Board index Sportske zanimacije Fantasy igre

Premier league (fantasy.premierleague.com)

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Tomasz Rzasa » 03 Aug 2018, 16:12

Jos nedelju dana, u sledeci petak pocinje

85352-185907 sifra za klasik

Ostala su jos tri mesta u h2h izlaskom Airball-a, s obzirom da nema previse interesovanja ostacemo na ovoj jednoj ligi.



@killchrome baci poled u sanduce
So if you walk away
Who is gonna stay
Tomasz Rzasa
 
Posts: 2648
Joined: 19 Dec 2012, 18:59
Location: НБГ

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Djusko » 03 Aug 2018, 16:50

Moze kod od h2h?
Djusko
 
Posts: 13
Joined: 26 Jun 2018, 08:34

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Tajler Darden » 03 Aug 2018, 18:52

Има ли места за хед ту хед?
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Pit Bull » 03 Aug 2018, 18:53

Ja ne znam da li je mene neko uracunao, ali ja necu igrati H2H.

Igram obicni i draft ako bude.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58252
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby AirBall » 03 Aug 2018, 18:54

Tajler Darden wrote:Има ли места за хед ту хед?


Za one koji nisu menjali ekipu prosle sezone nema...

Tako smo se dogovorili...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106320
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Tajler Darden » 03 Aug 2018, 18:56

AirBall wrote:Za one koji nisu menjali ekipu prosle sezone nema...

Tako smo se dogovorili...


Ко води лигу? Жонса или неко други?

Регуларно сам прошле сезоне обавестио шта ми се десило са мејлом.
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby AirBall » 03 Aug 2018, 18:57

Apsolutno je nebitno ko vodi ligu, dogovor je dogovor...

Sve sto ima veze sa Avangardom ce se postovati kako je dogovoreno, ili nece imati nikakve veze sa ovim forumom...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106320
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Tomasz Rzasa » 03 Aug 2018, 19:05

U sustini uz vec objasnjene okolnosti nisam igrao h2h prosle sezone tako da nemam pojma ko je bio aktivan do kraja a ko ne.

Tajler je koliko se secam pretprosle sezone bio u vrhu h2h sto znaci da je igrao do kraja, te ne vidim razlog da ne igra i ove sezone, posebno sto u ligi vec ima par novih ucesnika, da ne kazem nepoverenih.
So if you walk away
Who is gonna stay
Tomasz Rzasa
 
Posts: 2648
Joined: 19 Dec 2012, 18:59
Location: НБГ

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby AirBall » 03 Aug 2018, 19:09

Tomasz Rzasa wrote:U sustini uz vec objasnjene okolnosti nisam igrao h2h prosle sezone tako da nemam pojma ko je bio aktivan do kraja a ko ne.

Tajler je koliko se secam pretprosle sezone bio u vrhu h2h sto znaci da je igrao do kraja, te ne vidim razlog da ne igra i ove sezone, posebno sto u ligi vec ima par novih ucesnika, da ne kazem nepoverenih.


Nekoliko meseci nije menjao tim...

Nikakav problem nije da igrate i tako, ali ne pod imenom Avangarde...

Ovaj forum se odlikuje izmedju ostalog i po tome sto se ne prave truli kompromisi i to se nece menjati...

U suprotnom ce pola onih koji se prijave za ovu sezonu dici ruke i narusice regularnost takmicenja..

Slicno je koliko se secam vazilo i za NBA fantazi, receno je da Delgado i Oli ne mogu da igraju ove sezone jer ne namestaju igrace...

Volovi se vezuju za rogove, a ljudi za rec...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106320
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Tomasz Rzasa » 03 Aug 2018, 19:30

Ako cemo bukvalno i ti si prosle sezone narusio regularnost jer si poslednjeg dana upao u vec zaokruzenu ligu koja je brojala optimalnih 20 clanova ali smo napravili kompromis pa se igralo sa 22 clana sto na kraju krajeva nije regularno jer ne odigra na kraju svako sa svakim dva puta.

To sto ti pricas u sustini stoji i ako se neko cimao da napravi ligu sa 20 aktivnih onda sam to ja, ali je to tesko izvodljivo jer se vrtimo u krug, ima mozda desetek clanova koji igraju regularno godinama do poslednjeg kola, ostali su neprovereni, malo igraju malo ne a ja svakako necu biti policajac koji ce da ih vuce za rukav tu jer je ovo na kraju krajeva samo jebena razonoda.

Tako da sto se mene tice pre cemo da izbrisemo ligu nego da nam sad ti tu kao lupas cuske i krojis pravila, posebno jer ni ne igras h2h a i genrealno juce si upao u ovu fpl pricu.
So if you walk away
Who is gonna stay
Tomasz Rzasa
 
Posts: 2648
Joined: 19 Dec 2012, 18:59
Location: НБГ

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby AirBall » 03 Aug 2018, 19:55

Tomasz Rzasa wrote:Tako da sto se mene tice pre cemo da izbrisemo ligu nego da nam sad ti tu kao lupas cuske i krojis pravila, posebno jer ni ne igras h2h a i genrealno juce si upao u ovu fpl pricu.


Nikakav problem nije, onda je obrisi ili preimenuj, apsolutno sam saglasan sa tim..
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106320
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Steamroller91 » 03 Aug 2018, 20:42

Zasto bi se liga brisala?

Da li je istina da je jedan forumas dobio ban samo da ne bi bio u mogucnosti dobiti kod lige?
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby AirBall » 03 Aug 2018, 21:01

Steamroller91 wrote:Zasto bi se liga brisala?


Ne mora da se brise, dovoljno je da se preimenuje, ali ne moze nositi ime ovog foruma ukoliko se ne postuje ono sto je ranije dogovoreno...

Ovaj forum je privatna svojina i po zakonu su zasticena autorska prava...

Steamroller91 wrote:Da li je istina da je jedan forumas dobio ban samo da ne bi bio u mogucnosti dobiti kod lige?


Naravno da nije istina da je banovan zbog toga... Pomenutom forumasu su skidana dva trajna bana i iz toga nije izvukao pouke, nikome se toliko nije izlazilo u susret...

Trecu priliku nece dobiti...

Kao sto napisah, nikog ja nisam zvao ovde da dodje pa samim tim necu ni da molim da ostane, ali ce se kucni red uvek postovati...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106320
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Steamroller91 » 03 Aug 2018, 21:08

A sta je ranije dogovoreno?

Ne znam situaciju sa Tajlerom, ali ako je bio u vrhu lige, ne verujem da je bio neaktivan. Ne secam se iskreno kako se zavrsila prosla sezona.

Sto se tice foruma kao privatne svojine, niko nikome ne moze zabraniti da nazove ligu na sajtu koji se razlikuje od ovoga, dok god je taj naziv u skladu sa uslovima koriscenja tog sajta. Dakle,naziv lige "Avangarda - Liga 1" na sajtu premijer lige svakako ne moze da podleze nikakvom krsenju pravila ili krsenju autorskih prava.

Oko istinitosti Tajlerovog bana imam velike sumnje, obzirom da si u momentu pisanja tog posta preinacio ban sa 31. 8. na trajni.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby AirBall » 03 Aug 2018, 21:21

Steamroller91 wrote:A sta je ranije dogovoreno?

Ne znam situaciju sa Tajlerom, ali ako je bio u vrhu lige, ne verujem da je bio neaktivan. Ne secam se iskreno kako se zavrsila prosla sezona.

Sto se tice foruma kao privatne svojine, niko nikome ne moze zabraniti da nazove ligu na sajtu koji se razlikuje od ovoga, dok god je taj naziv u skladu sa uslovima koriscenja tog sajta. Dakle,naziv lige "Avangarda - Liga 1" na sajtu premijer lige svakako ne moze da podleze nikakvom krsenju pravila ili krsenju autorskih prava.

Oko istinitosti Tajlerovog bana imam velike sumnje, obzirom da si u momentu pisanja tog posta preinacio ban sa 31. 8. na trajni.


- Dogovoreno je ranije da ko nije namestao tim prosle sezone da mu nece biti dozvoljeno da ucestvuje u Avangarda ligama ove sezone...

- Po pitanju ove druge stavke zbilja ne bih vise polemisao... Dovoljno je besmisleno ovo sto si napisao... Ukoliko mislis da se moze tek tako uzurpirati ime foruma onda slobodno to cini...

- Da, ban je preinacen u medjuvremenu jer si me podsetio koliko mu je izlazeno u susret i ne pokazuje ni najmanju zahvalnost zbog toga, stavise nastavlja gde je stao...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106320
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

PreviousNext

Return to Fantasy igre

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests