Board index Sportske zanimacije Fantasy igre

Premier league (fantasy.premierleague.com)

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Ćivot » 07 Jul 2018, 17:40

Igram sve moguće.
Nije ćivot jedna žena.
User avatar
Ćivot
 
Posts: 1588
Joined: 29 Jan 2014, 15:46

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Remy Bonjasky » 08 Jul 2018, 13:31

I ja, kao i uvek.
O Partizane, grmi pesma sad sa južne strane, oo... Ne daj da stane, jebi, gazi, kurvu, dok ne svane, oo...

KUMANOVO JE SRBIJA!
User avatar
Remy Bonjasky
 
Posts: 11941
Joined: 27 Dec 2012, 01:17

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Pit Bull » 09 Jul 2018, 18:05

Ja bi igrao da znam da ce svi biti aktivni, ali kad pola odustane nakon 5 kola, liga izgubi svaki moguci smisao.

Ja bih napravio 2-3 lige sa po 10-12 igraca i da se igra po rangovima. Svake godine dva najslabija ispadaju, da nekako odrzimo zanimljivost.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Čekicar » 09 Jul 2018, 18:11

Pit Bull wrote:Ja bi igrao da znam da ce svi biti aktivni, ali kad pola odustane nakon 5 kola, liga izgubi svaki moguci smisao.

Ja bih napravio 2-3 lige sa po 10-12 igraca i da se igra po rangovima. Svake godine dva najslabija ispadaju, da nekako odrzimo zanimljivost.


Druze ti si prosle sezone prvi batalio draft fantasy...nisi izdrzao ni 3 kola....Nisi pokupio nijednog jedinog igraca sa FA...povredjeni ti u 11 bili konstantno...znaci ni ulazio nisi....
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Pit Bull » 09 Jul 2018, 18:22

Igrao sam obicni vise od pola sezone. Na draftu su maltene svi odustali posle 3-4 kola.

Mislim ja to govorim vec par sezona da nema smisla igrati jer je bezveze igrati nesto kad pola odustane u startu.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Čekicar » 09 Jul 2018, 18:35

Pit Bull wrote:Igrao sam obicni vise od pola sezone. Na draftu su maltene svi odustali posle 3-4 kola.

Mislim ja to govorim vec par sezona da nema smisla igrati jer je bezveze igrati nesto kad pola odustane u startu.


Uglavnom odustanu oni koji imaju los start....vidimo i sada na temi world cup fantasy da se ne pise nista a na pocetku i tokom grupne faze tema je gorela jer su svi imali nadu....sada je vec sve jasno i opalo je interesovanje...

Malo je igraca kao sto sam ja....air(igra sve i svasta )..jovanho(decko je igrao iako nije birao na draftu,zamerka samo sto ne pise :biggrin:..takodje igra sve i svasta )...civot isto ne pise nista ali igra sve do kraja...tufi takodje sve ispostuje...da ne nabrajam sada,izostavicu nekoga...steamroller svakako i pise i igra...
Nove nade obecavaju...Giros,dacolik....kao i bratski tandem rajs-grof...slabog su kvaliteta ali zele da uce :biggrin:

Meni ne treba niko da bih ja igrao....igram zbog sebe....ali zbog vecine i ljudi koji odustaju zbog drugih(tu spadas i ti) se i mnoge lige igraju sa ulogom....jer jednostavno vecina batali kada lose krene i gubi se zanimljivost....ali mene iskreno bili uvo sta ce likovi da rade na klasiku jer tu niko ne utice na mene dok kod drafta vase bataljivanje utice na nas ostale....i jednostavno tu imamo neresiv problem...a naci 16 sigurnih igraca nije lako...mislim da bih mozda i mogao da proberem po nekom mom insektu :biggrin: ali ko sam ja da odlucujem...kako se redom prijave tako ce i biti...
Last edited by Čekicar on 09 Jul 2018, 19:00, edited 1 time in total.
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Pit Bull » 09 Jul 2018, 18:37

Ma meni nije problem los start nego odustajanje drugih :D Nikad mi los start nije bio problem. Ali mislim da bismo trebali organizovati na slican nacin kao sto mi igramo dole NFL fantasy ili NBA fantasy i da bi bilo interesantnije i aktivnije.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Čekicar » 09 Jul 2018, 18:41

Pit Bull wrote:Ma meni nije problem los start nego odustajanje drugih :D Nikad mi los start nije bio problem. Ali mislim da bismo trebali organizovati na slican nacin kao sto mi igramo dole NFL fantasy ili NBA fantasy i da bi bilo interesantnije i aktivnije.


Meni je svejedno sto se tice klasika i H2H...to vidi sa Tomasom Rzsom :biggrin: ...on je za to zaduzen.....ali mislim da je 20 ucesnika top gde svi obrnemo po 2 puta sa svakim i najbolji ce sigurno pobediti kao ja recimo prosle sezone :biggrin: ....Uvek sam za taj sistem...da se sreca svede na minimum,kakav crni PO...

Draft si prvi batalio evo dajem glavu... :biggrin:
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Pit Bull » 09 Jul 2018, 18:43

Nisam mislio na plej-of, nego da se zna 12 ucesnika koji igraju svake godine i to je to.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby JNA » 09 Jul 2018, 18:51

Sad nas bilo 71 na sp u ligi...

Dobro Grof je imao više ekipa :D

Sad ozbiljno, šta će nam 2-3 lige ?
User avatar
JNA
 
Posts: 8822
Joined: 18 May 2017, 13:32

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Čekicar » 09 Jul 2018, 18:51

Pit Bull wrote:Nisam mislio na plej-of, nego da se zna 12 ucesnika koji igraju svake godine i to je to.


12 ucesnika a 38 kola na sta bi to licilo? :biggrin:

Slican problem je bio na NBA fantaziju sto me je zacudilo s obzirom koliko dugo igraju......Nismo odigrali svako sa svakim jednom a ni 2 puta...neko je imao tezi a neko laksi raspored...Takodje PO sistem je velika greska...povecanje faktora srece.....Zapitao sam se zbog cega sam namestao tim u regularnom delu svaku noc....

Mislim da je prosle sezone neko hteo da igra H2H i da nije moglo jer nas je bilo vec 20....znaci ima nas sigurnih 20...e sad problem jeste i tu sto batale....Tipa na kraju se lomi a neko za protivnika ima igraca koji ne namesta i koji igra sa 5 igraca zbog povreda....

Tomas Rzasa je morao kao organizator da isprati na kraju lige ko igra a ko ne igra i da sada sasece...Nije ni sada kasno ako moze da se vrati proslogodisnja sezona a mislim da moze...nemoj me drzati za rec...

Ali i ti si batalio....svi mogu da se vode tvojom teorijom...neko je pre mene...pa sam onda i ja....nisi ni ti siguran igrac....ja igram taman da svi batale :biggrin:
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Čekicar » 09 Jul 2018, 18:58

JNA wrote:Sad nas bilo 71 na sp u ligi...

Dobro Grof je imao više ekipa :D

Sad ozbiljno, šta će nam 2-3 lige ?


U klasiku je nebitno koliko nas je u ligi jer na pojedinca ne utice nijedan drugi igrac....Sto se tice H2H bitno je da svi igraju do kraja kao i kod drafta...

Pit je mislio da smanji broj ucesnika iz razloga sto dosta njih batali i onda nastaje sranje i kada je H2H u pitanju...ali je problem sto je 20 igraca idealno zbog 38 kola...
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Гроф Тинторето » 09 Jul 2018, 19:19

Daj da uvedemo neke nagrade, zine dupe za nagrade makar to bile i olovke.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31838
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Čekicar » 09 Jul 2018, 19:20

Гроф Тинторето wrote:Daj da uvedemo neke nagrade, zine dupe za nagrade makar to bile i olovke.


:laugh: :laugh:

Nema girosa da predlozi neke pehare :laugh:
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Tomasz Rzasa » 09 Jul 2018, 21:24

Sto se tice h2h ja sam prosle godine cimao za rukav one koji su do tada igrali redovno s ciljem da napravimo ligu od 20 aktivnih. Onda se tipa na dan prve tekme prijavilo jos troje insistirajuci da igraju, pa nas je bilo 23 i onda sam izasao iz lige da bi imala koliko toliko smisla s parnim brojem ucesnika. Dalje nisam pratio tako da nemam predstavu ko je bio aktivan a ko ne.

U svakom slucaju ima jos metar dana, tako da ima vremena, organizovacemo se. Opet ako neko hoce sad da se cima ,otvara lige sta god, samo napred sto se mene tice.
So if you walk away
Who is gonna stay
Tomasz Rzasa
 
Posts: 2648
Joined: 19 Dec 2012, 18:59
Location: НБГ

PreviousNext

Return to Fantasy igre

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests