Board index Tenis Turniri

Davis Cup

Re: Davis Cup

Postby CherieBgd » 07 Jul 2011, 22:56

Milutinov Tata wrote:Koga li to Viktor smeka kad ne gleda u kameru :biggrin: ?



Ne znam koga smeka, ali mi se cini da je i on ozbiljno smrsao...Gluten free, no?
User avatar
CherieBgd
 
Posts: 1070
Joined: 14 Jun 2011, 20:09

Re: Davis Cup

Postby Gama » 07 Jul 2011, 22:56

Sparing partner :biggrin: (odgovor Riquelme-u)

Spanish "twins" Fernando Verdasco and Feliciano López
Dobili su ovaj naziv jer je Verdasko izjavio nesto kao "ako su braca Brajan twins onda sam ja najblizi tome sa Felijem" :laugh:
Image
http://twitpic.com/5mopkg
Last edited by Gama on 07 Jul 2011, 22:58, edited 1 time in total.
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Davis Cup

Postby CherieBgd » 07 Jul 2011, 22:57

Riquelme wrote:Koja je funkcija Marka Djokovica u reprezentaciji ? Rezervni igrac ili ... ? :unsure:


Funkcija M.Dj.u reprezentaciji je mladji brat Novaka Djokovica :laugh:

edit: Kad jos malo poraste i Djordje ce da dobije funkciju u repki :lollol:
User avatar
CherieBgd
 
Posts: 1070
Joined: 14 Jun 2011, 20:09

Re: Davis Cup

Postby Liv » 07 Jul 2011, 23:30

Riquelme wrote:Koja je funkcija Marka Djokovica u reprezentaciji ? Rezervni igrac ili ... ? :unsure:

Rezervni navijach :manikir:
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Davis Cup

Postby Maki » 07 Jul 2011, 23:42

Liv wrote:
Riquelme wrote:Koja je funkcija Marka Djokovica u reprezentaciji ? Rezervni igrac ili ... ? :unsure:

Rezervni navijach :manikir:

Mahac peskira... :nisamodavle:
User avatar
Maki
 
Posts: 2552
Joined: 09 Jun 2011, 00:29

Re: Davis Cup

Postby Goca_64 » 08 Jul 2011, 01:55

CherieBgd wrote:
Riquelme wrote:Koja je funkcija Marka Djokovica u reprezentaciji ? Rezervni igrac ili ... ? :unsure:


Funkcija M.Dj.u reprezentaciji je mladji brat Novaka Djokovica :laugh:

edit: Kad jos malo poraste i Djordje ce da dobije funkciju u repki :lollol:


:laugh: :laugh: :bravo:

Maki wrote:
Mahac peskira... :nisamodavle:


Maki, mahanje peskirima, dodavanje istih, kao i dodavanje flasica s vodom, zna se cija je funkcija, nemoj, molim te da unosis zabunu...
Spoiler: pokaži
:bleh:
"Ja sam ono što nema cenu - pošten i siromašan"
M. Selimović
"Sve ce proći. Ali, kakva je to utjeha?
Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život.
Zar je nada u tome da sve prođe? "
M. Selimović
User avatar
Goca_64
 
Posts: 752
Joined: 04 Jun 2011, 13:39
Location: Prestonica

Re: Davis Cup

Postby vanjabarsa » 08 Jul 2011, 06:56

dushica , nole medju srpskim fanovima u svedskoj :inlove:

http://youtu.be/esn8CjB00gQ
vanjabarsa
 
Posts: 765
Joined: 05 Jun 2011, 09:59

Re: Davis Cup

Postby Clarissa » 08 Jul 2011, 11:56

Meni je nekako žao Marka, 4 godine mlađi od brata koji je u njegovim godinama već bio uspešan, a sad prvi na ATP listi, srednje dete u porodici sa toje dece istog pola i najgore od svega izabrao je profesiju tenisera :facepalm: . (N)i brat (n)i teniser, (n)i reprezentativac. Da nije Noletov brat ne bi ni video Švedsku. Isto važi i za Đorđa koji je u nešto boljoj poziciji, može na vreme da se povuče iz tenisa. Da sam ja nekim slučajem Novak :nargile: , upisala bi ih na fakultet :teacher: i posle dala funkciju u porodičnoj firmi, Marku može i odmah, i mesto u loži, jer su očito potrebni Noletu kao braća. Ovako će uvek biti u njegovoj senci, probijanjem Novaka na vrh za Marka je, paradoksalno, nastalo pomračenje sunca.
Clarissa
 
Posts: 322
Joined: 07 Jun 2011, 21:34

Re: Davis Cup

Postby Dejan » 08 Jul 2011, 12:19

Florijan Majer vodi 1:0 i ima brejk u drugom setu protiv Gaskea.
...riječi su isto kao i gomile ljudi, nije nužno znati za sve, odaberi za sebe samo one prave...
User avatar
Dejan
 
Posts: 2087
Joined: 25 Mar 2011, 22:18

Re: Davis Cup

Postby Gama » 08 Jul 2011, 12:27

User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Davis Cup

Postby Goca_64 » 08 Jul 2011, 13:09

Clarissa wrote:Meni je nekako žao Marka, 4 godine mlađi od brata koji je u njegovim godinama već bio uspešan, a sad prvi na ATP listi, srednje dete u porodici sa toje dece istog pola i najgore od svega izabrao je profesiju tenisera :facepalm: . (N)i brat (n)i teniser, (n)i reprezentativac. Da nije Noletov brat ne bi ni video Švedsku. Isto važi i za Đorđa koji je u nešto boljoj poziciji, može na vreme da se povuče iz tenisa. Da sam ja nekim slučajem Novak :nargile: , upisala bi ih na fakultet :teacher: i posle dala funkciju u porodičnoj firmi, Marku može i odmah, i mesto u loži, jer su očito potrebni Noletu kao braća. Ovako će uvek biti u njegovoj senci, probijanjem Novaka na vrh za Marka je, paradoksalno, nastalo pomračenje sunca.


Upravo.Potpis na ceo tvoj post.
Cak i da imaju teniskog potencijala bar kao Novak, svejedno bi im bilo tesko da se ostvare pod bremenom najstarijeg uspesnog brata. Ono sto se meni dopada, a sto se moze naslutiti kad ih se pogleda, da nijedan od dvojice nema problem zvani zavist i cini mi se da su njihovi roditelji uspeli da u potpuno patrijarhalnom maniru razviju kod njih (sve trojice) izuzetno zajednistvo. Ovo je meni bilo malo neshvatljivo, ali, opet kada sam se osvrnula na primere iz zivota, konkretno svoj licni primer u odnosu sa svojim bratom, i te kako mi je razumljivo. Sto se Noleta tice, ocigledno da i njemu oni kao podrska mnogo znace.
"Ja sam ono što nema cenu - pošten i siromašan"
M. Selimović
"Sve ce proći. Ali, kakva je to utjeha?
Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život.
Zar je nada u tome da sve prođe? "
M. Selimović
User avatar
Goca_64
 
Posts: 752
Joined: 04 Jun 2011, 13:39
Location: Prestonica

Re: Davis Cup

Postby Sony » 08 Jul 2011, 13:24

Negdje sam citao da je Novak odlucio,tj, predlozio roditeljima da Djoleta cuvaju sad u juniorskim vodama, da se ne istice puno dok ne udje u profesionalce. Mada, morao je vec nekako da se istakne...

Marko je posebna prica. Ja se ne sjecam da je on bio na minimum 3 ATP turnira. Bio je pocetkom godine u Dohi, i valjda i tad au kvalifikacijama ispao, ako se ne varam.

Doduse, tesko je njima. Uvijek bi imali pritisak javnosti da moraju biti kao najstariji brat, a to je itekako tesko podnijeti. Ipak je i roditeljima bilo za nijansu lakse usredsrediti se na jednog sina i ulagati maksimalno u njega i njegov razvoj.

BTW, srecno Viktoru i Novaku danas!!! Ne sumnjam da ce to biti lak posao! Radujem se sto cu nakon samo par dana opet gledati Noleta!
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Davis Cup

Postby delgado » 08 Jul 2011, 13:39

Blago vama ako vam je zao Marka Djokovica. Meni ga nije nimalo zao. Ima brata milijardera, ekstremno uspesnog coveka, na koga moze da bude ponosan, ne mora nista da radi u zivotu, moze da ladi jaja, da se "igra" tenisa bukvalno, sto je mozda jos i bolje. A i nije tako los teniser.
Teske price iz hooda!
User avatar
delgado
 
Posts: 6733
Joined: 07 Apr 2011, 21:24

Re: Davis Cup

Postby Maki » 08 Jul 2011, 13:52

Sta se desava,sto Nole ne igra danas? :unsure:

Nisam imala struje dva sata. :banghead:
User avatar
Maki
 
Posts: 2552
Joined: 09 Jun 2011, 00:29

Re: Davis Cup

Postby Sony » 08 Jul 2011, 13:59

Da, zasto Tipsa igra umjesto Noleta?
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

PreviousNext

Return to Turniri

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests