Board index Razni Sportovi Odbojka

Odbojkaške vesti, aktuelnosti, zanimljivosti...

Re: ZOK Partizan Vizura

Postby ПАОК-Партизан-ЦСКА » 24 Sep 2013, 22:25

Inace ZOK Partizan je dobio i danas u 4 seta onu rumunsku ekipu i osvojio turnir.
User avatar
ПАОК-Партизан-ЦСКА
 
Posts: 5346
Joined: 30 Aug 2012, 00:27

Re: ZOK Partizan Vizura

Postby Ivan Grozni » 25 Sep 2013, 10:47

Aleksandar wrote:Meni smetaju te razne fuzije .Imamo primera u KKCZ,Radnički Kragujevac,ŽFK CZ,VKCZ,RKCZ pola prvoligaša u fudbalu,ali živimo u Srbiji gde razne akcije koje u zakonu nemaju utemeljenje prolaze.
Ćuti i trpi jer živimo u društvu iluzija i trpljenja gde tradicija ništa ne znači.

ŽOK Crvena Zvezda svake godine ostaje bez najboljih igračica ,uzima se titula ,nemamo pravog rivala ,jačanjem ŽOK Partizan sigurno će podići kvalitet ženske odbojke.Samo se bojim da ne oslabe klubovi u unutrašnjosti.
Iz Subotice otišle su dve odbojkašice u Zvezdu.

Ako ima ko upućen neka odgovori ,ko igra u tom klubu.
Imaju li iskusnijih igračica ? U odbojci glavne uloge imaju juniorke ,ko iole vredi odlazi rano u inostranstvo.


Ne znam da li smem o tome da pišem na ovoj temi. :biggrin:
Trnić i Helić su prešle u Zvezdu, a tehničar Raonić je otišla u Poljsku. Najstarija je libero Memišević sa 24 godine, toliko o iskustvu. :biggrin: U klubu su ostale i juniorke Oluić i Cvetićanin, kao i Medić koja je ove godine igrala EL sa B reprezentacijom. Pojačanje je tehničar Pucarević koja je ranija igrala za Poštar, bila je jedno vreme i u Nemačkoj a ima samo 23 godine. Uglavnom, tim je slabiji nego prošle godine.
User avatar
Ivan Grozni
 
Posts: 758
Joined: 12 Jun 2013, 13:42

Re: ZOK Partizan Vizura

Postby Zappa » 25 Sep 2013, 12:24

Hvala na odgovoru i korisnim informacijama iz Subotice :okk: ,ali loše sam se izrazio pitao sam o ŽOK Partizanu.
Ova Memišević je kćerka od rvača Refika Memišević .Olga Raonić zajedno sa Helić je bila jedna od najboljih igračica Spartaka.
Izgleda da će tim biti puno slabiji.
Zappa
 
Posts: 7534
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: ZOK Partizan Vizura

Postby BlackPoint » 25 Sep 2013, 21:47

Grobari prvi put bodrili odbojkašice i pobeđena Zvezda!
Od ove sezone navijači Partizana uživaće i u ženskoj odbojci. Tim Partizan Vizure osvojio je trofej na turniru Novog Beograda u Hali sportova, a tokom utakmica najvernije pristalice su pesmom i bakljadom pružale podršku crno-belim lepoticama. Partizan Vizura je osvojio turnir na Novom Beogradu, a između ostalog crno-bele su prvi put odmerile snage i sa "večitim rivalom" Crvenom zvezdom. Ostvarile su ubedljivu pobedu rezultatom 3:0. Osim crveno-belih, Partizan Vizura savladao je subotički Spartak takođe sa 3:0, dok je rumunska Stinta Bakau pobeđena rezultatom 3:1.

Pročitajte više: http://sportal.rs/news.php?news=110022

:blue:
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
User avatar
BlackPoint
 
Posts: 4289
Joined: 20 Mar 2011, 23:21
Location: Jagodina

Re: ZOK Partizan Vizura

Postby Ivan Grozni » 26 Sep 2013, 23:41

Aleksandar wrote:Hvala na odgovoru i korisnim informacijama iz Subotice :okk: ,ali loše sam se izrazio pitao sam o ŽOK Partizanu.
Ova Memišević je kćerka od rvača Refika Memišević .Olga Raonić zajedno sa Helić je bila jedna od najboljih igračica Spartaka.
Izgleda da će tim biti puno slabiji.


Partizan Vizura

Tehničar: Jelena Medarević, Slađana Mirković, Aleksandra Ćirović
Bloker: Maja Savić, Katarina Petrović, Slađana Bulić (Erić)
Libero: Aleksandra Stepanović
Primač: Bianka Buša, Nataša Čikiriz, Ljiljana Ranković, Maja Đorđević, Sara Lozo
Korektor: Dajana Bošković, Tijana Bošković (?)

Sve reprezentativke osim Ranković i Medarević... odnosno, moguće je da su njih dve bile na širem spisku juniorske reprezentacije... Ranković se valjda ove godine vratila sa pozajmice (Smeč 5), a Medarević je ranije igrala u Zvezdi...

Mirković, Stepanović, Buša, Čikiriz i sestre Bošković su juniorke, Ćirović, Petrović, Đorđević, i Lozo su kadetkinje... Maja Savić je igrala ove godine EL sa B timom Srbije, a Bulić (Erić) je najiskusnija sa 30 godina, stigla je kao pojačanje iz Kolubare... ranije je igrala u Zvezdi... Mirković je najbolji tehničar u juniorskoj konkurenciji, dobila je nagradu i na EP i na SP...

Nisam siguran da li su obe sestre u klubu još uvek... moguće je da je Tijana (bolja) napustila klub i otišla u inostranstvo...
User avatar
Ivan Grozni
 
Posts: 758
Joined: 12 Jun 2013, 13:42

Re: ZOK Partizan Vizura

Postby Zappa » 26 Sep 2013, 23:45

Hvala na odgovoru.
Ne pratim odbojku toliko kao košarku ,ali upućen sam i prepoznajem par imena.
Uslove imaju, dobijaju veliko ime od Partizana ,dobar tim i sigurno favorit za titulu.
Zappa
 
Posts: 7534
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: ZOK Partizan Vizura

Postby Ivan Grozni » 26 Sep 2013, 23:47

Aleksandar wrote:Hvala na odgovoru.
Ne pratim odbojku toliko kao košarku ,ali upućen sam i prepoznajem par imena.
Uslove imaju, dobijaju veliko ime od Partizana ,dobar tim i sigurno favorit za titulu.


Sa Zakočem na klupi su favorit broj jedan... a imaju i ono što Zvezda nema, jednu iskusnu igračicu... Spartak je dosta slabiji nego prošle godine...
User avatar
Ivan Grozni
 
Posts: 758
Joined: 12 Jun 2013, 13:42

Re: ZOK Partizan Vizura

Postby ПАОК-Партизан-ЦСКА » 27 Sep 2013, 11:31

Fino, fino :) Sledeceg cetvrtka valjda igraju neki super kup Partizan vizura i zvezda...
User avatar
ПАОК-Партизан-ЦСКА
 
Posts: 5346
Joined: 30 Aug 2012, 00:27

Re: ZOK Partizan Vizura

Postby Max Manus » 03 Oct 2013, 18:26

Naše ovo brutalno osvajaju :laugh:
User avatar
Max Manus
 
Posts: 5722
Joined: 10 Sep 2012, 23:46
Location: 011

Re: ZOK Partizan Vizura

Postby Hezonja » 03 Oct 2013, 18:29

Prva dva egal seta izgubljena na neiskustvo...
Hezonja
 
Posts: 15235
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: ZOK Partizan Vizura

Postby Max Manus » 03 Oct 2013, 18:33

i treći na neiskustvo 25:10
User avatar
Max Manus
 
Posts: 5722
Joined: 10 Sep 2012, 23:46
Location: 011

Re: ZOK Partizan Vizura

Postby MMBelami » 03 Oct 2013, 18:41

Ruši se dominacija. :biggrin:

U hali Šumice, u koju je bio slobodan ulaz, nalazi se i određen broj 'vatrenih' navijača crno-belih, koji se ističu prostačkim navijanjem - čak i na ženskoj odbojci.

http://www.b92.net/sport/odbojka/vesti. ... _id=761097

Inače, kakvih sve budala ima. :tap:
User avatar
MMBelami
 
Posts: 392
Joined: 03 Oct 2013, 16:00

Re: ZOK Partizan Vizura

Postby Max Manus » 03 Oct 2013, 18:45

Čuj prostačko navijanje...Nije nego nisu navikli na derbi u ženskoj odbojci.Šta je prostačko "Sisaj zvezdo" ?
User avatar
Max Manus
 
Posts: 5722
Joined: 10 Sep 2012, 23:46
Location: 011

Re: ZOK Partizan Vizura

Postby MMBelami » 03 Oct 2013, 18:49

Takvo navijanje mogu slobodno da zadrže za fudbalske utakmice.
User avatar
MMBelami
 
Posts: 392
Joined: 03 Oct 2013, 16:00

Re: ZOK Partizan Vizura

Postby Branko Lazic » 03 Oct 2013, 19:28

Dovla wrote:Naše ovo brutalno osvajaju :laugh:


Koje vaše? Počeli ste da navijate za Vizuru? :D

Šalim se, čestitke na osvojenom trofeju.
User avatar
Branko Lazic
 
Posts: 423
Joined: 20 Apr 2013, 10:33

PreviousNext

Return to Odbojka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 76 guests