Board index Sportske zanimacije Fantasy igre

ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Re: ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Postby Tufi » 28 Sep 2021, 09:27

A čuveni Feliks Kojadinović koji je flertovao sa tripl dablom, a nije mogao slobodno bacanje.

Ja se sjećam i onog Amera iz Vojvodine, Fišera čini mi se. On mi je isto jednom donio pobjedu.

Ivanović-Kin
Voler-Sanadze-Jović-Kazalon
Rid-Tanasković-Prkačin-Balčerovski

Ostaće vrlo vjerovatno ista ekipa i u drugom kolu, a onda slijedi rasprodaja ovih koji su porasli sa cijenom

Ovo sa Meginim igračima će biti baš lutrija, jeste da igraju atraktivno i brzo, ali oni na visokim pozicijama imaju Poljaka, Matkovića i Borišu + Rudana.

Mislim da ću malo sačekati da vidim ko će dobijati koliko šanse u narednim mecevima pa da se odlučim za nekog od njih
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Postby grobar_Zvornik » 28 Sep 2021, 09:56

Једно :laugh: питање...

Како сад да изаберем тим за 2. коло, тј. да избацим тројицу, а додам тројицу нових?
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31526
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Postby Tufi » 28 Sep 2021, 10:02

Pa kad udjes u tim, imas opciju sell pored imena igrača
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Postby trpacev dvojnik » 28 Sep 2021, 15:50

Tufi wrote:A čuveni Feliks Kojadinović koji je flertovao sa tripl dablom, a nije mogao slobodno bacanje.

Ja se sjećam i onog Amera iz Vojvodine, Fišera čini mi se. On mi je isto jednom donio pobjedu.

Ivanović-Kin
Voler-Sanadze-Jović-Kazalon
Rid-Tanasković-Prkačin-Balčerovski

Ostaće vrlo vjerovatno ista ekipa i u drugom kolu, a onda slijedi rasprodaja ovih koji su porasli sa cijenom

Ovo sa Meginim igračima će biti baš lutrija, jeste da igraju atraktivno i brzo, ali oni na visokim pozicijama imaju Poljaka, Matkovića i Borišu + Rudana.

Mislim da ću malo sačekati da vidim ko će dobijati koliko šanse u narednim mecevima pa da se odlučim za nekog od njih


Sada vec davne 2010. igrali su FMP i Bosna u ABA ligi, Bosnu je vodio legendarni Vlade Đurović. U FMP-u dominirali Raduljica i Jeremić a u Bosni već pominjani Kojadinović.
Pri vođstvu Bosne od 1 razlike na manje od sekunde do kraja Kojadinović je imao 2 slobodna bacanja - prvo je promašio a drugo i pored "dernjave" Vlade Đurovića da maši,jer bi čim lopta pogodi obruč maltene isteklo vreme, pogodio.
FMP je uzeo TO, izveo loptu sa pola terena i Raduljica je ubacio tešku dugu dvojku iz kornera preko 2 igrača za produžetak. Naravno, unprodužetku ih je FMP samleo.
Na konferenciji su pitali Đurovića za to Feliksovo bacanje i on je samo slegao ramenima i rekao : "Pa rekao sam mu da promaši, šta ću ja" :lollol: :lollol: :lollol:
Kad se već prisećamo Fanaziranja, sjajni su bili za igwči iz Mutinog Radničkog - Ćapin, Stiven, Skot, Sajmon, pa onda Grgat i Pilepić iz Širokog, Edwards i Drejper iz Cedevite, Mimica iz Splita, Raduljica i Samardžiski, Mačvan i Stefan Marković...
"Ponekad nakon razgovora sa nekim ljudima čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem"
User avatar
trpacev dvojnik
 
Posts: 440
Joined: 07 Jan 2013, 16:18

Re: ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Postby grobar_Zvornik » 28 Sep 2021, 16:04

Tufi wrote:Pa kad udjes u tim, imas opciju sell pored imena igrača


Хвала, снашао сам се. :okk:

Оставих сву тројицу наших. Мора прокинути. :biggrin:
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31526
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Postby Arsiano » 28 Sep 2021, 20:18

trpacev dvojnik wrote:
Sada vec davne 2010. igrali su FMP i Bosna u ABA ligi, Bosnu je vodio legendarni Vlade Đurović. U FMP-u dominirali Raduljica i Jeremić a u Bosni već pominjani Kojadinović.
Pri vođstvu Bosne od 1 razlike na manje od sekunde do kraja Kojadinović je imao 2 slobodna bacanja - prvo je promašio a drugo i pored "dernjave" Vlade Đurovića da maši,jer bi čim lopta pogodi obruč maltene isteklo vreme, pogodio.
FMP je uzeo TO, izveo loptu sa pola terena i Raduljica je ubacio tešku dugu dvojku iz kornera preko 2 igrača za produžetak. Naravno, unprodužetku ih je FMP samleo.
Na konferenciji su pitali Đurovića za to Feliksovo bacanje i on je samo slegao ramenima i rekao : "Pa rekao sam mu da promaši, šta ću ja" :lollol: :lollol: :lollol:


Kad se već prisećamo Fanaziranja, sjajni su bili za igwči iz Mutinog Radničkog - Ćapin, Stiven, Skot, Sajmon, pa onda Grgat i Pilepić iz Širokog, Edwards i Drejper iz Cedevite, Mimica iz Splita, Raduljica i Samardžiski, Mačvan i Stefan Marković...


Zbog ovakvih postova sam pre dosta godina i počeo da čitam forume. Prvo je to bilo na kosarka.rs, a kasnije su se prebacili ovde. Sećam se kako su pisali neki Tokio, Majami... Da ne nabrajam sve... Milina je bilo čitati. Voleo bih da vi koji imate šta pametno da kažete, da ispričate neku košarkašku anegdotu pišete češće.
User avatar
Arsiano
 
Posts: 113
Joined: 04 Nov 2019, 15:40

Re: ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Postby Brižni baštovan » 29 Sep 2021, 10:20

Da li može da se priključi Aba fantaziju od drugog kola?
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5124
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Postby Vasilije 1980 » 29 Sep 2021, 22:10

Brižni baštovan wrote:Da li može da se priključi Aba fantaziju od drugog kola?


Može.

Samo ćeš kaskati u startu.
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Postby Arsiano » 30 Sep 2021, 12:33

Cirbes izgleda koroniran.
User avatar
Arsiano
 
Posts: 113
Joined: 04 Nov 2019, 15:40

Re: ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Postby Bogun » 30 Sep 2021, 13:54

Izbacio Stefana Đorđevića, ubacio Balšonea. :triprsta:

Ako Žoc veruje, ko sam ja da sumnjam. :D
User avatar
Bogun
 
Posts: 32894
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Postby grobar_Zvornik » 30 Sep 2021, 14:07

Искусно. :biggrin:

Мадар да издоминира. Безгранично сам стрпљив.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31526
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Postby Dr. Thomas » 30 Sep 2021, 14:10

Bogun wrote:Izbacio Stefana Đorđevića, ubacio Balšonea. :triprsta:

Ako Žoc veruje, ko sam ja da sumnjam. :D

A ja izbacio Balšonea. :biggrin:
Живот је кратак, уметност лепа, а Партизан вечан...
User avatar
Dr. Thomas
 
Posts: 17424
Joined: 27 Apr 2017, 13:52

Re: ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Postby Bogun » 30 Sep 2021, 14:15

To će te skupo koštati. :D

Šalu na stranu, rizik je imati 5 igrača iz iste ekipe, kao ja trenutno (pogotovo ako je tesna utakmica), mada uvek može da se desi ubedljiva pobeda pa da se napumpa indeks.

Mada, kad se troumiš između ostavljanja Đorđevića i ubacivanja Fundića ili Koprivice, jasno je da će "patriotizam" da presudi. :biggrin:
User avatar
Bogun
 
Posts: 32894
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Postby markovl12 » 30 Sep 2021, 17:14

Smajli i Zek doneli gotovo pola proslonedeljnih poena, Panter ponovo mrsavo.
OSTOJA, OSTOJA, .... ..... OSTOJA
User avatar
markovl12
 
Posts: 7366
Joined: 11 Jul 2016, 20:28

Re: ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Postby Bogun » 30 Sep 2021, 18:10

Kakvu sam rokadu napravio.

Igrača koji mi je doneo -1 zamenio onim što mi je doneo 0.
Jasno se vidi vizija. :biggrin:
User avatar
Bogun
 
Posts: 32894
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

PreviousNext

Return to Fantasy igre

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests