Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Klađenje na košarku

Re: Klađenje na košarku

Postby Filipusis » 22 Mar 2011, 16:12

Ja nisam odoleo lepoj kvoti pa sam uzeo Makabi 2-2 @3.60 u Meridijanu, i dva tiketica u Betcity-ju za zabavnije pracenje:

Tiket 1:
Oly <149.5
Caja <154.5
Barca <143.5
Real >142.5

Tiket 2:
Oly (-7.5) H2
Caja (-2.5) H2
Barca (-8.5) H2
Real cist 1
User avatar
Filipusis
 
Posts: 195
Joined: 17 Mar 2011, 15:35

Re: Klađenje na košarku

Postby HariHaler » 22 Mar 2011, 16:30

Air, mogao bi da ovde malo cesce dajes tips & tricks :)

Evo vam dva sajta. Prvi je dobar, covek je sistematican, daje samo neke leve lige, prati, vodi racuna. Mislim da vredi. Drugi je onako:

http://www.winnerbasket.blogspot.com/

http://elmejorblogdeapuestas.com/en/
The mind is everything. What you think you become.
User avatar
HariHaler
 
Posts: 1264
Joined: 15 Mar 2011, 01:48

Re: Klađenje na košarku

Postby Casper » 22 Mar 2011, 16:45

Dobro su mi poznata ova 2 sajta :D
Obojica nisu losi prognozeri...na duze staze sa njima sigurno u plusu...kakvom takvom ali plusu.
Ovaj drugi gadja samo Spansku 1 i 2 ligu i evropska takmicenja i po meni je za nijansu bolji.

Inace danas uzimam Panatenaikos na +8.5
"Ми навијамо за Партизан прво зато што га волимо, а тек онда - зато што је најбољи!"
"Кад Партизан не би губио, како би знао да ли га волим?"

Душко Радовић
User avatar
Casper
 
Posts: 429
Joined: 16 Mar 2011, 15:00
Location: Pancevo

Re: Klađenje na košarku

Postby VMJunior » 22 Mar 2011, 17:06

AirBall wrote:Promasili su zestoko granicu za Prigionija... Sergio Rodriguez je povredjen... Mislim da je Prigioni dao 21 poen za vikend protiv Unicaje...

6,5 bi morao da ide preko, tim pre sto ce imati zagarantovanu jacu minutazu...


Ubedio si me :D

Hvala na predlogu..

Ja cu odigrati Real H1..Mislim da ce u prvom mecu Real lagano da dobije ovaj mec,bas lagano..Za drugi nisam siguran da li ce uospte da ga dobiju.
Videcemo.
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Klađenje na košarku

Postby AirBall » 22 Mar 2011, 17:08

VMJunior wrote:
AirBall wrote:Promasili su zestoko granicu za Prigionija... Sergio Rodriguez je povredjen... Mislim da je Prigioni dao 21 poen za vikend protiv Unicaje...

6,5 bi morao da ide preko, tim pre sto ce imati zagarantovanu jacu minutazu...


Ubedio si me :D

Hvala na predlogu..

Ja cu odigrati Real H1..Mislim da ce u prvom mecu Real lagano da dobije ovaj mec,bas lagano..Za drugi nisam siguran da li ce uospte da ga dobiju.
Videcemo.


Tu ti je under najbolja opklada... Bice cudo, ako prebaci 120 poena... To ce biti nalik fudbalu iz ere Arigo Sakija... ;)
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Klađenje na košarku

Postby kotrljko » 22 Mar 2011, 18:10

Real - Valensija (142.5)- ove sezone su igrali 3 puta,i uvek je bio UNDER - 111,128 i 138 poena ... ja cu opet odigrati under,jer su takve ekipe - malo poseda,slaba realizacija napada,dobra odbrana ...

Caja - Macabi (154.5)- po meni najveci UNDER danas ... ne ocekujem vise od 145-148 poena ...
iako caja zna da odigra leprsavo i sa dosta poena,to je sve redje,dok je Macabi 3 najbolja odbrana EL ...ocekujem od Ivanovica utakmicu sa slabijim tempom,zbog male rotacije igraca koju ima ...

Barcelona -Pao - H2 (8.5) - ocekujem neizvestan mec i pobedu Barse od 4-5 razlike ... za Pao se vratio Maric i to ce dosta znaciti za igru pod kosem ... veliki teret napada je na Navaru,mislim da to nije dovoljno za neku ubedljiviju pobedu ... Barsa nije dominantna kao prosle sezone,sto najbolje govori cinjenica da su vec par ekipa imali sansu za pobedu tamo i otvorene meceve do samog kraja ( Fener,Sijena,Ritas ) tako da ne vidim zasto ne bi mogao i Pao ...

OLy-Sijena - H1 (7.5) - Bez Bo-a i tek oporavljenim Kaukenasom ( mislim da ce ga u ovoj utakmici cuvati Pjanidjani ) vidim veliku sansu za ubedljiviju pobedu grka .. ocekujem laganu pobedu,a onda u sledecem mecu neizvesniju zavrsnicu ... to je na neki osecaj .. 10+ razlike za Oly ...
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Klađenje na košarku

Postby Casper » 22 Mar 2011, 22:55

Casper wrote:

Inace danas uzimam Panatenaikos na +8.5 Image


@kotrljko ImageImageImage
Last edited by Casper on 22 Mar 2011, 23:02, edited 2 times in total.
"Ми навијамо за Партизан прво зато што га волимо, а тек онда - зато што је најбољи!"
"Кад Партизан не би губио, како би знао да ли га волим?"

Душко Радовић
User avatar
Casper
 
Posts: 429
Joined: 16 Mar 2011, 15:00
Location: Pancevo

Re: Klađenje na košarku

Postby kotrljko » 22 Mar 2011, 22:59

kotrljko wrote:Real - Valensija (142.5)- ove sezone su igrali 3 puta,i uvek je bio UNDER - 111,128 i 138 poena ... ja cu opet odigrati under,jer su takve ekipe - malo poseda,slaba realizacija napada,dobra odbrana ... 71:65

Caja - Macabi (154.5)- po meni najveci UNDER danas ... ne ocekujem vise od 145-148 poena ...
iako caja zna da odigra leprsavo i sa dosta poena,to je sve redje,dok je Macabi 3 najbolja odbrana EL ...ocekujem od Ivanovica utakmicu sa slabijim tempom,zbog male rotacije igraca koju ima ... 76:70

Barcelona -Pao - H2 (8.5) - ocekujem neizvestan mec i pobedu Barse od 4-5 razlike ... za Pao se vratio Maric i to ce dosta znaciti za igru pod kosem ... veliki teret napada je na Navaru,mislim da to nije dovoljno za neku ubedljiviju pobedu ... Barsa nije dominantna kao prosle sezone,sto najbolje govori cinjenica da su vec par ekipa imali sansu za pobedu tamo i otvorene meceve do samog kraja ( Fener,Sijena,Ritas ) tako da ne vidim zasto ne bi mogao i Pao ... 83:82

OLy-Sijena - H1 (7.5) - Bez Bo-a i tek oporavljenim Kaukenasom ( mislim da ce ga u ovoj utakmici cuvati Pjanidjani ) vidim veliku sansu za ubedljiviju pobedu grka .. ocekujem laganu pobedu,a onda u sledecem mecu neizvesniju zavrsnicu ... to je na neki osecaj .. 10+ razlike za Oly ... 89:41

4 od 4 :music: ...

nadam se da je neko prepisao :shock:
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Klađenje na košarku

Postby CRNO BELI SVET » 23 Mar 2011, 21:48

Pre svega, Kotrljku svaka čast za jučerašnji maestralan učinak.
Bravo majstore!

Javljam se jer moram da zakukam zbog sopstvene gluposti, jer nisam naplatio jako kvalitetne ideje koje sam imao danas.
Što je najgore, nisu u pitanju singlovi, nisam hteo danas ništa da forsiram, već da odigram jedan tiket.
Ušao sam u kladionicu sa namerom da odigram sledeće parove vezano:
Cedevita-Estudijantes 158+
Radnički-Zvezda 164+
Kazerta-Uniks 156+
Kahasol-Budiveljnik 1H(-8.5)

U momentu kako sam seo i uzeo dopunu u ruke, zazvoni mi telefon, drugar me nazvao, i ja pametan izašao napolje, i onako nesvesno dok sam pričao sa njim otišao sam jedno pedesetak metara od kladionice, i pošto mu je tu blizu stan, a ja trebao nešto od njega da pokupim, rekoh sebi idem prvo do njega, pa ću se vratiti do kladže, imam pola sata fore do Cedevite.
Ostao sam 2 sata :x , i naravno nisam stigao ni Radnički da uplatim.
Na kraju sam ova dva poslednja vezao sa Korintijans 4+ i Hafnarfjordur 4+, i garant ću pasti, tako to ide...
Bravo Dejane idiote!!! :clap:
San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Klađenje na košarku

Postby Monsieur Poirot » 24 Mar 2011, 13:56

Da li bi mogao Pridjoni danas do barem 7 poena? U utorak je i pored velike minutaze(33min) dao samo 6, uz sut iz igre 1/5.. Je l' Rodrigez i danas nece igrati?

Mislim da bi danas i San Emeterio mogao da prebaci granicu(12.5); ocekujem neizvesniju utakmicu nego sto je bila prva, a ako bude tako zna se ko preuzima najvecu odgovornost u Kahi.. Postigao je 13 u prvoj, uz ne bas neki procenat suta za dva 2/7 , za tri 3/5
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: Klađenje na košarku

Postby AirBall » 24 Mar 2011, 13:58

Monsieur Poirot wrote:Da li bi mogao Pridjoni danas do barem 7 poena? U utorak je i pored velike minutaze(33min) dao samo 6, uz sut iz igre 1/5.. Je l' Rodrigez i danas nece igrati?

Mislim da bi danas i San Emeterio mogao da prebaci granicu(12.5); ocekujem neizvesniju utakmicu nego sto je bila prva, a ako bude tako zna se ko preuzima najvecu odgovornost u Kahi.. Postigao je 13 u prvoj, uz ne bas neki procenat suta za dva 2/7 , za tri 3/5


Prigioni nema pravu alternativu osim da Llull odigra neke minute i na pleju, jer bi Rodriguez trebao da propusti citavu seriju...

Meni i dan danas nije jasno kako je u pravom mecu stao samo na 6 poena... Znaci imace kompletnu slobodu u igri...

Po meni granica treba da bude bar 8,5, ako ne i vise...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Klađenje na košarku

Postby Casper » 24 Mar 2011, 14:21

Ja danas ponavljam Pao,hendi je + 7.5
Image
"Ми навијамо за Партизан прво зато што га волимо, а тек онда - зато што је најбољи!"
"Кад Партизан не би губио, како би знао да ли га волим?"

Душко Радовић
User avatar
Casper
 
Posts: 429
Joined: 16 Mar 2011, 15:00
Location: Pancevo

Re: Klađenje na košarku

Postby VMJunior » 24 Mar 2011, 14:39

Air pa ti opet trubis o Pridjoniju? :shock:

Decko tebi nije mesto na ovom topiku :mrgreen:

PAO H2,moj tip za danas.Za hrabrije cista dvojka..
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Klađenje na košarku

Postby kotrljko » 24 Mar 2011, 17:24

CBS ;)

nemam vremena da objasnjavam mnogo,samo cu dati svoje tipove za vecerasnje meceve :

Olu-Sijena - UNDER 147.5

Barsa - PAO - UNDER 145.5

Real - Valencia - H2 (6)

Caja - Macabi - home win
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Klađenje na košarku

Postby mortician » 24 Mar 2011, 19:03

odigrao sam tvoje tipove,bukvalno sve :music:

A to izgleda u SOCCER-u ovako:

Caja Laboral-Maccabi 1-kvota 1.65
Olympiakos-Montepaschi -147.5-kvota 1.85
Real-Valencia H2(6)-kvota 1.85
Barcelona-Panathinaikos -146.5-kvota 1.85

ukupna kvota:10.447 pa da vidimo :mrgreen:
User avatar
mortician
 
Posts: 1504
Joined: 19 Mar 2011, 00:04

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: Bytespider [Bot] and 67 guests