Regionalna rukometna SEHA liga

Re: Regionalna SEHA liga

Postby Remy Bonjasky » 03 Apr 2015, 00:03

Manaskov i spanac Makeda su vec potpisali za sledecu sezonu.Hocemo i Cupica,al videcemo sta ce biti.

@pit

A ko bi dosao u raspali FK?
O Partizane, grmi pesma sad sa južne strane, oo... Ne daj da stane, jebi, gazi, kurvu, dok ne svane, oo...

KUMANOVO JE SRBIJA!
Remy Bonjasky

Postby Pit Bull » 03 Apr 2015, 00:05

Pa ne dovodis odmah igrace za neke skupe pare, za pocetak napravis ekipu koja moze ravnopravno da odigra dvomec sa npr. Bate Borisovim i slicno, secas se i sam kad vec spomenuh ove da ih je krnjav Vardar pre par sezona umalo izbacio u kvalama za LS, mada pricalo se da je namesteno bilo. Ulozis malo i eto ti jedne sezone Evropa, druge mozda i neki iskorak...

Da su tako razmisljali Zahovic i drustvo, Maribor nikad ne bi stigao na ovaj nivo na kojem je sada...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ

NFL Fantasy Champion(2014)
Pit Bull

Postby Remy Bonjasky » 03 Apr 2015, 00:07

Bate Borisov?Pa ta je ekipa jaca od Partizana,a kamo li cak da bude Vardar kao njih.
Da li ti verujes da nema kod nas na terenima ni po 2000-3000 hiljade navijaca u proseku,toliko je fudbal nepopularan kod nas.
Inace gledao sam tu utakmicu uzivo,Vardar Bate revans 0-0.
O Partizane, grmi pesma sad sa južne strane, oo... Ne daj da stane, jebi, gazi, kurvu, dok ne svane, oo...

KUMANOVO JE SRBIJA!
Remy Bonjasky

Postby Pit Bull » 03 Apr 2015, 00:10

Pa eto vidis, taj Bate je te sezone dobio Bajerna ako se ne varam a igrao sa Vardarom 0:0, naveo sam ti primer da se igra ravnopravno i uz malo srece izbaci. Normalno je da nema interesovanja kad se nista ne napravi u Evropi, da se prodje npr. prva runda, da se dodje u PO LE kroz kvale za LS, mislis da ne bi bio pun stadion?

Publiku odredjuju rezultati osim u ekstremnim situacijama.

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ

Pit Bull

Postby Remy Bonjasky » 03 Apr 2015, 00:12

Ne bi,max nekih 15 000,takav smo mi narod i to vise ljudi se skupi iz drugih gradova,na primer da gleda kao ja Rabotnicki - Lazio ili Rabotnicki Bolton itd.
Gledao sam i Spaniju uzivo i sad cu opet :biggrin:

KUMANOVO JE SRBIJA!
Remy Bonjasky

Re: Regionalna rukometna SEHA liga

Postby jabukamen » 13 Sep 2018, 04:38

"Da imamo život, sport bi nam bio zabava a ne patologija." Sloba Milošević twitter.
jabukamen

Re: Regionalna rukometna SEHA liga

Postby Pit Bull » 13 Sep 2018, 14:03

Pit Bull

Previous

Return to Rukomet