Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 04 Mar 2018, 06:16

Ortega dobio legendu UFCa Frenki Edgara na brutalan nacin i tako mu naneo prvi poraz nokautom i to kakav
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 02 Apr 2018, 11:40

Dva najbolja borca lake kategorije Khabib Nurmagomedov(mozda i najdominantniji sportista na svetu) i Tony Ferguson, po 4x put otkazuju borbu, ovaj put Ferguson je povredjen i to samo 6 dana pred borbu na UFC 223.

Zamena je odmah stigla, pa ce Max Holloway biti taj. On je u neverovatnom nizu od 12 pobeda i sampion je pero lake. Poslednji poraz mu je od Conora McGregora.

Khabib sa druge strane ima 25-0 skor i nikad nije izgubio nijednu rundu u karijeri,niko ga nikad nije srusio i niko ga nije slao u knock down, nikad nije raskrvavljen bio...

"Super fight" gde ce Holloway i Khabib inkasirati preozbiljne sume novce. Po 10ak miliona.

Pobednik ovog meca ce se 99% suociti sa Conorom McGregorom. Bice to finalni cin za McGregora jer je u prethode 3 godine zaradio oko 400 miliona dolara i ne vidim neku potrebu da radi meceve u buducnosti. Osim ako Flojd zaista ne dodje u MMA obzirom da uveliko trenira.

Ako Holloway kojim slucajem dobije Khabiba, bice to najveci revans u istoriji MMA sporta, gde bi McGregor mogao da obezbedi po 50 miliona neto za njega i Hollowaya.

Sa druge strane, mec McGregora sa Khabibom na tlu Rusije pred 100k ljudi bi bio najveci spektakl jos od doba PRIDE-a kada je Mirko Cro Cop radio mec pred istim brojem ljudi.



A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 03 Apr 2018, 16:57

Najbolji mec svih vremena po proceni gledalaca. Conor McGregor vs Nate Diaz

A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Iluzionista » 06 Apr 2018, 12:48

https://www.b92.net/sport/borilacki/mma ... id=1378121

Kakva klosarcina je ovaj Konor.. Klasicna majmuncina...

Treba ga pustiti jos jednu borbu da ga Habib rastavi sa zivotom pa nek ga onda suspenduju.. Bas mi je drago sto ovog majmuna nece vise biti u UFC nadam se
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 06 Apr 2018, 13:01

Pre nego ti odgovorim, Joshuin menadzer namesta fight sa Povetkinom :colera:

E sad...nee zajebavaj prijatelju.
Sve dogovoreno, malo preslo granicu sa ovim povredama odglumljenim kako bi se po sudu vucarali i uzeli mu pare jer su nesposobni da ih zarade u oktagon. "Povredjeni" iskljucivo "nebitni"likovi, nije to slucajno jer su tu bili jos 5 6 jako poznatih boraca jedni do drugih.

Kidaju glave unutar borbe, a sad ogrebotine su nesto woow. Nije lepo, slepacki je, bilo je devojaka tu, ali preteruju...

Khabib sa 20 ljudi okruzi najboljeg drugara od Conora da ga šamaraju i ocekivao da Conor ne reaguje? No chance in hell.

Znas sta ce biti finalni scenario svega ovoga?

Najveca borba u istoriji MMA :beyond: Khabib vs Conor.
Ovo je pocetak promocije.

Sutra je najveci event ove godine, ali niko vise ne prica o tome, svima puna usta Conora, jebes event.

Jordan veci od kosarke, Conor veci od MMA.

Kenjace par dana a onda kad se slegne dogovorice mu najveci mec ikada.

PR masinerija radi punom parom, nista nije slucajno i nista im nije sveto zarad profita.

Uostalom,kad najveci neprijatelj Conorov pocne da ga brani i stane na Irčevu stranu, znas kolko je sati.

A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Iluzionista » 06 Apr 2018, 13:19

Znam za to, Vajlder ili Povjetkin su sledeci protivnici...

Ne pratim toliko UFC, pogotovo ne toliko likove od 70kg, ja sam vise za boks..

Ali kad god pogledam nesto oko ovog Konora tu su uvek neki "skandali".. Previse mi se klosarski ponasa..

Verujem da nemas vise od 20, 25 god dok se ovoliko lozis na njega, primetio sam da se na ovoga obicno loze nladji kao mali moje sestre koji je tih godina.. Meni se to njegovo ludilo ne svidja..

Ako je Konor veci od MMkao sto kazes to je samo dokaz da je MMA zapravo jako mali :stani:
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 06 Apr 2018, 13:27

Moracu da ga blokiram na twitter jer mi samo dize pritisak (Hearn) :laugh:

Bre koje lozenje, taman posla :biggrin: , vidis da sam napisao na kraju da im nista nije sveto zarad profita.

Ja sam pisao da nemam emocije prema partizanu neke a ne prema Conoru. Generalno nemam emocije prema sportu :D, ali obozavam da gledam.

Ali ti generalno kazem, ovo je dzukacki, ali samo ce dodatno podici prasinu :beyond: , UFC pratim duze od bilo cega i više od bilo cega i znam kako ce ovo delovati na publiku.

Ja volim sav taj brawl. Jer meni ni iz dzepa ni u dzep, a zanimljivo je sa strane posmatraca koji nema aspiracija ni prema kome. MMa je daleko od gospodskog sporta, ovo su stvari koje se desavaju.

Jon Jones je zgazio trudnicu, ubio dete u stomaku, koristio kokain, dva puta suspendovan zbog steroida, odlezao nesto malo u zatvor, slomio decaku nogu i potukao se na media day i slomio dvojici redara ruke :truce: ... I znas sta, vratio se u oktagon i prodao najveci broj PPV-a u toj godini i posle svega toga svi ga smatraju najvecim MMA borcem ikada,a po povratku je dobio ovacije samo takve :laugh:

A posle svega ovoga sa Khabibom, mislis da ko god prati MMA nece biti zainteresovan da se sukobe 1 na 1 u oktagonu.. itekako hoce i to je jedino bitno, a nacin na koji dolazi do toga, rekoh ti vec... nista im nije sveto
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Iluzionista » 06 Apr 2018, 13:52

Ok sve to stoji, ja sam prvi koji ne prati UFC toliko ali sam jako zainteresovan za mec Konora i Habiba...

Dizu prasinu, da bi zaradili vise, ali se meni licno vise svidja kako se ponasa Entoni Dzosua na primer, uvek sam voleo te odmerene borce :D
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 06 Apr 2018, 13:56

Ma to definitivno... pa kultura uvek pre svega. Kultura uvek pobedjuje, jeste izlizana floskula, ali istinita.
Ali ovo ti je iz ugla pre svega mainstream publike i kako ce oni to sve doziveti, a takvih je najvise :beyond:

Za Konora, zna moja baba, al veze nema sta je UFC :biggrin: , to ti je ta prica.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Partizanovac89 » 13 Jul 2018, 23:20

Da nema neko slucajno link za nocasnji Belator u 2 pocinje valjda ?
Partizanovac89
 
Posts: 38
Joined: 05 Jul 2018, 02:12

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 13 Jul 2018, 23:20

Okacicu

Vasa a :roll:
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Partizanovac89 » 13 Jul 2018, 23:32

Da, male su mu sanse ali eto valja ispratiti hvala puno
Partizanovac89
 
Posts: 38
Joined: 05 Jul 2018, 02:12

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Čekicar » 13 Jul 2018, 23:42

Da li ce prenositi FC?
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 13 Jul 2018, 23:50

Pred pocetak programa, bice sijaset strimova, biraj prvi.

https://www.reddit.com/r/MMAStreams/com ... _900pm_et/
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Partizanovac89 » 14 Jul 2018, 00:10

Hvala puno
Partizanovac89
 
Posts: 38
Joined: 05 Jul 2018, 02:12

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests