Board index Razni Sportovi Rukomet

Srpski rukometni klubovi u Evropi...

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Napredpartizan » 07 Oct 2012, 19:29

Cestitke igracima na hrabroj igri... Zeleo bih da nas kazne i da igramo pred praznim tribinama,tako je najbolje...
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Naka » 07 Oct 2012, 19:33

Gledam na RTS opet pocetak i covek kaze "Ljudi navijajmo za Partizan" ili tako nesto... ovi divljaju... Zalosno majke mi. Definitivno vreme je da se neko zapita sta je sa nasim "navijacima". Ajde mislio sam da je Djuric i FK uprava problem. Nije. Sta je vise sa tom omladinom da mi je samo znati. Razumem nezadovoljstvo, politicka potpora dve najjace stranke ali dajte molim vas, zbog tih divljaka ja odavno ne idem vise na utakmice, jer ne zelim da me neko pogodi bakljom, da me zakaci stanglom ili pak nesto gore. Zalosno.
User avatar
Naka
 
Posts: 6466
Joined: 02 May 2012, 14:22

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Unexpected » 07 Oct 2012, 19:38

Čestitke momcima, bolji smo nego prošle godine.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Naka » 07 Oct 2012, 19:42

I da, sta nam je sa Milosevicem? Mnogo fali ovim momcima.
User avatar
Naka
 
Posts: 6466
Joined: 02 May 2012, 14:22

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby KKP » 07 Oct 2012, 22:25

Momcima svaka čast, bore se i trude protiv mnogo jačeg tima, koji ko zna koliko veći budžet ima, važno je da se ne obrukamo, dobri smo bili i u Rusiji i sada, koliko smo mogli...

Bruka više ovo sa navijačima, stvarno... :sick:
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby CRNO_BELI » 08 Oct 2012, 15:03

Nije najveća budala onaj koji ne umije da čita, nego onaj koji misli da je sve ono što pročita istina. - Andrić

Ako hoćeš da budeš najbolji, moraš da trčiš sa najboljima. - Dule
User avatar
CRNO_BELI
 
Posts: 3514
Joined: 26 May 2011, 18:10
Location: Ozren

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby AirBall » 08 Oct 2012, 15:10

Mogu da zamislim face Nemaca i ljudi iz EHF-a koji su prisustvovali tome...

Kako njima objasniti ko se tukao i zasto...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106335
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Grande Alessandro » 08 Oct 2012, 15:15

Sad kad rebnu da se igra pred praznim tribinama sve će da izgubi smisao...i ovaj dolazak u Niš, gde se videlo da ima dosta ljudi koji bi na civilizovan način podržalo rukometaše...

Igrom slučaja juče nisam mogao da odem, ali izgleda de neću ni imati prilike da gledam naredne dve...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Unexpected » 08 Oct 2012, 16:30

Znajući EHF, odvaliće nas.
Jedne godine smo se malo potukli na jednom turniru na pesku, kazna je bila 5000€ + 6 meseci zabrane igranja.
Manje više za nas rekreativce, ali neki momci su tada propustili LŠ (Zvezda je tada igrala), a neki ostale Evrokupove, tj. kazna je važila i za indoor rukomet.
Kasnije, posle još nekih incidenata, su razdvojili kazne.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby rabesandratana » 08 Oct 2012, 17:35

Pre par godina su Delije sa sve bakljama uleteli na teren sa namerom da prekinu utakmicu (valjda zbog losih odnosa sa upravom), i cini mi se da kazna nije bila bas drasticna za takvu vrstu ispada.
Vucicu pederu ne damo ti titulu !

Dacha
Deda
NBG
Cuburac i cerka
Dexi
Angus Young
Don i kum
Jedno ime
Chinaski
User avatar
rabesandratana
 
Posts: 10875
Joined: 27 Nov 2011, 15:43

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Napredpartizan » 08 Oct 2012, 19:42

http://www.b92.net/sport/rukomet/vesti. ... _id=649839

Najverovatnije nas izbacuju na duze iz evropskih takmicenja,a ako nekim slucajem bude veca novcana kazna,moguce je i zatvaranje kluba... Hebem im mater nenormalnu,ja sam ocajan zaista...
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Naka » 08 Oct 2012, 19:51

AirBall wrote:Mogu da zamislim face Nemaca i ljudi iz EHF-a koji su prisustvovali tome...

Kako njima objasniti ko se tukao i zasto...

Hajd oni sto ne mogu da shvate ko se tukao i zasto, al jebiga sto gro postenih GROBARA ne moze da shvati oko cega se ti "ljudi" biju. Ajd pominjali Djurica i FK upravu. Al ovde veze nema Djura sa klubom. Zabranjeni pocinju da pokazuju svoje pravo lice, nasilnika koji pokusavaju na silu da uzmu jug. A to da vole klub pokazali su bas u nedelju. Kao i taj kartel ili vec kog su tukli.
Steta za klub i rukomet u opste, poslali smo sliku divljaka, manijaka i debila... al tako nam treba kad se svaciji potez opravdava. Dosta vise i sa placenim navijacima.
User avatar
Naka
 
Posts: 6466
Joined: 02 May 2012, 14:22

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby KKP » 08 Oct 2012, 19:56

Napredpartizan wrote:http://www.b92.net/sport/rukomet/vesti.php?yyyy=2012&mm=10&dd=08&nav_id=649839

Najverovatnije nas izbacuju na duze iz evropskih takmicenja,a ako nekim slucajem bude veca novcana kazna,moguce je i zatvaranje kluba... Hebem im mater nenormalnu,ja sam ocajan zaista...


Nemam komentar, sada će klub, igrači, svi, naš rukomet, ispaštati zbog debila, ne mogu da verujem, ovo je stvarno vrhunac sramote... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Неша » 08 Oct 2012, 19:58

Koji blam za celo SD Partizan su njegovi "navijaci".

Jos samo basket da zaseru sa navijanjem i to je to posto na ostalim sportovima samo cekam kad ce da se poubijaju.
Кафана је озбиљна институција...

"Инат, непокорност и тврдоглавост код српског војника могу се претворити у оружје победе!"
User avatar
Неша
 
Posts: 2333
Joined: 15 Mar 2011, 11:53
Location: Где год ти да играш...

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby VMJunior » 08 Oct 2012, 20:12

Kako mi je krivo zbog tih momaka i trenera koja posteno i mukotrpno rade...
Bagra raspala,da klub ovako zbog njih ispasta.

Zaista ne pamtim kad mi je bilo mucnije da citam neku vest u vezi nekog kluba naseg SD.
Svaka rolna papira 500 evra kazne.

Pazite ovo:

"Pitali su me da li je neka grupa navijača uzvikivala "Flensburg, Flensburg", pa je zato došlo do sukoba. Odmahnuo sam rukom, šta sam mogao da im kažem? Kako da im objasnim da se naši navijači međusobno tuku?".


"Kao da neko želi da nam naudi. Svaka rolna papira na terenu će nas koštati 500 evra, a bačeno ih je mnogo, iako smo preklinjali da se to obustavi. Meč je kasnio zbog tuče. Da li se tako voli svoj tim? Da li je to hvala svim ljudima, slobodno mogu reči volonterima u klubu koji izgaraju pred svaki meč kako bi organizacija bila na nivou? Nas dvadesetak se trudimo da sve bude pod konac. Podelili smo besplatne karte, omogućili uslove novinarima, učinili smo sve da pošaljemo pravu sliku u svet".


Da zaplace covek od muke.
Last edited by VMJunior on 08 Oct 2012, 20:16, edited 1 time in total.
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

PreviousNext

Return to Rukomet

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests