Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Tip dana

Re: Tip dana

Postby Alonzo » 09 Dec 2015, 00:41

Oklahoma 2 protiv Memfisa -> 1.74 na dvojku.

Memfis igra iznad granica mogucnosti, dok Oklahoma i dalje igra prilicno slabo.

Ne vidim ko bi mogao da zaustavi Duranta veceras + Okl moze sa Ibakom da uspori Gasola i Zack Randolpha.

Memphis je do sada uvek dobro igrao protiv Oklahome, ali ja ocekujem pobedu Duranta jer su ove godine kvalitetniji od njih.

Kratka i rekao bih losa analiza, ali pobedjuje ovde Okl. :D
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Tip dana

Postby Doda » 09 Dec 2015, 08:23

Fudbal Italija SeriaB:
Como vs Crotone
Tip: 2
Kvota: 2,55

Ne treba nikakva veca analiza ovog meca, sudar prvoplasiranog i poslednjeg na tabeli, Como ne zna za pobedu kuci, a Crotone samouvereno gazi ga promociji u Seriju A. Crotone je vrlo lep mec odigrao protiv Milana u Kupu iako su ispali na produzetke, pruzili su dobar otpor. Takodje su proslo kolo lagano odradili Cesenu, koja je takodje u vrhu tabele.
Como je maltene duplo skuplji tim od Crotone-a ali ovi imaju dobru hemiju u ekipi i samim tim ocekujem pobedu gostiju. I veoma dobra kvota.

Za hrabrije, probajte X-2 ili X-2i2-4
APATIN - GRAD PIVA I GROBARA!
User avatar
Doda
 
Posts: 5182
Joined: 26 Dec 2012, 21:35
Location: Apatin

Re: Tip dana

Postby Nowitzki.ct » 09 Dec 2015, 11:58

Srbija-Japan 2, kvota 4.1 sporting (4 u meridianu)

Da sam juce znao za ovu temu pruzio bih najsigurniju 1.40 kvotu u istoriji kladionice na Japanke protiv slabasnog Tunisa (bilo +10). Medjutim, po okoncanju meca Azijatkinja sa Crnom Gorom, a nakon sto sam ispratio na sto lici igra Srbije protiv bilo kog rivala koji se ne zove Crna Gora, odlucio sam da ispratim Japanke i u tom direktnom okrsaju za osminu finala. Igraju uzasno nekarakteristicnu odbranu, skoro do centra sa dubokim presingom 3-3 zona ako se to tako moze nazvati, i svakom rivalu zvao se on Norveska ili Maldivi pravice dosta problema sa takvom postavkom. Poprilicno dobar bet ovdje je i 2 na poluvrijeme malo manje placena 3.25 jer vremenom ekipe koliko toliko prokljuve kako igrati protiv takve odbrane, ali obzirom na rasulo koje vlada u srpskoj reprezentaciji kao i iskustvo sa proslog SP kada su Japanke remizirale sa Rumunijom i za jedan gol porazene od Danske u osmini prognoziram im pobjedu veceras i jos jedan plasman u nokaut fazu.
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7020
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Tip dana

Postby Dusan1212 » 09 Dec 2015, 12:32

Dusan1212 wrote:
Dusan1212 wrote:
Whiteside 9.5 +



Westbrook 26.5 -



Detroit-Memfis 1 1,7

Detroit igra prilicno dobro, dobili su zaredom 4 utakmice da bi protiv Sarlota koja im je bila b2b utakmica odigrali lose i izgubili.
Imaju mali doprinos sa klupe ali kad ne igraju b2b utakmice i kada igraju kuci volim da igram na njih.

Memfisu ce ovo biti b2b utakmica, sinoc ih je razbila Oklahoma a u nedelju su srecno dobili Finiks, nije to vise ona stabilna odbrana.
Gasol has suffered a sprained ankle and is questionable to play against the Pistons on Wednesday.
Da li Gasol igrao ili ne ja cu svakako odigrati 1, srecno svakom ko prati.
НИКАД АГЕНЦИЈА ! ПФК !
Dusan1212
 
Posts: 579
Joined: 05 Sep 2012, 10:17

Re: Tip dana

Postby Pit Bull » 09 Dec 2015, 22:58

Washington-Houston
Tip: Houston +6,5
Kvota: 1,65 - Mocart

Po meni gosti dizu formu, pobedili su neke meceve, doduse sinoc nisu i to je razlog vise da veceras dobiju. Vasington igra jako lose ove sezone, Gortat se vraca u ekipu ali nakon 7 dana odsustva, sigurno je van ritma, prilika velika za Hjuston da ovo dobije danas, a ako nista makar da ne izgube 7 razlike sto sam uveren da ce se desiti. Malo hrabriji mogu i cistu dvicu da probaju.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58263
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Tip dana

Postby -Stefan- » 09 Dec 2015, 23:07

R.Jackson 18.5 vise 1.90
Reggie je u super formi ,u zadnjih 5 tekmi je na 22 kosa u prosjeku! On i Drummond su prve violine u Detroitu a mislim da se Drummond nikako nece veceras naigrat u Memphisovom reketu tako da ce bit jos koja lopta vise za Jacksona.Takodjer se ocekuje egal tekma!
Josephine Skriver
User avatar
-Stefan-
 
Posts: 3332
Joined: 12 Jul 2014, 22:03

Re: Tip dana

Postby Alonzo » 10 Dec 2015, 00:27

Clippersi 2, kvota 1.43.

Kvalitetniji su sastav + mislim da Bucksi ne mogu da zaustave njihov frontcourt.

Chris Paul se vratio, tako da je realno da pobede veceras.
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Tip dana

Postby batistuta_20 » 10 Dec 2015, 01:29

Alonzu se svaku noc vrace Chris Paul :D.

Za sutra Liberec-Marseile 2.
Liberecu je potrebna pobeda za proloaz, dok je Marseilu dovoljan i bod. Marseile je 2 put kvalitetnija ekipa, polako ulaze u dobru formu nakon ocajnog pocetka sezone. Bolje igraju u gostima ove sezone, nego kuci. Gledao sam Liberec prosecna ekipa, mucila se sa Gronigenom kuci i u gostima. Marseile igra sa najacim sastavom Evropa Ligu ove sezone.
Danas ufacen Arsenal. Jedine prave dojave erkoa tips :D
SAMO JAKO!
batistuta_20
 
Posts: 1514
Joined: 24 Sep 2014, 23:40

Re: Tip dana

Postby Doda » 10 Dec 2015, 12:20

Kosarka Euroleague:
Leo Westermann
Tip: over 9,5
Kvota: 1,85


Posto sam prvo u glavi mislio da Limoz igra protiv Barse, lapsus :biggrin: ali igra protiv Olyja, koji je svakako prosao u narednu rundu i pitanje kojim intenzitetom ce igrati. Muku muce sa povredama, bas je to jedan od razloga sto mislim da ce odigrati slabiju utakmicu. S druge strane, Safarcik je kaznjen i veoma male sanse su da zaigra veceras, zbog pijanke i svih sranja sto je napravio prethodnih dana. Leo je poslednje tri utakmice prebacivao ovu granicu, protiv Efesa,Laborala i Cedevite. Uzima dosta suteva, i to rezonskih i izrastao je u jednog od lidera ekipe. Pritom dobro sutira slobodna bacanja, do sad 12/14.
Last edited by Doda on 10 Dec 2015, 13:06, edited 1 time in total.
APATIN - GRAD PIVA I GROBARA!
User avatar
Doda
 
Posts: 5182
Joined: 26 Dec 2012, 21:35
Location: Apatin

Re: Tip dana

Postby hehule » 10 Dec 2015, 13:04

Prijatelju, ti si se zeznuo. Limož igra protiv Olimpijakosa, ne protiv Barselone. Barselona igra protiv Žalgirisa

Moj tip:
Richard Hendrix
9,5 +

Igraju protiv Sasarija, koji još uvek ne zna za pobedu. U prethodnom duelu im je ubacio 19pts čak je odapeo i jednu trojku koju nije pogodio. Prethodnu utakmicu u EL je postigao 11pts Makabiju, a ovu granicu nije prelazio samo u kolima protiv CSKA i Bamberga na gostovanjima. Bacanja šutira do sada 10/14 uz dve trećine pogođenih šuteva za 2pts.
Last edited by hehule on 10 Dec 2015, 13:11, edited 1 time in total.
Samo za njega znam,
I sve ću da mu dam.
Žaliti neću ni život svoj,
PARTIZANE TI SI MOJ!
User avatar
hehule
 
Posts: 7222
Joined: 30 Dec 2012, 12:18

Re: Tip dana

Postby Dimitrije » 10 Dec 2015, 18:08

Pre 30 sekundi sam video da postoji ova tema, pre 60 sekundi video kako su kladionice postavile kvote na Partizan.

Partizan - Augzburg 1X kw. 1,8
Mislim da nam ranije cestitaju NG.

Edit:
Najava na RTS-u (jbg, ja imam samo RTS Sat od nasih kanala ) i covek odmah kaze kako odgovara svaki poraz Partizanu od....
Nabijem te novinara
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5660
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Tip dana

Postby Dusan1212 » 11 Dec 2015, 00:20

Pau Gasol 15.5 + BALKANBET

Klipersi primaju dosta poena sa pozicije C.
Gasol igra dobro u zadnje vrijeme, u zadnjih 5 tekmi ubacuje redom 18,26,13,22,16.
Nije velika granica i ocekujem over.
НИКАД АГЕНЦИЈА ! ПФК !
Dusan1212
 
Posts: 579
Joined: 05 Sep 2012, 10:17

Re: Tip dana

Postby Alonzo » 11 Dec 2015, 00:22

Kevin Durant 28.5 + pts

Atlanta nema cuvara za njega. Deluje da je ovo mnogo, ali njegov realan prosek je oko 30 pts.

Vratio se Chris Paul, dolazi Durant. :biggrin:
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Tip dana

Postby batistuta_20 » 11 Dec 2015, 01:56

Ren-Kaen 1. 2,15 kvota

Ocekujem pobedu Rena. Nemam pojma sto, al' idem nekom logikom da Kaen igra nestvarno dobro do sad, pa moraju negde da kiksaju. Ren je dobar domacin, dobru ekipu imaju ove godine.
SAMO JAKO!
batistuta_20
 
Posts: 1514
Joined: 24 Sep 2014, 23:40

Re: Tip dana

Postby Doda » 11 Dec 2015, 08:43

Fudbal Poland 1:
RUCH CHORZOW - JAGIELLONIA
Tip: 1
Kvota: 2,70

E ovako, ovaj mec je klasicna saradnja klubova. U poslednjih 6 duela a i kroz istoriju dobijali su uglavnom domacini. Ruch je u veoma dobroj formi i veoma dobro igraju kuci, vezali su tri pobede. Igraju veoma otvoren fudbal i jedna i druga ekipa. Ruch kuci uglavnom i primi gol, tako da hrabri pokusaju 1igg. Takodje domacini imaju fantasticnog napadaca koji je u moze se reci vrhunskoj formi. Stepinski koji je na 17 utakmica dao 11 golova, na to dodajem i centralnu figuru na terenu Patrika Lipskog, koji ofanzivni vezista i jako dobro razigrava napadace, a ume da daje i golove. Ima jos toga sto me je navelo na ovaj tip ali mislim da je dovoljno a i kvota je veoma dobra.Dakle, ko isprati srecno :)
APATIN - GRAD PIVA I GROBARA!
User avatar
Doda
 
Posts: 5182
Joined: 26 Dec 2012, 21:35
Location: Apatin

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests