Board index Sportske zanimacije Fantasy igre

Premier league (fantasy.premierleague.com)

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Angus Young » 30 Dec 2020, 20:36

Џејси Керол wrote:Sta se desava sad sa kapitenima, posto je meni Kejn kapiten a zamenik Bamford


Duplirace ti Bamfordove poene, kao da je on kapiten.


Igra Robertson
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19608
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Џејси Керол » 30 Dec 2020, 20:40

Hvala kolega

Kakva je zaraza ovaj fantazi, cale se isprimao u sto godina, spremam za ligu sledece god :D
miris prčevine
User avatar
Џејси Керол
 
Posts: 13070
Joined: 01 Apr 2014, 20:15

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Brižni baštovan » 30 Dec 2020, 23:40

53 pts na kraju
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5124
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Kirilov » 31 Dec 2020, 00:12

Ja 58. Ovo Njukasl-Liverpul nije ni moralo da se igra, pao sam 10-ak hiljada mesta u odnosu na pre utakmice, zbog Robertsona verovatno.

Salacj opet izneverio, ja vise ne znam. Nije dosta sto sam morao da ubacim portugalskog ficjfiricja Bruna, sad cu morati da pocnem i da ga kapitenisem jer su ovi raniji premijum igraci raspad trenutno.
User avatar
Kirilov
 
Posts: 2969
Joined: 01 Sep 2020, 19:55

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Kirilov » 01 Jan 2021, 20:48

Jebeni Soucek, al ga hoce. :biggrin: Prva izmena mi je na klupi, sad da se nadam da mi neko nece igrati.
User avatar
Kirilov
 
Posts: 2969
Joined: 01 Sep 2020, 19:55

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Џејси Керол » 01 Jan 2021, 20:58

U jednoj jednom klasiku gde sam drugi, ovaj prvi ima Souceka, da li je moguce da ga toliko sere
miris prčevine
User avatar
Џејси Керол
 
Posts: 13070
Joined: 01 Apr 2014, 20:15

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Brižni baštovan » 01 Jan 2021, 23:22

Toliko se kanim njega ili Kresvela i ne ubacim nijednog jer štedim transfere za prazno kolo.... recept za Bruna je da mu skinem traku kao i sada :D
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5124
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Crno beli » 02 Jan 2021, 11:31

Ja se sad opet vraćam na neodigrane utakmice Spursa i Sitija, dakle zar nije logično da kad bude bila ta utakmica, igrica automatski se vrati na to kolo i da ko ih je imao dobija za njih, a ovako će ispasti kao dodatno kolo i dobijamo situaciju da ko nije imao njih u 11 može za to kolo da kupi igrače Spursa i nabije sebi poene, faktički to je bench boost još jedan.
User avatar
Crno beli
 
Posts: 2559
Joined: 10 May 2020, 13:56

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Kirilov » 02 Jan 2021, 12:03

Kontam da se previse komplikuje igra ako imamo nezavrsena kola, mislim da je po pitanju fantazija to neostvarivo. Mora da se zatvori tekuce kolo kako-tako.
User avatar
Kirilov
 
Posts: 2969
Joined: 01 Sep 2020, 19:55

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Nowitzki.ct » 02 Jan 2021, 12:25

Crno beli wrote:Ja se sad opet vraćam na neodigrane utakmice Spursa i Sitija, dakle zar nije logično da kad bude bila ta utakmica, igrica automatski se vrati na to kolo i da ko ih je imao dobija za njih, a ovako će ispasti kao dodatno kolo i dobijamo situaciju da ko nije imao njih u 11 može za to kolo da kupi igrače Spursa i nabije sebi poene, faktički to je bench boost još jedan.


To bi bilo jedino logicno. Nedovrseno kolo, pa kad se odigraju ti mecevi, apdejtuje se, i to je to. Ovako ce svi da nakrcaju Sona i Kejna kad bude duplo kolo Totenama dje je jedan od 2 meca protiv Fulama, i ti koji si ih imao za ovo kolo gubis svaku prednost, plus zavisno od okolnosti ih tada mozda i ne bude u tvom timu... tako da koliko god komplikovalo jedino fer bi bilo da se ti bodovi tada vrate... ali zaludna prica sad :beyond:
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7016
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Brižni baštovan » 02 Jan 2021, 13:03

Tako su onda trebali od prvog kola :D
I u prvom je bilo prazno kolo :truce:
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5124
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Kirilov » 02 Jan 2021, 13:38

Ko sad ima Sona i Kejna, kao i ja, ne mora da trosi transfere na njih. Kao sto cu ja morati da trosim na odbranu Barnlija za ova neka kola, jos ako odloze sutrasnji njihov duel... A ja pravio plan da pokupim sa njima neke CS, pa dobih povredu Tejlora posle 9min i neizvestan mec sa Fulamom.

Mec odluke za mene ide sada, posto sam kapitenisao Kejna, a imam i Sona. Masa se podelila ravnomerno izmedju Salaha, Bruna, Kejna i Sona po pitanju trake.

Evo:
https://theathletic.com/news/fulham-bur ... lcJFtghOgy

Ali, posto vodim racuna o izmenama, umesto Poupa ulazi Mekarti, a umesto Mija ulazi Soucek. :okk: Samo da se Mekarti ne naprima golova.

No eto, imao sam plan da pokupim CS sa golmanom i defanzivcem Barnlija, i odlozene utakmice, povreda defanzivca posle 9min, i ko ce to meni sad da nadoknadi pitam ja vas. :laugh:
User avatar
Kirilov
 
Posts: 2969
Joined: 01 Sep 2020, 19:55

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Kirilov » 02 Jan 2021, 15:43

Kane(c) 24pts, Son 13pts, fala lepo.
User avatar
Kirilov
 
Posts: 2969
Joined: 01 Sep 2020, 19:55

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Brižni baštovan » 02 Jan 2021, 18:42

Prodao me Zaha i usrao se u moju fpl karijeru hahaha
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5124
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Angus Young » 03 Jan 2021, 19:50

Celzi daje gol u 93' i skida Kanselu klin sit poene, za smiraj ovog uzasnog kola.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19608
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

PreviousNext

Return to Fantasy igre

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests