ROGERS CUP / COUPE ROGERS 2017

Re: ROGERS CUP / COUPE ROGERS 2017

Postby Pit Bull » 10 Aug 2017, 22:26

Masters 1/4 Svarcman-Hase... Jebem ti tenis. Jos nek Ferer prodje ovo, pa da pored njih trojice i Agut bude u konkurenciji za finale. :truce:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ

NFL Fantasy Champion(2014)
Pit Bull

Postby White Mamba » 10 Aug 2017, 22:54

Federer igra bedno, ali je fascinantno koliko sranja pravi David
Vucicu seceru !
mudrovsukilo wrote:salic > hernangomez :okk:

Zagorac>Miroslav
White Mamba

Postby Pit Bull » 10 Aug 2017, 22:56

1/16 - Polanski
1/8 - Ferer
1/4 - Agut
1/2 - Svarcman/Hase
Finale - nebitno

Nikad lakse do mastersa Fed u karijeri nece doci...

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ

Pit Bull

Postby Nowitzki.ct » 10 Aug 2017, 22:59

Makar je poen za kraj bio u stilu igre i karijera doticnih...

Bijedna partija kako god. Prekid niza na 31... protiv Ferera... bruka
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
Nowitzki.ct

Postby novi jevrem » 10 Aug 2017, 23:01

Nowitzki.ct wrote:Kao mec pionira i profesionalca. Takav odnos i motiv ima pionir Daca i tolika je razlika u klasi, ali Rodzer izasao da izgubi. Sramotna igra. Ono protiv Hasa je bilo poezija za ovo. Protiv Donskoja Hall of Fame partija... nema servisa, nema forhenda, nema ritma, nema volje... bruka od igre. Neki udarac bi ga pocistio sa terena do sada. Daca... pa eto... Daca je Daca... :beyond:

P.S neko da obavijesti jevrema da je najstariji (i vjerovatno najruzniji) sin Italije napustio Kanadu juce. Hvala

Nisam ispratio da je ispao, izgledalo je koliko juce da je tek pobedio Tiafoa ......... Sta ces, neko mora da gilja po 10 h dnevno i samo delimicno moze da isprati turnir do vikenda ............ vise respekta za smekera bez servisa iz Italije (kazu da vazi za velikog zavodnika) koji je procvetao pod stare dane ........... :biggrin:
novi jevrem

Postby novi jevrem » 10 Aug 2017, 23:04

Nowitzki.ct wrote:Makar je poen za kraj bio u stilu igre i karijera doticnih...

Bijedna partija kako god. Prekid niza na 31... protiv Ferera... bruka
. Jedno je sigurno, mislim da ce ga Nadal pojesti u eventualnom okršaju ......... tako da bi mozda bilo bolje da ja veceras ispao ............
novi jevrem

Postby Čekicar » 10 Aug 2017, 23:16

novi jevrem wrote:.. vise respekta za smekera bez servisa iz Italije (kazu da vazi za velikog zavodnika) koji je procvetao pod stare dane ........... :biggrin:

:lol2:

Nasmija me fino....On i Stepanek svalercine :biggrin:
URUGUAY
Čekicar

Postby Milutinov Tata » 10 Aug 2017, 23:32

Daco, pa zar dve vezane BL za 5-5 da ne iskoristis :crybaby: . E sreco izdajice, mogla je neka dupla tada da uleti...

Nowitzki :truce: , salji potpis.

A znamo da ubodemo neocekivanu dramu, kao i prosli put sa Nadalom i Almagrom. Ko zna zna :okk:
OI 2016
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
Milutinov Tata

Postby Pit Bull » 11 Aug 2017, 04:13

Kapa dole majstoru, neverovatna psiha za svoje godine. Svaki servis gem od 3:3 je rutinski resavao, nije se pokolebao na 0:3 u TB, do kraja dobio 7:1 uz as i par odlicnih servi. Jedno 30 vinera vise od Nadala, isao je po svaki poen, pa i u TB, sampionski mentalitet. Samo da ga povrede zaobidju.

Pit Bull

Postby Milutinov Tata » 11 Aug 2017, 04:20

Opa, nista od prvog mesta za Nadala, dobio ga Sapovalov u tri seta 3-6 6-4 7-6 (7-4), vodio Nadal 3-0 u TB, na 4-5 i servis prvo lagan promasaj, a zatim vrlo los u razmeni koju Kanadjanin zavrsava direktnim poenom.

Na mecu bio i Grecki.

OI 2016
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
Milutinov Tata

Postby Nowitzki.ct » 11 Aug 2017, 06:18

Milutinov Tata wrote:Daco, pa zar dve vezane BL za 5-5 da ne iskoristis :crybaby: . E sreco izdajice, mogla je neka dupla tada da uleti...

Nowitzki :truce: , salji potpis.

A znamo da ubodemo neocekivanu dramu, kao i prosli put sa Nadalom i Almagrom. Ko zna zna :okk:

E zaisto ne bih grama obraza imao, da se ovakvom pobjedom "šepurim", ni na terenu, a ni u opkladi, tako da su vaterpolisti mirni što se mene tiče. Sad smo 1-1 u h2h ako ništa :biggrin: a umijemo da osjetimo nije da nije :D

novi jevrem wrote:......... Sta ces, neko mora da gilja po 10 h dnevno i samo delimicno moze da isprati turnir do vikenda ............ vise respekta za smekera bez servisa iz Italije (kazu da vazi za velikog zavodnika) koji je procvetao pod stare dane ........... :biggrin:

Pričaj mi o poslu :wacko: :wacko: :wacko: ja ako izađem u svijest iz avgusta, biće dobro, ali ovaj neočekivano dobar Montreal mi je odlična razonoda na ovih 40+ Celzijusa vani.

novi jevrem wrote:Jedno je sigurno, mislim da ce ga Nadal pojesti u eventualnom okršaju ......... tako da bi mozda bilo bolje da ja veceras ispao ............

Moramo se dogovoriti da ubuduće pred svaki turnir pišeš ovo :biggrin: na zadnja 2 si zamađijao matadora vrhunski :biggrin: Šalim se, manje je tu do mađije, više do njegovih limita mimo šljake, a ponajviše do ovog momka zvanog mačak ispod tarabe :D

:blue: :blue: :blue: :blue: :blue: :blue: :blue: :blue: :blue: :blue: :blue: :blue: :blue: :blue:

Stvarno ogroman naklon za mlađanog Šapovalova !!! Od mene sve simpatije ima još kad sam ga prvi put gledao, doduše bio sam skeptik kako će sa jednoručnim bekendom da se nosi sa ovom generacijom rudara i rovokopača, a on ni manje ni više nego najvećeg od svih uzme pod svoje :hatman: :hatman: :hatman: Baš mi je krivo što nisam gledao meč, vidim da je kanadska publika bila "on fire", svaka čast i Montrealu, ali klinjo me je oduševio. Skida se snimak meča, i samo se nadam da ćemo vidjeti taj meč protiv Zvereva, a znam za koga ću ja navijati tu. Kanada ima čime da se ponosi (sad možeš da batališ Mićo tugo, neće ti niko zamjerit :beyond: )
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
Nowitzki.ct

Postby Bolkonski » 11 Aug 2017, 13:21

Prezivesmo juce.
Losa igra, ali ne moze svaki mec da se pobedi leprsavo, lako i elegantno.
Nadal ce da pregazi Federera u polufinalu ? Kao sto ga je pregazio na AO, Indian Velsu i Majamiju, tako ce ga pregaziti i sada :beyond:
Sve i da nije ispao, jebiga ne moze svaki turnir da bude crveno blato, opet bi ga u eventualnom finalu Federer zgazio.
Nadal se nece vratiti na prvo mesto sto znaci da je ovaj turnir vec uspesan. Biti prvi, a u sezoni si osvojio samo turnire na onom blatu, to je nezasluzeno i nerealno.
Bolkonski

Postby novi jevrem » 11 Aug 2017, 14:04

Bolkonski wrote:Prezivesmo juce.
Losa igra, ali ne moze svaki mec da se pobedi leprsavo, lako i elegantno.
Nadal ce da pregazi Federera u polufinalu ? Kao sto ga je pregazio na AO, Indian Velsu i Majamiju, tako ce ga pregaziti i sada :beyond:
Sve i da nije ispao, jebiga ne moze svaki turnir da bude crveno blato, opet bi ga u eventualnom finalu Federer zgazio.
Nadal se nece vratiti na prvo mesto sto znaci da je ovaj turnir vec uspesan. Biti prvi, a u sezoni si osvojio samo turnire na onom blatu, to je nezasluzeno i nerealno.

Vidi, ja nisam navijac Rafaela Nadala, prosto se takva slika stekla gledajuci onaj njegov mec u kojem je pregazio Corica koji je jos uvek bolji igrac od mladjahnog Sapovalova ................. Federer je na pocetku rasrafio onog mucenika, a onda se ozbiljno mucio protiv njegove vecite musterije.
A i znamo kako se FEderer stegne kada izadje na megdan Spancu.

Ovo sto si napisao u poslednjoj recenici posta, sa time se apsolutno slazem, ne zasluzuje da bude broj jedan bez osvojenog turnira van sljake.
novi jevrem

Postby novi jevrem » 11 Aug 2017, 14:11

Nowitzki.ct wrote:Moramo se dogovoriti da ubuduće pred svaki turnir pišeš ovo :biggrin: na zadnja 2 si zamađijao matadora vrhunski :biggrin: Šalim se, manje je tu do mađije, više do njegovih limita mimo šljake, a ponajviše do ovog momka zvanog mačak ispod tarabe :D

Mozemo, znas da nisam navijac bika iz Manakora, i slazem se da ne moze da bude broj jedan bez osvojenog turnira van sljake.

Neverovatna je oscilacija u igri izmedju onog Nadala iz meca sa Coricem )gde je u pojedinim trenucima izgledao zastrasujuce, poput onog igraca koji je osvajao US OPen) i ovog protiv macka, eksperta za tarabe, Sapovalova.

Federer sada stvarno ima ovaj turnir na tacni, ali postoji mac sa dve ostrice, bude li se ukljucio u trku za prvo mesto vec u Sinsinatiju, i igrao tamo do poseldenjeg atoma snage, pitanje sta ce ostati od njega, za ipak najvazniji turnir do kraja sezone, a to je svakako US Open.
Last edited by novi jevrem on 11 Aug 2017, 14:38, edited 1 time in total.
novi jevrem

Postby Nowitzki.ct » 11 Aug 2017, 14:24

I meni je izgledao moćan protiv Ćorića (ali ne znam baš koliko je Borna bolji igrač od Denisa, na ovoj podlozi sigurno nije opasniji, iako je dobijao najgoreg mogućeg Nadala na betonu ranije, u Bazelu čini mi se sa 1 vinerom u prvom setu), ali eto demant je uslijedio brzo. Federer bi sad trebao da ima lagan meč protiv Aguta (dosta drugačiji uslovi nego u Majamiju), ali ako igra kao juče, onda nema što da traži. Nadam se da je loš dan samo u pitanju, poput onog protiv Lajovića na Vmbldonu.

Što se tiče Sinsinatija, moje mišljenje je ako osvoji Montreal da ga neće igrati. Prvo mjesto mu je na tacni i tako i tako, ne mora da ga grabi baš u avgustu po cijenu US Opena.
Nowitzki.ct

PreviousNext

Return to Turniri