Board index Razni Sportovi Rukomet

Srpski rukometni klubovi u Evropi...

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby ALCZ45 » 02 Apr 2011, 20:20

Trenutno je utakmica prekinuta zbog bacanja raznih predmeta i petardi na teren. Kazu da i navijaci ulaze :duel:
ALCZ45
 
Posts: 266
Joined: 14 Mar 2011, 23:08
Location: Beograd

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby irriducibili » 02 Apr 2011, 20:23

ALCZ45 wrote:Trenutno je utakmica prekinuta zbog bacanja raznih predmeta i petardi na teren. Kazu da i navijaci ulaze :duel:

A nekada je cvetala ljubav sa AEK-ovim navijacima. Od ljubavi do mrznje samo korak nam treba.... :facepalm:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby ALCZ45 » 02 Apr 2011, 20:23

Cini mi se da je gotova utakmica?!
ALCZ45
 
Posts: 266
Joined: 14 Mar 2011, 23:08
Location: Beograd

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby irriducibili » 02 Apr 2011, 20:25

Gotova ili prekinuta?
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby ALCZ45 » 02 Apr 2011, 20:28

irriducibili wrote:Gotova ili prekinuta?

Kakva je razlika. Mi idemo dalje :clap:
23-24
ALCZ45
 
Posts: 266
Joined: 14 Mar 2011, 23:08
Location: Beograd

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Tumbas » 02 Apr 2011, 20:33

Bravo Crno-Beli!!!! :cheers:
Moj tata je vaš kolega!
User avatar
Tumbas
 
Posts: 1764
Joined: 17 Mar 2011, 11:34

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby ALCZ45 » 02 Apr 2011, 20:38

irriducibili wrote:
ALCZ45 wrote:Trenutno je utakmica prekinuta zbog bacanja raznih predmeta i petardi na teren. Kazu da i navijaci ulaze :duel:

A nekada je cvetala ljubav sa AEK-ovim navijacima. Od ljubavi do mrznje samo korak nam treba.... :facepalm:

Ko gubi ima pravo da se ljuti
ALCZ45
 
Posts: 266
Joined: 14 Mar 2011, 23:08
Location: Beograd

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Stoxan » 02 Apr 2011, 20:48

Navijači AEK-a napali rukometaše Partizana!

Novosti online | 02. april 2011. 21:32 | Komentara: 0
Nekoliko sekundi pre kraja revanš meča polufinala Čelendž kupa u Atini pristalice grčkog tima upale na teren i nasrnule na crno-bele. Partizan slavio i u revanšu 24:23 i obezbedili mesto među četiri najbolja tima

Image
Rukometaši Partizana

Skandal u Atini! Navijači AEK su nekoliko sekundi pre kraja polufinalnog meča četvrtfinala Čelendž kupa između rukometaša grčkog tima i Partizana uleteli u teren i napali Beograđane! Čak su koristili i baklje.

Utakmica je bila prekinuta, a završena je pobedom Partizana 24:23 i plasmanom crno-belih u polufinale ovog evropskog takmičenja.

Prvi duel u Beogradu završen je rezultatom 28:22 za crno-bele, koji su ispunili obećanje i u prestonici Grčke dokazali da su mnogo bolji tim od Atinjana.


U užarenoj atmosferi ekipa trenera Aleksandra Brkovića nijednog trenutka nije gubila kompas. Većim delom utakmice ekipe su bile u egalu, a kada je već bilo jasno da AEK nema kvalitet da stigne i prestigne prednost iz prvog meča, Beograđani su rutinski utakmicu priveli kraju.

Partizan je u samom finišu imao i tri gola prednosti, ali pamti se samo konačan rezultat, odnosno plasman u polufinale Čelendž kupa.

novosti
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby irriducibili » 02 Apr 2011, 21:04

ALCZ45 wrote:
irriducibili wrote:
ALCZ45 wrote:Trenutno je utakmica prekinuta zbog bacanja raznih predmeta i petardi na teren. Kazu da i navijaci ulaze :duel:

A nekada je cvetala ljubav sa AEK-ovim navijacima. Od ljubavi do mrznje samo korak nam treba.... :facepalm:

Ko gubi ima pravo da se ljuti

Neki novi klinci donose i neke nove stvari, sopstveni izbor i prijateljstva. Ali ovo sto se desava nije smelo da se desi. Ne vidim nijedan razlog zasto smo uvuceni u medju-grcka razracunavanja, te smo postali aktivni ucesnik njihovog obracuna. Mene posebno boli sto je doslo do toga da se nasi i navijaci AEK-a toliko zamrze, to nikako nije smelo da se desi. Ima stvari u zivotu koje su bitnije od sporta, a u tim trenucima oni su bili uz nas. Ja im to nikada necu zaboraviti. Neki nazalost imaju krace pamcenje
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby ALCZ45 » 02 Apr 2011, 21:17

irriducibili wrote:
ALCZ45 wrote:
irriducibili wrote:
ALCZ45 wrote:Trenutno je utakmica prekinuta zbog bacanja raznih predmeta i petardi na teren. Kazu da i navijaci ulaze :duel:

A nekada je cvetala ljubav sa AEK-ovim navijacima. Od ljubavi do mrznje samo korak nam treba.... :facepalm:

Ko gubi ima pravo da se ljuti

Neki novi klinci donose i neke nove stvari, sopstveni izbor i prijateljstva. Ali ovo sto se desava nije smelo da se desi. Ne vidim nijedan razlog zasto smo uvuceni u medju-grcka razracunavanja, te smo postali aktivni ucesnik njihovog obracuna. Mene posebno boli sto je doslo do toga da se nasi i navijaci AEK-a toliko zamrze, to nikako nije smelo da se desi. Ima stvari u zivotu koje su bitnije od sporta, a u tim trenucima oni su bili uz nas. Ja im to nikada necu zaboraviti. Neki nazalost imaju krace pamcenje

O cemu ti pricas?
Nije to izbor "novih klinaca"!
Niko nije rekao da smo mi na krv i na noz sa njima. Ali nismo ni od onih koji ce da sede na dve stolice. Jednostavno Paokare su nam po svemu blize.
Takodje, niko ne zaboravlja njihovu posetu u najteze vreme, ali se posle toga dosta stvari izdesavalo zbog kojih su izgubili kredibilitet kod nas.
No, to ovo nije tema za to... Ako te interesuje zasto smo se "udaljili" objasnicu ti na PM.
ALCZ45
 
Posts: 266
Joined: 14 Mar 2011, 23:08
Location: Beograd

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby DON » 02 Apr 2011, 21:19

Ineresuje mene, napiši ovde ....
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Jovan » 02 Apr 2011, 21:20

irriducibili wrote:
ALCZ45 wrote:
irriducibili wrote:
ALCZ45 wrote:Trenutno je utakmica prekinuta zbog bacanja raznih predmeta i petardi na teren. Kazu da i navijaci ulaze :duel:

A nekada je cvetala ljubav sa AEK-ovim navijacima. Od ljubavi do mrznje samo korak nam treba.... :facepalm:

Ko gubi ima pravo da se ljuti

Neki novi klinci donose i neke nove stvari, sopstveni izbor i prijateljstva. Ali ovo sto se desava nije smelo da se desi. Ne vidim nijedan razlog zasto smo uvuceni u medju-grcka razracunavanja, te smo postali aktivni ucesnik njihovog obracuna. Mene posebno boli sto je doslo do toga da se nasi i navijaci AEK-a toliko zamrze, to nikako nije smelo da se desi. Ima stvari u zivotu koje su bitnije od sporta, a u tim trenucima oni su bili uz nas. Ja im to nikada necu zaboraviti. Neki nazalost imaju krace pamcenje


Са наше стране је све било коректно на Бањици, нити једна лоша реч није упућена ка њима од стране Гробара. Где је показана било каква мржња према њима? То што су их Паокаре мало прозивале, то је друга ствар. Уосталом, познато је њихово пријатељство са навијачима Марсеја, а ко је мало упућен у та дешавања, зна какви су они. После овога вечерас, глупо је уопште више дискутовати о томе.
Jovan
 
Posts: 2162
Joined: 15 Mar 2011, 11:38
Location: Beograd

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Bane » 02 Apr 2011, 21:21

Ja sam negde procitao/cuo da smo mi dali njihovu zastavu paokarama i da su od tad odnosi promenjeni.
User avatar
Bane
 
Posts: 2705
Joined: 16 Mar 2011, 14:10
Location: Чачак

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby DON » 02 Apr 2011, 21:25

Radnički slavio u Portugalu 29:28 ....

Крагујевчани срушили Бенфику
2 апр, 2011 Раднички - Бенфика 29 :28 (16:18)

Лисабон – Дворана: ЕДП Бенфика. Гледалаца: 750. Судије: Мајевски и Терешченков (Белорусија). Седмерци: Раднички 8 (4), Бенфика 5 (4). Искључења: Раднички 14, Бенфика 12 минута.

РАДНИЧКИ: Миљковић, Ђукић 9, Раденовић, Продановић 1, Јанићијевић, Златановић, Радојевић 3, Тица 2, Петровић, Цветиновић 6, Милинчић, Симић, Брњас 3, Шмигић 5.

БЕНФИКА: Пенеда, Тавареш 7, Лопес, Паис, Педросо, Фереирињо, Роке 5, Грака 1, Кандејас, Карнеиро 7, Силва 3, Ареја, Коста 1, Вучићевић 4.

Играч утакмице: Иван Шмигић (Раднички).

Семафор: 3:5 (7), 5:7 (11), 10:16 (23), 16:16 (28), 22:20 (40), 27:25 (52).



Били су на ивици понора, али су успели да славе. Губили су Крагујевчани 10:16, а онда је Слободан Јокановић затражио минут одмора. После тога – 16:16.

У наставку су предвођени капитеном Миланом Ђукићем формално домаћини преокренули, константно водили, и пред реванш (недеља у 18 часова) стекли минималну предност.
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Srpski klubovi u Evropi...

Postby Tumbas » 02 Apr 2011, 21:25

Moj tata je vaš kolega!
User avatar
Tumbas
 
Posts: 1764
Joined: 17 Mar 2011, 11:34

PreviousNext

Return to Rukomet

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests