Board index Sportske zanimacije Fantasy igre

Premier league (fantasy.premierleague.com)

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Steamroller91 » 19 Sep 2016, 00:56

Kada ga kupis po nekoj ceni, recimo 6.5 i njemu skoci u medjuvremenu cena na 6.7, ti ga mozes prodati po srednjoj ceni od te dve. S tim da se ta srednja zaokruzuje na manji ceo br kao u tvom slucaju.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Zigara » 19 Sep 2016, 15:26

I ja nekoga pobedio u h2h. :D
User avatar
Zigara
 
Posts: 12626
Joined: 11 Feb 2013, 20:49

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Tomasz Rzasa » 19 Sep 2016, 16:01

Kad ce prestati da sere ovog Capoue-a :biggrin:
So if you walk away
Who is gonna stay
Tomasz Rzasa
 
Posts: 2648
Joined: 19 Dec 2012, 18:59
Location: НБГ

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Čekicari » 19 Sep 2016, 16:26

Tomasz Rzasa wrote:Kad ce prestati da sere ovog Capoue-a :biggrin:


Uzas....Necu ga imati taman da udje Suarez u njega...Igraca na poziciji DM da imam pa to mogu samo pekari....

Fudbalski fantazi je sreca 90%...dok u kosarkaskom,znas kad ce Stimac da izdominira Gasola.....na kurcevo leto...

Izvodjenje penala umesto da ti bude prednost mene zakopava...Baines,Mahrez,Aleksis...who is next?
Djordje Pantic najbolji golman FKP u istoriji!!!!
User avatar
Čekicari
 
Posts: 2122
Joined: 26 Jul 2016, 12:09

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Steamroller91 » 19 Sep 2016, 21:11

Slabo vi pratite Watford ocigledno. :D
Capoue nije vise klasicni DM, igra centralnog veznog, mnogo vise ucestvuje u napadu. Macari mu je promenio ulogu.
Pritom cesto izvodi desni korner i prekide. Za igraca koji je vredeo 4.5 on se vec sad isplatio svojim vlasnicima, meni konkretno vise sto mogu zahvaljujuci njemu da priustim i Azara i Sanceza i Pajea.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Čekicari » 19 Sep 2016, 22:02

Pratim vrlo dobro i opet kazem da ga nikad ne bih imao jer je klasicni zadnji vezni igrac...On i Behrami dok je Pereira ispred njih,iza Dinija i Igala....

Macari forsira 3-5-2 pa dolazi vise do izrazaja...postize golove na povratne lopte i na neke odbitke...

Imam i ja Aleksisa i Edena nije u tome stvar....vec sto taj od 4.5 plodi ove od 10...sto u kosarci ne moze da se desava u kontinuitetu....sto postigne gol protiv najjacih ekipa u ligi....to je klasican user...

Srecno ti sa njim iskreno....ja ga ne bih imao nikad u zivotu....igrac manje,samo sreca klasicna....Nijedan drugi DM ne doprinosi kao on...to su igraci za 2pts

Da se isplatio naravno da jeste....
Djordje Pantic najbolji golman FKP u istoriji!!!!
User avatar
Čekicari
 
Posts: 2122
Joined: 26 Jul 2016, 12:09

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Tomasz Rzasa » 19 Sep 2016, 23:09

A sere ga realno, prosle sezone 0 golova za 2800 minuta i sad 4 komada na 5 tekmi, sve i da ga je gurnuo u spic Macari opet je mnogo. :biggrin:
So if you walk away
Who is gonna stay
Tomasz Rzasa
 
Posts: 2648
Joined: 19 Dec 2012, 18:59
Location: НБГ

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Angus Young » 21 Sep 2016, 18:53

Koliko bese puta imamo pravo na wild card? Jednom po polusezoni?

EDIT: uspeo sam da pronadjem, jednom po polusezoni
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19573
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby J10nutz » 21 Sep 2016, 23:08

Angus Young wrote:Koliko bese puta imamo pravo na wild card? Jednom po polusezoni?

EDIT: uspeo sam da pronadjem, jednom po polusezoni


Jel to vazi samo za WC?

Ja prosle sezone nisam ni iskoristio sve :wacko:
Vucicu, pederu, ne damo ti svetinju.
User avatar
J10nutz
 
Posts: 2616
Joined: 27 Jul 2014, 14:00

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Zigara » 21 Sep 2016, 23:56

Čekicari wrote:
Tomasz Rzasa wrote:Kad ce prestati da sere ovog Capoue-a :biggrin:


Uzas....Necu ga imati taman da udje Suarez u njega...Igraca na poziciji DM da imam pa to mogu samo pekari....

Fudbalski fantazi je sreca 90%...dok u kosarkaskom,znas kad ce Stimac da izdominira Gasola.....na kurcevo leto...

Izvodjenje penala umesto da ti bude prednost mene zakopava...Baines,Mahrez,Aleksis...who is next?

PL fantasy je 90% znanje i posvecenost a 10% sreca.
Ja sam pre nekih 4-5 godina bio 448 u generalnom plasmanu na kraju sezone ali nije poenta da se hvalim nego da kazem kako je bilo.:D
Gledao sam po 7-8 celih meceva po kolu,sa ovih drugih odgledao bar pregled.
Gledao sam meceve engleskih timova u svim mogucim kupovima.
Aktivno ucestvovao na najvecem britanskom fantasy forumu,pratio twitere klubova,jos par sajtova za povrede igraca,klupske forume,pratio svaku promenu cene igraca...
Uvek sam znao raspored za sve timove bar 5 kola unapred i imao svoju strategiju za 7-8 kola unapred...
Pratio vremenske prognoze,kalkulisao kada ce pasti sneg i kada ce biti odlaganja...
Imao sam jos dve dobre sezone kada sam tako pratio i bio zaludjen.

Sada pogledam pola meca po kolu i potrosim jos 15 min nedeljno ako treba sta da se menja.Doduse opet smo aktivirali neku nasu nekadasnju internu ligu gde puca od rivaliteta pa nije nemoguce da se vratim u stari mod. :)
User avatar
Zigara
 
Posts: 12626
Joined: 11 Feb 2013, 20:49

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Čekicari » 22 Sep 2016, 00:27

Ne slazem se....

Sve to pracenje,zaludjivanje,sta ti donosi?....Da li mozes na osnovu toga da predvidis da li ce gol postici Benteke ili Ighalo?ne mozes...

Poenta cele price je da moras znati,pratiti toliko da znas ko ce igrati a ko ne...Ko je povredjen,ko kakav raspored ima(iako u PL pitanje je koliko znaci raspored)...Ko igra na kom delu terena....A ne da imas jednog Kapuea...Matica,Nobla,Popivodu itd itd...

Kako opravdavas promasene penale?...Da li je moja prednost sto u ekipi vise od pola tima puca penale?...odgovorio bi sa da ali ti ja kazem da me to zakopava(dakle u ovom slucaju sto vise znas vise ga pusis :biggrin: )....Baines,Mahrez,Aleksis....

Kako opravdavas recimo pas Nolita za Kuna koji izlazi 1 na 1 na gosu i obilazi ga ali sudija dize zastavicu iako nema veze sa nedozvoljenom situacijom?..a gle slucajnosti u tom trenutku su bili u mom timu....

Kako opravdavas faul Negreda nad Stekelenburgom a imam odbranu karamela....Pa poslednji gol Lukakua gde je veliko pitanje da li je zahvatio loptu...

Preporuci mi kako da dodjem do tog znanja :biggrin:

Nemoj zajebavati...
Djordje Pantic najbolji golman FKP u istoriji!!!!
User avatar
Čekicari
 
Posts: 2122
Joined: 26 Jul 2016, 12:09

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Zigara » 22 Sep 2016, 00:40

To sve spada u tih 10% i to se sve negde iznivelise.
U ovom kolu npr izgubim cs i bonus u nadoknadi vremena,Tadic iskreira 4 zicera ali njdgovi promase ali sa druge strane Lukaku postigne onakav gol.Medjutim kao sto sam rekao ti aspekti srece i nesrece se negde iznivelisu na kraju.

Mislim da ozbiljno gresis ako mislis da je FPL stvar srece.To je fantasy gde planiranje i pracenje igra najvecu ulogu.

H2h liga je vise od 50% sreca u smislu da mozes da budes prvi u klasiku sa 100 bodova precnosti a da u h2h budes treci ili cetvrti.
User avatar
Zigara
 
Posts: 12626
Joined: 11 Feb 2013, 20:49

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Steamroller91 » 22 Sep 2016, 10:44

U pravu je Zigara. Sto sam vise bio posveceniji fantaziju, to sam bolje prolazio na igri. Sreca jeste faktor, rekao bih mozda i vise od 10% ali na kraju to sve izadje na svoje. Treba samo imati jasan plan i strategiju od pocetka, ako se uspanicis pa krenes sa nekim ishitrenim potezima, to ce te kostati dobrog plasmana. Ja ovo recimo igram skoro 10 godina, poslednjih godina sam u generalnom plasmanu izmedju 25k i 75k na kraju, dakle postoji neki kontinuitet i to ne moze biti slucajnost.

Sto se tice Capoue-a, ja poucen iskustvom iz prosle sezone kada sam tvrdoglavo odbijao da ubacim neke igrace koje je sralo sto vi kazete a kojima je rasla cena, resio sam to da ispravim. Ako nista drugo, igraca kojeg sam kupio za 4.5 cu prodati za vecu cenu, a sto je veca vrednost tima u drugom delu sezonu, to su opcije za tim pri kraju sezone bolje.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Angus Young » 22 Sep 2016, 12:14

J10nutz wrote:
Angus Young wrote:Koliko bese puta imamo pravo na wild card? Jednom po polusezoni?

EDIT: uspeo sam da pronadjem, jednom po polusezoni


Jel to vazi samo za WC?

Ja prosle sezone nisam ni iskoristio sve :wacko:



Pa samo sam za WC tražio, nisam gledao za ostalo.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19573
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby manes » 22 Sep 2016, 15:48

WC imate 2 puta u toku sezone, prvi se mora iskoristiti u prvom delu (mislim do kraja godine) i drugi od januara.

Ostale sve imate po jednom u toku sezone (barem je tako bilo prosle sezone, mislim da se nista nije menjalo po tom pitanju u ovoj sezoni).
Dobro pamtim sve, sve sto bilo je...
User avatar
manes
 
Posts: 6063
Joined: 24 Dec 2012, 14:36

PreviousNext

Return to Fantasy igre

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests