Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

NBA KLADIONICA

Re: NBA KLADIONICA

Postby Dovla933 » 17 Jan 2018, 23:15

Niko nije rekao da ne pratis, napisao sam i zbog ostalih..
Drvo je 3 zadnja kola u overu, ali red je da kiksne po zakonu velikih brojeva! :nisamja:
User avatar
Dovla933
 
Posts: 1254
Joined: 17 Apr 2014, 19:40

Re: NBA KLADIONICA

Postby Pit Bull » 18 Jan 2018, 00:01

Uplatio i ja jedan nakon mesec dana:

San Antonio
Sarlot
Toronto (regularna pobeda)
Sakramento +7,5
Klipersi
Milvoki

16 kvota
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: NBA KLADIONICA

Postby wiper » 18 Jan 2018, 07:21

wiper wrote:Singl 1:
J.Wall(WAS) +22,5 @ 1,85 mozzart

stake: 7/10
LOSE :colera:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Singl 2:
K.Olynyk(MIA) +11,5 @ 1,91 planetwin365

stake: 5/10 WIN :juhu:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dubl 1:
M.Williams(CHO) +11,5 @ 1,85
J.Valančiunas(TOR) -11,5 @ 1,85

3,42 planetwin365
stake: 3,5/10
LOSE :colera:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dubl 2:
D.Carroll(BKN) -12,5 @ 1,91
K.Leonard(SAS) +20,5 @ 1,85

3,53 planetwin365
stake: 3/10
WIN :juhu:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Januar: +11,29 unita


Džaba pozitivan skor i dobar % kada su slabiji i singl i dubl prošli na kome je Kawhi bila kvota 1..

Večeras: -3,22 unita
Januar: +8,07 unita
JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: NBA KLADIONICA

Postby Sani » 23 Jan 2018, 18:32

Sani wrote:Kao neko ko je mnogo toga video u kladionici (i radio jedno vreme), mogu da vam kazem samo jedno - ne postoji ozbiljna zarada od igraca, ako mislis da ih igras na znanje, ako verujes da poznajes igru, i zbog toga pogadjas, samo ces se zajebati ako krenes da ulazes neki ozbiljan novac.

Desi se nekad da te krene, neki zakon velikih brojeva (ne mozes stalno da promasujes), i to je to. Slazem se, treba da postoji odredjena doza znanja, da se bar malo ta verovatnoca poveca da pogodis tiket, ali to je nesto minimalno. Bukvalno uhvatite zatvorenih ociju 'ubadajte' strelce, uvek cete biti negde bar oko 50% pogodjenih.


Nije da nisam pricao braco... :D
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: NBA KLADIONICA

Postby fabricio » 23 Jan 2018, 21:19

Wiper pemzija. Ili uboo jackpot pa batalio :laugh:
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: NBA KLADIONICA

Postby bwa » 23 Jan 2018, 22:43

Ostavite covjeka na miru, podijelio je rezultate svoga truda sa nama sto je malo ko spreman da uradi. I to bi trebalo da postujete.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11342
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: NBA KLADIONICA

Postby Sani » 23 Jan 2018, 23:07

E nemam sta drugo u zivotu da postujem :laugh:

Daj bre, ne znam ko je napadao coveka, sto se mene tice moze da pise svakog dana, samo sam rekao da je igranje igraca varljivo, i mislim dokazao svoju teoriju (iako je wiper drugacije tvrdio). Nista lose ja nemam licno protiv decka, cak je na pragu ulaska u ghetto, razmenili smo misljenje, a ti ne tripuj neko napadanje, da ne komentarisem dalje :roll: :roll:
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: NBA KLADIONICA

Postby DM 12 » 23 Jan 2018, 23:09

Sani wrote:E nemam sta drugo u zivotu da postujem :laugh:

Daj bre, ne znam ko je napadao coveka, sto se mene tice moze da pise svakog dana, samo sam rekao da je igranje igraca varljivo, i mislim dokazao svoju teoriju (iako je wiper drugacije tvrdio). Nista lose ja nemam licno protiv decka, cak je na pragu ulaska u ghetto, razmenili smo misljenje, a ti ne tripuj neko napadanje, da ne komentarisem dalje :roll: :roll:

Kapiram sve šta hoćeš da kažeš, previše je rizično ulagati na igrace, ali čovek za sad ima rezultate iza sebe :biggrin:
U plusu je bio prvi mesec, bio je i drugi dok nije prestao da piše, tako da ne treba kvariti to na bilo kakav način :biggrin:
User avatar
DM 12
 
Posts: 6631
Joined: 09 Sep 2013, 19:37

Re: NBA KLADIONICA

Postby fabricio » 23 Jan 2018, 23:34

Bre salimo se malo. Covek u poslu,mozda uzeo pauzu sta god.

Kad se vrati dobrodosli su parovi od njega,da prepisemo ponesto
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: NBA KLADIONICA

Postby bwa » 23 Jan 2018, 23:38

Sani wrote:E nemam sta drugo u zivotu da postujem :laugh:

Daj bre, ne znam ko je napadao coveka, sto se mene tice moze da pise svakog dana, samo sam rekao da je igranje igraca varljivo, i mislim dokazao svoju teoriju (iako je wiper drugacije tvrdio). Nista lose ja nemam licno protiv decka, cak je na pragu ulaska u ghetto, razmenili smo misljenje, a ti ne tripuj neko napadanje, da ne komentarisem dalje :roll: :roll:

U al ti je teorija, tesko je zaraditi od kladionice. Pa tako je otkako je kocka i nastala :lollol: . Ali pazi molim te, on je dokazao teoriju a wiper u plusu od polovine decembra i to debelom...
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11342
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: NBA KLADIONICA

Postby Sani » 23 Jan 2018, 23:46

Znas kad je wiper pisao o onim likovima koji zive od kladionice, pa sam posle rekao da zive od onih koji im uplacaju pare da im prognoziraju.

Nazalost, ti si jedan od takvih. :roll:

Normalno da se zezamo, svako veruje u sta zeli, ja samo drugarski savetujem, a da nekog ubedjujem u nesto, stvarno nemam nameru... Guraj, i samo povecavaj uplatu.
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: NBA KLADIONICA

Postby bwa » 23 Jan 2018, 23:54

Sani wrote:Znas kad je wiper pisao o onim likovima koji zive od kladionice, pa sam posle rekao da zive od onih koji im uplacaju pare da im prognoziraju.

Nazalost, ti si jedan od takvih. :roll:

Normalno da se zezamo, svako veruje u sta zeli, ja samo drugarski savetujem, a da nekog ubedjujem u nesto, stvarno nemam nameru... Guraj, i samo povecavaj uplatu.

Ne no cu cekat tebe da me sjetujes sto cu raditi, ka da ja ne znam sta je kocka i kladionica. Kad sam ja prvi put uplatio tiket na kladionici ti si vjerovatno gurao tutu da upali.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11342
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: NBA KLADIONICA

Postby Sani » 23 Jan 2018, 23:58

I jos nista nisi naucio... :crybaby:
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: NBA KLADIONICA

Postby bwa » 24 Jan 2018, 00:01

Sani wrote:I jos nista nisi naucio... :crybaby:

:okk:
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11342
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: NBA KLADIONICA

Postby Dare » 08 Feb 2018, 18:52

Irving 24.5+
Westbrook 28.5+
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13731
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests