Board index Sportske zanimacije Fantasy igre

ABA liga (fantasy.abaliga.com)

Re: Basketball Fantasy 2011/12

Postby AirBall » 03 Oct 2011, 23:19

Dobra ekipa Nolinjo... Skoro sa istim igracima i ja baratam... Samo su drugacije rasporedjeni...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Basketball Fantasy 2011/12

Postby nolinjo » 03 Oct 2011, 23:22

AirBall wrote:Dobra ekipa Nolinjo... Skoro sa istim igracima i ja baratam... Samo su drugacije rasporedjeni...

hvala bratori ...kako mislis drugacije rasporedjeni,u vise timova ?

da ovaj sam gledo da sastavim najjaci moguci :) a sa sto manje "zvezda"
a sad cu uskoro i druge da napravim :jupi:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Basketball Fantasy 2011/12

Postby AirBall » 03 Oct 2011, 23:23

nolinjo wrote:hvala bratori ...kako mislis drugacije rasporedjeni,u vise timova ?


Pa napravio sam 5 ekipa... :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Basketball Fantasy 2011/12

Postby Bodi Bond » 03 Oct 2011, 23:24

Air, otvori temu za Evroligaški fantasy i premesti ova dva posta. :)

Ja još nisam sastavio nijedan tim... Čekam sutra još da vidim Drejpera u Evrokupu i ostale igrače Cedevite.

Ja nešto mislim da će Kasun brzo da napravi faulove protiv Pekovića i Raduljice.

Sajmon protiv Ciboninih "centara" mi je bolja opcija.
Ja volim taj sex.
User avatar
Bodi Bond
 
Posts: 1591
Joined: 29 Mar 2011, 12:21
Location: Blok

Re: Basketball Fantasy 2011/12

Postby Felipao » 03 Oct 2011, 23:25

Samo Lucic i Pavkovic nam se preklapaju :)
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Basketball Fantasy 2011/12

Postby AirBall » 03 Oct 2011, 23:26

Bodi Bond wrote:Ja nešto mislim da će Kasun brzo da napravi faulove protiv Pekovića i Raduljice.


Imace Zagreb dobro sudjenje kod kuce...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Basketball Fantasy 2011/12

Postby nolinjo » 03 Oct 2011, 23:30

Bodi Bond wrote:Air, otvori temu za Evroligaški fantasy i premesti ova dva posta. :)

Ja još nisam sastavio nijedan tim... Čekam sutra još da vidim Drejpera u Evrokupu i ostale igrače Cedevite.

Ja nešto mislim da će Kasun brzo da napravi faulove protiv Pekovića i Raduljice.

Sajmon protiv Ciboninih "centara" mi je bolja opcija.

auu ja zaboravio skime se prvo kolo susrece kasun ,al nema veze opet more bar indexnih 15 da nagura ...posto sve lopte guraju njemu pod kos,drajper mora da igra,kad ima sve lopte u rukama - nije ovo rep . da ga usporavaju ocekujem bar 20 redovnih indexa
LUCIC obavezno ima prosek od 13-14 poena ove godine -i on je siguran,kao i Bircevic na skokove i poene -skoro isti igraci
a Milutinovic ce da bude opasan ove sezone kod pesica osecam,za sad ima oko 10 ak poena ,ima on meku ruku ,jest sav mekan al zna i tricu ffinu da ubode
a za pavkovica sve znamo ,od onih preko 15 asistencija ,do preko 25 poena ,ima da poludi ove godine ...a zasluzeno je najbiraniji igrac :)
--popunio sam sa onim malim centrom ,zlatoroge-danas bio solidan sa oko 12 poena protiv makabija ,ima potencijala
i sa prepelicem koji bi mozda mogao do 10 ak poena u olimpiju

a sto niko ne stavlja djekica u tim :mukica:
nego ako napravimo tim posle nema izmena ?ili kako ,meni je ovo prvi put da pravim tim u nlb ligu :jebiga:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Basketball Fantasy 2011/12

Postby AirBall » 03 Oct 2011, 23:32

nolinjo wrote:nego ako napravimo tim posle nema izmena ?ili kako ,meni je ovo prvi put da pravim tim u nlb ligu :jebiga:


Do pocetka prve utakmice mozes praviti bezbroj izmena... U svakom narednom kolu mocices da menjas maksimalno 3 igraca po ekipi...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Basketball Fantasy 2011/12

Postby Bodi Bond » 03 Oct 2011, 23:44

nolinjo wrote:
Bodi Bond wrote:Air, otvori temu za Evroligaški fantasy i premesti ova dva posta. :)

Ja još nisam sastavio nijedan tim... Čekam sutra još da vidim Drejpera u Evrokupu i ostale igrače Cedevite.

Ja nešto mislim da će Kasun brzo da napravi faulove protiv Pekovića i Raduljice.

Sajmon protiv Ciboninih "centara" mi je bolja opcija.

auu ja zaboravio skime se prvo kolo susrece kasun ,al nema veze opet more bar indexnih 15 da nagura ...posto sve lopte guraju njemu pod kos,drajper mora da igra,kad ima sve lopte u rukama - nije ovo rep . da ga usporavaju ocekujem bar 20 redovnih indexa
LUCIC obavezno ima prosek od 13-14 poena ove godine -i on je siguran,kao i Bircevic na skokove i poene -skoro isti igraci
a Milutinovic ce da bude opasan ove sezone kod pesica osecam,za sad ima oko 10 ak poena ,ima on meku ruku ,jest sav mekan al zna i tricu ffinu da ubode
a za pavkovica sve znamo ,od onih preko 15 asistencija ,do preko 25 poena ,ima da poludi ove godine ...a zasluzeno je najbiraniji igrac :)
--popunio sam sa onim malim centrom ,zlatoroge-danas bio solidan sa oko 12 poena protiv makabija ,ima potencijala
i sa prepelicem koji bi mozda mogao do 10 ak poena u olimpiju

a sto niko ne stavlja djekica u tim :mukica:
nego ako napravimo tim posle nema izmena ?ili kako ,meni je ovo prvi put da pravim tim u nlb ligu :jebiga:

Uopšte nema sumnje u to da će kada se stabilizuju cene kombinacija na pleju Pavković-Drejper biti nešto ka čemu će većina težiti. Problem je ako Drejper podbaci u prvom kolu, onda gubiš mnogo para, a novac će u prva 2 ili 3 kola biti presudan. Ko zaradi zaradio je...
Ja volim taj sex.
User avatar
Bodi Bond
 
Posts: 1591
Joined: 29 Mar 2011, 12:21
Location: Blok

Re: Basketball Fantasy 2011/12

Postby Felipao » 03 Oct 2011, 23:46

To je ono sto pocetnici kao Nolinjo ne znaju...Najbitnije u prvih par kola je zaraditi pare...
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Basketball Fantasy 2011/12

Postby nolinjo » 03 Oct 2011, 23:50

Felipao wrote:To je ono sto pocetnici kao Nolinjo ne znaju...Najbitnije u prvih par kola je zaraditi pare...

mozda jesam pocetnik ali sam u svakom slucaju bolji od tebe ...ja sto budem napravio tim prvo kolo necu da ga menjam do kraja ! i opet cu da budem najbolji :nargile:

pa da sta ako prvo kolo draper pokida pa mu cena skoci jos vise a vi necete moci da ga kupite ,jer ste premalo para zaradili :nisamodavle:
koliko cene mogu da se nabiju u par kola ?1-5 poena ?vise ?
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Basketball Fantasy 2011/12

Postby Felipao » 03 Oct 2011, 23:56

nolinjo wrote:mozda jesam pocetnik ali sam u svakom slucaju bolji od tebe ...


Auuuuu,jake rechi.Ako si tako siguran u svoj uspeh moze jedna crvena cisto da se malo zabiberi ?
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Basketball Fantasy 2011/12

Postby Bodi Bond » 04 Oct 2011, 00:20

nolinjo wrote:
Felipao wrote:To je ono sto pocetnici kao Nolinjo ne znaju...Najbitnije u prvih par kola je zaraditi pare...

mozda jesam pocetnik ali sam u svakom slucaju bolji od tebe ...ja sto budem napravio tim prvo kolo necu da ga menjam do kraja ! i opet cu da budem najbolji :nargile:

pa da sta ako prvo kolo draper pokida pa mu cena skoci jos vise a vi necete moci da ga kupite ,jer ste premalo para zaradili :nisamodavle:
koliko cene mogu da se nabiju u par kola ?1-5 poena ?vise ?

Cene po kolu rastu i padaju maksimalno 15%.
Ja volim taj sex.
User avatar
Bodi Bond
 
Posts: 1591
Joined: 29 Mar 2011, 12:21
Location: Blok

Re: Basketball Fantasy 2011/12

Postby nolinjo » 04 Oct 2011, 00:28

Felipao wrote:
nolinjo wrote:mozda jesam pocetnik ali sam u svakom slucaju bolji od tebe ...


Auuuuu,jake rechi.Ako si tako siguran u svoj uspeh moze jedna crvena cisto da se malo zabiberi ?

nije problem :biggrin: :vidbudale:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Basketball Fantasy 2011/12

Postby nolinjo » 04 Oct 2011, 00:29

Bodi Bond wrote:
nolinjo wrote:
Felipao wrote:To je ono sto pocetnici kao Nolinjo ne znaju...Najbitnije u prvih par kola je zaraditi pare...

mozda jesam pocetnik ali sam u svakom slucaju bolji od tebe ...ja sto budem napravio tim prvo kolo necu da ga menjam do kraja ! i opet cu da budem najbolji :nargile:

pa da sta ako prvo kolo draper pokida pa mu cena skoci jos vise a vi necete moci da ga kupite ,jer ste premalo para zaradili :nisamodavle:
koliko cene mogu da se nabiju u par kola ?1-5 poena ?vise ?

Cene po kolu rastu i padaju maksimalno 15%.

uuu pa to nije malo ako lucic ima 35 ,10% porasta tri kola po 12 /6 poeni skokovi,nabice bar 42-45 :uzbud:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

PreviousNext

Return to Fantasy igre

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests