Board index Tenis Turniri

Egzibicioni turniri i mecevi

Re: Egzibicije u 2012

Postby Gama » 31 Dec 2011, 12:41

Rafa dobio 1. set - 61 za 27 minuta. Vidi se da je Rafa radio na bekhendu, Fed totalno rastimovan.
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Egzibicije u 2012

Postby Delester » 31 Dec 2011, 13:32

dobar dan svima i srecni praznici :biggrin:
samo da kazem da se po egzibiciji dan poznaje :laugh:
i odoh da skupljam svoj padobran pa se citamo za par dana :hathello:
.......................................................................................
http://www.pic4ever.com/images/snapoutofit.gif
User avatar
Delester
 
Posts: 3732
Joined: 05 Jun 2011, 13:45

Re: Egzibicije u 2012

Postby Liv » 31 Dec 2011, 13:46

Bas pricaju na sky-ju kako im nije logicno da Rafa pored problema sa ramenom koristi tezi reket.

De si Del, 'bar dan i tebi :D
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Egzibicije u 2012

Postby Altair » 31 Dec 2011, 14:27

kad bi novak igrao uvek ovako opustene ruke i prazne glave bio bi nepobediv godinama, verovatno dok mu ne dosadi
I don't give a damn how it's supposed to be
That might work for you, it don't work for me
You write your truth and I'll write mine
One man's ceiling's another man's sky high
User avatar
Altair
 
Posts: 1739
Joined: 05 Jun 2011, 12:07
Location: Bg

Re: Egzibicije u 2012

Postby Starsica » 31 Dec 2011, 15:11

Stvarno ga je uzivanje gledati u ovom izdanju. Sta je uradio na set loptu za prvi set.. Poezija od drop - shota. Sve ide i samo neka nastavi.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Egzibicije u 2012

Postby cecans » 31 Dec 2011, 16:01

Altair wrote:kad bi novak igrao uvek ovako opustene ruke i prazne glave bio bi nepobediv godinama, verovatno dok mu ne dosadi

:+1:
Prvo ucesce i odmah titula, bravo Nole :copa1:
cecans
 
Posts: 2130
Joined: 05 Jun 2011, 13:55

Re: Egzibicije u 2012

Postby Gama » 31 Dec 2011, 16:07

Diiiiivno! David je juce odlicno igrao, u dobroj je formi a ipak uzeo samo 3 gema. Naklon za Ritern, prosto neverovatno kako Nole izvodi taj udarac. Lepo, lepo....
Image
Nego, zamalo da zaboravi da stavi sat, setio posle 10-tak minuta preturajuci po torbi :laugh:. Trofej malo cudan, ne moze ljudski ni da ga pojubi a da mu nos ne uleti u neki od onih otvora.
Image
I da pohvalim Davidovu devojku, prirodna, ne mnogo nasminkana, bas je k'o za njega :okk:

Trece mesto - Rafa, pobedio Feda 61 75
Image
Image
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Egzibicije u 2012

Postby Sony » 31 Dec 2011, 16:25

Odlicno za kraj kalendarske 2011.

2011 - Novak Djokovic.

Kratko i jasno....a iskreno se nadam da je odlicna igra u Abu Dabiju najava za narednu godinu!

Nole - srecno!
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Egzibicije u 2012

Postby Starsica » 31 Dec 2011, 16:41

Ja se izvinjavam, ali kakav to organizam raste Fedu na glavi? Ne verujem da pamet hoce napolje, obicno na usi islazi.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Egzibicije u 2012

Postby AirBall » 31 Dec 2011, 16:46

Definitivno ovaj trijumf je tacka na i kada je ova godina u pitanju...

Sve cestitke Noletu uz nadu da ce i sledeca sezona biti jednako uspesna i imam jak osecaj da je njemu Roland Garros sada prvi cilj... To je jedina velika titula koju do sada nije osvojio, a ima igru i za tu podlogu...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Egzibicije u 2012

Postby alcesta » 31 Dec 2011, 17:15

Šta reći osim :blue: ali riterni... nemam reči.
David mukica zapeo kao da igra GS, dao je sve od sebe ali bilo je dovoljno samo za par gemova. Oni čelendži :laugh:

Baš je lep novogodišnji poklon Novak dao sebi i navijačima, a imam utisak da je to najbolje što ćemo videti od novogodišnjeg programa danas :biggrin:

Gleda li neko Hopman? Sinoć sam probala da ispratim Li i Bartoli ali nisam mogla više da izdržim kad je počeo 3. set. Ipak najviše mi je krivo što nisam uspela da vidim miks gde Marion igra sa Gaskeom, to mora da je prizor za pamćenje :laugh:

Btw, ispale mi oči u meču Feda i Rafe, lopticu sam samo nazirala na momente :mad2:
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Egzibicije u 2012

Postby ivana23 » 31 Dec 2011, 18:10

Image


:tambura: :gitara:

.....................................................................
User avatar
ivana23
 
Posts: 1280
Joined: 05 Jun 2011, 13:57
Location: Beograd

Re: Egzibicije u 2012

Postby Gama » 31 Dec 2011, 18:23

Izjave Rafe i Feda
Nadal has had a sore left shoulder since the end of last season and looked out of sorts in his one-sided loss to Ferrer on Friday. But the 25-year-old Spaniard showed signs he is returning to old self against Federer. He took a 3-0 lead in the first set and was never seriously threatened by his Swiss rival, who lost to Djokovic in the semifinals in 44 minutes.

The third-ranked Federer struggled with unforced errors and an inconsistent serve. His game improved in the second set, but Nadal ended the match with a blistering forehand into the corner.

"It was a positive match," said Nadal, who plans to take a break after the Australian Open to rest his shoulder. "I played better than yesterday and that was the most important."

Federer downplayed the two losses this week, insisting he was feeling good and the time on court will serve him well ahead of the season's first tournament in Qatar next week.

"It's about getting ready and feeling fine out there and enjoying a great atmosphere here and having the chance to play world class players," Federer said. "Trying a few things, see where you are at and see where the other guys are at."

"Obviously, I could tell Novak and Rafa are playing really well," he added. "That is not a surprise to me. I expected them to be in good shape for next year and they proved that to me this weekend."

http://espn.go.com/tennis/story/_/id/7407154/novak-djokovic-cruises-david-ferrer-finale-abu-dhabi-exhibition
Rafa je i jos rekao: "The important thing is to completely forget about my shoulder injury, it already does not hurt anymore at all."

Zaboravila sam skroz na Hopman kup. Evo kratkog pregleda
PERTH, Australia -- Marion Bartoli and Richard Gasquet beat Li Na and Wu Di 6-1, 6-1 in mixed doubles Saturday to give France a 2-1 victory over China in the opening match at the eight-country Hopman Cup.

French Open champion Li had beaten Bartoli 2-6, 6-2, 6-4 in the first singles match at the Burswood Dome, and Gasquet tied it up topping Wu 6-1, 6-3.

Bartoli broke Li's serve in the fifth game of the final set to take a 3-2 lead, but Li broke back to level the set at 4 and took the match by breaking in the final game. Wu double-faulted on match point.

On Sunday, Australia will face Spain. On Monday, the United States will meet Denmark, and the Czech Republic will face Bulgaria.

http://espn.go.com/tennis/story/_/id/7406466/france-gets-2-1-victory-china-hopman-cup-opening-match
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Egzibicije u 2012

Postby Liv » 31 Dec 2011, 18:43

Woho, kako je poceo godinu tako i zavrsio :) Lep novogodisnji program, nema sta.
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Egzibicije u 2012

Postby Maki » 31 Dec 2011, 19:27

Bravo za naseg Nokicu. :P Ceo dan sam u jurnjavi nekoj po gradu i uspela sam da odgledam malo prvog seta. :blue: Moram da uhvatim neku reprizu obavezno.

Sta reci,prelep zavrsetak godine. :blue: Uz nadu da ce sledeca ako ne bolja,biti u najmanju ruku ista sto se tice nase radosti. :biggrin:

:copa1:

P.S.Ima li neki klip sa finala?
User avatar
Maki
 
Posts: 2552
Joined: 09 Jun 2011, 00:29

PreviousNext

Return to Turniri

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests