Board index Razni Sportovi Rukomet

Srpski rukometni klubovi u Evropi...

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Unexpected » 18 Nov 2012, 18:25

Napredak je vidljiv u odnosu na prošlu godinu.
Sada igramo na loptu dve, prošle godine nismo bili ni blizu.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Napredpartizan » 18 Nov 2012, 18:26

Potpuno smo stali na +2 za nas. Svaka cast momcima na borbi...
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23637
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby veljos » 18 Nov 2012, 18:27

steta bas steta
veljos
 
Posts: 7473
Joined: 10 May 2011, 20:00

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Remi » 18 Nov 2012, 18:27

Kosarkaski poraz...zasluzuju aplauze...
User avatar
Remi
 
Posts: 3274
Joined: 24 Feb 2012, 19:50

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Unexpected » 18 Nov 2012, 18:34

Veliki problem srpskog rukometa je fizička sprema igrača. Mislim da se u evropi barem duplo više vremena radi na fizici nego kod nas.
Partizan je i po tom pitanju prišao blizu. I dalje se pada na polovini 2. poluvremena. Ima to veze i sa iskustvom i sa spremom.

Ono što se meni sviđa je totalno iskakanje iz zastarelih srpskih rukometnih šablona, i pokušaj približavanje evropskim trendovima. Svaka čast i igračima i stručnom štabu.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby kecman » 18 Nov 2012, 18:38

Svaka čast Saletu i momcima.. Lavovski, nema šta...
SVAKOJ VLASTI VERNI, SVAKOJ VLASTI ODANI...
User avatar
kecman
 
Posts: 2555
Joined: 14 Jun 2011, 22:06

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Spursfan » 18 Nov 2012, 21:58

KARABATIĆ ZA TELEGRAF: Bilo je smešno igrati u Partizanovim patikama!
Rukometaš Monpeljea rekao je da je "igrati u Partizanovoj opremi bilo najblaže rečeno čudno i smešno", i priznao je da se francuska ekipa jedva izvukla u utakmici petog kola Lige šampiona u niškom "Čairu"
Nikola Karabatić


Rukometaši Monpeljea slavili su u protiv Partizana u utakmici Lige šampiona, ali su bili prinuđeni da igraju u opremi “crno-belih” jer je njihova izgubljena na aerodromu. Francuski rukometaši imali su peh da im se zagubi prtljag na aerodromu, zbog čega su u Niš stigli bez opreme pa im je Partizan izašao u susret i ustupio im svoju, a najbolji svetski rukometaš Nikola Karabatić nije mogao lako da se prilagodi situaciji da igra u tuđoj opremi.

- Ovo mi se nikada u karijeri nije desilo, da igram bez patika, bez majice i dresa, to je bila prava katastrofa. Igrati u Partizanovoj opremi bilo je najblaže rečeno smešno i čudno, ali ipak smo uspeli da dobijemo utakmicu – kazao je za Telegraf.rs proslavljeni francuski reprezentativac i rukometaš Monpeljea, inače rođeni Nišlija, Karabatić.

Karabatić je naglasio da vrlo rado dolazi u Srbiju, posebno u Niš.

- Uvek mi je velika čast biti u Nišu, posebno ovde u hali „Čair“ gde mi je tata igrao, ovde mi je i deo familije a posebno sam srećan zbog ove publike koja me uvek dočeka super – kazao je za naš portal francuski rukometaš.

Zamoljen da prokomentariše mogućnost da zaigra za srpsku reprezentaciju ukoliko mu to bude uskraćeno u Francuskoj Karabatić je kratko kazao:

- O tome ne.

Karabatić nije želeo ni da govori ni o postupku koji je protiv njega pokrenut u Francuskoj zbog navodnog nameštanja utakmica. Na pitanje novinara Telegrafa da li mu je to savetovao advokat, Karabatić je kazao da je to njegova lična odluka.

- Ja sam ne želim pričati o tome, a ne zato što mi advokat ne dozvoljava – precizirao je Karabatić.

Zamoljen da oceni igru Partizana i šanse njegovog kluba za dalji plasman, Karabatić je kazao da se nada uspehu


izvor telegraf
San Antonio Spurs
User avatar
Spursfan
 
Posts: 1925
Joined: 04 Sep 2012, 22:51

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby 71:70 » 18 Nov 2012, 22:05

lepo vece u cairu, ali su se nasi uplasili pobede.
ilic sa dva promasena zicera na 29/27 i 29/29 i maksic sa par neocekivanih tehnickih gresaka su poklonili pobedu francuzima. i golman im je bio fenomenalan

inace, ako smo zbog ove podrske igrali u nisu, nismo morali. svako selo u srbiji bi nas, u najmanju ruku, ovako bodrilo.
poluprazna hala i ocajna brojnost kartela
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Grande Alessandro » 18 Nov 2012, 22:48

71:70 wrote:
inace, ako smo zbog ove podrske igrali u nisu, nismo morali. svako selo u srbiji bi nas, u najmanju ruku, ovako bodrilo.
poluprazna hala i ocajna brojnost kartela



Posle sranja na prvoj utakmici mnogi su prestali da dolaze...skroz razumljivo...
Npr za prvu utakmicu kartu nisi mogao da nabaviš na dan iste, a danas su se delile do pred sam početak utakmice...

Inače velika šteta što večeras nismo dobili...a bili smo tako blizu...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby 71:70 » 18 Nov 2012, 23:38



Da su svi bili kao ovi momci... :triprsta:
Last edited by AirBall on 19 Nov 2012, 00:16, edited 1 time in total.
Reason: youtube
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Totti » 19 Nov 2012, 01:05

Svaka cast rukometasima Partizana,na prikazanim partijama u ovogodisnjoj ligi sampiona. Kada bi se samo malo vise novca ulozilo u tim,prosli bismo i ovu izuzetno tesku grupu,ali naravno da od toga nema nista. :girlcry:
User avatar
Totti
 
Posts: 640
Joined: 17 Nov 2012, 15:16

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Unexpected » 25 Nov 2012, 19:22

Posle 15 min, gubimo 9;7, Maksiću izgleda stradalo rame...

16:10 za Francuze posle prvog poluvremena...

Na kraju poraz Partizana 31:26. Sasvim solidan otpor. Bez Maksića se nije moglo više. Ni malo naivno nije izgledala njegova povreda.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Unexpected » 26 Nov 2012, 22:23

Maksić barem dva meseca van terena. Iščašenje ramena.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Unexpected » 29 Nov 2012, 21:51

Poraz od Čehovskih Medveda 27:31 (14:11).

Liga šampiona, Grupa A, 7. kolo.
Dvorana Čair, gledalaca: oko 3.000
Isključenja: Partizan 12 minuta, Č. medvedi 10 minuta.
Sedmerci: Partizan 0/1, Č. medvedi 3/6

PARTIZAN: Vasić 2 odbrane, Milošević, V. Ilić 2, Mešter, Radanović, Pavlović 4, Žujović, M. Radovanović 11 odbrana (dva sedmerca), Kajganić 4, Radivojević 5, N. Ilić 2, A. Radovanović, Ivošević 2, Mitrović 6, Marsenić 2, Potić.

ČEHOVSKI MEDVEDI: Grams 3 odbrane, Filipov 4, Aslanjan 3, Evdokimov, Černoivanov 1, Šelmenko 3, Stohl 8 odbrana, Gorbok 2, Rastvorcev 4, Dereven, Šiškarev 4, Košman, Čipurin 2, Kokšarov, Dibirov 7 (tri iz sedmerca), Žitnikov 1
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby rabesandratana » 07 Feb 2013, 18:30

LŠ: Flensburg – Partizan (19.30h)
IZVOR. B92
Rukometaši Partizana u četvrtak od 19.30h sa Flensburgom u gostima igraju meč osmog kola Lige šampiona.


Bek crno-belih Ognjen Kajganić kaže da će njegova ekipa igrati potpuno rasterećeno.

"Nastupamo rasterećeno, ali sa željom da se pokažemo u još boljem svetlu jer su nas oni jedini nadigrali u Čairu".

U pripremnom periodu, Partizan je imao problema sa povredama, pa su i u Nemačku otputovali nedovoljno oporavljeni igrači.

"Upravo ti igrači nam mnogo znače, pa se nadam da ćemo svi odigrati najbolje što znamo kako bismo nadomestili nedostatke koje imamo u odnosu na jednu od najboljih ekipa Evrope", kaže Kajganić.

U sedam odigranih utakmica grupne faze Lige šampiona, Partizan je ostvario jednu pobedu i šest poraza.



Gubimo poluvreme 17:13, steta, imali smo 13:13 nekih pet minuta pre kaja poluvremena.

Kraj, 31:23, utakmica resena u prvim minutima drugog poluvremena kad su se Nemci odlepili na +7 i do kraja rutinski odradili posao, imali smo prilike da mozda sa manjom razlikom izgubimo ali smo u zadnjih 6 minuta odigrali jako lose i bez datog gola.
Last edited by rabesandratana on 07 Feb 2013, 20:51, edited 1 time in total.
Vucicu pederu ne damo ti titulu !

Dacha
Deda
NBG
Cuburac i cerka
Dexi
Angus Young
Don i kum
Jedno ime
Chinaski
User avatar
rabesandratana
 
Posts: 10826
Joined: 27 Nov 2011, 15:43

PreviousNext

Return to Rukomet

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests