Domaća takmičenja i srpski atletičari u svetu

Re: Domaća takmičenja i srpski atletičari u svetu

Postby octopus » 05 Sep 2019, 08:59

Juče definitivno potvrđeno, ništa od SP za Ivanu Španović. Ako nas je jako nerviralo što je ostala bez dve sigurne medalje, zlata na EP na otvorenom zbog instant povrede i bronze na SP na otvorenom zbog otkačene nalepnice, sad i nema toliko razloga za nervozu. Navijam da na SP bronza ode sa skokom od 7m+ (teško) ili bar na 6.90m, što su daljine koje ove godine Ivana nema, pa će biti donekle lakše podneti još jedno takmičenje bez medalje. Ostaju još 2 ili najviše 3 velika takmičenja do kraja karijere, a možda i nijedno.

Bibić i dalje ima šanse da ode na SP, jer je pri vrhu liste čekanja, da upadne preko kvote.

Izgleda da je Amela Terzić trudna! :biggrin:
Pre par meseci se opasno pokačila sa Zilkićem. Ne sumnjam da ćemo jednog dana saznati i razlog.

Svakog meseca mi sve teže postaje da ostavljam komentare na temama vezanim za atletiku. :crybaby:
Za seniorsku balkanijadu ne ostavismo nijedan komentar..
octopus

Re: Domaća takmičenja i srpski atletičari u svetu

Postby jabukamen » 05 Sep 2019, 09:29

octopus wrote:Pre par meseci se opasno pokačila sa Zilkićem. Ne sumnjam da ćemo jednog dana saznati i razlog.

Svakog meseca mi sve teže postaje da ostavljam komentare na temama vezanim za atletiku. :crybaby:
Za seniorsku balkanijadu ne ostavismo nijedan komentar..

Sumnjam, koga briga.

Isti slucaj i kod mene, koga briga. Za koju sedmicu SP u atletici, zaista mislim da nema potrebe otvarati posebnu temu, nema Ivane (mada je i ona navikla na medalje pa bi njen trofej bio ocekivan i malo ko bi se obradovao, cetvrto mesto razocarenje), nema prenosa na vidljivim kanalima, interes ce biti nula.

Teodora Simovic izdominirala, ali koga briga.
"Da imamo život, sport bi nam bio zabava a ne patologija." Sloba Milošević twitter.
jabukamen

Previous

Return to Atletika