Bilijar

Re: Bilijar

Postby fabricio » 27 Jun 2019, 11:54

Kod snukera je zajebano sto nisam mogao nikako da skontam da kontrolisem belu. Samo li je udarim van sredine da izvucem neki fels, ode sve u picku materinu.
fabricio

Postby Monogamija » 27 Jun 2019, 11:58

Ma ima tu i do štapova kojim udaraš. Tačno po zvuku štapa i kontakta sa kuglom možeš da provališ da li je dobro ili ne.
Ovo što je po ovim igraonicama, to su amaterski štapovi, tako da je i to razlog.
Borjan - Stojković, Degenek, Savić, Rodić - Jovančić, Krstičić - Srnić, Ben, Marin - Pavkov
06.11.2018. Crvena Zvezda 2 - 0 Liverpul
Monogamija

Postby Pit Bull » 27 Jun 2019, 12:11

Da, i to je definitivno.

Mi u BL imamo profesionalni klub gde igramo, sa 5 profi stolova za bilijar i jednim za snuker. Uglavnom tu igraju svi profi igraci, budu i turniri maltene na svake 2-3 sedmice vikendom na drzavnom i regionalnom nivou.

Sto kaze Monogamija, ovo sve ostalo nije za poredjenje, msm. ti u Banjaluci imas stolove na 15+ mesta, ali to je uglavnom u sklopu kafica i slicno, i u poredjenju sa ovim iz kluba se ne moze porediti, ma ni prici. Pre svega je razlika u stapovima, pa onda i u stolovima. Cim se to ne odrzava redovno, to nije to. A u svim tim mestima se stolovi servisiraju jednom godisnje, ako i toliko, dok vamo u klubu to mora na mesecnom nivou da se servisira, tj. da preciziram, cim se nesto pokvari :D

Tako da definitivno ima i do toga. Ti sa krs stapovima ne mozes felseve izvlaciti ni priblizno okej koliko god kiksa stavio ako se kapica razjebala.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ
Pit Bull

Postby Sani » 27 Jun 2019, 13:55

Ovi ne mase jbt :biggrin:
Spoiler: pokaži
1. Ray Allen
2. Reggie Miller
3. Stephen Curry
4. Kyle Korver
5. Jason Terry
6. Jamal Crawford
7. Paul Pierce
8. Vince Carter
9. Jason Kidd
10. Joe Johnson
Sani

Postby Monogamija » 27 Jun 2019, 18:15

Sani wrote:Ovi ne mase jbt :biggrin:

Jel vidiš sa kakvim znanjem se uzima štap u ruke :biggrin:
Borjan - Stojković, Degenek, Savić, Rodić - Jovančić, Krstičić - Srnić, Ben, Marin - Pavkov
06.11.2018. Crvena Zvezda 2 - 0 Liverpul
Monogamija

Previous

Return to Ostali Sportovi