Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 31 Jan 2021, 23:46

Kazem vam, pa vi to verujte ili ne, malo je dobio sta je zasluzio, sto svojom pricom, a posebno svojim delima. Ne mogu vise da trosim reci na tog pacova.

A Ilke je debilko zato sto je istripovani indijanac, bas ka i Vaso i taj deo nase balkanske instagram pozeraj manekenske scene :biggrin:
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Balon » 31 Jan 2021, 23:52

DON wrote:Ti bas slabo pratis MMA cim pitas zasto ne uzme mec? Koja je tu racunica za Soldica? Ako pobedi nema nista od toga, pobedio kantu... Ako izgubi izgubio od kante. Mec bez ikakvog smisla dok se Uros ne dokaze u KSWu, a dobro je poceo - sa porazom :biggrin:

Musaev je korektan borac, a to da bi dobio Soldica hahaha pa sta da ti kazem nie bas da moze da mu primirise i na sparingu :roll:

Vidim da nisi upucen cim pises da je korektan Jurisic. Takav ker dugo nije bio na balkanskoj sceni. U NS se spremao i tu vec ima bolji borac od njega koji ga je isto silovao na sparinzima ovih dana, a imace uskoro povratnicki mec :roll: i da npr taj momak se nikad nije spricao ne znam stoe doping pao :laugh:

Moze da prica Jurisic sta hoce, eno ima kod onog debilka Dzokera video gde udara Dijakovica.

Pa i Soldic je odvratan bez steroida prosjek aj bas da ga vidimo kako ce proc u UFC ako predje uopste,...Pa napisi taj bolji borac iz NS-a je Sekulic pretpostavljam, samo sto je on kateegorija iznad on je 84... Ne znam slusao sam ga na inkubator i jos par intervjua i djelovao je oki, ipak ovdje ima dosta marketinga pa se prozivaju dizu tenzije... Da se ogradim eto vjerovatno sam nesto propustio.. Roberto ce ga peckat dok ovaj ne veze 2-3 pobjede i onda mu mozda daju mec... Kako god nisam ja ljubitelj ni jednog ni drugog ali bih volio da se desi taj mec...
Balon
 
Posts: 8269
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 01 Feb 2021, 00:05

Soldic je posle Rakica najbolji balkanski borac. Al nebitan je on u celoj prici. Msm bitan je jer je vonabi SLO Konoru on trn u oku.

Sekulic je 77 sad, skidao je u UFC, skidace i ubuduce jer u 84 nema sta da trazi. Iz prve ruke - Jurisic nije mogao da veruje koja je masina.

Ma Soldica bole kurac za Jurisica, ovaj ga godinama proziva i ponizava, pa u tom podkastu je laprdao bez ikakve osnove i evo.sad je dobio po labrnji, dok on napravi skor u KSW Roberta tu vise i nece biti.

Druze, ajde opet da ti nacrtam - mecevi Soldic Jurisic, Ilic Todorovic il Rakic Stosic nemaju smisla nikakvog, vec sam ti objasnio sto.
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Balon » 01 Feb 2021, 14:29

DON wrote:Soldic je posle Rakica najbolji balkanski borac. Al nebitan je on u celoj prici. Msm bitan je jer je vonabi SLO Konoru on trn u oku.

Sekulic je 77 sad, skidao je u UFC, skidace i ubuduce jer u 84 nema sta da trazi. Iz prve ruke - Jurisic nije mogao da veruje koja je masina.

Ma Soldica bole kurac za Jurisica, ovaj ga godinama proziva i ponizava, pa u tom podkastu je laprdao bez ikakve osnove i evo.sad je dobio po labrnji, dok on napravi skor u KSW Roberta tu vise i nece biti.

Druze, ajde opet da ti nacrtam - mecevi Soldic Jurisic, Ilic Todorovic il Rakic Stosic nemaju smisla nikakvog, vec sam ti objasnio sto.

Svakako Rakic-Stosic, Ilic-Todorovic nisu ista organizacija pa svakako ne mogu da rade mec i da hoce, a znam da nema smisla osim ako su recimo svi u 10 pa ih upare ....Zabolje me za Soldica ti ga branis kao da ti je iz kuce , Rakic i on ne mogu u istoj recenici da stoje, on je za KSW i tu se njegova prica zavrsava kada udje u UFC dje nema steroida nece nista napravit, e bravo dobio je Sekulic ovoga na sparinge eto svaka ti cast... Po meni je Dusko mnogo veci potencijal od Soldica... Vidjecemo ko ce vise napraviti trenutno je Todorovic u UFC to je liga sampiona a Soldic KSW koji je 5-6 ortganizacija po snazi... Mislim da je godina razlika izmedju njih.... Ilic je svakako 10 koplja ispod Todorovica ali to nije tema...
Balon
 
Posts: 8269
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 01 Feb 2021, 14:56

Gospodi pomiluj :laugh:

Vidim da si skoro poceo da pratis MMA. Ove meceve sto sam ti pobrojao - ne pricam ti o ovom vremenu nego o onom kad su ih svi forsirali, pre tri, cetiri pet godina, al dobro jasno mi je sad sto ne znas o cemu je rec i sto nisu povezao pricu.

A ovo sto pises, stvarno ne mogu da komentarisem, toliko si nebuloza izneo da sam odusevljen...

Elem, da zavrsim, imas na prethodnoj strani Fabrijev post oko Soldica, to je neko moje misljenje otrpilike o njemu, kao i to sta ce uraditi u UFCu, mada bih voleo da gresim, no, dok se ne prodje kroz UFC tj USADA program stvarno je nepotrebno pricati o njemu i kod mene uopste nema hajpa koji ovde stvaraju Petrak i ostali, sto je sasvim ok i postujem, al ne padam. Mnogi su do dolaska iste (USADA U UFC) bili brutalni borci, a kad se pojavila krenuo je raspad pa su odlazili u Belator i ostale manje organizacije. Tako da ono, strana nazad, procitaj sta pise Fabri i na to dodaj ovo. Plus, da dodam, mislim da je Soldic prirodni boks talenat i smatram da to sto on ima stendapu na rukama - nema niko u regiji. A ovo je vec prevazisao i vreme je za stepenicu iznad, da li je to UFC ili Belator ili sta god, nebitno. Kad se u UFCu dokaze, mozda i krene lozenje. Al ako neko kaze da taj decko nema skil i da nije zasluzio UFC - onda nek se mane pracenja ovog sporta.
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Balon » 01 Feb 2021, 15:14

Kako si ti tezak covjek, u pravu si od skoro pratim MMA od 2010 svega nekih 11 godina... Nisam napisao nidje da Soldic ne zasluzuje UFC samo kazem da nece nista znacajno napraviti mozda 2 pobjede ako ga bas usere jer on ne moze bez steroida vrijeme ce pokazati ko je bio u pravu osstace svakako ovi tvoji i moji postovi... Znam za ranija prepucavanja kad je Ilic trazio mec sa Todorovicem i kada su svi zeljeli da vide Rakici i Stosic za njih je bilo prije 2ipo god a ne prije 4 ali nebitno...
Balon
 
Posts: 8269
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 01 Feb 2021, 15:18

Bitno da si ti lagan :laugh:

Evo da ostane - SOLDIC BUDUCI UFC SAMPION, DIZE KILAZU POSLE 77 NA 84 DOBIJA DUSKA UZIMA MU TITULU I ONDA IDE NA 93 AL RAKIC BEZI U TESKU I U 93 DOBIJA VASU ZA POJAS I TAKO BIVA TRIPLE UFC ČEMP!
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Balon » 01 Feb 2021, 15:22

DON wrote:Bitno da si ti lagan :laugh:

Evo da ostane - SOLDIC BUDUCI UFC SAMPION, DIZE KILAZU POSLE 77 NA 84 DOBIJA DUSKA UZIMA MU TITULU I ONDA IDE NA 93 AL RAKIC BEZI U TESKU I U 93 DOBIJA VASU ZA POJAS I TAKO BIVA TRIPLE UFC ČEMP!

Cak ti je i humor prelos... Lazni Done :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:
Eto Rakic uzima UFC titulu, Todorovic i ovaj mali Medic u 10 ostali debelo ispod...
Balon
 
Posts: 8269
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 01 Feb 2021, 15:26

Da ti nacrtam - pisem tvojim stilom totalno nebulozno tako da si o sebi dosta rekao :laugh: aj pozdrav Jurisicu :okk:
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Balon » 01 Feb 2021, 15:31

DON wrote:Da ti nacrtam - pisem tvojim stilom totalno nebulozno tako da si o sebi dosta rekao :laugh: aj pozdrav Jurisicu :okk:

Mozes ti to bolje DONE potrudi se :lollol: Zabolje mene za Jurisica nece ni on nista spektakularno napravit u UFC ako udje ista stvar kao Roberto par pobjeda i tu je kraj
Balon
 
Posts: 8269
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: UFC, K1, MMA....

Postby -Lepi- » 21 Feb 2021, 23:43

Ja ne verujem da je Luis onako dobio Blejdsa.Ocekivao sam lagano bacanje i demlorianje dole, nesto kao sto mu je Di Si uradio ali eto ovaj Luis je cudna njuska.
Stvarno se ponekad zapitam kako on dobija te meceve, deluje mi kao savim prosecan borac.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: UFC, K1, MMA....

Postby 1945 » 05 Mar 2021, 16:21

Bas jako drma euforija pred sutrasnju borbu. Nadam se da ce Aca proci kroz njega pa da se napada taj pojas.
User avatar
1945
 
Posts: 2059
Joined: 01 Aug 2014, 17:33

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Balon » 06 Mar 2021, 15:25

Moze li neko da okaci strim za Rakica?
Balon
 
Posts: 8269
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Lakerit » 06 Mar 2021, 17:34

Када почиње главни програм?
Колико сам видео Ракић је одмах на почетку главном програма.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Balon » 06 Mar 2021, 18:41

Lakerit wrote:Када почиње главни програм?
Колико сам видео Ракић је одмах на почетку главном програма.

4
Balon
 
Posts: 8269
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests