Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby -Lepi- » 08 Sep 2019, 02:16

Fabri kad tvoj Dzon Dzons ode u tesku onda ce Habib u velter.

Inace prvi put videli smo uzdrmanog Habiba, plus ona gilja bila je prilicno nezgodna.Ali majstor je majstor, verovatno najveci u istoriji.Ako dobije Tonija sto ce mu biti najtezi posao u karijeri i verovatno najveca MMA borba u istoriji, obojica u seriji od 12 pobeda, mislim da titulu najveceg P4P tesko moze ko da mu ospori.

Felder - Barbosa, jedan sudija boduje 30-27 za jednog, drugi za drugog.Pa jbt.

Kurtis Blejds lagano odradio rusenjima i kardiom Abdulrahimova i popeo se na sam vrh izazivaca za titulu.

Islam Makacev nesto slabija verzija Habiba.Izdominirao je jednog od najboljig greplera u lakoj Davija Ramosa.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 08 Sep 2019, 08:10

PA od kad sam ja pricao da Dzons treba u tesku. Cak sam zagovornik toga. Na dan vracanja kila, razlika izmedju Kolbija i Habiba je 3 kila prema poslednjim borbama ne racunajuci ovu. Skoro pa smesno, a vidna tezinska razlika pri skidanju. Vizuelno je od svakog protivnika veci.

Najveci se postaje odbranama titule, ne dobrim skorom. A Habib ima dve odbrane. Treba da pobedi Tonija, pa odbrani titulu jos 10ak puta da bi bio najveci.

Sve ovo sto Habib radi, Jones radi ima 10 godina vec, pa na P4P lestvici ne moze da ga pretekne nikako.

Edit: kao sto u boksu imamo bezbroj primera sa borcima od po 30 pobeda 0 poraza, tako je poceo slucaj i u mma. A ti bokseri postaju validni tek kad uzmu titulu pa je odbrane mnogo puta. Habiba prti samo dobar marketing, a na konto skora i to je to. Ja mislim da osim u toniju nema konkurenciju i da moze da psotane najveci, ali za to treba bar jos 3-4 godine, a ne sad/

Ima i Wilder 50-0, pa ga niko ne zarezuje dok ne uzme titule i odbrani ih mnogo mnogo puta.

Zato treba neke medjukategorije da se naprave kao u boksu. Da se sve ovo ucini malo zanimljivijim sa vise izazova. Izmedlju lake i veltera napravis kategoriju i odmah imas mec Habib Kovington... recimo... odmah najveci izazov za obojicu. Pa izmedju poluteske i teske napravis nesto, pa stavis Miocica i Jonesa...
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 20 Sep 2019, 12:43

Rakic protiv Ozdemira 21.decembra.
Ozdemir je 7. na lestvici, te ako ga Rakic pobedi, pretpostavljam da ce ga jos samo jedan mec nakon toga deliti od borbe za titulu.
Krajem sledece godine ako sve ispadne kako treba, moze da iscupa tu glavu Dzonsu kako je najavljivao :okk:
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 03 Oct 2019, 15:54

Izvadi brat oko u sred podkasta.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 06 Oct 2019, 05:14

Kakav entrance Adesanye :blue: bice greota ako ovo izgubi samo zbog ovog performansa
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 06 Oct 2019, 05:39

Adesanya novi sampion pred 60k ljudi. Nestvaran udarač. Nema KO power, ali tehnika sine...boli glava.

Romero je mlatio Vitakera kao vola, pa ga nije zavrsio, Adesanya to uradi iz 2 konkretna udarca... jer, preciznost.

Covek je godinu ipo dana u ufc i vec uzeo pojas :blue: vredelo je ostati budan.

A nije da nisam pisao :beyond:


A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 06 Oct 2019, 21:27

Vitaker nije isti covek i borac posle dva rata sa Romerom, neverovatno kolike posledice ostavljaju te duge i brutalne borbe, istrosi se covek.

Izi :blue:
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Iluzionista » 16 Oct 2019, 08:04

Nisam mogao da ispratim Usykov debi u teskoj uzivo, ali sam koji dan posle odgledao snimak.. Rutunski je to odradio, mislim da ima sanse protiv velike trojke Dzosua, Vajlder, Fjuri..

Rekao je Edi juce da ce mu sledeca borba biti za WBO titulu jer je prvi izazivac.. Ta titula je sad kod Ruiza, al ocekujem da je Dzosua povrati u decembru
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 26 Oct 2019, 15:44

Kakav mec rade Maia i Askren. Ne znam kako, ali rade dobar mec za sad :biggrin:

Edit: uspava ga Maia :blue:
Maia nijednom nije uspeo da ga srusi, Askren ga je rusio ali nije mogao da ga zadrzi, preveliki je majstor Demian na podu. Preokrenuo je Askrenovo rusenje, ostvario poziciju i zavrsio mec.
Askren bas razocarao na najvecoj sceni. Sad mu ni trolovi na tviteru nece imati na znacaju :lollol:

Edit 2: Prilicno sam siguran da se Askren dopingovao u drugim organizacijama. Ogromna razlika u intenzitetu rusenja u ufc i ranije.



Majstor je Dem, ali izostanak sirove snage i udarackih tehnika ga je kostao da nikadd titulu ne uzme.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby 1945 » 26 Oct 2019, 18:55

Nisam pratio Askrena pre dolaska u UFC, ali mi na osnovu ove 3 borbe nije jasno na koju foru je imao skor 18-0. Onaj stand up je stvarno kriminalan.
User avatar
1945
 
Posts: 2059
Joined: 01 Aug 2014, 17:33

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 29 Oct 2019, 14:10

Imao je rvanje kao Khabib, ali kad je presao u ufc kao da je izgubio snagu, zato i sumnjam da je koristio steroide na vrhuncu.

Elem, ovaj KSW bas top card ima, a odradili su i ovu vrhunsku najavu
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 31 Oct 2019, 18:21

Kakvi sve mecevi za vikend :blue:




Viski protiv Andersona, ako dobije ne bih se zacudio da mu daju Dzonsa, jer Dzons je celu diviziju pocistio, bukv ne mogu mec da mu izdejstvuju, a da ima smisla. Voker bi bio ok resenje za kraj godine protiv Dzona ako brzo zavrsi mec, ili pocetkom sledece.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 01 Nov 2019, 23:42

Fino izgleda ova Baddest Motherfucker titula sto ce uruciti sutra pobedniku. Jos ce je uruciti najveca zvezda na svetu, The Rock.


A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43


Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 03 Nov 2019, 02:43

Kako rece Tajson? "Nikad ne veruj u hajp".

Puce Viski od ovog decision nesrecnika. Vladace Jones ovom kategorijom sa jednom nogom.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests