Board index Tenis Teniski miks

PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby M.S. » 05 Jun 2011, 22:38

meni je ok da budu razdvojeni, ali mi je suštinski svejedno. ili nek idu zajedno, a fan teme i off court teme da budu u zasebnoj celini. i meni je ok što smo posebna celina.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Panta » 05 Jun 2011, 22:39

Ma salim se :)

Ajde da ovde objavim, u najskorije vreme planiram da otvorim fan temu za mog drugog omiljenog igraca, a po mnogima ( i po meni) najtalentovanijeg koji je ikada uzeo reket u ruke-Risara Gaskea.
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Sony » 05 Jun 2011, 22:42

Ja se sad obezbjedjujem za Gulbisa, Viktora i Simona, moze? :nene:
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Panta » 05 Jun 2011, 22:45

Sony wrote:Ja se sad obezbjedjujem za Gulbisa, Viktora i Simona, moze? :nene:


Sve sto sluzi razvitku ovog pdf-a ovde moze, tako da se smatraj obezbedjenim :)
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Sony » 05 Jun 2011, 22:47

OK, hvala.
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Starsica » 05 Jun 2011, 23:31

Ovde vecina mahom prati samo muski tenis, uz izuzetak da se prate i nase devojke, WTA se prati uglavnom vezano za turnire koji su zajednicki sa muskima. E sad, primera radi, na Vimbldonu se igra i muski i zenski turnir u isto vreme, i kao sto vidim, na zenskom pdf Tenis vec ima otvorena Vimbi tema. E sad, ja znam po sebi. Nema teoretske sanse da komentarisem to na dve zasebne teme jer cu se izgubiti, a i lakse je (samim tim i preglednije) da tako nesto bude zajedno.
Moj predlog je da, ako vec zelimo (zelite) posebnu celinu kao pdf, neka jedan bude cisto igracki, a drugi da bude ono sto je vezano za igrace, sto je vezano za outfit, za ono van terena.. Takve sitnice koje upotpunjuju forum.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby lord_slawe_ » 05 Jun 2011, 23:38

Ja verujem da sve moze da se organizuje pod okriljem jednog pdf-a, dakle zajedno, stim sto bi najkrucijalnije teme bile pinovane (pa i najveci turniri kada traju, pa od-pinovani kada se zavrse). I svakako da Tenis ostane zaseban PDF jer to sigurno zasluzuje, rame uz rame sa kosarkom i fudbalom.

Jedan predlog, za razmisljanje.

Naravno, za sve je potreban moderator, imali smo jednog dobrog.. :mad2: :bliss:
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby AirBall » 05 Jun 2011, 23:40

lord_slawe_ wrote:Naravno, za sve je potreban moderator, imali smo jednog dobrog.. :mad2: :bliss:


Mislim da je ovo najbolje resiti na isti nacin na koji smo resili na svim ostalim podforumima... Moj predlog je da se napravi moderatorski tim ljudi koji ce raditi zajedno i koji ce nam pomoci da od ovog pdf-a napravimo oazu kakva i treba da bude to jest pdf za primer...

Mada mislim da ne treba zuriti, jer ljudi su tek dosli pa ima vremena za to...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby lord_slawe_ » 05 Jun 2011, 23:42

AirBall wrote:
lord_slawe_ wrote:Naravno, za sve je potreban moderator, imali smo jednog dobrog.. :mad2: :bliss:


Mislim da je ovo najbolje resiti na isti nacin na koji smo resili na svim ostalim podforumima... Moj predlog je da se napravi moderatorski tim ljudi koji ce raditi zajedno i koji ce nam pomoci da od ovog pdf-a napravimo oazu kakva i treba da bude to jest pdf za primer...

Mada mislim da ne treba zuriti, jer ljudi su tek dosli pa ima vremena za to...


Ma naravno, sve OK.
Vremenom ce i svi novopridosli clanovi i clanice shvatiti da ovde mogu (ne bas bukvalno) da rade sta hoce :D

Samo se malo salim sa "bivsim" moderatorom ovde.. :mj:
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Monsieur Poirot » 05 Jun 2011, 23:55

I ja podrzavam ovu reorganizaciju, jer mi ne smeta da se na zajednickim turnirskim temama komentarisu oba pola, a ako bude potrebe(postova) svakako imamo mogucnost da se zenski tenis ponovo izdvoji. Ostale teme, off court, fan teme, igrice, neka idu u zaseban deo

Moj predlog za nazive; prvi neka bude ATP&WTA Tour, drugi Tennis off court, tennis chat ili tako nekako
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Liv » 06 Jun 2011, 00:01

+1

kad smo vec kod organizacije, jel Avangarda Caffe 'svashtara'? ako jeste zashto nije u Chit-Chatu? :)
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby AirBall » 06 Jun 2011, 00:11

Liv wrote:+1

kad smo vec kod organizacije, jel Avangarda Caffe 'svashtara'? ako jeste zashto nije u Chit-Chatu? :)


Pa zato sto smo u pocetku kada smo pravili forum chit chat zamislili kao mesto za oglasavanja, predstavljanja, informacije i slicno, a posle kako smo se razvijali smo pravili neke podforume koji nemaju direktne veze sa sportom i gde ljudi razgovaraju o filmovima, muzici itd...

Medjutim, kao sto rekoh, ukoliko je nezgodno za snalazenje mozemo se dogovoriti i da reorganizujemo pojedine pdf-ove...

Ovde zbilja nista nije uklesano u kamenu i sve dogovorom mozemo popraviti...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Sony » 06 Jun 2011, 00:13

Monsieur Poirot wrote:I ja podrzavam ovu reorganizaciju, jer mi ne smeta da se na zajednickim turnirskim temama komentarisu oba pola, a ako bude potrebe(postova) svakako imamo mogucnost da se zenski tenis ponovo izdvoji. Ostale teme, off court, fan teme, igrice, neka idu u zaseban deo

Moj predlog za nazive; prvi neka bude ATP&WTA Tour, drugi Tennis off court, tennis chat ili tako nekako


Hoce li turniri imati svaki svoju temu u okviru ATP WTA Tour, ili kako vec???
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Liv » 06 Jun 2011, 00:17

@ Air
Meni je po nazivu chit-chat zvuchao kao neshto gde ce biti 'prichaonica' kad ono nije je bilo :) Kako to najvazhnija tema da bude na dnu foruma :D
Shalim se, nije to mnogo bitno samo treba istrazhiti.

Potrudicu se da narednih dana otvorim teme za nashe devojke. Odmah da ti kazhem - da mi ne shaljesh Anu u udavache! :stani: :D
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby AirBall » 06 Jun 2011, 00:20

Liv wrote:@ Air
Meni je po nazivu chit-chat zvuchao kao neshto gde ce biti 'prichaonica' kad ono nije je bilo :) Kako to najvazhnija tema da bude na dnu foruma :D
Shalim se, nije to mnogo bitno samo treba istrazhiti.

Potrudicu se da narednih dana otvorim teme za nashe devojke. Odmah da ti kazhem - da mi ne shaljesh Anu u udavache! :stani: :D


Ma opusteno samo... Uvek budi slobodna (to se i na ostale odnosi) da sva zapazanja preneses... Kao sto napisah malopre, nista nije uklesano u kamenu i ono sto nije dobro svakako da cemo menjati...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

PreviousNext

Return to Teniski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests