Board index Sportske zanimacije Fantasy igre

FPL Draft - Premier League

Re: FPL Draft

Postby Čekicar » 10 Aug 2017, 19:37

Ajmo okupljanje :biggrin:

Sto ste mozgali,mozgali ste,sad na bojno polje :biggrin:

Zavisimo svi jedni od drugih...u trenutku se odluke donose i povlace potezi...

:jupi: :hatman:

Odoh pod hladan tus brzinski.... :laugh:
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: FPL Draft

Postby Tufi » 10 Aug 2017, 20:49

kakva jeza od tima uzas
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: FPL Draft

Postby Pit Bull » 10 Aug 2017, 20:50

Butland - Stekelenburg

Van Dijk - Darmian - Rudiger - Pieters - Morgan

Sanchez - Sigurdsson - Sterling - Bernard Silva - Klassen

Defoe - Sandro - Robson Kanu
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58542
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: FPL Draft

Postby Tufi » 10 Aug 2017, 20:52

MENE je racuanr izabrao kostu i to me zajebalo, odma sam se morao prebaciti na formaciju 3 5 2 i dok sam kupio vezni red i odbranu, otisli golmani.
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: FPL Draft

Postby fabricio » 10 Aug 2017, 20:52

Begovic
Walker,Bellerin,Bertrand
Eriksen,Dzaka,Snajderlin,Ratlidz,Kante
Mitar,Rondon
Last edited by fabricio on 10 Aug 2017, 20:53, edited 1 time in total.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13722
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: FPL Draft

Postby manes » 10 Aug 2017, 20:53

GK - Forster, Lossl
DEF - Vertoghen, Jaggielka, Zouma, Ward, Simpson
MID - De Bruyne, Fabregas, Ramsey, Allen, Dier
FOR - Iheanacho, Gayle, Afobe

Generalno sam zadovoljan. Malo kocke i moze da se isplati :okk:
Dobro pamtim sve, sve sto bilo je...
User avatar
manes
 
Posts: 6063
Joined: 24 Dec 2012, 14:36

Re: FPL Draft

Postby AirBall » 10 Aug 2017, 20:56

''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106431
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: FPL Draft

Postby Angus Young » 10 Aug 2017, 20:57

Gk: Henesi, Grant
Def: Kolasinac, Koscelni, Milner, McAuley, Slup
Mid: Zaha, Can, Albrigton, Miralas, De Jong
For: Lakazet, Cicarito, Berahino

Brzo smo zavrsili :okk:
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19760
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: FPL Draft

Postby fabricio » 10 Aug 2017, 20:58

Znaci ti si mi uzeo Cicarita... ok ok,samo da znam :laugh:

Da sam njega pazario,bio bih bas zadovoljan,ovako...nema ko gol da mi da :colera:
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13722
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: FPL Draft

Postby White Mamba » 10 Aug 2017, 21:00

Mitar ce razbije :okk:
Spoiler: pokaži
nece :biggrin:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43646
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: FPL Draft

Postby Kreanga » 10 Aug 2017, 21:03

GK: De Hea,Ceh
Def: Williams,Keane,Jones,Cresswell,Janmaat
Mid: Walcott,Iwobi,Musa,Lamela,Bojan
FWD: Rashford,Long,Okaka
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7738
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: FPL Draft

Postby yobara » 10 Aug 2017, 21:07

GK Kurtoa/Gomes

DEF Klajn/Lindelof/Sedrik/Holbeas/Megvajer

MID Ozil/Vajnaldum/Mata/Kabaj/Nokert (bem li ga, valjda se tako cita :biggrin: )

FW Benteke/Ljorente/Mama Diuf

Generalno sam zadovoljan, ako se iole ponovi prosla sezona - mislim da cu biti bar u gornjem delu tabele

Golmani - ne treba trositi reci, ne verujem da sam mogao bolju kombinaciju (vrzmali se Minjole i Batlend, ali sam cini mi se tad birao odbranu)

Odbrana - Klajn/Sedrik/Holebas - dobri asistenti, sasvim fino...Lindelof ako bude standardan u Mancesteru - smesi se prilican broj clean sheet-ova, mada moze i bust da ispadne - vidjecemo...Megvaier popunjava rupe...zao mi sto ne pokupih nekog iz Celsija, Rudiger i Mozes su bili pred nosem, ali nisam siguran ko ce od njih biti starter, a ko rotacija

Sredina - Ozil/Vajnaldum - super...Mata je pod znakom pitanja, ali mi deluje da ce opet biti najubojitiji kod Crvenih Djavola
Kabaj ima asistencije, dobar iz slobodnjaka, neretko sutira i penale...mislim da ce kod De bura dobiti sansu, voli on takve igrace, mada moze i da fasuje klupu...ovaj iz Brajtona, Francuz krilo je godinama najbolji tamo, davao po 10+ golova...sad ocekujem bar 5-6 golova i 5-6 asistencija = puna kapa

Napad - Bentekea sam odmah prizeljkivao, mislim da mora biti bolji ove sezone, ali kao sto rekoh - De Bur ce gajiti ofanzivan fudbal, on je zacementiran kao target man = mirise na plodonosnu sezonu...Ljorente je razbio prosle godine...nek ponovi priblizno - bice dobro...verovatno zajeb sa Mama Dijufom, uzeh ga posto imaju solidan raspored na pocetku (dvoumih se izmedju njega i Vouksa)...ako bude ostao u engleskom fudbalu i iole dobijao sansu - puna kapa za treceg napadaca

7,5/10, vrlo dobar draft, al je moglo bolje :biggrin:
User avatar
yobara
 
Posts: 2597
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: FPL Draft

Postby AirBall » 10 Aug 2017, 21:26

Kad bolje razmislim i nisam lose prosao, sad gledam Vokes je suvereni centarfor Burnley-a dok je i Ayew starter...

Svi defanzivci su standardni i vrlo vazni za svoje ekipe dok mi je i vezni red sasvim OK, narocito kad se oporavi Iborra koji ce biti jedan od nosilaca igre Leicestera...

Golmani Pickford i Hart i jedan i drugi prve opcije u svojim klubovima pa cu ih rotirati u zavisnosti od protivnika...

Jel ovde nema trade-ova, to nam je sto nam je do kraja sezone?
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106431
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: FPL Draft

Postby Čekicar » 10 Aug 2017, 21:32

Bicu poduzi....jako brzo smo zavrsili,za manje od sat vremena..bravo za nas :biggrin:

Sto se tice drafta,da se razumemo,jako je jebeno bilo...Bukvalno cekas svetlosnu godinu da dodjes na red a igraci ti se samo pojavljuju gore kao izabrani odnosno nestaju dole iz liste......Sreca,na vreme sam shvatio da od pripreme nema nista,jednostavno se sve brzo desava i ne mozes da pohvatas sve i okrenuo sam se planu B a to je daj da imam makar jednu top liniju a jedina opcija je bila armirani beton ispred svog gola uz jednog top napadaca....A u vezi cu skarabudziti igracima iz manjih ekipa ali koji su vodeci,koji izvode prekide i koji imaju asistencije u nogama...Tako je i bilo na kraju...

Mogu reci da sam zadovoljan draftom,sada kada sam pogledao sve ekipe...kakvi odroni :biggrin: ...Bukvalno po 2,eventualno 3 top igraca i to je to...nasla krpa zakrpu :biggrin:

Lloris-Ryan...............odlaskom Stockdale-a u Birmingem,Ryan bi trebao da bude prvi golman galebova

Bailly-Trippier-Mustafi-Kompany-Robertson........ovo je moja snaga.....Hteo sam Mosesa ali reko svi ga izbegavaju zato sto je crven,pomislih nece ga niko uzeti.....pokupim nesto prece i izvisim na kraju....Kad ono Robertson prvi levi bek Liverpoola koji je mnogo ofanzivan slobodan :okk:

Arnautovic-Brunt-Fer-Brady-Stanislas.......svi igraju i imace ozbiljne uloge u svojim ekipama,prekidi su moji :okk: ....manje ekipe ali vodeci igraci :okk:

Aguero-Gray(kradja drafta,sabijace pored gorostasa Deeney-a)-Barnes(koji je bio dobar i prosle sezone dok je bio i Gray,sada ce imati vise prostora)......

15 igraca igra i to je moja prednost....Mislim da je vrlo znacajno u ovom vidu fantazija iz razloga sto se izmene teze rade...ako se neko povredi imam sirinu....




Pit Bull wrote:Sanchez - Sigurdsson - Sterling - Bernard Silva - Klassen


Na oko najaci vezni red....Ali odjekne li bomba u Londonu do kraja avgusta pisi propalo :biggrin:

fabricio wrote:Eriksen,Dzaka,Snajderlin,Ratlidz,Kante

Volis defanzivne vezne :biggrin:

AirBall wrote:


Napad bas pretanak osim Vokes-a koji ce ispostovati svoje,posebno na domacem terenu....Veza Sane-Alli mora da te cupa....Capio si mi Sanea i Luiza ispred nosa...

Angus Young wrote:Cicarito


E ovde sam odlepio....ispred nosa....klikcem na njega i on ladno nestaje iz liste :crybaby:


Tajler Darden je birao ovako.....

Ederson-Romero

Azpilicueta-Rose-Danilo-Ake-Dann

Hazard-Pogba-Shaqiri-Milivojevic-Henderson

King-Slimani-Hemed


Deluje mi ovako na prvu da se niko nece uspeti odlepiti....Da ce biti bas gusto....I povrede ce mnogo uticati na ishod.....Kome se povredi prvi,drugi pik zavrsio je pricu....Bzv je sto nema trejdova....ali dobro verujem da ce naredne sezone poboljsati odredjene stvari pa i uvesti to pravilo....
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: FPL Draft

Postby AirBall » 10 Aug 2017, 21:51

Rächer wrote:Napad bas pretanak osim Vokes-a koji ce ispostovati svoje,posebno na domacem terenu....


Glenn Murray je bio prvi strelac Brightona u Championshipu sa 22 gola prosle sezone...

Dobro, nije ovo Championship ali moze to biti koristan napadac, narocito protiv slabijih ekipa na domacem terenu...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106431
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

PreviousNext

Return to Fantasy igre

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest