Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Klađenje na košarku

Re: Klađenje na košarku

Postby Stoxan » 12 Jul 2011, 16:55

Juče došle i Britanija - Italija koševi i Srbija H1. Ajd da probamo za danas nešto

Srbija - Litvanija poluvreme 2 bez hendikepa. Litvanija kao i Turska igra sa samo 7 igračica u rotaciji. Ali za razliku od Turkinja imaju kvalitetniji izbor. Plus na sve to očekujem od naših standardan grč, jer im je ova utakmica može doneti 1/4 finale. U poslednje vreme odlično igraju Vučurović i Marković, koje su donekle ublažile izostanak Jovanovićke. Dok budu imale snage Litvanke mogu lako da pariraju našim igračicama, problem je kada se umore.

Francuska - V. Britanija H1 (+16.5)
Franuska je uz Španiju najbolja ekipa. Britanke su odlično odigrale juče protiv Italije, ali mislim da je to bio trenutan bljesak, nego neki dokaz njihovog kvaliteta.

Španija - Italija H1 (+12,5)
Španija na prvenstvu nikog nija ispratila ispod 20 razlike. Mnogi su pucali i po 40. Mislim da je 12.5 razlike suviše mali hendikep, da bi se ovo propustilo. Italija igra dosta promenjivo i bojim se da nemaju puno šansi večeras.
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Klađenje na košarku

Postby Stoxan » 12 Jul 2011, 21:21

AirBall wrote:U20 Belorusija-U20 Nemacka 2 bez hendikepa 3,00 Mozzartbet 7/10

Mozda sam mazohista, ali ja ne mislim da su beloruskinje toliko bolje od nemica, ako su uopste bolje... Koeficijent je predobar da se ne bi probalo...


Svaka čast Air. Nadam se da se isplatilo čekanje Nemica.

Danas Britanke iznenadile Francusku. Srećom nisam stigao da odigram. Španija očekivano demolirala Italiju sa 26 razlike, tako da mi je tu došao fiks.
Na žalost pao sam na nas. Litvanke vodile celo poluvreme kako sam i preptpostavio. Naše ih stignu pred kraj i povedu prvi put 20 sekundi pre kraja poluvremena. U nastavku rutinska pobeda.

Slovačka i danas došla manje koševa. Stvarno ovo još nisam video. Celo prvenstvo one igraju manje od 100 poena ukupno po utakmici.
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Klađenje na košarku

Postby AirBall » 14 Jul 2011, 11:30

U20 Muskarci, danas pocinje turnir u Bilbao-u

U20 Rusija-U20 Srbija -5,5 H2 @ 1,85 Atlantik 9/10
Sve najbolje sto rusi imaju igralo im je za u19 reprezentaciju i na ovom turniru nece biti Kulagina i Karaseva... Od poznatijih igraca u sastavu je samo Antipov koji je proslu sezonu igrao na pozajmici u Nizhnjem...

Po nekoj mojoj proceni mnogo smo jaci od njih i sve sem pobede double digitom je iznenadjenje...

U20 Hrvatska-U20 Francuska -11,5 H2 @ 1,85 Atlantik 7/10

Francuzi su ih 2 puta izmasakrirali u pripremama 50-ak razlike, cinjenica je da ce sada Hrvatska biti jaca za Baraca, ali sumnjam da to mnogo menja... Strasna Francuska reprezentacija sa vrlo ozbiljnim seniorskim igracima Fournierom, Westermannom, Kahoudijem koji imaju vrlo bitne role u najjacim francuskim klubovima...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106376
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Klađenje na košarku

Postby AirBall » 14 Jul 2011, 13:29

Takodje sam razmisljao o Grckoj protiv Austrije (i dalje razmisljam), ali je tu hendikep -15,5 skoro pa korektan...

Mislim da ce grci dobiti nekih 20-ak razlike, ali ova generacija im nije bas najbolja, mada ima fantasticnih talenata poput Chrysikopoulosa...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106376
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Klađenje na košarku

Postby AirBall » 15 Jul 2011, 11:26

U20 Muskarci za danas

U20 Francuska-U20 Svedska -14,5 H1 @ 1,85 Atlantik 9/10

Kaznena ekspedicija iz Francuske je jedan od glavnih favorita za titulu... Preslisali su juce hrvate 16 razlike, a svedjani bi trebali da budu slabiji tim od nasih suseda... Sve preko 20 razlike je po meni iznenadjenje...

U20 Srbija-U20 Crna Gora -4,5 H1 @ 1,85 Atlantik 7/10

Crnogorci imaju solidnu reprezentaciju, ali sam uveren da smo ako nista drugo jaci za Dzikica koji je daleko iznad njihovog trenera... Uz to nasi bekovi bi mogli da im naprave ogroman problem, dok mislim da Milovanovic moze da cuva Dubljevica...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106376
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Tipstersko takmicenje Avangarda.In

Postby Grobar89 » 15 Jul 2011, 11:32

Strucnjaci za kosarku,da vas cujem,mlada reprezentacija Grcke je slaba ili jaka,posto je kvota na njih 7 protiv Spanije?
Grobar89
 
Posts: 6495
Joined: 22 Apr 2011, 16:42

Re: Klađenje na košarku

Postby why so serious? » 15 Jul 2011, 11:41

prošle godine su bilo bolji sa pappasom,sloukasom,borgisom,papanikolauom...ovo je za mene dosta nepoznata ekipa

a španjolce sam gledao jučer lagani,brzi,mirotic igra peticu...agresivno na liniji dodavanja i igraju dosta zonski presing....odgovarao im je jučer i sudački kriterij

ja mislim da ce ih razbiti al možda se varam
why so serious?
 
Posts: 726
Joined: 15 Mar 2011, 14:57

Re: Klađenje na košarku

Postby why so serious? » 15 Jul 2011, 11:42

meni se čine dosta egal ekipe srbije i crne gore..kolko god da je srbija jača vani je crna gora jača pod obručima

prevaga bi trebao biti đikić
why so serious?
 
Posts: 726
Joined: 15 Mar 2011, 14:57

Re: Klađenje na košarku

Postby Stoxan » 15 Jul 2011, 12:19

Danas sam odigrao tiket na ženska četvrtfinala. Sve četiri utakmice H1. Plus dodah ove Airove predloge, francuze i nas. Videćemo šta će biti.

Rusija - Britanija +16.5
Francuska - Poljska +0.5
Španija - Ukrajna +17.5
Srbija - Italija +6.5

Španija najveća sigurica. Ruskinje ušle u formu. Tu bi moglo da bude malo mučenja, ali ne verujem. Poljska izgubi od jedne Turske 20 razlike u utakmici koja im donosi prvo mesto u grupi. Danas očekujem da ih Francuskinje rastave. Naše mogu da imaju problema sa Italijom zbog važnosti meča. ali je kvalitet i više nego na našoj strani.
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Klađenje na košarku

Postby AirBall » 15 Jul 2011, 13:45

Ja sam uzeo poljakinje protiv francuskinja... Po svemu pokazanom do sad trebale bi da budu dosta jace...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106376
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Klađenje na košarku

Postby why so serious? » 15 Jul 2011, 13:54

i ja sam njih :biggrin: ....uz to -18.5 na španjolke....čujem da igraju odličnu obranu..presingom uzmu 10 lopti svaklu tekmu i ekipe ne daju koš protiv njih 7-8 minuta....također over na nizozemke manji ulog ide jako brzo 128.5

od muških sam uz francuze -14.5 uzeo i under 138.5 ne vjerujem da ce švedi zabit prek 50 poena
uzeo sam i švede under 61,5 al to sam dobio 1,60 jer sam dugo spavo al ovo mi je super pick

italija je sa melliem i gentileom valjda jača od njemaca koji imaju par njih u SAD ali mislim da nisu nešto

mislim da ce naši odigrat ok tekmu sa latvijom usprkos 50,43 i 33 koša u zadnje 3 tekme moglo bi to danas bit tijesno ne igraju latvijci tvrdo kao francuzi
why so serious?
 
Posts: 726
Joined: 15 Mar 2011, 14:57

Re: Klađenje na košarku

Postby Stoxan » 15 Jul 2011, 14:33

Francuskinje nisu za potcenjeivanje. Imaju solidnu ekipu, ali su zadnje dve utakmice odigrale katastrofalno. Mene Poljakinje nisu impresionirale i očekujem danas pobedu Francuske i to dosta laganu.

Rusija lagano odradila protiv Britanki 30 razlike.

Slovakinje opet došle uspod 100 poena. Mislim da je samo na jednoj njihovoj utakmici bilo više poena.
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Klađenje na košarku

Postby AirBall » 15 Jul 2011, 14:36

Stoxan wrote:Francuskinje nisu za potcenjeivanje. Imaju solidnu ekipu, ali su zadnje dve utakmice odigrale katastrofalno. Mene Poljakinje nisu impresionirale i očekujem danas pobedu Francuske i to dosta laganu.

Rusija lagano odradila protiv Britanki 30 razlike.

Slovakinje opet došle uspod 100 poena. Mislim da je samo na jednoj njihovoj utakmici bilo više poena.


Koliko ja znam nase devojke su pobedile Francusku nekih 20-ak razlike par dana pre pocetka turnira... Uz to su francuskinje izgubile od Spanije 40-ak razlike, a i obrukale su se protiv Britanije...

Poljska je dobila i Srbiju i Rusiju...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106376
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Klađenje na košarku

Postby Stoxan » 15 Jul 2011, 14:53

Francuskinje su igrale dobro do zadnje dve utakmice. Španija ih je demolirala, što nije iznenađenje. Poljska igra toplo - hladno celi turnir. Pobedile su i nas posle produžetka i Rusiju (što je za mene veliko iznenađenje). Ali su isto taklo pukle od Ukrajne i mrtve Turske 20 razlike.

Gledao sam tu utakmicu naših i Francuskinja u Zrenjaninu. Puno se rotiralo. Bilo je 20 razlike za nas na kraju. Mislim da su u jednoj četvrtini naše primile samo 2 poena, ako ne grešim. Opet to je prijateljska. Ovo je 1/4 finale EP, a tu je Francuska mnogo iskusnija od Poljske.
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Klađenje na košarku

Postby Stoxan » 15 Jul 2011, 16:24

Raspala se Francuska po šavovima :facepalm:

Kakva loša procena.

Sada bar na miru mogu da gledam ove naše.
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests