Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Tip dana

Re: Tip dana

Postby Hercegovac » 05 Feb 2017, 13:13

Košarka:Pistoja-Avelino (+3,5) H2,Avelino trenutno djeli drugo mjesto,dobio Milana neki dan 22 razlike najavljuju pojačanja na trzišt su traze centra,Logana iz Ritasa... vjerovatno imaju visoke ciljeve,Pistoja 13-ta sve brige prebrinula ne moze ispast jer je Kremona vec drugoligaš,gore pogotovo nema šta trazit moze se probat i čista 2 dobro se plaća!
Fudbal:Italija 3B Parma-Pordenone 1 kvota 2,00
Parma druga,Pordenone treci ,na prvi pogled ne čini se dobar fix,ali cilj uprave Parme je povatak ne u samo u Seriu B nego Seriu A
što su i potkrijepili ulaganjem nepuno 5 miliona eura u ekipu ove zime.Takve ambicije,domaći teren dodamo li tome da Pordenone nema infrastrukturu za Seriu B i moze se desit i da ga ista ne interesuje,za očekivat je pobjedu Parme.
User avatar
Hercegovac
 
Posts: 1797
Joined: 29 Jul 2016, 16:45

Re: Tip dana

Postby mcbride992 » 10 Apr 2017, 00:57

ImageRusija Premier Liga
14:00h Tomsk-Kazan
tip: 2iG2+ (pobjeda gosta uz najmanje dva postignuta gola)

Sto se tice domacina, ubjedljivo su na zadnjem mjestu na tabeli. Da li se klub raspao zbog finansijske situacije ne znam, raspustili su glavne igrace, ostalo je nekolicina iskusnijih i ostalo su mladi igraci po 19/20 godina. U ovoj drugoj polusezoni su u cetiri kola primili 13 golova, a dali jedan, sto je bilo dovoljno za iznenadjujucu pobjedu protiv Amkara. Tomsk najverovatnije ispada iz lige, i bice zanimljivih rezultata na njihovim mecevima do kraja sezone. Gostima iz Kazana ne cvijetaju ruze kao nekada kad su igrali tadasnji Kup Uefa i kad su bili prvi vrhu ruskog fudbala. Trenutno su na desetoj poziciji na tabeli, ali uz pobjedu sutra su samo na 5 bodova zaostatka za cetvrtom pozicijom koja vodi u evropska takmicenja, tako da im je potrebna ova pobjeda da ostanu u igri.
mcbride992
 
Posts: 6
Joined: 17 Feb 2017, 02:15

Re: Tip dana

Postby mcbride992 » 30 Oct 2017, 16:12

Spanija: LaLiga2
20:30h Granada-Lorca FC
tip: D2+ (domacin daje 2 ili vise golova)
kvota: 1.90 Maxbet


Danas siromasna ponuda, iz svake lige po jedna utakmica, takav je ponedeljak. Ovo mi je zapalo za oko cim sam uzeo listu. Kao laik kad se pogledaju imena klubova svako bi stavio novac na Granadu. Domacin iz Andaluzije ima zelju da se vrati u drustvu najboljih u Spaniji, pa su tako i poceli sezonu, mogu oni bolje, al ne zaostaju mnogo za prvoplasiranim. Gosti su usli iz trece lige i jedini im je cilj da ostanu u drugom razredu spanskog fudbala. Razliciti motivi za obe ekipe u ovoj sezoni, a dosta kvalitetniji klub je Granada pa cu na njih danas staviti neki novac. Sretno
mcbride992
 
Posts: 6
Joined: 17 Feb 2017, 02:15

Re: Tip dana

Postby mcbride992 » 02 Nov 2017, 16:42

ImageKolumbija 1. liga (Liga Águila I)
Millonarios FC-Tigres FC
pocetak: 02:00h
tip: D2+ (domacin daje dva ili vise golova)
kvota: 1.75 Maxbet


Mozda neko ne igra i ne voli ovakve lige, al moze se u Juznoj Americi pogoditi i uzeti novac. Ovo je jako zanimljiva liga, ali koja nije poznata po puno golova, ali i to se moze pogoditi i budu jako dobre kvote. Ja sam se odlucio za danas za mec koji se igra nocas. Radi se o ekipi Millionariosa koji su najveci klub u Kolumbiji. Imaju najvisi titula u svojim vetrinama, ukupno njih cetrnaest. Po kvalitetu su u top pet ekipa u ligi, sasvim sigurno. Na svom Nemesio Camacho stadionu igraju odlicno, imaju pet pobjeda u nizu, tako da bi takvu formu mogli nastaviti i veceras protiv Tigres-a. Sto se tice gostiju, oni na strani igraju tradicionalno mnogo lose. U zadnjih 23 meca u svim takmicenjima u gostima su porazeni 13 puta. Ako gledamo kvalitet, oni su medju poslednjim ekipama u Liga Águila. Ocekujem domacina da pokaze da su kvalitetniji klub i jedan od najvecih u toj zemlji. Moj novac ide da domacin daje najmanje dva gola. Sretno
mcbride992
 
Posts: 6
Joined: 17 Feb 2017, 02:15

Re: Tip dana

Postby mcbride992 » 13 Feb 2018, 16:24

Image
Juzna Amerika: Copa Sudamericana
23:15h Sportivo Luqueño-Deportivo Cuenca
tip: gost daje gol
kvota @1.75 2/10 kladionica Maxbet
+5.2 units


Sportivo Luqueño i Deportivo Cuenca na terenu ce se sastati veceras od 23:15 po nasem vremenu u okviru takmicenja Copa Sudamericana. Domaci klub dolazi iz Paragvaja. Sto se tice Luqueño, ekipa je prosle sezone u domacem prvenstvu zavrsila na petoj poziciji. Radi se o poluprofesionalnom klubu koji nema neke velike rezultate u Paragvaju niti na juznoamerickoj sceni. Igraju veceras na svom Feliciano Cáceres stadionu i prema kladionicama su favoriti, ali po meni nije tako. Ne kazem da ce gosti iz Ekvadora pobjediti veceras, ali mislim da Cuenca moze iznenaditi. Gosti su nekadasnji prvaci te zemlje, prosle sezone su zavrsili na sestom mjestu mnogo zahtjevnijeg takmicenja od paragvajske lige, to slobodno mogu reci. Na strani sam gostiju, iako je u juznoamerickom fudbalu domaci teren dosta jak faktor. Idem i ulazem svoj novac na pogodak bar jedan gostiju u vecerasnjem mecu. Sretno
mcbride992
 
Posts: 6
Joined: 17 Feb 2017, 02:15

Re: Tip dana

Postby domingo » 29 Apr 2018, 13:33

West Ham -Mancester Siti g.g ,gg3+ ,4+(pp gg,2 igg neki od tipova koji mogu da se igraju)

Duel dve ekipe koje definitivno ne leze jedna drugoj , WH Sitiju zbog velikog broja brzih i fizicki jakih igraca koji su u stanju da iskoriste njihovu visoko postavljenu odbran ,MC Hemu zbog golime tehnicki odlicno potkovanih igraca koji su takticki savrseno pripremljeni i svojim kretnjama razvlace visoke i takticki manje obucene igrace WH ..
Jednostavno je ovo primer dve ekipe koja jedna drugoj uopste ne odgovaraju ,Gvardiola je poznat kao trener koji se ne prilagodjava protivniku pogotovo u ovoj situaciji kada ima resenu titulu a WH je poznat kao tim da ne moze da igra drugacije obzirom na profil igraca koje poseduje tako da je ovo jedna od utakmica u kojoj treba ocekivat gg mozda vec i u prvom poluvremenu .

Jedini nacin da se od MC odbranis je da imas niske igrace u odbrani i veznom redu koji su takticki maksimalno obuceni i koji mogu brzo da se pomeraju kako bi neutralisali sjajno kretanje igraca MC . Vest Hem jednostavno nema tu dozu agilnosti u odbrani pa ni u veznom redu da bi mogao da neutralise kretanja Sitijevih igraca .
domingo
 
Posts: 1427
Joined: 15 Apr 2015, 10:05

Re: Tip dana

Postby domingo » 01 May 2018, 14:16

Real Madrid vs Bayern Minhen g.g , g.g3+. x2 i g.g , za hrabrije 2 i gg.

-Klasik evropskog fudbala ,duel dve ekipe koje definitivno jedna o drugoj znaju sve godinama se vec sastaju u nokaut fazi lige sampiona...
Da budem iskren nisam gledao prvu utakmicu (i ako sam hteo danas da pogledam ali nigde nisam nasao ceo snimak) pogledao sam hajlajtove i ono sto sam video je da je Bayern u prvom poluvremenu bio mnogo bolji tim i da su mogli sigurno na poluvreme da odu sa 2 gola prednosti ,ali Real je Real ogromno iskustvo i samopouzdanje koje ta ekipa ima je doslo do izrazaja u drugom poluvremenu .

Vidim da je Real igrao bez Bejla vdiim da su izasli sa Ronaldom kao jedinim igracem koji je direktan prema golu sto mi govori da su zeleli da ojacaju sredinu terena i da tehnicki pariraju Bajernu danas ce biti u tom smislu hendikepirani za Isca(o kome imam vrlo visoko misljenje) ali pitanje je koliko im je danas i potrebna ta dominacija na sredini terena ovaj rezultat ih vise tera da igraju na kontranapad gde se Bejl svakako bolje snalazi zbog svoje brzine..

Generalno Real Madrid ima problema ove sezone na domacem terenu ocigledno da im pas igra ne ide bas najbolje i da se ove sezone mnogo losije snalaze kada sa vise igraca izadju napred .. Bajern je u ovom mecu najvise osakacen za Vidala cija agresivnost bi mnogo znacila u presingu na loptu ...

Najveca enigma veceras je Dani Karvajal tj njegovo neigranje to je detalj koji mozda i resi pobednika ovog dvomeca ,mnogo gube u napadu njegovim izostankom kako u organizaciji igre gde Karvahal konstantno ucestvuje tako i u zavrsnici gde redovno stvara visak pa sve cesce ulazi i u samu zavrsnicu ...
Njihov problem vcrs sa desnim bekom bice i Segio Ramos sigurno moze da odgovori defanzivno barem u zonskoj odbrani i da u pasu bude donekle koristan ,ali napadacki ce biti hendikepirani po toj strani sa pomoci beka ...E sad ako Ramos krene kao desni bek treba ocekivati plitak zonski Real koji ce da stoji visoko samo sa Ronaldom i Bejlom i da ceka kontranapad ,siguran sam da Zidan nece da rizikuje da u tom slucaju sa stoperima Varan i Naco Fernandez(verovatno) izlazi visoko protiv Bajerna to bi bilo ravno samounuistenju ...
Tako da ja veceras ipak ne ocekujem Ramosa na desnom beku vec Naca Fernandesa cija igra na desnom beku bi bila manje zlo po kretanje cele odbrane ,Naco na desnom beku dozvoljava odbrani da se malo pomeri naravno ne kao sa Karvahalom ali obzirom da im ostaju 3 uigrana igraca iza Marcelo -Varan -Ramos mocice malo da izadju na gore..

Ocekuje realovu postavu u sastavu
Navas
Fernandes-Ramos-Varane-Marcelo
Modric-Casemeiro-Kros
Kovacic
Bale-Ronaldo

ocekujem Modrica mnogo vise blize aut linije kao ispomoc u napadu Reala sto ce otvoriti mnogo prostora Bajernu na sredini ali ne igranjem Karvahala Zidan mora nesto da zrtvuje ...
Sto se tice nekog konacnog rezultata ocekuje pobedu Bajerna ili Remi u kraljnem slucaju mislim da ce Hejnkes kao preiskusan trener jednostavno odlicno da procita ove situacije oko desnog beka i da ce napasti svim silama preko te strane a ako se Real izorjentise sa stranom pomoci da ce brzo reorganizovati ekipu i kazniti novu rupu u odbrani ..
domingo
 
Posts: 1427
Joined: 15 Apr 2015, 10:05

Re: Tip dana

Postby fontaneros » 19 May 2018, 10:56

Troa - Monako

GG, GG3+, 3+, 4+


Dakle, golovi.

Razlog je jasan, Troi preti ispadanje i moraju jako da krenu, takodje Monaku visi LS (pogotovo sto I Marsej I Lion igraju kod kuce veceras).
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43944
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Tip dana

Postby fontaneros » 21 May 2018, 12:05

Mitjiland- Horsens 1-1 i 3+


Poslednje kolo, pobeda i Mitiland je sampion. Dovoljno je za ovaj tip.



Nordsjiland- Kopenhagen gg, gg3+


Poslednje kolo, direktan duel za Evropu.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43944
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Tip dana

Postby Dimitrije » 21 May 2018, 18:17

Ovi Danci kolektivno nisu normalni, na celu sa Brondbijem. Epski raspad.

Veceras opet "nenormalna" kvota na Wolfsburg, preko 3
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5637
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Tip dana

Postby fontaneros » 21 May 2018, 18:21

Tuga, druze.

Mitjiland pregazio ove u prvom, tek malopre dali gol. Nordsjilan i Kopenhagen se siti ispromasivase. :truce:
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43944
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Tip dana

Postby Dimitrije » 21 May 2018, 21:28

Dodje Wolfsburg, nije bas da sam ga predlozio kao tip dana ali kad ga vec spomenuh da prokomentarisem. Ako nekad pogresi kladionica to je ovakav slucaj. Kod kuce kad su igrali stavili keca na 2.2, kombinacije sa golovima bile milina od kvota, danas stave dvojku na 3.05-3.2 otprilike....lepota. Gde ce VW da izgubi od ovih Kilavih, nema nigde
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5637
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Tip dana

Postby fontaneros » 22 Jul 2018, 11:24

Kolumbija 1

Guaibra- Nacional Potosi


Lagani 3 za 3 unazad nekoliko sezona, tako da kec (doduse samo 1.65)... Ali nije za bacanje


https://www.flashscore.com/match/WzwF2uAj/#h2h;overall
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43944
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Tip dana

Postby fontaneros » 23 Jul 2018, 12:37

fontaneros wrote:Kolumbija 1

Guaibra- Nacional Potosi


Lagani 3 za 3 unazad nekoliko sezona, tako da kec (doduse samo 1.65)... Ali nije za bacanje


https://www.flashscore.com/match/WzwF2uAj/#h2h;overall



Sta reci, sem, tuga... Sve je mirisalo na iz dvojke u keca, pogotovo kad su izjednacili domaci, ali su se ispromasivali u finisu
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43944
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Previous

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests