Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

Profesionalni Boks

Re: Profesionalni Boks

Postby fabricio » 21 Jul 2019, 08:49

40-ogodisnji politicar nastavlja da sprda mlade snage. Da ga nisu pokrali protiv Horna pre 2.godine, jedini poraz poslednjih 7 godina bi mu bio protiv Mejvedera gde se borio bez jednog ramena.
GOAT laksih divizija.

A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Profesionalni Boks

Postby Iluzionista » 21 Jul 2019, 11:19

Sinoc su bila i tri dobra meca u teskoj pobednici Cisora, Prajs i Vajt..

Vajt je jedva pobedio Rivasa i sad bi trebalo da ide na Wildera uskoro. Mislim da tu nema sta da traz, nece taj mec trajati dugo
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Profesionalni Boks

Postby fabricio » 09 Aug 2019, 22:02

Zanimljivva lokacija.
Iskreno, voleo bih da dobije Joshua samo da bi se mec sa Wilderom desio.

A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Profesionalni Boks

Postby Iluzionista » 04 Sep 2019, 15:23

Danas ie zvanicno objavljeno ime prvog Usykovog protivnika u teskoj, rec je o Tajronu Spongu.. Svi koji su pratili K1 znaju o kome je rec, verovatno u top 10 kikboksera svih vremena, a u boksu 14 meceva sve pobede, 13 nokautom, doduse ne bas protiv ozbiljnih protivnika..

Svakako dobar bokser, bice zanimljiv mec, u svakom slucaju Usyk UD ili TKO
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Profesionalni Boks

Postby Pit Bull » 15 Sep 2019, 11:06

:laugh:

Image
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Profesionalni Boks

Postby Iluzionista » 15 Sep 2019, 14:35

Pit Bull wrote: :laugh:

Image


Debil od novinara video da Fjuri drzi neki pojas posle meca pa povezao sa tim da je svetski sampion, a ovaj prozivao Wildera za WBC pojas..

Nije impresivno delovao Fjuri sinoc, svaka cast na pobedi, ali od trece runde sa onako puknutom arkadom iole bolji bokser bi to prepoznao i resio ga, Valin ipak nije bio taj kalibar...

Nadam se da nece morati na neku operaciju i da ce mec sa Vajlderom moci da se odrzi u februaru kako je planirano
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Profesionalni Boks

Postby fabricio » 27 Sep 2019, 13:20

Večeras će u boksački ring po 13. put u profesionalnoj karijeri ući Daniel Dubois, najtalentiraniji britanski teškaš u ovom trenutku. Da bi ste se uvjerili o kakvom talentu je riječ, pogledajte snimku njegovih prvih deset nokauta.


https://fightsite.hr/k1-i-boks/video-pogledajte-prvih-deset-nokauta-najvece-britanske-boksacke-nade-daniela-duboisa/9413096/?fbclid=IwAR2hZKpKjP5ach_XYJHAy3vdrUhvaNKKbkSA1D3UzBT9rVvH_6nKzlJfMbw
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Profesionalni Boks

Postby Iluzionista » 29 Sep 2019, 13:03

fabricio wrote:
Večeras će u boksački ring po 13. put u profesionalnoj karijeri ući Daniel Dubois, najtalentiraniji britanski teškaš u ovom trenutku. Da bi ste se uvjerili o kakvom talentu je riječ, pogledajte snimku njegovih prvih deset nokauta.


https://fightsite.hr/k1-i-boks/video-pogledajte-prvih-deset-nokauta-najvece-britanske-boksacke-nade-daniela-duboisa/9413096/?fbclid=IwAR2hZKpKjP5ach_XYJHAy3vdrUhvaNKKbkSA1D3UzBT9rVvH_6nKzlJfMbw


Pisao sam odavno o njemu, samo je pitanje vremena kad ce titula biti njegova..

Voleo bih da vidim duel Doboe i Ajagbe.. Njih dvojica su novi Dzosua i Vajlder, neverovatno koliko podsecaju na njih dvojicu, od gradje do stila boksa, gotovo identicno...
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Profesionalni Boks

Postby Chuck » 17 Oct 2019, 20:30



Jezivo. Neka mu je laka crna zemlja...

Momak je cetiri dana nakon ove borbe umro usled teskih povreda mozga
User avatar
Chuck
 
Posts: 3306
Joined: 20 Apr 2015, 21:16

Re: Profesionalni Boks

Postby fabricio » 21 Oct 2019, 21:06

Iluzionista,
Imas li neke predikcije u vezi revansa Dzosue i Ruiza?
Siguran sam da ce Joshua izaci spremniji nego prosli put ( mada ce i Ruiz), ali nisam siguran da cemo gledati preterano drugaciji mec od prvog. Ne po pitanju ishoda, vec teka.

Nesto malo ranije ide i taj revans Vajldera i Ortiza.
Kubanac je bio najblizi pobedi protiv Vajldera, bice to opet tezak mec za njega jer je Ortiz tehnicko savrsenstvo, a Dionteu bas i ne pasu takvi. Kubanca jebu i godine malo, u takvim se nalazi da je svaki dan, dan D sto se kaze.
Zao mi je sto nikad nije odigrao sa Dzosuom, mislim da bi ga prebio. Sad je kao sto rekoh, mozda i kasno. Videcemo kakav ce biti protiv Vajldera.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Profesionalni Boks

Postby Iluzionista » 22 Oct 2019, 16:04

@fabricio
Ja bas mislim da ce Dzosua-Ruiz2 biti potpuno drugaciji mec od prvog.. I jedan i drugi su dosta smrsali, Dzosua hoce da u revansu izgleda dosta brze. Ocekujem potpuno drugi stil od njega, da ce pokusati da borbu drzi na distanci i cekati trenutak za nokaut. Svaka cast Ruizu, gotivan mi je skroz, al za mene ce biti jos vece iznenadjenje od prvog meca ako Dzosua sada izgubi..

Sto se tice Vajldera i Ortiza sve si rekao, Kubanac je brutalan tehnicar ali je i u godinama. Svakako to ce biti zanimljiva borba.. Vajlder je bukvalno lud, pratim ga skoro celu karijeru i neverovatno je da je svaki mec sve gladniji i gladniji. Sad kad je pun love, kad je sampion, kad je i u odredjenim godinama on i dalje grize. Neverovatan mentalitet, ima dovoljno jaku bradu i desicu koja ubija te da ce zbog toga opet dobiti Ortiza.

Inace ovaj brat Beterbiev je pre nekoliko dana razvalio Gvozdika.. Najvise pratim tesku, pa na njega nisam obracao toliko paznje a lik je BRUTALAN!

Treba jos pomenuti sad 2. novembra mec izmedju Kanela i Kovaljova.. Kanelo koji je krenuo iz weltera se sada bori za titulu u poluteskoj protiv trenutno najbolje rangiranog borca u toj kategoriji.


U svakom slucaju, dosta zanimljivih meceva do kraja godine :jupi:
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Profesionalni Boks

Postby Pit Bull » 19 Nov 2019, 17:32

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Profesionalni Boks

Postby Pit Bull » 23 Nov 2019, 20:37

Gde se moze skinuti Vajlder-Ortiz sutra kad ustanem?

Vidim da niko od TV kanala ne prenosi pa da stavim snimanje.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Profesionalni Boks

Postby Iluzionista » 24 Nov 2019, 14:54

Pit Bull wrote:Gde se moze skinuti Vajlder-Ortiz sutra kad ustanem?

Vidim da niko od TV kanala ne prenosi pa da stavim snimanje.


Imas na youtubeu na vise mesta ceo mec..

Potpuno lud mec, ali ne bas kvalitetan. Ortiz ima 40. ljeta a nikad bolje nije izgledao, i fizicki i u ringu.. Vrhunska priprema meca kubanca. Posle prvih 5 rundi sam pomislio da Vajlder nema sanse da dobije ovo jer je izgledalo da nije ni u prici da zada ozbiljan udarac, Ortiz ga je prelepo skolovao sve vreme..

Ortiz ga pogodio dobro nekoliko puta na 30 sek do kraja 7. runde, krenuo u napad, cinilo se da je Vajlder blago uzdrman, pomislih sad ga resava, i u zadnjim sekundama runde Vajlder baci onaj udarac i kraj odmah :lollol:

Covek bukvalno ima bombu u ruci i samo je pitanje vremena kada ce pogoditi protivnika, tu se sva prica zavrsava i sva taktika protivnika prestaje...

Ubedljivo prvi na listi teskasa po procentu nokauta ikad, preko 95%, kada se uzmu u obzir bokseri sa preko 40 profi meceva.. 20 nokauta u prvoj rundi...
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Profesionalni Boks

Postby Iluzionista » 24 Nov 2019, 15:20

I da dodam poentu.
Vajlderova izjava nakon meca:
"Svi oni moraju da budu savršeni 12 rundi, meni su potrebne samo dve sekunde."
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests