Board index Avangarda Intervju Naši gosti

Savo Milošević

Savo Milošević

Postby administrator » 30 May 2011, 12:58

Savo Milošević je rodjen 02.09.1973. godine u Janji.

Image


Prosao je omladinsku skolu Partizana (od '87 do '92), a za prvi tim Partizana je igrao od '92. do '95. i u 98 utakmica je postigao 74 gola.

karijeru je nastavio u Engleskoj u Aston Villi za koju je u 90 utakmica postigao 29 golova. Vrhunac karijere je dostigao igrajuci za spansku Zaragozu kada je u 72 utakmice dao 38 golova. Nakon toga odlazi na Apenine gde za Parmu u 31 utakmici daje 9 golova. Posle pozajmica u Zaragozi, Espanolu i Celti odlazi u Osasunu za koju igra 82 utakmice i postize 21 gol. Karijeru zavrsava u Rusiji u Rubinu iz Kazana gde na 16 utakmica postize 3 gola.

Za reprezentativne selekcije ove zemlje u periodu izmedju '94 i 2002. je odigrao cak 102 utakmice i postigao 37 golova.

Od mnogih osporavan, od drugih dizan u nebesa se okusao i na predsednickim izborima u Partizanu gde je skupstina kluba podrsku dala Draganu Djuricu.

Definitivno covek koji mnogo toga ima da kaze o aktuelnoj situaciji u srpskom fudbalu kao i u Partizanu.

Velika molba za sve vas da birate reci i da ga ne vredjate, jer cemo takva pitanja brisati.

Zahvalujem se vicharhcp za kontakt koji je uspostavila sa njim.
administrator
Site Admin
 
Posts: 17
Joined: 14 Mar 2011, 19:08

Re: Savo Milošević

Postby svetskigigacar » 30 May 2011, 13:13

1. Savo, da li si odustao od priče u Partizanu ili je ta opcija i dalje aktuelna?

2. Da li smatraš da je Partizan zasluženo osvojio duplu krunu?

3. Prošao si omladinsku školu Partizana, pa možes li da napraviš paralelu između rada dok si ti stasavao i sada?

Veliki pozdrav od redakcije portala Srpskifudbal.rs i mene lično! :-)
svetskigigacar
 
Posts: 81
Joined: 06 Apr 2011, 22:54

Re: Savo Milošević

Postby Jovan » 30 May 2011, 13:15

-Koji je glavni razlog sukoba sa najvatrenijim navijacima Partizana, da li je nekada pokusao da izgladi odnose sa njima?
-Zasto preko FK Partizan i price da je prvenstvo neregularno, odnosno da Partizan ima pomoc sudija u domacoj ligi, vodi rat protiv Tomislava Karadzica?
-Da li misli da je neozbiljno komentarisati desavanja na finalu Kupa Srbije ako, kako sam kaze, nije gledao utakmicu?
-Da li ima nameru da se ponovo kandiduje za predsednika FK Partizan u buducnosti?
-U kakvim je odnosima sa ljudima koji su do skoro bili u Partizanu, Tomicem, Petricem, Mirkovicem i Jokanovicem?
Jovan
 
Posts: 2162
Joined: 15 Mar 2011, 11:38
Location: Beograd

Re: Savo Milošević

Postby Felipao » 30 May 2011, 13:47

1.Da li bi se radije prihvatio posla u FFS ili u FKP?
2.Da li je video najnoviji spisak selektora Pizona i sta misli o njemu?Da li je normalna pojava da kod Pizona masovno debituju neki igrachi koje ni google ne moze da nadje ili je to maslo menadzera?Tole je izjavio u emisiiji sa vama u insajderu da menadzeri nemaju nikakvog uticaja od kada je on predsednik.
3.Sta misli o ogranicenju stranaca u domacoj ligi?Da li je i to maslo mesetara poput Stojadinovica koji sada prodaju domace igrache za bezobrazno visoke cene.Da li ta uredba kochi domaci fudbal?
4.Sta misli,ko je odgovaran za incidente u Djenovi?
5.Sta misli o regionalnoj ligi poput one u kosarci?Da li je izvodljiva i da li bi donela pomak kad je fudbal na ovim prostorima u pitanju?
User avatar
Felipao
 
Posts: 10970
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Savo Milošević

Postby vicharhcp » 30 May 2011, 15:20

Savu slobodno možete da pitate sve što vas interesuje, čak i što je na bazi "rekla-kazala" ili "ovaj rekao ovome, a ovaj preneo ovome, pa je od ovog došlo do.....". Ono što znam, posle dugugodišnjeg prijateljstva sa njim, jeste da je on čovek bez dlake na jeziku i da nema problem da kaže ono što zna, kao i to da nema problem da iskaže svoje mišljenje o bilo čemu. Izjave koje pročitate u novinama treba da uzimate sa rezervom jer nije 100% sigurno da je on baš to baš tako rekao, često se izvlači iz konteksta. Ovde imate priliku da pitate i da vam njegove reči bukvalno budu prenete, bez vađenja iz konteksta.
Ja sam poprilično subjektivna kada je on u pitanju, pošto ga dugo poznajem i na osnovu toga imam formirano jako pizitivno i visoko mišljenje o njemu. Znam da ga mnogi ne vole i samo vas molim da birate reči (da ne bude vređanja), ali pitajte šta vas interesuje.
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Re: Savo Milošević

Postby Kantona » 30 May 2011, 15:35

- Zasto ga iskljucivo zanima funkcija predsednika, a nikako nesto manje? Zasto misli da je "rodjen" da odmah bude glavni, umesto da korak po korak gradi karijeru i pozicije?
- Zasto je tvrdio da je izborna Skupstina u Partizanu namestena, ako su ruke digli i ljudi koji su u klubu vece legende od njega, kao na primer Moca Vukotic, Branko Rasovic, Milutin Soskic itd?
User avatar
Kantona
 
Posts: 2245
Joined: 31 Mar 2011, 17:58

Re: Savo Milošević

Postby Nebojsa » 30 May 2011, 16:44

- Da li je za njega bilo iznenadjenje kada je video da je njegov bivsi saigrac Albert Nadj glasao za Djurica?
- Sta je najveci problem u FK Partizan?
- Sta misli o radu trenera Stanojevica?
- Kada bi mu Djuric ponudio neko mesto u FK Partizan, da li bi razmotrio ponudu?
- Posto se Krstajic najavljuje kao buduci SD, da li misli da je on dobro resenje za tu funkciju? Da moze, koga bi on postavio kao SD Partizana?
25.IV 2014 - 79:81

PG: Lowry, Paul
PG/SG: LaVine
SG: Redick
SG/SF: Butler, Ariza,
SF: Gallinari
SF/PF: Crowder
PF/C: Love, Thompson, Plumlee
C: B. Lopez
User avatar
Nebojsa
 
Posts: 4820
Joined: 29 Mar 2011, 14:13

Re: Savo Milošević

Postby Starešina » 30 May 2011, 16:49

Velika podrshka legendi Partizana,od mene samo jedno pitanje:

Delish li moje mishljenje da je "motka" jedini preostali nachin da se otera banda koja danas vedri i oblachi u Partizanu ?

Hvala ;)
Svi u dragstor, jebite se klaberi !
Starešina
 
Posts: 980
Joined: 18 Mar 2011, 10:23

Re: Savo Milošević

Postby VMJunior » 31 May 2011, 11:18

Pozdrav za Savu Milosevica i zahvalnost sto je pristao da odgovara na nasa pitanja.

Imam nekoliko pitanja:

1.Glavni izvori prihoda FK Partizan a i mnogih klubova u regionu jeste prodaja igraca i eventualno neki veliki evropski rezultat(ucesce u Ligi Sampiona)..Kad ce se i kako moze to promeniti?

2.FK Partizan tesko zadrzava okosnicu tima duzi niz godina,stranci koji "prave razliku" tesko su dostupni,skupi,oni stranci koji pokazu takvima ne ostaju duze od 2 sezone,retki dobri mladi igraci koji dolaze iz skole vrlo brzo odu,malo novca se trosi na dovodjenje igraca koji bi znacili u Evropi..Kakva je buducnost takvog kluba u evro-kupovima,koji bi zapravo bio cilj na Evro-sceni takvog tima i da li su 2 pobede u 30 meceva u grupnim fazama evro-kupova zaista realnost i istina ili neuspeh i katastrofa,tj. da li su takvi rezultati posledica lose igre,taktike,forme itd. ili je rezultat realnog ne/kvaliteta timova Partizana u poslednjih 10 godina,odnosno rezultat gore pomenutog nacina rada i "prezivljavanja"kluba.

3.Sta mislite o Princu Tejgu?Iako nije savrseno tehnicki obucen,u pitanju je igrac koji daje golove kad je najvaznije..Da li vi kao bivsi napadac mislite da on treba da ostane i da moze da pomogne u Evropi?

4.U karijeri ste postigli mnogo golova..Gde vam se na "listi najdrazih" nalazi gol protiv Ceske u kvalifikacijama za SP 1998.,meni najdrazi gol koji ste dali za reprezentaciju?
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Savo Milošević

Postby Diktator » 31 May 2011, 12:57

vicharhcp wrote:Savu slobodno možete da pitate sve što vas interesuje, čak i što je na bazi "rekla-kazala" ili "ovaj rekao ovome, a ovaj preneo ovome, pa je od ovog došlo do.....". Ono što znam, posle dugugodišnjeg prijateljstva sa njim, jeste da je on čovek bez dlake na jeziku i da nema problem da kaže ono što zna, kao i to da nema problem da iskaže svoje mišljenje o bilo čemu. .


:mj:

Kao nekog ko je clan partije,a ujedno je iz Bosne,zanima me njegovo misljenje o Ratku Mladicu.

Kako gleda na to sto su sudije koje su nekad vedrile i oblacile u domacem fudbalu danas clanovi uprava FKCZ i FKV i da li su mu iste ostale u secanju po necemu dok je igrao(mislim na sudije Babarogica i Rabrenovica)?
Ko je najbolji (sa)igrac sa kojim je delio svlacionicu(nebitno da li reprezentacija ili klub)?
Zbog cega nije vise postigao u Engleskoj i kako danas gleda na taj period svoje karijere?

Pozdrav i hvala za sve u crno belom dresu i u dresu reprezentacije!
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18504
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: Savo Milošević

Postby Felipao » 31 May 2011, 23:09

Da li moze da kaze sta misli o Rasi (fosilu) Babicu,Gruboru,Djuricu i Bjekovicu? :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10970
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Savo Milošević

Postby Paki » 02 Jun 2011, 23:33

Kako to da kao "grobarčina" nije gledao ni snimak finala kupa u kojem je igrao njegov tim a daje sebi za pravo da ocenjuje suđenje?
Da li namerava da prestane da dolazi na utakmice Partizana?
Zašto nije doveo nijednog sponzora Partizanu kad se toliko hvalio da ih može dovesti?Ne bi ih dovodio Đuri već njegovom timu.
Paki
 
Posts: 1278
Joined: 19 Mar 2011, 00:41
Location: Zemun

Re: Savo Milošević

Postby mali_buda » 02 Jun 2011, 23:51

1. Da li misli da je bio premlad, kada je otisao iz Partizana?

2. Da li je ikada razmisljao da se ne odazove pozivu u reprezentaciju zbog pogrdnih skandiranja Zvezdinih navijaca?

3. Ima li neke razlike u rukovodjenju Partizanom iz vremena kad je on bio igrac i sada?

4. Koji mu je strani tim za koji je igrao ostao u najlepsoj uspomeni?

5. Da li i dalje navija za Partizan?
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Savo Milošević

Postby 71:70 » 03 Jun 2011, 14:26

S obzirom da je u insajderu tvrdio da se gro utakmica u nasoj ligi namesta, da li je i on odigrao neku namestenu utakmicu i kako je to prihvatio imajuci u vidu njegove danasnje stavove?
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Savo Milošević

Postby Hamilkar » 03 Jun 2011, 18:29

1. Kako danas vidi utakmicu polufinala Kupa iz 1994, sudjenje Save Cokanice i gola Vasiljevica za prolaz?
2. Kao najbolji strelac TV Lige Sampiona, kakvo misljenje ima o ovom takmicenju, kao i da li bi to takmicenje imalo smisla danas?
3. Da li se ponekad stidi sto je kao uspesan sportista, idol cele nacije, ikona navijaca, jednom recju legenda, dozvolio sebi da bude obmanut i da pljune u lice sebi i dobrom delu Srbije ulaskom u politiku?
Smej se i obrazovaćeš mnogo ljudi...
User avatar
Hamilkar
 
Posts: 1535
Joined: 27 Mar 2011, 12:08
Location: Titovo Uzice

Next

Return to Naši gosti

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests