Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

Poker

Poker

Postby Panta » 15 May 2011, 00:25

Od 31. maja do 19. u Las vegasu se odrzava 42 World series of poker.

Da li ce Main event narukvicu osvojiti neko novo lice ili stare kajle ?

Odrzava se 58 turnira u svim varijacijama pokera (Texas holdem, omaha, stud, razz i drugi)

Evo i zvanicnog sajta- http://www.wsop.com/2011/

Ne treba ni govoriti da ce ucesce uzeti svi velikani danasnjice, od legendarnog Doyla Brunsona, Phil Helmuta (inace meni omiljenog pokerasa), Erica Seidela, Jesusa, kao i mladih lavova predvodjenih Ajvijem, Antoniusom, Durrrrrrom i drugima.
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Poker

Postby Felipao » 15 May 2011, 01:15

Bacio sam pogled na spisak ucesnika i imamo jednog nasheg lika rodjenog u Srbiji koji igra pod zastavom Kanade Nenad Medic.Inache ne pratim bash mnogo tu poker scenu,pogledam nekad na SK nocu kad nabasam,ali zato volim da ga igram i to iskljucivo lajv,online me malo smara,nije to to.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Poker

Postby Burke » 15 May 2011, 01:22

Од када је тексас холдем постао планетарно популарна игра, све је теже да неко од светски познатих покераша освоји мејн ивент. Колико сам упознат, последњих неколико година су га освајали углавном непознати играчи, док би познати догурали максимум до финалног стола. Мој фаворит је наравно најбољи покераш данашњице, Фил Ајви.
Burke
 
Posts: 7024
Joined: 18 Mar 2011, 22:06
Location: Na zadatku

Re: Poker

Postby Keimaak » 15 May 2011, 01:50

Ево и ја да се придружим дискусији и то док играм онлајн на Виљем Хилу!
Турнир у Вегасу је феноменалан и непредвидив...имаш 10к и мало више знања и среће него уобичајно...и наруквица је ту на дохват руке!
Не могу да кажем да имам једног омиљеног играча...али свакако да уживам у партијама где учествује Том Дур Дуан, Фил Хелмут, Џизс Фергусон, Гас Хенсен!
Јебеш живот без идеологије!

Од рођења мог.. није прошло без имена твог.....
User avatar
Keimaak
 
Posts: 1800
Joined: 17 Mar 2011, 22:23
Location: Карановац

Re: Poker

Postby lord_slawe_ » 15 May 2011, 11:51

Jedan-jedini, neponovljivi, kralj ekstravagancije, Phill Hellmuth :bliss:

Image

Sa tajnama texas-holdem pokera me upoznao rodjak iz Kanade, davnih dana, a kada je pocela pomama za istim na ovim prestorima pre par godina cesto sam igrao online (fulltiltpoker), pratio series i velike turnire, skidao fore, citao knjige itakoto. I kao sto to obicno biva kod mene nekako se taj balon interesovanja i energije vremenom jednostavno - ispuhao. :what:

Ne pamtim kada sam odgledao nesto na tv-u ili odigrao neki turnir. A imam neki kanal na kojem daju poker 24h dnevno...
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: Poker

Postby loki » 06 Jun 2011, 20:55

Odrzava se 58 turnira u svim varijacijama pokera (Texas holdem, omaha, stud, razz i drugi)


Nema kineskog :bleh:

Burke wrote:Од када је тексас холдем постао планетарно популарна игра, све је теже да неко од светски познатих покераша освоји мејн ивент. Колико сам упознат, последњих неколико година су га освајали углавном непознати играчи, док би познати догурали максимум до финалног стола. Мој фаворит је наравно најбољи покераш данашњице, Фил Ајви.


Preveliko polje, blindovi prebrzo rastu (posle prvog dana praktichno nijevishe deep stack igra) da bi se kasnije ispoljavala igra koja vishe vrednuje dobru igru nego dobre karte - odnosno, stack to pot ratio je 50:1 prosechno kasnijih dana, shto onemogucava gotovo sve poteze sem brzih all-inova, pa se onda stvaraju komichne situacije da agresivno-racionalna igra koja maximizira dobit u bilo kojoj sobi gde se igra cash igra ne donosi praktichno nishta kada si okruzhen sa 5000 - 10000 hiljada ljudi koji igraju poker kao 90-ih. Zato npr. Patrick Antoniuous, Dwan, Ziigmund, i ostali igrachi koji bi cele finalne stolove (IVey excluded) od prethodnih godina pokidali u bilo kojoj cash sobi, verovatno nikada nece ni prici istome, dok se tamo nadju klovnovi kao Moon.
Uglavnom, i taj WSOP je postao od Manimejkerovog osvajanja jedan veliki cirkus (sa sve smehotresnom zabranom pushenja tokom eventa i tonom navijacha koji urlaju okolo pozdravljajuci srecne poteze, a ne racionalne), sa kvalitetom koji ne mozhe da pridje pokeru koji se igra u Belaggiu, a chak ni 1/2 ili 5/10 nivou koji se mozhe naci na FullTiltu i PokerStarsima.


Ja da ovom prilikom budem i dobrica, pa da preporuchim onima koji igraju (amaterski, poluprofi ili profi) na netu - http://sourceforge.net/apps/mediawiki/f ... =Main_Page
Ovo je OpenSource alternativa programima kao shto su PokerTracker - bejzikli, to su programi koji vode rachuna o statistichkim podacima, vashim i protivnika za stolom, tako da pomocu HUD-a (heads-up display) uvek uz ime igracha protiv koga igrate mozhete da imate kompletnu statistiku prethodnih ruku (% odigranih ruku, % dizanja pre flopa, etcetc). Multitabling je bez ovoga tezhak (lichno, bez ovoga mogu da igram na chetiri stola istovremeno maximalno, sa ovim igram na 16-30 stolova istovremeno bez da imam problema u koordinaciji), sa ovim prilichno lakshi.
Another thing. This idea of "I'm offended". Well I've got news for you. I'm offended by a lot of things too. Where do I send my list? Life is offensive. You know what I mean? Just get in touch with your outer adult. And grow up. And move on.
User avatar
loki
 
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2011, 18:37
Location: homeless

Re: Poker

Postby lord_slawe_ » 06 Jun 2011, 21:16

Gre'ota ne pomenuti Grega "Fossilmana" Raymera, jednog od retkih koji je uspeo dva puta da se nadje za finalnim stolom.

Tacno tako, nakon sto je Moneymaker 2003 godine uspeo da pobedi Sama Farhu i legendarnog Dana Harringtona, amateri su shvatili da primenjujuci vrlo cesto potpuno nekontrolisani "all-in" pristup resavanju situacija imaju mnogo vise sanse da pobede semi-pro i pro igrace i nakon Moneymakera i Fossilmanove fenomenalne pobede 2004 WSOP dobija na popularnosti, poker postaje vrlo popularan vid zabave a ponajvise prepoznato sredstvo za sticanje "lake" love (naravno i jos lakse gubljenje iste).

Ali se pogledom na osvajace narukvica vrlo lako definise granica izmedju pravih majstora, profesionalaca od ovih drugih.
http://en.wikipedia.org/wiki/World_Series_of_Poker_bracelet
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: Poker

Postby loki » 06 Jun 2011, 21:28

lord_slawe_ wrote:
Tacno tako, nakon sto je Moneymaker 2003 godine uspeo da pobedi Sama Farhu i legendarnog Dana Harringtona, amateri su shvatili da primenjujuci vrlo cesto potpuno nekontrolisani "all-in" pristup resavanju situacija imaju mnogo vise sanse da pobede semi-pro i pro igrace i nakon Moneymakera i Fossilmanove fenomenalne pobede 2004 WSOP dobija na popularnosti, poker postaje vrlo popularan vid zabave a ponajvise prepoznato sredstvo za sticanje "lake" love (naravno i jos lakse gubljenje iste).


Ne samo njih, on je izbacio pre finalnog stola Ivey-a tada, sa nekim sumanutim hvatanjem fula (preko Ajvievog vec napravljenog fula) na riveru.
A cela ta pricha je postala populrna, jer je tip priche koju ljudi masovno 'piju' - on je kao chovek 'iz naroda' doshao tu, izborio ufur preko satelita koji je koshtao 10 $, i kao autsajder pobedio brdo favorizovanih igracha. Prava bajka, kao Roki, samo ne u boksu nego na pokeru. :tap:

Ali se pogledom na osvajace narukvica vrlo lako definise granica izmedju pravih majstora, profesionalaca od ovih drugih.
http://en.wikipedia.org/wiki/World_Series_of_Poker_bracelet
[/quote]

Daleko od toga da osvajachi sa ove liste nisu dobri (pa chak i Helmuth), ali sem Ajvia, oni su uglavnom proshlo vreme pokera, stara genracija. Ziigmund, Isildur, Dwan i ostali koji sa Ajvijem i Antoniusom jesu igrachi koji su danas najbolje u pokeru, a njih nece najverovatnije ni biti na tim listama, jer obichno zaobilaze WSOP, ili ga igraju turistichki.

Also, mmw, fokus ce se u narednih pet-deset godina prebaciti sa Texas Hold'ema na Omahu pot limit shto i trenutno proizvodi najjache i najtvrdje igre. ;)
Another thing. This idea of "I'm offended". Well I've got news for you. I'm offended by a lot of things too. Where do I send my list? Life is offensive. You know what I mean? Just get in touch with your outer adult. And grow up. And move on.
User avatar
loki
 
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2011, 18:37
Location: homeless

Re: Poker

Postby lord_slawe_ » 06 Jun 2011, 21:50

loki wrote:
Daleko od toga da osvajachi sa ove liste nisu dobri (pa chak i Helmuth), ali sem Ajvia, oni su uglavnom proshlo vreme pokera, stara genracija. Ziigmund, Isildur, Dwan i ostali koji sa Ajvijem i Antoniusom jesu igrachi koji su danas najbolje u pokeru, a njih nece najverovatnije ni biti na tim listama, jer obichno zaobilaze WSOP, ili ga igraju turistichki.

Also, mmw, fokus ce se u narednih pet-deset godina prebaciti sa Texas Hold'ema na Omahu pot limit shto i trenutno proizvodi najjache i najtvrdje igre. ;)


Naravno, generalno sam 'teo da istaknem kako i pored talasa on-line kvalifikanata i kako si rekao "Pokeraskih Rokija" ipak postoji granica izmedju tih skoro pa uvek izolovanih slucajeva petominutne slave (gde pritom ne mislim direktno na Moneymakera) od ljudi koji Poker upraznjavaju kao vestinu matematicke analitike, sposobnosti memorisanja, skladistenja i analize handova, mentalne borbe sa protivnickim kao i sa sopstvenim nervima, strahovima i slicnim aspektima pokera.

Naravno tu na scenu stupa Omaha tip igre koja uvodi gomiletinu novih kombinacija handa koji dobija pot (za neupucene, igracu se dodele 4 pocket cards) i naravno da "pokeraske vestine" dolaze mnogo vise do izrazaja.
Otvara se citav niz novih strategija igre i "amateri" ne dolaze u situaciju da ubacuju all-in vrlo rano u igri kako se to popularno cini u texas holdemu.
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: Poker

Postby loki » 06 Jun 2011, 22:02

lord_slawe_ wrote:
loki wrote:
Daleko od toga da osvajachi sa ove liste nisu dobri (pa chak i Helmuth), ali sem Ajvia, oni su uglavnom proshlo vreme pokera, stara genracija. Ziigmund, Isildur, Dwan i ostali koji sa Ajvijem i Antoniusom jesu igrachi koji su danas najbolje u pokeru, a njih nece najverovatnije ni biti na tim listama, jer obichno zaobilaze WSOP, ili ga igraju turistichki.

Also, mmw, fokus ce se u narednih pet-deset godina prebaciti sa Texas Hold'ema na Omahu pot limit shto i trenutno proizvodi najjache i najtvrdje igre. ;)


Naravno, generalno sam 'teo da istaknem kako i pored talasa on-line kvalifikanata i kako si rekao "Pokeraskih Rokija" ipak postoji granica izmedju tih skoro pa uvek izolovanih slucajeva petominutne slave (gde pritom ne mislim direktno na Moneymakera) od ljudi koji Poker upraznjavaju kao vestinu matematicke analitike, sposobnosti memorisanja, skladistenja i analize handova, mentalne borbe sa protivnickim kao i sa sopstvenim nervima, strahovima i slicnim aspektima pokera.


Ma postoji, naravno, nego sam ja neshto kivan u poslednje vreme na turnirski tip igranja, pa sam reshio da ga nipodoshtavam gde god stignem :D


Naravno tu na scenu stupa Omaha tip igre koja uvodi gomiletinu novih kombinacija handa koji dobija pot (za neupucene, igracu se dodele 4 pocket cards) i naravno da "pokeraske vestine" dolaze mnogo vise do izrazaja.
Otvara se citav niz novih strategija igre i "amateri" ne dolaze u situaciju da ubacuju all-in vrlo rano u igri kako se to popularno cini u texas holdemu.



Yap. A i sama chinjenica da je pot-limit znachi da morash barem pet poteza unapred da imash isplanirano da bi mogao da napravish pot kakav tebi odgovara (ok, za kontrolu pota je i u no limitu potrebno planiranje isto toliko unapred, ali je ipak daleko lakshe ga izvesti). Uopshte, meni je i trenutno omaha privlachnija za igru.
Jedino je shteta shto u bg-u ima eventualno tri mesta gde ima omahe live, a i tu je jako slaba, pa je retko kad igram live kad sam u srbiji.
Another thing. This idea of "I'm offended". Well I've got news for you. I'm offended by a lot of things too. Where do I send my list? Life is offensive. You know what I mean? Just get in touch with your outer adult. And grow up. And move on.
User avatar
loki
 
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2011, 18:37
Location: homeless

Re: Poker

Postby Panta » 20 Jun 2011, 17:26

E moj loki- "cak i Helmut"

Ali, "he can dodge bulles, baby"

Ne bih se bas slozio da su legende pregazene.U kes igrama mozda, mada je i to pitanje, ali Helmut je izuzetno jak turnirski igrac.

Ujedno, rec je o all-time rekorderu po broju narukvica, i ta ekipa: Helmut, Cen, Dojl, Jesus, Sajdel i ostali i dalje izazivaju strahopostovanje.

U tom smislu, imas lepu ruku izmedju stare i nove skole, Helmut protiv Dura, naraavno da ima i suprotnih primera, ali mu je Durrrr bas pik.







P.S. Nije da se ne moze izvaliti, ali da napomenem da sam Helmutov navijac :biggrin:
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Poker

Postby loki » 20 Jun 2011, 21:34

Panta wrote:E moj loki- "cak i Helmut"

Ali, "he can dodge bulles, baby"

Ne bih se bas slozio da su legende pregazene.U kes igrama mozda, mada je i to pitanje, ali Helmut je izuzetno jak turnirski igrac.

Ujedno, rec je o all-time rekorderu po broju narukvica, i ta ekipa: Helmut, Cen, Dojl, Jesus, Sajdel i ostali i dalje izazivaju strahopostovanje.


Mala ograda pre ostatka:
[blago insistiranje na pominjaju internet igara je plod i lichnih preferencija :)Ja najvishe gotivim internet igranje na 15 stolova istovremeno, i chesto imam problema kada igram live poker, jer mi pada koncentracija dok igram na samo jednom stolu. No, svakako dopushtam da od pokera mozhe i mora vishe da se trazhi od samo internet igranja, zato je i dalje blago insistiranje]

Ok, you've got a point, ne porichem. Niti sam tvrdio da ovi pomenuti (narochito ne Sajdel, koga sam video jednom i uzhivo u cash game-u i video koliko je kvalitetan) neke neznalice. Pretpostavljam da bi npr. mene svaki od pomenutih izuo u bilo kojoj ne-internet i ne multitabling igri, i da bi to isto uradili sa josh 90 % igracha na planeti.

Zashto sam tvrdio da nisu vrh vrhova trenutno medju poker igrachima jeste to shto im (eventualno iskljuchivshi Sajdela, opet) nedostaje all - round momenat koji imaju npr. Ajvi, ANtoniuos, Ziigmund, i josh poneki. [e ovo narochito vazhi za tvog ljubimca :jezik: , koji sem hold'ema nije ni u jendoj igri osvojio gotovo nishta, a kamoli da je bio cash uspeshan u istima] Vecina njih radi 'dobro do umereno dobro' iskljuchivo u turnirskim igrama i to live, i to mainly hold'em.

Big cash igre, PL omaha, 7 stud, 2- 7 low ball, iz svega toga oni uglavnom izostaju u poslednjih deset godina kao pobednici on the long run, dok Ajvi, Antoniuos i ostali zadrzhavaju ogroman nivo i u tim igrama.
Internet igre, mozhe svako da se uveri - kada Hellmuth ulazi (i to na bilo koji nivo, big, medium or small blindove) u neke sobe za cash igre - formira se linija od bar 15 ljudi na wait listi da sednu za taj sto da igraju. Slichno vazhi i za ove ostale.

Dakle, nije da ja tvrdim da oni nisu odlichni live turnirski igrachi, jer jesu, nego da nisu najkvalitetniji jer jednostavno nisu all rounderi, specijalisti su za jednu vrstu igre (a i nisu toliko superiorni u njoj kao nekada, da mozhe da im se oprosti to shto ne igraju kvalitetno ostatak).

Naravno, neko ceni iskljucivo WSOp narukvice, pa na osnovu toga zakljuchuje ko je najbolji. Legitimno, narochito shto je to jedini opoipljivi record po kom se mogu meriti. Ipak, ja sam predugo u potpuno drugoj strani pokera, i uzimam za slobodno da ipak vidim i ostale aspekte igre. :)



U tom smislu, imas lepu ruku izmedju stare i nove skole, Helmut protiv Dura, naraavno da ima i suprotnih primera, ali mu je Durrrr bas pik.

P.S. Nije da se ne moze izvaliti, ali da napomenem da sam Helmutov navijac :biggrin:



Nemam shta da dodam ovde - prva dva klipa je neshto najbolje od Hellmutha shto sam gledao. Potpuno se pripremio za Durrra, i napravio odlichnu protiv-strategiju. Da Helmuth takvu pripremu i transformisanje svoje igre prema protivniku prikazuje u kontinuitetu poslednjih godina nishta od onog shto sam gore rekao ne bi vazhilo za njega.

A nije da se ne mozhe izvaliti za mene, ja najcenim najboljeg - Ivey :P I pokojnog Chip Reese-a, najveceg cash igracha ikada :)
Another thing. This idea of "I'm offended". Well I've got news for you. I'm offended by a lot of things too. Where do I send my list? Life is offensive. You know what I mean? Just get in touch with your outer adult. And grow up. And move on.
User avatar
loki
 
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2011, 18:37
Location: homeless

Re: Poker

Postby Panta » 22 Jun 2011, 23:31

Lep si tekst napisao, i ja tu nemam puno da dodam ili oduzmem.Ipak, samo par sitnica :biggrin:

Cinjenica da ima 11 narukvica (ne znam koliko pratis, ali zamalo da osvoji i 12-tu, zavrsio drugi :banghead: ) u holdemu je koliko minus, toliko i plus.Prosto, specijalista je za holdem, sto ne znaci da, recimo kao ja, ne zna omahu, stud ili razz, ali je jednostavno u holdemu svoj na svome.Slozices se, da i ako je moguce da se to u buducnosti promeni, holdem je i dalje ubedljivo No 1.

Generalno, poker svet se sa online igrama menja za 180 stepeni, i tu se, sto je mozda i logicno, mnogi "matorci" nisu najbolje snasli.Da li je to dobro ili lose za poker, ne znam.Ima jakih i pro i kontra argumenata, ali je cinjenica da poker od tad nije isti.

Verovatno znas bolje od mene, ali jedno je igrati za kompom, a potpuno drugacije live.Tako da koliko god je Helmut kao riba na suvom online ( ne bukvalno, naravno, ali za njegove standarde sigurno) toliko je, recimo, Zigmund isto to na turnirima.Najjednostavnije, na heads-up championshipu da igraju Hellmuth-Zigmund, kome bi dao prednost.

Ono sto je meni kod ovih klipova zanimljivo je sto je Durrrrr jedini od te mladje garde koji mu je usao pod kozu, i koji ga je naterao da proucava njegovu igru, i da ga na kraju navuce kao mladog (u ovom slucaju, bukvalno :laugh: ) majmuna.Ako se secas, to je bila i slatka osveta, jer je godinu pre toga ispao na istom eventu od durrra, imao je AA protiv durovih 1010.

Ima tu jos mnogo sjajnih njuski, recimo Semi Farha, Huck Seed, sjajni Negranu, Lederer, pa i Majki i jos mnogo njih, cak i nase gore list Nenad Medic, inace ponosni vlasnik narukvice, za sta mu stvarno kapa dole.

Od mladje garde, nekako mi je navijanje za Ajvija kao za Barselonu u fudbalu, on verovatno jeste all around najbolji (zasigurno u samom vrhu, ali moram da priznam da i durrra izuzetno postujem, skoro i gotivim.
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Poker

Postby loki » 26 Jun 2011, 00:49

Sad ugrabih vremena za odgovor tek:)

Panta wrote:Lep si tekst napisao, i ja tu nemam puno da dodam ili oduzmem.Ipak, samo par sitnica :biggrin:

Cinjenica da ima 11 narukvica (ne znam koliko pratis, ali zamalo da osvoji i 12-tu, zavrsio drugi :banghead: ) u holdemu je koliko minus, toliko i plus.Prosto, specijalista je za holdem, sto ne znaci da, recimo kao ja, ne zna omahu, stud ili razz, ali je jednostavno u holdemu svoj na svome.Slozices se, da i ako je moguce da se to u buducnosti promeni, holdem je i dalje ubedljivo No 1.


Totalno se slazhem, turnirski holdem je i dalje njegova jaka teritoriija. I slazhem se da je u svetu pokera holdem najbitnija igra i dalje.
(a dva put je zavrshio kao Runner up vec, u 7-2 lowballu i Hi-Lo studu, jedan od ta dva puta dok sam pisao onaj post, zamalo da mi unihti poentu :D )

Generalno, poker svet se sa online igrama menja za 180 stepeni, i tu se, sto je mozda i logicno, mnogi "matorci" nisu najbolje snasli.Da li je to dobro ili lose za poker, ne znam.Ima jakih i pro i kontra argumenata, ali je cinjenica da poker od tad nije isti.

Verovatno znas bolje od mene, ali jedno je igrati za kompom, a potpuno drugacije live.Tako da koliko god je Helmut kao riba na suvom online ( ne bukvalno, naravno, ali za njegove standarde sigurno) toliko je, recimo, Zigmund isto to na turnirima.Najjednostavnije, na heads-up championshipu da igraju Hellmuth-Zigmund, kome bi dao prednost.


Opet agree. Ziigmund, Cates, Isildur1, Jungleman, i cela ta ekipa prvenstveno online igracha i sama priznaje da su daleko loshiji na lajvovima. Dva razloga su glavna - nema multitablinga, nego se mora igrati jedan sto, tako da beskonachna agresija nije uvek toliko plodonosna, i bitniji - nema programa za vodjenje statistike. Ko se jednom navikne da se oslanja na HUD i ostale programe, jako teshko se privikava na igru bez njih.
Ali, i dalje ne mislim da su toliko loshi na lajvovima koliko su matorci loshi na onlinu. No, tu su promili u pitanju, pa mozhda greshim.
[Jason Mercier i Durr su izuzeti iz ove plejade gore - oni su online igrachi, ali su vec izgradili ime i u lijav svetu]


Od mladje garde, nekako mi je navijanje za Ajvija kao za Barselonu u fudbalu, on verovatno jeste all around najbolji (zasigurno u samom vrhu, ali moram da priznam da i durrra izuzetno postujem, skoro i gotivim.


E, ja ne rekoh da navijam za Ajvija, nego da ga najvishe cenim :sakaosto: :jezik: Ako moram da navijam, navijam za danskog manijaka, Hansena :D
Another thing. This idea of "I'm offended". Well I've got news for you. I'm offended by a lot of things too. Where do I send my list? Life is offensive. You know what I mean? Just get in touch with your outer adult. And grow up. And move on.
User avatar
loki
 
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2011, 18:37
Location: homeless

Re: Poker

Postby Panta » 07 Jul 2011, 17:33

Samo za lokija.

Helmut je stao na korak od svoje 12-te narukvice, posto je na (ne znam sad tacno kom eventu) zavrsio drugi, i ako je u heads-up imao 17: 2.4 miliona cipova.

"On the positive side: won over $1 million for second place and took the lead in WSOP "Player of the Year" race...but OUCH!!!!

OUCH, indeed :(
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Next

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests