Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 16 Oct 2018, 18:06

Iz razloga sto koliko god halapljiv bio, Mejveder nece rusiti sebi reputaciju.

Pritom, da je hteo tako nesto, uradio bi sa Conorom koji je 16x veca zvezda od Khabiba sa kojim nece prodati ni pola PPV-a koliko je prodao sa Conorom... Ponavljam, meni je ono vise šala od strane Khabiba.

Nego, nudi mu 50cent da predje u Bellator... a tamo vidim coveka koji moze da ga pobedi mnogo pre nego Ferguson...
Michael Chandler!! Boleštija od borca.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13705
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Poison and Remedy » 16 Oct 2018, 21:13

fabricio wrote:Iz razloga sto koliko god halapljiv bio, Mejveder nece rusiti sebi reputaciju.

Pritom, da je hteo tako nesto, uradio bi sa Conorom koji je 16x veca zvezda od Khabiba sa kojim nece prodati ni pola PPV-a koliko je prodao sa Conorom... Ponavljam, meni je ono vise šala od strane Khabiba.

Nego, nudi mu 50cent da predje u Bellator... a tamo vidim coveka koji moze da ga pobedi mnogo pre nego Ferguson...
Michael Chandler!! Boleštija od borca.


Da, ali 16x manja zvezda je raskantala Konora. Pritom je neporazen, a na sve to sam Kabib je lepo objasnio Irska 6 miliona, Rusija 125 miliona, a svet kao sto znamo nije Amerika i velika vecina ljudi vise ceni borce kao Kabib nego kao Konor ili mozda mislis da muslimana kojih ima 1+ milijardi cene vise Konorov "stil" ponasanja nego Kabibov? Japanci? Kinezi? Ne bi rekao.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 16 Oct 2018, 21:52

Bio je neporazen i pre meca sa Conorom, i rusija je takodje imala isto toliko stanovnika pre nego sto se borio sa Conorom pa je prodao mizeran broj PPV-a u mecu za titulu pre par meseci...
Oko Khabiba nikad nije vladao neki hype sve dok nije dosao taj mec sa Conorom. Sto i sam primecujem na drustvenim mrezama jer jako dugo pratim ovaj sport, vise nego bilo koji drugi.

Da li je to dovoljno da se napravi neki mega mec u boksu sa Floydom... verujem da ne, sto ce i vreme pokazati.

Sad sa Conorom je prodao 2.4m PPV-a, od toga iz rusije je stiglo mizernih 500k, i preko 1.5m iz Amerike. Ovaj mali ostatak iz drugih krajeva sveta.

A taj broj prodatih PPV-a je jedino bitno... Doduse u boksu su mnogo veca TV prava, ali ipak...

I jos jednom dodajem. Garantujem da se Khabib salio sa svom tom pricom i da samo dodatno skrece paznju na sebe.

Ovo bih ja gledao ako bude srece...

A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13705
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 20 Oct 2018, 17:18

Postoji velika verovatnoca da ce na prolece biti event na kome ce se boriti Khabib vs Ferguson u 155lbs za titulu, i Conor vs GSP u 165lbs za titulu, pobednici ova dva meca bi se borili za ujedinjenje titula u dve razlicite kategorije.

Conor vs GSP je gora solucija za Irca nego sto mu je bilo sa Khabibom. GSP je ipak i dalje neprevazidjeni MMA borac svih vremena (uz Jon Jonesa)
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13705
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Poison and Remedy » 20 Oct 2018, 20:59

@fabricio
Da li si upoznat sa DAZN streamingom i ako jesi da li se isplati pretplata.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 20 Oct 2018, 23:25

Znam sta je, ali nisam koristio, tako da... nemam bas predstavu kako funkcionise, mada nije tesko naslutiti, ima na njihovom sajtu.

Nocas se bori Bojan Velickovic protiv Khabibovog brata u PFL organizaciji.
Srecno mu :okk:
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13705
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Poison and Remedy » 25 Oct 2018, 08:21

Mighty Mouse prelazi u ONE.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 25 Oct 2018, 08:26

Bomba !!!! Askren u UFC.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13705
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Poison and Remedy » 25 Oct 2018, 09:43

fabricio wrote:Bomba !!!! Askren u UFC.


Prvi "trade" u MMA sportu :biggrin:

Sta mislis hoce li njegovim dolaskom otvarati nove tezinske kategorije ili bar onu do 75kg/165lb? Kakva bi to kategorija bila :drool:
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 25 Oct 2018, 10:27

Ma ide ovaj na Vudlija odmah. Eventualno protiv GSPa prvo,pa pobednik tog meca da ide na Vudlija. Ionako Dana rekao da GSP prvo mora da dobije neko top ime pre napada na pojas.

On i Khabib u 165lbs bi bio haos takodje. Mislim da bi obojica mogli tu da se nadju.

Jedino mi je zao sto Askren dolazi u ifc sa celih 36 godina sto moze biti problem. Ali eto, neke dve godine ce raditi meceve na vrhunskom nivou.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13705
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 25 Oct 2018, 14:20

Tek sad vidim ovo.
Pa ufc je Askrena doveo samo da pobedi Khabiba. Obzirom da u ovoj fazi karijere dolazi u ufc, mislim da mu je zagarantovan mec sa njim.

A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13705
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Poison and Remedy » 25 Oct 2018, 17:21

fabricio wrote:Tek sad vidim ovo.
Pa ufc je Askrena doveo samo da pobedi Khabiba. Obzirom da u ovoj fazi karijere dolazi u ufc, mislim da mu je zagarantovan mec sa njim.

Spoiler: pokaži


Ja sa druge strane mislim da je prvobitno doveden kao Conorov protivnik, jer realno Conor nema nekog ozbiljnog protivnika do Kabiba i El Cucuya u toj diviziji. Sa Askrenom dobijas idealnu poziciju za odrzavanje meca Kabib - Tony bez zanemarivanja Conorove velicine. Drugim recima ocekujem meceve Kabib - Tony, Conor - Ben jer tako otvaras mogucnost za raznorazne buduce kombinacije nevezano za rezultat te dve borbe.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 25 Oct 2018, 17:40

Uh,to bi bio kraj Conorove karijere po meni, Askren je covek koji se posprdao sa Koreskovim, Limom, lik je Kabib v.2, stim da Askren jos i cesce ide na rusenja od Kabiba. Sad je zaso malo u godine, nije se borio godinu dana... ali... Ima pred sobom odredjeni period gde moze da pregazi svakog.

Conor ce sad pametno da odabere protivnika kako bi napravio podlogu za revans sa Kabibom.
Od aktivnih, tipujem na Poriera u samoj diviziji, na Diaza u 165lbs za pojas, njih moze da dobije, ili GSP u nekom super mecu gde tesko da ima sta da trazi zaista.

Cak mislim da revans sa porierom ima najvise smisla, ali cvrsto verujem da ce raditi sa GSPom, gde ce se praviti build up pobednik sa pobednikom (Khabib-Fergi) i tako to...
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13705
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 26 Oct 2018, 10:32

Woodley je po meni najpametniji i najbolji borac na svetu u ovom trenutku, evo sta ima da kaze povodom uparivanja Askrena i Khabiba. Nisam imao pojma da su Woodley i Askren sparing partneri BTW (bili ranije). Zanimljivo je da su ista prirodna kategorija, ne mogu da zamislim da se bore jedan protiv drugog obzirom da gaje veliko prijateljstvo.



Askren takodje prozvao pola boraca u UFC (Diaza, GSP-a...) :biggrin: Ok, poznat je po tome, cenim da ce dobiti samo world class protivnika.
Prozvao je i Khabiba vrlo otovreno i bez uvijanja.



Mnooogo dobar period je pred Askrenom i bice jako zanimljivo ispratiti sva desavanja oko njega. Zemljotres je izazvao.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13705
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 29 Oct 2018, 11:16

Izgleda nista od Fergusona.

Evo sta kaze menadzer Khabiba:



A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13705
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests