Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 12 Sep 2021, 16:41

Vasilije 1980 wrote:Voliš malo ubaciti sarkazam u pisanje :jezik:

Sram te bilo to da mi kazes u lice :crybaby:

Dobar je i Miki al moj je favorit Janjus i mislim da je Mensur ok, a jebao bi dosta riba tamo sto su, plus da dodam MRZIM GLOVO I DRAGO MI JE STO GA JE VASO KANTA PODUVAO!

Nego braco da vas ja pitam nesto, kad ce Dzoker da objavi dje ce karijeru nastavit?
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Vasilije 1980 » 12 Sep 2021, 16:44

Na kog tačno JOKERA misliš?
Daj preciznost.
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 12 Sep 2021, 16:46

vidim ja da ti mene zezas, neka ti neka, hvala brate, to od tebe Vasilije sto si rodjen 1980. godine OCEKIVAO NISAM!

Aleksandar "Dzoker" Ilic dajem preciznost lagano i laneno
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Vasilije 1980 » 12 Sep 2021, 16:56

Penzija.

Meni kad kažeš JOKER prva misao mi Nikola Jokić :biggrin:
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: UFC, K1, MMA....

Postby ExEr » 13 Sep 2021, 06:31

DON wrote:vidim ja da ti mene zezas, neka ti neka, hvala brate, to od tebe Vasilije sto si rodjen 1980. godine OCEKIVAO NISAM!

Aleksandar "Dzoker" Ilic dajem preciznost lagano i laneno

Dako ne dozivim sutra i umrem... ja koji sam 2021 godine umro
Preciznost dodajem, moze i lagano i laneno , utorak 14sep 2021, radi izbacivanja nerazumevanja i nesporazuma eventualnog :blue:
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7229
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 15 Sep 2021, 22:40

Ocekivanja:

Usman vs Covington 2

Gaethje vs Chandler

Ja tipujem Usman i Gaethje.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2581
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby -Lepi- » 15 Sep 2021, 23:20

Pa isto bih rekao, Kamaru je zivotinja, on moze komotno u srednju, prosli mec su odradili na nogama a vrhunski su rvaci, videcmo ovaj put.Hajp oko Cendlera nakon pobede protiv Hukera je bio nezasluzen, Gejdzi je bolji na nogama a nesto ne vidim da bi ovaj mogao da ga ugrozi rvanjem.Na tom eventu nastupa i nas Aleksa Camur koji je zaredjao sa dva poraza i nikako ne bi valjalo da upise i treci.
Takodje revans Namajunas - Zang Veili bi mogao biti zanimljiv.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 16 Sep 2021, 05:33

Da da, na istom eventu su Namajunas vs Zheng... Bice kineskinja motivisana bas, videcemo... svakako zanimljiv event bas.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2581
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 17 Sep 2021, 02:55

Vasilije 1980 wrote:Povreda noge je sprečila Vasu verovatno da savlada odvratnog argentinskog Hrvata koji je pokazao veliki stepen nekulture posle trijumfa kada je provocirao i dobacivao srpskom uglu, Vasi i trenerima.

Treba pohvaliti Vasu što nije želeo predati već se pobio do kraja znajući da su mu šanse za pobedu minimalne sa hendikepom.


Dobio šta je zaslužio ,ceo taj fight company ,najgori MMA klub na svetu koliko god puta menjali ime .Taj Croata još Savu Lazića da im udavi i treba da zatvore klub .

Čovek koji je prosečan Balkanski borac koji se 6-7 koji je pauzirao 6+7 godina od MMA im ugasi dva najbolja borca u lakoj a sad će i trećeg .

I Džoker im je ispedaliran iz KSWa jer je odbio Janikovskog jer je svestan da bi ga u revanšu ovaj izdominirao ,i da bi dobio ekspresan otkaz jer šta će im stranac sa minusom u skoru .Sad može opet na Megdan ,pre toga ga završe i Kesik i Materla a protiv Janikovskog mu prošao jedan kik do tada bio dominiran .U revanšu bi najebao ,pritom je Janikovski loš ,već je skupio 4 poraza ,nije ni blizu nekog vrha čak ni tamo .

Pritom toliko dobrih klubova poput FFT ,UFT ,Secutora ima kod nas ,baš ima odličnih boraca poput Sekulića ,Bukvića ,Bojkovića ,Duška ,Bosančića a ovi se guraju kao zvezde .Tako da ćuti ,i bolje što će mali debeli da im ugasi klub ,još ako sad bude smeo Džoker na onog malog Hrvata Barbira ,neće se dobro provesti .

MMA starlete ,idu zovu ljude koje ih komentarišu na fejsu na fer ,da nema megdana i sličnih tezgi ne bi imali dve pobede svi zajedno .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6544
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Balon » 17 Sep 2021, 20:29

Fred Perry wrote:
Vasilije 1980 wrote:Povreda noge je sprečila Vasu verovatno da savlada odvratnog argentinskog Hrvata koji je pokazao veliki stepen nekulture posle trijumfa kada je provocirao i dobacivao srpskom uglu, Vasi i trenerima.

Treba pohvaliti Vasu što nije želeo predati već se pobio do kraja znajući da su mu šanse za pobedu minimalne sa hendikepom.


Dobio šta je zaslužio ,ceo taj fight company ,najgori MMA klub na svetu koliko god puta menjali ime .Taj Croata još Savu Lazića da im udavi i treba da zatvore klub .

Čovek koji je prosečan Balkanski borac koji se 6-7 koji je pauzirao 6+7 godina od MMA im ugasi dva najbolja borca u lakoj a sad će i trećeg .

I Džoker im je ispedaliran iz KSWa jer je odbio Janikovskog jer je svestan da bi ga u revanšu ovaj izdominirao ,i da bi dobio ekspresan otkaz jer šta će im stranac sa minusom u skoru .Sad može opet na Megdan ,pre toga ga završe i Kesik i Materla a protiv Janikovskog mu prošao jedan kik do tada bio dominiran .U revanšu bi najebao ,pritom je Janikovski loš ,već je skupio 4 poraza ,nije ni blizu nekog vrha čak ni tamo .

Pritom toliko dobrih klubova poput FFT ,UFT ,Secutora ima kod nas ,baš ima odličnih boraca poput Sekulića ,Bukvića ,Bojkovića ,Duška ,Bosančića a ovi se guraju kao zvezde .Tako da ćuti ,i bolje što će mali debeli da im ugasi klub ,još ako sad bude smeo Džoker na onog malog Hrvata Barbira ,neće se dobro provesti .

MMA starlete ,idu zovu ljude koje ih komentarišu na fejsu na fer ,da nema megdana i sličnih tezgi ne bi imali dve pobede svi zajedno .

Precerao si za Dzokera da se ne bi proveo dobro sa Barbirom... Dzoker je bar ima bar neko iskustvo, a ovaj hrvat ispodprosjecne meceve i razne kanturine.... Za ostalo sam saglasan... Vaso bi i da se nije povrijedio vjerovatno izgubio od Kroate provalio sta prolazi ta prica dje palinja djecu i nabija preglede na jutjubu, nijedna organizacija ne moze pogrijesiti da ga pozove on ce se izblamirati to je za njega nista... Onaj mali Janicic bi samlje Vasa samo da je prihvatio nakon sto mu je prosuo druga, cak je Truscek pricoa da ga dominira na sparinge....Mediji su od ovih napravili zvijezde, inace su kvalitetom miljima daleko i oni i njihov klub....
Posle Rakica najbolji Srpski borci su Medic,Todorovic, Stosic i Velickovic a ovi bi zeljeli da su to oni, ali ipak nisu Savo i Vaso su za Megdan nista vise od toga... Ilic ipak moze u nesto jace od toga ali ne svakako u top 5 organizacija....
Nego kad radi Dusko sledeci mec u UFC?
Balon
 
Posts: 8179
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 18 Sep 2021, 01:24

Duško se skoro povredio ,sad se vraća ,neće još meč .Pa to ,Vasu je jebeni Trušček dva puta izdominirao kao da je Kabib .
Džoker nije daleko od njih ,dominirao ga Janikovski do tog kika ,Kesik i Materla ga završili. Kanta čak i za KSW koji nema neki ozbiljan roster .Zato je i dobio otkaz ,čim je prvi meč odbio ,šta će im stranac koji je lošiji od njihovih Poljaka .Jedino što Džoker ima makar taj levi high kick stvarno to solidno radi a ovi nemaju ni to


Teško da on može ikog da dobije u Poljskoj ,Rusiji i iole solidnom organizacijama .Može samo ovde da se vrati .Mali Barbir ako budu radili ima da ga usere boksom a i rvanjem koje makar ima ,videćeš ,a imam osećaj da je sada taj meč realan na nekom FNCu .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6544
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Balon » 19 Sep 2021, 23:53

Ma nema sanse da Ilic radi mec na FNC, mene ne bi iznenadilo da on pokusa u ovaj Oktagon dje je Velickovic je li to Ceska ili Slovacka organizacija??
Vaso je za Megdan nista vise od toga eventualno da mu nadju novog Stoimenova ili nekog slicnog sa nabijenim skorom a da je kanta...
Balon
 
Posts: 8179
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Vasilije 1980 » 24 Sep 2021, 16:01

Džon Džons ima plan da se do sredine 2022. vrati u Oktagon.
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Bojdo » 25 Sep 2021, 06:19

Medic ima zeznutog protivnika ali vjerujem u njega.

Baš me zanima kog je Bojkovic dobio za protivnika. Taj mali je brutalan potencijal.
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8439
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Vasilije 1980 » 25 Sep 2021, 11:38

Borac u velter kategoriji Horhe Masvidal pojavio se u nekakvoj zajebanciji u organizaciji američke kečerske organizacije gde je letećim kolenom "bacio na pod" poznatog američkog kečera, Krisa Džeriha.

Ovu zajebanciju iskoristio je Mišel Pereira, Brazilac koji po svaku cenu želi ući u fajt sa poznatim MMA borcem, isprozivajući ga rečima "On ovakve stvari radi samo protiv slabih i protiv lažnjaka".

Mogao bi Masvidal razmisliti o brbljivom Karioku i vratiti se pesničenju.
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests