Reprezentativna odbojkaška takmičenja

Moderators: cole, octopus

Re: Reprezentativna odbojkaška takmičenja

Postby grobar_Zvornik » 09 Jul 2017, 20:21

Француска освојила Свјетску лигу, савладавши Бразил у одличном финалу са 3:2. Бразилци пети пут за редом поражени у финалу овог такмичења.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

25 ГОДИНА ПОНОСНА И СЛАВНА!
grobar_Zvornik

Postby Foteljas » 14 Jul 2017, 17:18

Devojke izgubile jutros od Brazilki 0-3.

Igrale su fino veci deo prvog seta, onda pred sam kraj procerdale prednost od 3-4 poena i Terzic napravio glupost sa izmenama, na kraju ga izgubile na razliku. onda su psihicki pukle i lagano izgubile drugi set, da bi se u trecem malo podigle, ali opet nedovoljo.
Foteljas

Postby tremi08 » 16 Jul 2017, 13:43

Devojke danas dobile Tajland i prve su na tabeli. Verovatno nam jedna pobeda fali da osiguramo odlazak na finalni turnir koji se igra pocetkom avgusta.

Napokon je posle povrede zaigrala i Boskovic koja je bila sjajna.

U20 odbojkasice igraju na SP u Meksiku i imaju jednu pobedu i jedan porez, protiv SAD igraju za plasman u QF. Iz te generacije izlaze fenomenalne Katarina Lazovic i Jovana Kocic
tremi08

Postby Foteljas » 16 Jul 2017, 21:50

Mozda i nisu lose ove dve utakmice protiv Brazila i Tajlanda, da se vidi da ne sme biti opustanja.
Za Grand pri ne znam sta ce biti, konkurencija je tu ipak daleko jaca nego samo u evropskim okvirima, ali mislim da kada se Tijana vrati u punu formu, sve ispod zlata na EP tesko da ce se moci smatrati uspehom.
Foteljas

Postby tremi08 » 17 Jul 2017, 02:27

Odbojkasice U20 izgubile u 5 setu 15-17 od SAD i tako ispale iz daljeg takmicenja.

Kaca Lazovic 32 poena!!! Verujem da ce vec sledece godine biti u seniorskoj reprezentaciji, bolja je od Buse sigurno vec sada kao i Bojana Milenkovic.
tremi08

Postby tremi08 » 23 Jul 2017, 23:39

Nase idu na Finalni turnir Gran Prija sto je bilo i ocekivano. Bice jako tesko sa svim timovima, Italijanke su nam u grupi i prilicno su nezgodne (imaju Egonu 98 god. na poziciji korekttora, Nigerijka), mada mislim da cemo ih dobiti.

Posle Gran Prija pocinju pripreme i za EP gde smo verovatno najveci favoriti za zlato. Posle nas Italija,Holandija i Rusija

Finalni turnir pocinje 2.8
tremi08

Previous

Return to Odbojka