Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 30 Aug 2020, 12:01

-Lepi- wrote:
Fred Perry wrote:Treba ispratiti Cutelabu


https://fightsite.hr/ufc/jos-jednom-otk ... /10464406/

:biggrin:

Ajmo Rakicuuuuuu


Jebiga nikako da odrade borbu ,šteta ja sam taj meč čekao više nego Rakića ,njih dvojica bi se poubijali .

U poluteškoj je sada ludilo
Rejes ,Blaškovic,Tešeira ,Santos ,Rakić ,Smit , Volkan ,Prohaczka ,Ankalaeev ,Cutelaba ,Walker ,Krilov ...

15 odličnih boraca ,7-8 bukvalno potencijalnih šampiona ,svako svakog može da dobije ,vrhunski borci a niko nije nivo Jon Jonesa u prajmu tako da niko neće moći da drži titulu .

Da moram da lupim stavio bi pare na Čeha ,Prohaczku mada videćemo .

Biće ovo najzanimljivija divizija u ufcu .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6537
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 30 Aug 2020, 13:37

http://djmafia.in/cgi/do.php?v=1cv7ewtj0gng

Evo ceo mec, premotajte na kraj, tipa zadnjih 35 minuta.
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby jomi » 30 Aug 2020, 13:43

Zahvaljujem :okk:
User avatar
jomi
 
Posts: 2081
Joined: 08 Dec 2014, 13:33

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 30 Aug 2020, 13:58

:srce: #nohomo
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Pit Bull » 08 Sep 2020, 12:01

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58106
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 09 Sep 2020, 17:33

Sve izjednačeni mečevi za titulu, ali moje neke predikcije za naredni period:

Kolbi Kovington - Tajron Vudli:
Do tog marta 2019. i meča sa Usmanom, mislio sam da je Tajron najnezaustavljiviji borac.
Danas, prognoziram da će se Kolbi iživljavati sa njim (a sledeće godine držati pojas) i konačnih 50-45 na kraju ili čak i ubedljivije.

Adesania - Paolo Kosta:
Adesania na bodove tehničkom predstavom kao sa Romerom ili Kosta nokautom.
Kao pobednika prognoziram Adesaniu.

Dominik Rejes - Jan Blahovic:
Ne znam... Verovatno Rejes nokautom.

Habib Nurmagomedov - Džastin Gejći:
Gejći nokautom prva ili druga runda, ili Habib standardnim gej nastupom, valjanje po podu.
Kao pobednika prognoziram Gejćija.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Chuck » 10 Sep 2020, 14:27

fabricio wrote:Sve izjednačeni mečevi za titulu, ali moje neke predikcije za naredni period:

Kolbi Kovington - Tajron Vudli:
Do tog marta 2019. i meča sa Usmanom, mislio sam da je Tajron najnezaustavljiviji borac.
Danas, prognoziram da će se Kolbi iživljavati sa njim (a sledeće godine držati pojas) i konačnih 50-45 na kraju ili čak i ubedljivije.

Adesania - Paolo Kosta:
Adesania na bodove tehničkom predstavom kao sa Romerom ili Kosta nokautom.
Kao pobednika prognoziram Adesaniu.

Dominik Rejes - Jan Blahovic:
Ne znam... Verovatno Rejes nokautom.

Habib Nurmagomedov - Džastin Gejći:
Gejći nokautom prva ili druga runda, ili Habib standardnim gej nastupom, valjanje po podu.
Kao pobednika prognoziram Gejćija.

Mislis da Gejći stvarno moze do pobede ili si samo subjektivan? :biggrin:

Baš bi bilo gušt, da ga skine Dzastin
User avatar
Chuck
 
Posts: 3311
Joined: 20 Apr 2015, 21:16

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 10 Sep 2020, 17:25

Oba :biggrin:

Predikciju temeljim na tome da će Gejći uspešno braniti rušenja u prvoj rundi, da će ući voda u uši volini iz dagestana i da će ga Džastin nokautirati.

Ipak ,stilski gledano, Toni Ferguson i dalje ima apsolutno najveće šanse da pobedi Habiba i nadam se da će dobiti svoj meč protiv Porijea, kako bi konačno gledali Toni vs Habib za kraj volinine karijere.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 27 Sep 2020, 04:34

Ima li neki stream za Kostu i Adesaniu?
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2580
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 27 Sep 2020, 05:25

E jes mi milo za Poljaka sto je ugasio ovog miša.

A sad, poslastica za kraj.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 27 Sep 2020, 06:00

Ovo nije bilo ni kao zagrevanje.
Potpuno pogresna taktika Koste. Kapiram da je hteo da se cuva zbog slabog kardia, ali njegov stil je uragan u prve dve runde, a ne ovo danas.

Adesania vec sad jedan od najboljih svih vremena u svojoj kategoriji, a jedva 3 godine u ufcu.

Jos ga i poprca na kraju... osramotio Brazilca na duze.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 27 Sep 2020, 06:47

Očekivano ,Adesanja je nivo iznad svih u stand up-u ,jako je tanka srednja za njega ,nema u celoj diviziji ko da ga baci ,Romero od 40 godina nije ni pokušao jer nema kardio više da rve .

Veći ,duži od svih pritom ozbiljan kik boks ,najbolja tehnika u ufcu .Vitaker je kompletniji borac ali džabe ,kraći je i tačno za tu razliku u reachu nije uspeo da ga pogodi .

Ovo što je Costa uradio pokazuje koliko batica nema mozak ,fight iq 0 ,batinaš koji baca bombe ,ne znam šta je hteo ,da radi 5 rundi na distanci sa Adesanjom .Protiv Adesanje mora da se radi kao Vitaker što je radio ,i Gastelum ,pritisak i ideš da mu skineš u glavu i nadaš se da te on neće ugasiti nekom kontrom kao Vitakera što je realno ali nemaš druge jer će te na distanci rastaviti i ubiti kikovima.

Blahovič očekivano ,ozbiljan borac , neverovatno kvota je bila 3 na njega 1.20 na rejesa i tako otprilike svuda , nerealno .Čovek je godinama u vrhu .Rejes je hajpovan jer je Amer ,dečko je brutalan atleta ali osim toga nema ništa za vrh ufca .

On da je morao da prođe kroz celu diviziju kao Blahovič imao bi par poraza i ne bi ni stigao ni do top 5.I od Volkana je izgubio meč ali su pokrali Volkana i dali Rejesu ,pa onda pokrali Rakića da bi vratili Volkanu.

Sve u svemu to je tako kada hajpuješ previše borce ,i Reyes I Costa neće nikada uzeti titule ,fizički su zverine ali osim toga...Baš su ih previše ishajpovali ,ajde srednja je jako slaba ,ali i poluteškoj ima toliko ubica sada ,Rejes će da zaređa poraze sada.

Bukvalno nemaju koga da mu daju da bi mu namestili pobedu ,Santos Tešeira ,Rakić ,Prohačka ,Volkan ,Walker ,Ankalaev svi će ga dobiti .Poluteška samo da izbaci Smita iz top 10 I najjača divizija ikada u ufcu ,nije Jones blesav što je pobegao , pogotovo što ga je i Rejes dobio , ostali bi ga tek rastavili.
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6537
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 27 Sep 2020, 07:54

Fred Perry wrote:
Bukvalno nemaju koga da mu daju da bi mu namestili pobedu ,Santos Tešeira ,Rakić ,Prohačka ,Volkan ,Walker ,Ankalaev svi će ga dobiti .Poluteška samo da izbaci Smita iz top 10 I najjača divizija ikada u ufcu ,nije Jones blesav što je pobegao , pogotovo što ga je i Rejes dobio , ostali bi ga tek rastavili.


Cek, Jones je pobegao od Prohacke i Rakica jer bi ga rastavili, da bi se u teskoj borio sa Miocicem i Nganuom :roll:

Ne zezaj, Dzons ne bi izgubio za 3 zivota od Rakica, Santosa i ostalih...
otisao je jer u poluteskoj nema izazova za njega, otud i slabiji nastupi u poslednja dva meca. Nedostatak bilo kakve motivacije
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 27 Sep 2020, 08:32

Ma čovek završava karijeru a od njih može samo da dobije batine bez da dobije neke pare ,u teškoj je money fight ,ne ide on tamo da bude šampion nego da uzme lovu i u penziju .

Gde bre nema izazova čovek čisto izgubio od Rejesa 3:2 ,čak je i Dana priznao da je Rejes dobio meč ,pritom videćeš Rejes leti iz top 5 ekspresno videćeš ,koliko su dobri Prohačka ,Ankalaev ,Rakić i ostali ,čak i Walker Ankalaev a tek Santos Tešeira .

Od je možda čak i od Santosa izgubio ,ili je bio draw ,sa čovekom koji je pokidao ligamente na oba kolena ,i to na levoj ako se sećam u prvoj rundi ,i ovaj nije smeo mogao 4 runde da ga završi ,ne da ga završi nego nije uspeo da ga dobije pošteno . Ta borba i sa Rejesom su mu poklonjene zbog ufca i love

Meni se to desilo na boks meču ,doduše ja sam ih obnovio tačnije ušao načet ,odoše ligamenti ,pazi ono što je uradio Santos ,ono ja ne znam da li je iko ikada uradio ,samo za ono pitaj bilo kog borca čovek je zaslužio titulu .

Prva sa Gustafsonom isto ,čak je i Dana sve to priznao.Nije to više taj prime Jones koji je tukao sve žive a i pojavili su se mnogo bolji borci ,njega bi trenutno 5-6 boraca dobilo ili namučilo kao Rejes i Santos .

Tako da priča da nema konkurencije je smešna ,on se sa većinom ovih novih nije ni borio ,oni su zverine .Tako da on realno ima poraze ,što i on zna .

Prime Jones je drugo, najbolji borac ikada ,ali danas on nije ni senka tog borca ,danas njega može da dobije dosta momaka .

Mislim i logično čovek se gudrao i cirkao dosta ,toliko da mu je dopušten legalni doping .On je toliko unakazio bubrege da je već upao u taj krug kada više ne možeš da se isčistiš ni posle blagih ciklusa .

Zato i pada doping testove koje ne bi smeo da pada ,i vidi se po njemu i koliko je usporio zbog toga i izgubuo agresivnost , smanjio je anabolike dosta očigledno .Kao Belforrt kad je morao da smanji steroide .

Ovakva kompletna divizija se nije pojavila od kada ja pratim UFC ,sve ubice , neuporedivo sa nekadašnjom poluteškom ,možda i niko od njih nije prime Jones ali je cela divizija mnogo jača nego što je bila .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6537
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 27 Sep 2020, 10:00

Po povratku je razvalio Gustafsona, gladan, zeljan borbe... posle pauze.
Ne mnogo kasnije desili su se mecevi sa Rejesom i Santosom gde je pristupio po principu "lako cu", ocito bez mnogo motivacije i zelje. Umalo da ga kosta... srecom nije, oboje borci B kategorije, nedostojni da mu prekinu niz.

Moja prognoza je da dobija Miocica i Nganua ako vrati zar, a to je i poenta prelaska u tesku..
O'tom po'tom.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests