonga - Duckworth HC2 +7,5 (kvota cini se u padu, trenutno 1.72 na bet365)

Joe u zadnje vrijeme ne briljira na hardu i nikog ne dobija ubjedljivo.. s druge strane je Duckworth, teniser australijske skole koja uz americku drzi primat upravo na hardu, i ovaj australijanac je otpocetka hard-sezone zadnja dva mjeseca u jako solidnoj formi i u svakom mecu u kom je ispao bilo je vise-manje tijesno, tako da mislim da moze vrlo lako pokriti ovaj HC.
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7160
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Klađenje na tenis

Postby Čekicari » 01 Sep 2016, 14:19

Hocemo neki tenis danas...

Za sad na USO imam 2/3...

Izbacim malo kasnije i za danas nesto,dok ide dobro :biggrin:
Djordje Pantic najbolji golman FKP u istoriji!!!!
User avatar
Čekicari
 
Posts: 2122
Joined: 26 Jul 2016, 12:09

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 01 Sep 2016, 14:24

Nisikori-Kacanov H2 na 9,5 gemova, Kacanov osvaja set na kvotu 3.

Ferer-Fonjini cista dvojka na kvotu 3

Tipsa-Karenjo Busta, Tipsa uzima set na kvotu 1.45

Dimitrov-Sardi, Sardi uzima set na kvotu 1.70
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7004
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby Čekicari » 01 Sep 2016, 15:00

E ovako danas igram 2 tiketa...

Single

Brat Troicki-Donaldson 2@2,19....

Mali Donaldosn je u dobroj formi..Otreso je Goffana u prvom kolu...Nedavno uzeo set Wawrinki sa dva brejka..
Viktor i David dve vracalice...pokusavaju ljudi da budu kao ljigavi Smradi...uz to David ima dosta brze noge...Viktor je bio vec ispao protiv mucenog Albota.plus glava Viktora koja je na nekim plazama sa brutalnim prangijama...malisa kod kuce,prepaljen...ne bi Viktor trebao da ima puno prilika za brejk...Mali je visok 188...ima ok servis....

Triple

Ferrer-Fognini vise od 38,5 gemova...@1,95
Raspad na bezglavog Fabija koji ne moze mene da dobije 3-0....4 seta minimum...bubace se oni dugo :biggrin:

Dimitrov-Chardy 4+ setova@1,6....hteo sam da Chardy uzima set,al nemam tu igru...valjda nece tuta poduvati 3-0 :biggrin:
Dimitrov je jebenog sljakera Cerventesa jedva dobio 3-0...Chardy sa servisom i FH moze do seta sigurno...plus uvek nestabilni Dimi...

Nishikori-Khachanov HGM2(-9,5)...@1,55

Mladi Rus ima dobar servis i FH sto bi trebalo biti dovoljno za mizernih 9 gemova kolimo mu je potrebno....
Kei je uspeo da izgubi set od penzionera...dosta ti je po break samuraj :biggrin:


Dirk,bravo za Chardy-ja :okk:

Jeste Ferrer u raspadu totalnom al je i Fognini ludak koji se retko radja...tako da su mi gemovi sigurnija varijanta...

Tipsu ne bih dirao...bio je dugo povredjen..bez obzira sto je skinuo Sema(koji nema razmenu)...Sa ovim sljakerom ce biti dugackerazmene...mada ako ne uzme set onda je za penziju...

Mali Kachanov mislim da bi trebao da pokrije ovo....za set vedj ne znam,to zavisi od Japanca...
Djordje Pantic najbolji golman FKP u istoriji!!!!
User avatar
Čekicari
 
Posts: 2122
Joined: 26 Jul 2016, 12:09

Re: Klađenje na tenis

Postby Pit Bull » 01 Sep 2016, 15:05

Ja danas imam totalno drugacija razmisljanja, nesto mislim da Nisikori dobija 3:0 bez vecih problema...

Evo mojih za danas:

Centralni:

Tipsarevic +5,5
Granoljers +10,5
Simon
Dimitrov

4,02

Tipsarevic
Souza +4,5
Granoljers +9,5
Ferer
Dimitrov
SImon -5,5
Djanezi +9,5


50,86

Dimitrov 3:1
Karlovic 3:1
Tipsarevic 3:1


86,58

Iz prilozenog se da videti da ocekujem da Tipsarevic dobije danas Karenja-Bustu koji igra na visokom nivou poslednjih 20ak dana, mora jednu slabije po teoriji verovatnoce. Ferer ima 10:0 protiv mucenog Fonjinija... Simon ce verovatno da me proda, ne moze on nikoga u 3 seta resiti ali sam morao jos nesto ubaciti, tako da je ovih -5,5 tezak rizik.


I odigrao sistem 8/20, muskarci 3:1, zene 2:1

Tipsarevic
Mau
Tim
Simon
Troicki
Karlovic
Dimitrov
Dzumhur
Ferer
Zverev
Kirgios
Del Potro
Lopez
Stosur
Svedova
Vesnina
Babos
Garsija
Venus
Larson


Mislim da ce Troicki da dobije iako je realno Donaldson favorit kad se uzme u obzir forma u poslednjih mesec dana + domaci teren. Ocekujem i od Dimitrova laganu pobedu, ali Bugarin je i od vecih levata gubio, Sardi je bas u kanalu poslednjih par meseci.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58109
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Klađenje na tenis

Postby Čekicari » 02 Sep 2016, 13:00

Čekicari wrote:E ovako danas igram 2 tiketa...

Single

Brat Troicki-Donaldson 2@2,19....

Mali Donaldosn je u dobroj formi..Otreso je Goffana u prvom kolu...Nedavno uzeo set Wawrinki sa dva brejka..
Viktor i David dve vracalice...pokusavaju ljudi da budu kao ljigavi Smradi...uz to David ima dosta brze noge...Viktor je bio vec ispao protiv mucenog Albota.plus glava Viktora koja je na nekim plazama sa brutalnim prangijama...malisa kod kuce,prepaljen...ne bi Viktor trebao da ima puno prilika za brejk...Mali je visok 188...ima ok servis....

Triple

Ferrer-Fognini vise od 38,5 gemova...@1,95
Raspad na bezglavog Fabija koji ne moze mene da dobije 3-0....4 seta minimum...bubace se oni dugo :biggrin:

Dimitrov-Chardy 4+ setova@1,6....hteo sam da Chardy uzima set,al nemam tu igru...valjda nece tuta poduvati 3-0 :biggrin:
Dimitrov je jebenog sljakera Cerventesa jedva dobio 3-0...Chardy sa servisom i FH moze do seta sigurno...plus uvek nestabilni Dimi...

Nishikori-Khachanov HGM2(-9,5)...@1,55

Mladi Rus ima dobar servis i FH sto bi trebalo biti dovoljno za mizernih 9 gemova kolimo mu je potrebno....
Kei je uspeo da izgubi set od penzionera...dosta ti je po break samuraj :biggrin:


Dirk,bravo za Chardy-ja :okk:

Jeste Ferrer u raspadu totalnom al je i Fognini ludak koji se retko radja...tako da su mi gemovi sigurnija varijanta...

Tipsu ne bih dirao...bio je dugo povredjen..bez obzira sto je skinuo Sema(koji nema razmenu)...Sa ovim sljakerom ce biti dugackerazmene...mada ako ne uzme set onda je za penziju...

Mali Kachanov mislim da bi trebao da pokrije ovo....za set vedj ne znam,to zavisi od Japanca...


Viski s ledom i tompus za Vazuru i ekipu molim :okk:
Djordje Pantic najbolji golman FKP u istoriji!!!!
User avatar
Čekicari
 
Posts: 2122
Joined: 26 Jul 2016, 12:09

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 02 Sep 2016, 13:06

Mene prodje singl na Kacanova, prodje tiket na H2 Kacanov i set na Sardija, Fonju i Tipsu. Padoh samo na Fonju u singlu cista dvojka. Sve u svemu odlican dan :okk:

Za danas Edmund uzima set, Kuznjecov uzima set i Cilic 1.

A moze i Kuznjecov cista dvojka za hrabrije (7.45 kvota) :D
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7004
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby Čekicari » 02 Sep 2016, 13:13

Nowitzki.ct wrote:Mene prodje singl na Kacanova, prodje tiket na H2 Kacanov i set na Sardija, Fonju i Tipsu. Padoh samo na Fonju u singlu cista dvojka. Sve u svemu odlican dan :okk:

Za danas Edmund uzima set, Kuznjecov uzima set i Cilic 1.

A moze i Kuznjecov cista dvojka za hrabrije (7.45 kvota) :D


Super :biggrin:

Izbacicu i ja nesto kasnije...kad ih lomimo da ne stajemo :lollol:
Djordje Pantic najbolji golman FKP u istoriji!!!!
User avatar
Čekicari
 
Posts: 2122
Joined: 26 Jul 2016, 12:09

Re: Klađenje na tenis

Postby Čekicari » 02 Sep 2016, 14:45

Danas igram opet 2 tiketa...

Double
Keys-Osaka HG2(-6,5)@1,53

Bombarderka na Bombarderku....al ce ovde da pljuste vineri...ovaj mec se mora gledati...Medison jedna od retkih danas na turu koja moze da odgovori Sereni po snazi ali rekao bih da to moze i mala Osaka....na ime pomislis neka japanka malena,nema servis,ne moze ni do 3 gema...a ono neki crnac plodio i stvorio zver samurajskog mentaliteta sa topom u ruci...

Svakako malo brejkova u najavi....Keys je bila na konopcima protiv Riske,na 2 poena od ispadanja sa turnira...stuca,nije najsigurnija...Osaka je po koeficijentu teski autsajder sto svakako na terenu nije...i ovo je penal...6 gemova je maciji kasalj za buducu broj jedan...Plus Medison nije neko ko jako dobro riternira...na prvi servis tesko da ce se pitati Keys...sto vazi i u obrnutom slucaju...

Inace izbegavam zenski tenis....al ovaj mec nece biti mec izmedju 2 zene :biggrin: ...

Ovaj duel mi je danas must have za gledanje...

Cilic-Sock 1@1,30

Marin je u fenomenalnoj formi...Dobio je i Smrada u finalu na predhodnom turniru...gazi,melje sve pred sobom...Izgazice Socka jadnog...

Single

Osvaja set Osaka @2,7...

Cista 2 je 5,3....mnogo je potcenjena...al necu ovo uzimati,ipak osigruac sam uzeo.....
Djordje Pantic najbolji golman FKP u istoriji!!!!
User avatar
Čekicari
 
Posts: 2122
Joined: 26 Jul 2016, 12:09

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 02 Sep 2016, 18:27

Ispostovah ja cistu dvojku. Kvota 6 :biggrin: valjana analiza
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7004
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Klađenje na tenis

Postby Čekicari » 02 Sep 2016, 20:28

Nowitzki.ct wrote:Ispostovah ja cistu dvojku. Kvota 6 :biggrin: valjana analiza


Sta kazes Dirk prijatelju? :biggrin:

Ovo se gubi jednom u sto dana...danas je taj dan....

I Marin kako izgubi :krsti:

Da je mala dobila,masakrirao bi ih kao juce...ovako mali plus zbog prvog seta...

Steta....
Djordje Pantic najbolji golman FKP u istoriji!!!!
User avatar
Čekicari
 
Posts: 2122
Joined: 26 Jul 2016, 12:09

Re: Klađenje na tenis

Postby Nowitzki.ct » 02 Sep 2016, 20:31

A nisam gledao, ali potop bas nejasan. Steta... no dobro jos je tu Kuznjecov da izvuce dan :D
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7004
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests