Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 07 Mar 2021, 18:29

Moguće da ja grešim ,Rakić jeste više diktirao tempo ,ne znam drugačiji je mma od boksa dosta zbog kretanja ,ali meni se čini da je on u drugoj i trećoj dosta udaraca više ali nemam statistiku osim finalne .


Dali su Janu 4. 10-8 ,makar taj prvi sudija ,možda jeste malo preterano mada stvarno ono je baš bila nemoć na podu .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6600
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 07 Mar 2021, 18:33

Pa da, a upravo to i daje bodove.
Jeste, al nije bilo stete pa mi je zato 10-9, al ono, cisto Poljak, al i da se ne lazemo - posle meca Rakica i Santosa ta glavna je bila najdosadnija cele veceri, bar po meni.
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby markovl12 » 07 Mar 2021, 19:45

Ne znam kako funkcionise bodovanje, ali iz ugla nekog ko je radio kikboks meceve, sto je najblize onome sto smo sinoc gledali, prve dve runde Rakic, treca Santos. Rakic je gospodario oktagonom, na svaki udarac odgovarao kontrom, a Santos nije imao mnogo cisto pogodjenih udaraca.

Dosta se razlikuje i nacin bodovanja na profesionalnim i amaterskim takmicenjima. Kada su amaterska takmicenja, tu se gleda iskljucivo statistika, dok su u profesionalnim borbama ukljuceni i mnogi drugi parametri. Previse je pasivan sinoc bio Santos da bi dobio pobedu, ali isto tako Rakicu u mecu sa eventualnim sampionom nece dati pobedu za ovakav mec. Morace da bude mnogo ubedljiviji.

Bice zanimljivo videti kako ce sada ufc iskreirati naredne meceve. Neki moj utisak posle borber sinoc i komentara Rakica sa instagrama je da cemo ga uskoro gledati protiv Teixeire. Previse je bledo i neatraktivno izgledao da bi mu dali odmah mec za titulu. Realniji od svih ostalih scenarija je da ga vrlo brzo, mozda i tokom leta gledamo u protiv Glovera, a da naredne godine napadne i titulu, posto sam gotovo siguran da Blahovic u narednih 8-9 meseci nece ponovo u oktagon.
OSTOJA, OSTOJA, .... ..... OSTOJA
User avatar
markovl12
 
Posts: 7366
Joined: 11 Jul 2016, 20:28

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Trickett » 07 Mar 2021, 20:42

Ma Glover će čekati Jana koliko god treba, neće on rizikovati neki eventualni poraz. Ja mislim da će Rakića spojiti sa pobednikom Reyes-Jiri i da će gađati da to bude isti event kao Jan-Glover.
Ostoja Mijailović wrote:Nije uvek lako, ali je uvek skupo gledati Partizan.
Trickett
 
Posts: 1292
Joined: 09 Jun 2020, 08:33

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 07 Mar 2021, 21:02

Da to i ja kontam ,Rakić - Prohaczka,Čeh će ubiti Rejesa ,I Glover Jan ,dva brutalna meča.

Rakić je inače odbio Čeha ,i sam je to priznao ,zbog rankinga navodno,izgleda da UFC hoće taj meč ,biće brutalno ,Čeh je lud kad se on bori nema dosadnog meča ,a čovek se bori sa spuštenim rukama ,ima tu Rakić šanse da ga nokautira .

Glover je zaslužio titulu ,završio Santosa i to u top meču .Šteta za Santosa ,on da nije pokidao oba kolena počistio bi ovu diviziju .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6600
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Balon » 08 Mar 2021, 02:30

Fred Perry wrote:Da to i ja kontam ,Rakić - Prohaczka,Čeh će ubiti Rejesa ,I Glover Jan ,dva brutalna meča.

Rakić je inače odbio Čeha ,i sam je to priznao ,zbog rankinga navodno,izgleda da UFC hoće taj meč ,biće brutalno ,Čeh je lud kad se on bori nema dosadnog meča ,a čovek se bori sa spuštenim rukama ,ima tu Rakić šanse da ga nokautira .

Glover je zaslužio titulu ,završio Santosa i to u top meču .Šteta za Santosa ,on da nije pokidao oba kolena počistio bi ovu diviziju .

Inace Ceha je pobijedio Velickovic, istina na pocetku karijere Prohaczka, mislim da mu je to bio 6. mec to mu je jedan od 3 poraza :D :D :D
Balon
 
Posts: 8248
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 08 Mar 2021, 03:20

Ma da bilo pre 9 godina ,on tad imao možda 18 ,19 godina , Veličković je 4 godine stariji .

Mislim neverovatno da je tako mlad već radio ozbiljne mečeve i to sa u tom trenutku dosta starijim borcem. To naši borci ne bi uradili nikad ,daj samo sigurice po Leskovcu i Megane .

Danas bi verovatno njihov meč trajao 30 sekundi .Strašan borac ,po meni budući šampion ,imaju po netu njegovi meču u Rizinu .

Belator mu nudio odma Nemkova za titulu ali je došao u UFC .Inače nokautirao je mislim i Nemkova u Japanu.Stošića je nokautirao isto .On ili Rakić realno ko pobedi njihov meč biće šampion sto posto .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6600
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Balon » 08 Mar 2021, 04:14

Fred Perry wrote:Ma da bilo pre 9 godina ,on tad imao možda 18 ,19 godina , Veličković je 4 godine stariji .

Mislim neverovatno da je tako mlad već radio ozbiljne mečeve i to sa u tom trenutku dosta starijim borcem. To naši borci ne bi uradili nikad ,daj samo sigurice po Leskovcu i Megane .

Danas bi verovatno njihov meč trajao 30 sekundi .Strašan borac ,po meni budući šampion ,imaju po netu njegovi meču u Rizinu .

Belator mu nudio odma Nemkova za titulu ali je došao u UFC .Inače nokautirao je mislim i Nemkova u Japanu.Stošića je nokautirao isto .On ili Rakić realno ko pobedi njihov meč biće šampion sto posto .

Ma naravno zato sam i stavio smajli vise je bila sala, stvarno je masina nema price, ne bih volio da Rakica upare sa njim
Balon
 
Posts: 8248
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Chovke » 20 Mar 2021, 20:30

Link za KSW?
User avatar
Chovke
 
Posts: 1670
Joined: 23 Aug 2011, 18:21

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 20 Mar 2021, 21:23

Ovaj "fight company" (hahah kakav naziv :lollol: ) je mozda i najgori gym u Evropi. Gym ili sta su vec, klub...
Jbt, kad slusas ovog mucenog Lazica ili Bakocevica, mislis prosli sito i reseto, znaju nesto... a mma nije video ovakav sklop katastrofalnih boraca.
Ozbiljni prodavaci magle. Nisu mi ni za slusanje vise zanimljivi jer jednostavno nema smeka to sto pricaju, a prca te svaka kanta.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby 1945 » 20 Mar 2021, 22:45

Bravo Dare, totalna dominacija!
User avatar
1945
 
Posts: 2059
Joined: 01 Aug 2014, 17:33

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 20 Mar 2021, 22:47

Svaka cast, jebo polutesku i skidanje kila, ovo je njegova kategorija, sve je Mirko bio u pravu!
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby -Lepi- » 28 Mar 2021, 05:26

Idemooooo.
Ugasio ga africki brat.Konacno tamo gde mu je i mesto, na vrhu.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 28 Mar 2021, 06:21

Lele lele lele lele... pogibija :pop:
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby stihl » 28 Mar 2021, 11:44

Толико о "најјачем" тешкашу свих времена.
Брат Федор је ипак класа за себе.
User avatar
stihl
 
Posts: 9012
Joined: 17 May 2011, 20:42

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests