Board index Tenis Teniski miks

PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby AirBall » 05 Jun 2011, 22:10

Sredicemo to jos veceras...

Sve predloge ispunjavamo... :D

Sve sto vam padne na pamet samo recite...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby jabukamen » 05 Jun 2011, 22:11

Ali ako nema podforuma na tenisu onda ode tenis medju ostale sportove koji nemaju podforume. Meni nekako lepse sto je privilegovan uz basket i fudbal. A ipak je ovo sportski forum gde ima malo vise mesta pa mozemo da se razbaskarimo posebno od kad smo ovako masovni, cak i ovakav je zenski tenis poseceniji od dosta drugih podforuma.
"Da imamo život, sport bi nam bio zabava a ne patologija." Sloba Milošević twitter.
jabukamen
 
Posts: 2527
Joined: 24 Mar 2011, 13:50

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Liv » 05 Jun 2011, 22:13

Dosta nas prati i zhenski i mushki tenis pa je nekako lakshe komentarisati kad su na jednom mestu. Mozhda bi se mogle odvojiti fan teme, one su iaonako vishe skup informacija + tema izvan terena, outfiti isl. a da turniri budu zasebno. Neshto kao shto je na tennis.com gde su "Current Tour" i Fan teme odvojene. Ako to ima ikakvog smisla. :)

edit: narochito shto ako su zhenski i muski odvojeni treba da imamo po dve teme za 'outfit", izvan terena isl.
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby AirBall » 05 Jun 2011, 22:16

Nama je zbilja apsolutno svejedno... Kako kazete tako ce biti... Samo dajte finalno resenje pa da postavimo... :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Sony » 05 Jun 2011, 22:17

Ja predlazem da u okviru PDF-a tenisu ostane muski i zenski tenis kao pod-podforumi, ali da budu sledece sadrzine:

Da u podforumu muski tenis budu sledeci pod-podforumi ( uostalom, kao i za zenski tenis):

- GS-ovi ( Pa u okviru njih teme: AO, RG, V, US), Masters 1000 ( u okviru njih teme sa nazivima svakog Mastersa pojedinacno), i teme: '' ATP 500, i ATP 250'' + DK.

Za zene isto stim da bi umjesto DK-a bio Fed Cup.

E, sad...jedino ne znam sta bi sa fan temama.
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Liv » 05 Jun 2011, 22:19

Sachekajte do sutra, nek se javi josh ljudi. Mislim da ce i zhenski tenis biti poseceniji ako su turniri na jednom mestu. S druge strane, cimanje je kachiti recimo outfit za USO na dve teme - zhensku i mushku.. ili pisati o odgadjajima van terena na dve teme a igrachi se i druzhe i chesto ta tema sluzhi za stvari koje ne znamo gde bismo drugo okachili. :)

Valjalo bi izbeci suvishna kliktanja ako je moguce :D
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Panta » 05 Jun 2011, 22:19

Sony wrote:Ja predlazem da u okviru PDF-a tenisu ostane muski i zenski tenis kao pod-podforumi, ali da budu sledece sadrzine:

Da u podforumu muski tenis budu sledeci pod-podforumi ( uostalom, kao i za zenski tenis):

- GS-ovi ( Pa u okviru njih teme: AO, RG, V, US), Masters 1000 ( u okviru njih teme sa nazivima svakog Mastersa pojedinacno), i teme: '' ATP 500, i ATP 250'' + DK.

Za zene isto stim da bi umjesto DK-a bio Fed Cup.

E, sad...jedino ne znam sta bi sa fan temama.


Nije li logicno da fan teme gospode ( moramo ovako, ipak se blizi W) nalaze u musko, a dama u zenskom delu ? :dunno:

Sacekajmo jos koji dan, da se cuju svi konstruktivni predlozi.
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Sony » 05 Jun 2011, 22:20

Da, moze. Novakova, Rafina, Rodzerova...tema u muskom a od nase dvije teniserke + mozda jos nekih....u zenskom. Slazem se..
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby AirBall » 05 Jun 2011, 22:21

Ma vidite, ovde nista nije za vijek vijekova... Mozemo da napravimo neko polazno resenje pa ako vam se ne vidi menjacemo, dok ne bude kako treba...

Ali se slazem sa Liv... Da ostavimo ovako do sutra, dok i ostali ne izadju sa predlozima pa da napravimo neko resenje...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Gama » 05 Jun 2011, 22:23

I ja moram da pitam za avatar. Ili je predugacka adresa ili ne postoji....Nemam pojma kako da ubacim :facepalm:
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Panta » 05 Jun 2011, 22:23

Sony wrote:Da, moze. Novakova, Rafina, Rodzerova...tema u muskom a od nase dvije teniserke + mozda jos nekih....u zenskom. Slazem se..


Najbitniji fali :funbat:

Spoiler: pokaži
:D
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Sony » 05 Jun 2011, 22:25

Ne razumijem. Ti mislis drugacije? Normalno je da prva trojica imaju posebne teme, fan teme.
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Panta » 05 Jun 2011, 22:29

Sony wrote:Ne razumijem. Ti mislis drugacije? Normalno je da prva trojica imaju posebne teme, fan teme.


Pogledaj koja je prva fan tema koja je otvorena ovde ;)
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby AirBall » 05 Jun 2011, 22:30

Gama wrote:I ja moram da pitam za avatar. Ili je predugacka adresa ili ne postoji....Nemam pojma kako da ubacim :facepalm:


Jedino ogranicenje koje postoji je da slika u avataru mora biti maximalno 120x120 pixela, ili 150kb... Nema nikakve veze duzina adrese, a moze se slika podici na 2 nacina, jedno je postavljanje slike sa neta, a drugo iz svog kompjutera...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Sony » 05 Jun 2011, 22:33

Panta wrote:
Sony wrote:Ne razumijem. Ti mislis drugacije? Normalno je da prva trojica imaju posebne teme, fan teme.


Pogledaj koja je prva fan tema koja je otvorena ovde ;)

:smile:

Neces mi vjerovati, ali htio sam i da napisem: '' Endijeva'', ali me mrzilo....

Doooobro, bice i Endijeva hehe...ostace valjda vec postojece teme, nece se brisati.
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

PreviousNext

Return to Teniski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests