Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Klađenje na košarku

Re: Klađenje na košarku

Postby Angus Young » 01 Sep 2017, 21:50

Angus Young wrote:Satoranski +, Porzingis +, M.Gasol +, Bogdan +, Sved +


Ovde oborio samo Gasol..

Al ubo sam jedan sa najmanjim dobitkom: Satoranski, Porzingis i Sved +.

A na trecem uhvatio Bogdana + i Bertansa +, a pao Bobija, Kuzmica i Vojvodu za po kos svu trojicu..
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19750
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Klađenje na košarku

Postby Skafi » 01 Sep 2017, 22:18

Skafi wrote:Osman +
Šved +


Da Bogdanović 'Rvat nije igrao 37 minuta, ušo bi verovatno i onaj prvi, ali 3 od 4 u dva dana. 75% procenata šuta za sad. :D

Stefane, i ti si težak na ostavljanju predloga, pre početka mečeva. :biggrin:
User avatar
Skafi
 
Posts: 27830
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Klađenje na košarku

Postby Dimitrije » 02 Sep 2017, 09:41

Da je ljudski/bratski & demokratski/ kolegijalno jeste. Da mozda nije lepo qrciti se dobitnim, mozda nije ( narocito kolega koji se frljao hiljadama evara pre izvesnog vremena). Ali aj' nek mi neko objasni to prebacivanje oko nepostavljanja parova? To negde pise u pravilima? Jel' ovo pre svega sportski ili kladionicarski forum? Pri tom sve zapocne kolega koji nikada ne pise na ovom delu foruma. Samo vi jebite mamu kladionicama, ko god da dobija mene raduje, sta se bakcete glupostima. Skafi :drinks: znas da nije upuceno tebi
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5680
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Klađenje na košarku

Postby Angus Young » 02 Sep 2017, 10:16

Kuzminskas +, Macvan +, G.Dragic + ovako na prvu loptu
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19750
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Klađenje na košarku

Postby Iluzionista » 02 Sep 2017, 11:51

T. Rajs - PLUS
Stariji Bertans - PLUS
Bogdan - PLUS
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2592
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Klađenje na košarku

Postby -Stefan- » 02 Sep 2017, 12:01

Dimitrije wrote:Da je ljudski/bratski & demokratski/ kolegijalno jeste. Da mozda nije lepo qrciti se dobitnim, mozda nije ( narocito kolega koji se frljao hiljadama evara pre izvesnog vremena). Ali aj' nek mi neko objasni to prebacivanje oko nepostavljanja parova? To negde pise u pravilima? Jel' ovo pre svega sportski ili kladionicarski forum? Pri tom sve zapocne kolega koji nikada ne pise na ovom delu foruma. Samo vi jebite mamu kladionicama, ko god da dobija mene raduje, sta se bakcete glupostima. Skafi :drinks: znas da nije upuceno tebi


Dairis Bertans vise i Latvi 1, mada kad je postavim pre utakmice skoro nikad nisam dobio.

Ako je upuceno meni nije nikakav problem necu da postavljam, pre nekih godinu do dve pisao sam ovde i analize i ostavljao predloge..bilo je dobitaka ali se i gubilo i bas iz ovog drugog razloga sam prestao sa tim zato sto nisam hteo da neko gubi novac ako slusa mene.

Ako neko hoce parove ili predloge nek mi se javi pre meca i tjt, a za to ostavljanje parova pre utakmica i kurcenje sa dobicima posle je od pocetka foruma ali opet kazem ako neko misli da se kurcim i ako je ovo gore upuceno meni nije nikakav problem, sklonicu i necu da postavljam. :)
Josephine Skriver
User avatar
-Stefan-
 
Posts: 3332
Joined: 12 Jul 2014, 22:03

Re: Klađenje na košarku

Postby Skafi » 02 Sep 2017, 12:13

Niko nije u obavezi ni prema kome. Postavljajte predloge ranije ili do pred sam meč, postavljajte dobitne tikete, ili ne morate uopšte, bez obzira da li ste te predloge ostavili u temi. Možda su čak najbolje konsultacije preko PP-a. Znam taj osećaj kad dobiješ i kad ti je drago što te poslušaju, ali i onaj drugi kad za sobom oboriš i sve one koji su te ispratili (to i jeste uglavnom najveći razlog nepostavljanja predloga, ta bojazan da će i drugi zbog tebe pasti). Nemojte to shvatati lično, sve to ide u rok službe.

Ovo je meni glavni dubl danas:

Bojan Bogdanović 19,5 manje
Šarić 16,5 manje
User avatar
Skafi
 
Posts: 27830
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Klađenje na košarku

Postby Sezione » 02 Sep 2017, 12:22

-Stefan- wrote:
Dairis Bertans vise i Latvi 1, mada kad je postavim pre utakmice skoro nikad nisam dobio.

Ako je upuceno meni nije nikakav problem necu da postavljam, pre nekih godinu do dve pisao sam ovde i analize i ostavljao predloge..bilo je dobitaka ali se i gubilo i bas iz ovog drugog razloga sam prestao sa tim zato sto nisam hteo da neko gubi novac ako slusa mene.

Ako neko hoce parove ili predloge nek mi se javi pre meca i tjt, a za to ostavljanje parova pre utakmica i kurcenje sa dobicima posle je od pocetka foruma ali opet kazem ako neko misli da se kurcim i ako je ovo gore upuceno meni nije nikakav problem, sklonicu i necu da postavljam. :)

Upuceno je Holdenu koji je dosao ovde, ispolivao se po svima i ne sme sad da napise nista, a i obrisani su ti postovi.

Samo ti postavljaj. Taj ko ode u minus zato sto je slusao nekog drugog a ne samog sebe je prvi indijanac i samim tim sto je otisao u minus na taj nacin dokazao da je tantuz prve klase.
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 14005
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Klađenje na košarku

Postby Skafi » 02 Sep 2017, 13:11

Šengelija 17,5 +
Šruder 23,5 +
User avatar
Skafi
 
Posts: 27830
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Klađenje na košarku

Postby Nebo se otvorilo... » 02 Sep 2017, 13:32

Jel Gruziji fali neko, vidim skocila kvota na njih od sinoc?
User avatar
Nebo se otvorilo...
 
Posts: 1248
Joined: 19 May 2016, 11:15

Re: Klađenje na košarku

Postby Dimitrije » 02 Sep 2017, 14:03

Stefane, nije nista bilo upuceno tebi :drinks: I lepo napisah da ne vidim problem u ovom delu foruma, sve fercera kako treba
Kolega Sezione sve objasnio.
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5680
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Klađenje na košarku

Postby Holden » 02 Sep 2017, 17:44

Ušao sam posle 10 dana da vidim ima li kakvih predloga jer mi fali jedan igrač za večeras i sad čitam sve ove postove :D

Sezione wrote:Upuceno je Holdenu koji je dosao ovde, ispolivao se po svima i ne sme sad da napise nista, a i obrisani su ti postovi.



Ko ne smije? Aj 1 na 1 ako ti smiješ


Ja i dalje stojim pri tome. Po meni je debilno nakon mečeva ostavljati tikete, nebitno da li su dobitni ili je pad na jednoj. Valjda ovaj topik služi za kladioničarske predloge/analize, a ne za ispovjesti šta je ko prošao i ko vas je oborio.

Ovaj brat red and white je napisao jedno 900 postova samo "šta odigrati danas?", svi ga iskuliraju i onda dođu likovi posle mečeva i slikaju tiket. K'o da je ovo ana.rs pa da se dopisujemo ko je koga oborio.

Ja i ne posjećujem ovaj topik toliko često al' je bilo mnogo debilno kad sam vidio.


Kaspi 17.5 + nad plusevima
mudrovsukilo wrote:
ima raznih al ovaj holden najludji
User avatar
Holden
 
Posts: 5759
Joined: 29 Nov 2014, 14:30

Re: Klađenje na košarku

Postby Skafi » 02 Sep 2017, 20:27

Aco prokletinja Petrović opet stavio ovu dvojicu po 32 minuta, protiv fucki'n Rumuna, i ovaj me sruši trojkom sa 10 metara, da bi 2 minuta nakon toga izašao.

I na +15 on njih drži u igri. Dabogda ti se obojica osušila u nastavku prvenstva.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27830
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Klađenje na košarku

Postby ИлићКапитен22 » 03 Sep 2017, 08:55

Аjде Скафи немоj да си таки, даj два играча...
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 24035
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Klađenje na košarku

Postby Skafi » 03 Sep 2017, 12:41

Opao mi je procenat šuta, malo sam izgubio samopouzdanje.

Ajde sa ovog derbi meča Dragić i Printezis više.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27830
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest