Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Panta » 12 Jul 2015, 18:13

Tuga, dobi ovo govno, a jos gore je jer ga je Mendes imao prve 2 runde, jebao ga Dars choke...

Sjajni Robi i Rori.
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Panta » 14 Jul 2015, 23:14

AAAAAAAAÀAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: UFC, K1, MMA....

Postby lockdown » 05 Aug 2015, 10:40

Image

:biggrin:
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: UFC, K1, MMA....

Postby lockdown » 18 Nov 2015, 23:30

Kako je patosirala Rondu Rousey nogom u vugla...tako i treba kad nije htela sa se pozdravi na pocetku

https://m.vk.com/video-67370719_1714160 ... 394_618877

User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Skafi » 19 Nov 2015, 00:15

Šta je trebalo Filipoviću da ga na kraju karijere uhvate u dopingu.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Zemunac » 22 Nov 2015, 13:06

Skafi wrote:Šta je trebalo Filipoviću da ga na kraju karijere uhvate u dopingu.

Postoji ceo istorijat oko tog dopinga. Filipovic se navodno brani da je sanirao povredu... Evo zadnje njegove izjave u celosti sa drustvenih mreza:

Evo dragi prijatelji,posto su se cijenjeni mediji ispucali u disciplini tko ce se vise nabaciti blatom red je da se i ja javim iako bi se trebao nasmijati i odmahnuti rukom i uzivati u svojoj krvavo zaradjenoj penziji ali red je red.dvije stvari sam u ovom svemu naucio,da čovjek uči dok je ziv i da nitko nije prorok u svom selu.mediji su me spremno popljuvali jer sam uzeo nesto da pokusam sanirati ozljedu i to sredstvo koje koristi velik broj sportasa iako ga zabranjuju.jer u malim kolicinama je lijek i jako tesko ili nikako je dokaziv u tijelu,jer ga tijelo samo proizvodi.pa solne kiseline bi se napio da ce mi to sanirati ozljedu,spasiti nastup i rijesiti bolova.pa i obicne vitaminske infuzije su zabranjene,da ne spominjem dalje.a da stvar bude gora ili bolja,kako se uzme,ukoliko ti lijecnik napravi terapeutsko izvjesce ,nakon toga ti ta agencija to isto moze odobriti i onda nema problema.onda moze,al bez pitanja nemoze.!!uglavnom nabacivali su se blatom na mene,svaka druga rijec DOPING.jos bi razumio da sam otisao na borbu i da su nakon borbe objavili pozitivan nalaz na neko nedopusteno sredstvo.iako doping podrazumijeva poboljsanje tjelesnih mogucnosti.a ja niti sam to zato uzeo niti sam mogao imati ikakve benefite od toga a napali su me i razvlacili kao da sam imao kamen sa Kriptona tokom borbi u suspenzoru i da sam zato imao takvu karijeru a ne radi zivotinjskih treninga i odricanja svih vrsta.ali pljuvanje je naš nacionalni sport i to treba tako i prihvatiti.ispalo je sranje koje mi nije trebalo i to samo zato jer sam htio biti korektan.ali kad ljudima nabacis loptu na volej bilo je za ocekivati da ce je zakucati.jebiga,takvi smo.svi mi!i ne ljutim se ja na nikoga,sve je to moja greska,ali ne sto sam uzeo hormon rasta da probam zaljeciti rame vec sto sam glumio postenjacinu i sam im prijavio.ali valjda je tako trebalo biti,ionako sam bio na kraju svoga borilackog puta.ko zna zasto je ovo i dobro i ko zna cega me to sve postedilo.svako zlo za neko dobro.jedino nije bilo korektno od novinara da me tako razapnu.niti sam ucinio neku stetu,nisam odradio na kraju ni tu borbu,sam sam obavijestio poslodavca da imam ozljedu tezu i da sam uzeo hormon radi sanacije i to na preporuku struke i jos im ponudim da posaljem nalaze i snimak magneta gdje se sve vidi.i sve djabe,ajmo ga zgaziti.ali sta je tu je,iduci tjedan ce ta agencija priopciti da jer sam bio fer i korektan?! da ce me suspendirati umjesto 4 samo dvije godine.iako sam im prije svega toga rekao da borbu necu odraditi i da cu u mirovinu jer mi je tijelo previse osteceno i da je rame rezultat toga i da i 42oj nemam vremena a ni volje da budem iskren cekati da se zaljecim a to je proces od barem godinu dana.i da stvarno nemogu vise.ipak su napravili cirkus nepotrebni.ali to je tako.takva su pravila!i to treba postivati.i postujem!a sa misljenjem ljudi koji do podne mrze sami sebe a popodne cijeli svijet i koji nemogu podnijeti niciji uspjeh cu se zamarati kad umjesto od svog krvavog rada i znoja budem zivio od njihovog misljenja.pozdrav!
User avatar
Zemunac
 
Posts: 420
Joined: 13 Apr 2011, 15:16

Re: UFC, K1, MMA....

Postby lockdown » 09 Jan 2016, 08:38



Ko je propustio u decembru.. Bice sad ponovo zanimljivo u tezkoj kategoriji...Borba za pojas izmedju Velasqueza,Miocica,Arlovskog i Overeema
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Panta » 02 Feb 2016, 23:48

Bojan Velickovic potpisao za UFC i borice se na njihovom eventu u Zagrebu 10. aprila.

Na istom dogadjaju ce nastupiti jos jedan Bojan, ovoga puta Mihajlovic, i to u teskoj kategoriji.

Osim sto dele isto ime, obojica momaka su iz Novog Sada.
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Panta » 03 Feb 2016, 01:35

Panta wrote:Bojan Velickovic potpisao za UFC i borice se na njihovom eventu u Zagrebu 10. aprila.

Na istom dogadjaju ce nastupiti jos jedan Bojan, ovoga puta Mihajlovic, i to u teskoj kategoriji.

Osim sto dele isto ime, oba momka su iz Novog Sada.
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: UFC, K1, MMA....

Postby lockdown » 03 Feb 2016, 05:47

UFC Zagreb fightcard:
Gabriel Gonzaga – Ruslan Magomedov
Igor Pokrajac – Jan Blachowicz
Francis Ngannou – Bojan Mihajlović
Bojan Veličković – Alessio di Chirico
Nicolas Dalby – Bartosz Fabinski
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Holden » 03 Feb 2016, 14:47

Dobar je Veli. U SAD ga zovi i "Serbian Steel" mada ne znam kolike su mu šanse protiv Italijana, 9-0 ima za sada. Veličković je na 13-3 ali je dobio poslednje 4 borbe...
mudrovsukilo wrote:
ima raznih al ovaj holden najludji
User avatar
Holden
 
Posts: 5759
Joined: 29 Nov 2014, 14:30

Re: UFC, K1, MMA....

Postby lockdown » 03 Feb 2016, 18:04

Ima sanse da napreduje dok po meni se Mihajlovic biti topovsko meso...Steta sto je tek u 35oj potpisao za UFC
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Panta » 03 Feb 2016, 18:21

Mihajlovic je koliko mogu da primetim buckasti teskas, koji bi se bez problema mogao boriti i u poluteskoj.

U eri rezanja kilograma, imam utisak da to nece dobro ispasti.

Veli je sa druge strane ozbiljan potencijal, a skor Italijana sasvim sigurno ne treba nikog da zavara, jer je mahom pobedjivao no name borce.

Moja prognoza je da Veli prekidom dolazi do pobede, dok ce Mihajlovic nokautom izgubiti od ogromnog Francuza.
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: UFC, K1, MMA....

Postby lockdown » 28 Feb 2016, 23:50



Conor je heben igrac, preskace kategorije cisti sve pred sobom, videcemo kako ce se snaci sa Diazom
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Panta » 29 Feb 2016, 17:23

Kako preskace kategorije? Covek se do dolaska u ufc uvek borio u lakoj, da bi potom unistavao telo skodajuci se za pero.
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 64 guests