Board index Tenis Turniri

Fed Cup

Re: Fed Cup

Postby irriducibili » 17 Apr 2011, 20:16

Bravo devojke, ovako se bori za svoju zemlju :blue: :blue: :blue:

Mnogi bi drugi sportisti trebalo da se ugledaju na vas

I posle da neko kaze nesto protiv Jelene. A sto njoj treba da, pored svega sto je u zivotu stekla, vise od 6 sati bolesna izgara na terenu? Zato sto voli svoju zemlju, a neke koji to ne shvataju bi trebalo da bude sramota :mad2:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Fed Cup

Postby AirBall » 17 Apr 2011, 20:17

Pa posle nek me neko opet pita sta vidim u JJ...

Ona je kao one macke sa devet zivota...

Neunistiva je...

Nema mnogo srpskih sportista tako jaku glavu...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Fed Cup

Postby Burke » 17 Apr 2011, 20:39

Свака част девојкама. За Јелену немам речи, али Александра :blue:
Burke
 
Posts: 7024
Joined: 18 Mar 2011, 22:06
Location: Na zadatku

Re: Fed Cup

Postby Statista » 17 Apr 2011, 20:53

Ljudi ja ne verujem šta sam gledao

Onolički devojčurak, malo viša od neca, ali zato cojones do poda :happy: ...

Da se nešto pitam, a ne pitam se, meni bi samo ovakve devojke i momci igrali za reprezentaciju

Svi smo ih otpisali na 1-5, verujem i trener, verovatno su samo one verovale u sebe ili je radio klasični srpski inat koji ih je odveo do epske pobede. Ovako se bori za reprezentaciju, Srbija breeee

Mala Krunićka može da drži predavanja mnogim muškim kolegama, posebno fudbalerima.
OSVOJILI SMO SVEEEEEEEEEE
User avatar
Statista
 
Posts: 5225
Joined: 15 Mar 2011, 00:43

Re: Fed Cup

Postby jabukamen » 18 Apr 2011, 05:33

:bravo:
"Da imamo život, sport bi nam bio zabava a ne patologija." Sloba Milošević twitter.
jabukamen
 
Posts: 2533
Joined: 24 Mar 2011, 13:50

Re: Fed Cup

Postby Felipao » 18 Apr 2011, 12:09

irriducibili wrote:B

I posle da neko kaze nesto protiv Jelene. A sto njoj treba da, pored svega sto je u zivotu stekla, vise od 6 sati bolesna izgara na terenu? Zato sto voli svoju zemlju, a neke koji to ne shvataju bi trebalo da bude sramota :mad2:


I nije prvi put.Jelena uvek izgara,prosle dal pretprosle dine doktor je savetovao da ne igra jer moze da ugrozi karijeru i ona je odigrala FED kup.Jeco :blue: Da je igrala i prvi mech u singlu ne bi bilo tenzije u 5-om mechu....
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Fed Cup

Postby zvezda u srcu zauvek » 19 Apr 2011, 10:39

Jelena je još jednom pokazala zašto je veliki igrač. Uvek igra sa 120% za reprezentaciju. Ali ona igra uvek tako. Ja ne pamtim kad je ona neki meč predala. Svaka čast Jeco , takođe i maloj Krunićki. Za Anu nemam više reči koliko me ta devojka razočarava. " Kilavi Radovan" što bi rekli u mom kraju, uvek joj neki đavo fali, i nema šanse da stisne zube i igra kao Jeca.
U svakom slučaju svaka čast devojke..
zvezda u srcu zauvek
 
Posts: 9
Joined: 16 Apr 2011, 18:24

Re: Fed Cup

Postby lord_slawe_ » 19 Apr 2011, 10:43

zvezda u srcu zauvek wrote:Jelena je još jednom pokazala zašto je veliki igrač. Uvek igra sa 120% za reprezentaciju. Ali ona igra uvek tako. Ja ne pamtim kad je ona neki meč predala. Svaka čast Jeco , takođe i maloj Krunićki. Za Anu nemam više reči koliko me ta devojka razočarava. " Kilavi Radovan" što bi rekli u mom kraju, uvek joj neki đavo fali, i nema šanse da stisne zube i igra kao Jeca.
U svakom slučaju svaka čast devojke..


No dissrespect ;)
Povreda trbusnih misica je izuzetno komplikovana i veoma nezgodna za svakog profesionalnog sportistu. To govorim iz sopstvenog iskustva, amaterskog naravno, kada me je samo malo istegnuce istih pre nekoliko godina sprecilo da igram najobicniji rekreativni basket celo leto. Najgore leto u mom zivotu.

Nemam nameru da branim Anu jer istorija njenih retired susreta me pobija u svim argumentima, ali u ovom slucaju moramo imati razumevanja.
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: Fed Cup

Postby zvezda u srcu zauvek » 19 Apr 2011, 10:46

lord_slawe_ wrote:
zvezda u srcu zauvek wrote:Jelena je još jednom pokazala zašto je veliki igrač. Uvek igra sa 120% za reprezentaciju. Ali ona igra uvek tako. Ja ne pamtim kad je ona neki meč predala. Svaka čast Jeco , takođe i maloj Krunićki. Za Anu nemam više reči koliko me ta devojka razočarava. " Kilavi Radovan" što bi rekli u mom kraju, uvek joj neki đavo fali, i nema šanse da stisne zube i igra kao Jeca.
U svakom slučaju svaka čast devojke..


No dissrespect ;)
Povreda trbusnih misica je izuzetno komplikovana i veoma nezgodna za svakog profesionalnog sportistu. To govorim iz sopstvenog iskustva, amaterskog naravno, kada me je samo malo istegnuce istih pre nekoliko godina sprecilo da igram najobicniji rekreativni basket celo leto. Najgore leto u mom zivotu.

Nemam nameru da branim Anu jer istorija njenih retired susreta me pobija u svim argumentima, ali u ovom slucaju moramo imati razumevanja.


Ja ne sporim njenu povredu, ali seti se kako je Jeca igrala za nas pre neku godinu kad je skoro pala u nesvest od bolova i opet je odigrala do kraja. Jednostavno njih dve su ko nebo i zemlja. Jeca je borac Ana kalkuliše uvek. Zato je za mene Jeca broj jedan..
zvezda u srcu zauvek
 
Posts: 9
Joined: 16 Apr 2011, 18:24

Re: Fed Cup

Postby lord_slawe_ » 19 Apr 2011, 10:56

zvezda u srcu zauvek wrote:
Ja ne sporim njenu povredu, ali seti se kako je Jeca igrala za nas pre neku godinu kad je skoro pala u nesvest od bolova i opet je odigrala do kraja. Jednostavno njih dve su ko nebo i zemlja. Jeca je borac Ana kalkuliše uvek. Zato je za mene Jeca broj jedan..


Naravno, necu da ulazim u raspravu oko afiniteta, iako je meni Ana no.1 u svakom smislu :happy: ali u ovom slucaju smatram da prebacivanje u vezi povrede nije na mestu. Rekoh, potpuno si u pravu za Jeleninu pozrtvovanost i tu nema nikakvog spora.

U svakom slucaju, ovo je velika pobeda svih devojaka - JJ i Ane koja je, ipak donela veoma vazan poen, Bojane i naravno neponovljive i uber-simpaticne AK47.
Nisam skoro pratio neku nasu reprezentaciju sa takvim zarom kao sto to bese juce i prekjuce, jer stvarno mislim da uz Ruskinje imamo najbolji FED Kup tim na svetu, po uslovom da smo kompletni.
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: Fed Cup

Postby lord_slawe_ » 19 Apr 2011, 11:00

JJ: "Jedna bez druge ne možemo"
IZVOR: B92, VEČERNJE NOVOSTI
Jelena Janković izjavila je za Večernje novosti da Ana Ivanović "ništa za Srbiju ne mogu da postignu jedna bez druge".


Jankovićeva je pričala o meču u Bratislavi, o atmosferi u reprezentaciji, povredama, planovima...

"Bili smo već u Svetskoj grupi, znamo kako je igrati u eliti. Čeka nas duel četvrtfinala i još eventualno dva meča do titule," kaže Jankovićeva za Večernje novosti.

"Imamo tim koji to može da ostvari i da dođe do pobedničkog pehara. Dokazali smo snagu protiv Slovačke, ovako ćemo da nastavimo i ubuduće, bićemo još jače. Podići ćemo taj trofej za našu zemlju, baš kao što su to uradili momci u Dejvis kupu," kaže najbolja teniserka Srbije na WTA listi.

Jelena Janković je sa Aleksandrom Krunić odigrala meč u dublu koji je odlučio konačan ishod meča posle velike borbe i tri seta.

"Kada igram za Srbiju, borim se srcem i izgaram do kraja. Jedino što mi je tada u glavi jeste da donesem pobedu svojoj reprezentaciji. Dueli u nacionalnom timu su za mene uvek poseban izazov i bila bi posebna čast da podignem pehar. Bio je to sudar bez predaha, bukvalno smo morali da vodimo bitku za svaki poen. Na kraju smo uspeli, ostvarili smo ovu veliku pobedu. Aleksandra i ja smo izvukle taj neverovatan meč, nismo se predavale, napred nas je vukao duh zajedništva i ogromna pozitivna energija, kako među nama, tako i sa klupe. Motivisale smo jedna drugu, ubeđena sam da je bilo suđeno da slavimo. Toliko sam želela pobedu da sam bila spremna da ostanem na terenu i do jutra i odigram i stotinu gemova u tom trećem setu, samo da dobijemo."

Jankovićeva je rekla i da je prvi dan igre propustila zbog toga što je bila bolesna.

"Imala sam prehladu koja mi je prešla na uvo, pila sam aspirine i tablete za grlo. Zato nisam ni trenirala, od početka je bio dogovor da igram tek drugi dan. Nema nikakvih drugih priča, hteli smo taktički da zavaramo protivnika. Čini se da smo u tome, na kraju, i uspeli."

Odnosi dve najbolje srpske teniserke dugo su tema posmatrača, često su se čula mišljenja da sa njihovim odnosom nešto nije u redu.

"Ništa ne možemo za Srbiju da postignemo jedna bez druge. Ova pobeda je u velikoj meri Anina, baš kao i svih ostalih devojaka. Zbog mog stanja nisam mogla da sedim na klupi sve vreme i navijam za nju prvog dana, ali bodrila sam je u nedelju kada je igrala protiv Cibulkove. Suludo je pričati da imam nešto protiv nje i da mi nije stalo da ona pobeđuje i raduje se. Bila sam presrećna kada je dobila Hantuhovu, ta pobeda nam je mnogo značila. Žao mi je što se povredila, bio je to pravi peh za nju, ali želim joj da se što pre oporavi i opet počne da ređa trijumfe."

Jankovićeva kaže i da je recept za uspeh u Fed kupu poznat.

"Drago mi je što smo bile u najjačem sastavu i što smo zajedno doprinele uspehu tima. Samo da budemo zdrave i pobede i titule neće izostati," kaže ona.

Jelena Janković već ove nedelje igra na turniru u Štutgartu, sledi sedmodnevna pauza pa turniri u Madridu i Rimu.


Vrlo korektan intervju, nadam se da ovo znaci i smirivanje strasti i zategnutih odnosa izmedju nase dve primadone :clap:
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: Fed Cup

Postby zvezda u srcu zauvek » 19 Apr 2011, 11:41

lord_slawe_ wrote:
zvezda u srcu zauvek wrote:
Ja ne sporim njenu povredu, ali seti se kako je Jeca igrala za nas pre neku godinu kad je skoro pala u nesvest od bolova i opet je odigrala do kraja. Jednostavno njih dve su ko nebo i zemlja. Jeca je borac Ana kalkuliše uvek. Zato je za mene Jeca broj jedan..


Naravno, necu da ulazim u raspravu oko afiniteta, iako je meni Ana no.1 u svakom smislu :happy: ali u ovom slucaju smatram da prebacivanje u vezi povrede nije na mestu. Rekoh, potpuno si u pravu za Jeleninu pozrtvovanost i tu nema nikakvog spora.

U svakom slucaju, ovo je velika pobeda svih devojaka - JJ i Ane koja je, ipak donela veoma vazan poen, Bojane i naravno neponovljive i uber-simpaticne AK47.
Nisam skoro pratio neku nasu reprezentaciju sa takvim zarom kao sto to bese juce i prekjuce, jer stvarno mislim da uz Ruskinje imamo najbolji FED Kup tim na svetu, po uslovom da smo kompletni.


Ne prebacujem ja Ani što se povredila, već samo kažem da je kilava.. A da ti je ona No. 1 u to ne sumnjam :smile: , kao i meni Nadal :smile: ...
Naravno da je pobeda svih naših devojaka i ja im još jednom čestitam...I nadam se da će uspet da osvoje Fed kup kao i muškarci..
zvezda u srcu zauvek
 
Posts: 9
Joined: 16 Apr 2011, 18:24

Re: Fed Cup

Postby vanjabarsa » 17 Jul 2011, 10:31

@FedCup 2012 World Group draw: Russia v Spain; Belgium v Serbia; Italy v Ukraine; Germany v Czech Republic.
vanjabarsa
 
Posts: 765
Joined: 05 Jun 2011, 09:59

Re: Fed Cup

Postby Milutinov Tata » 17 Jul 2011, 16:59

Eh da smo dobili Italijanke. Sve zavsi da li ce Kim igrati ili ne. Napadamo Vikmajer i jurimo dubl.
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29718
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Fed Cup

Postby georgina » 18 Jul 2011, 08:01

Milutinov Tata wrote:Eh da smo dobili Italijanke. Sve zavsi da li ce Kim igrati ili ne. Napadamo Vikmajer i jurimo dubl.

bas mi cudno da tako mislis, pa italijanke su jako opasne u fc
imajuci u vidu trenutno stanje kod belgijanki, mislim da smo dobro prosli sa ovim zrebom
User avatar
georgina
 
Posts: 3084
Joined: 05 Jun 2011, 07:41

PreviousNext

Return to Turniri

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests