Board index Razni Sportovi Rukomet

Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljivosti

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby Starešina » 08 Apr 2011, 15:55

Teshko da postoje adekvatniji pridevi za ove osobe.
Ne volim da uvijam, kada osetim govno-kazhem da smrdi a ne da ne mirishe lepo..
..no dobro..
Svi u dragstor, jebite se klaberi !
Starešina
 
Posts: 980
Joined: 18 Mar 2011, 10:23

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby DON » 08 Apr 2011, 16:14

http://rss.org.rs/files/36/PAROVI_1-2_-_zene.pdf

Parovi 1/2 Kupa za žene:

НАИСА - ЗАЈЕЧАР

БАЧКА ПАЛАНКА НОПАЛ - ЈАГОДИНА
User avatar
DON
 
Posts: 19537
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby Napredpartizan » 08 Apr 2011, 17:55

Koliko je jadan ovaj Butulija :facepalm:
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby Unexpected » 08 Apr 2011, 20:16

Mnogo dobrih igrača iz Butulijine generacije je upropašteno, ne bi li od njega tata napravio igrača. Šta onda drugo očekivati sem ovakvih izjava.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby DON » 09 Apr 2011, 14:54

Милић: Све паре на Партизан, Љубишић: Одбрана је наша снага
9 апр, 2011

Бањица ће бити поприште дуела “вечитих” ривала, после кошарке и фудбала, спортска јавност имаће прилику да ужива у мечу два најбоља српска рукометна клуба.

После пласмана у полуфинале Челенџ купа, уз подршку Гробара, црно-бели желе да потврде титулу и по други пут у сезони савладају пулене Игора Бутулије.

Са друге стране црвено-бели, и поред свих проблема, желе да покажу да су бољи тим од Парног ваљка и да им врате за пораз у Шумицама.

На голу Партизана биће одлични Страхиња Милић док ће мрежу Црвене звезде чувати сјајни Бојан Љубишић, момци који су феноменалним одбранама довели своје тимове до врха табеле.

Коју бисте квоту на кладионици дали на победу вашег тима?

Страхиња Милић (Партизан):

- Све паре на победу Партизана бих ставио. Рецимо да је довољно да квота буде 1.60, јер очекујем чисту победу мог тима.

Бојан Љубишић (Црвена Звезда):

- Увек 1.80 и на Партизан и на нас. Исход дербија је увек незахвално прогнозирати, па најбоље тако.

Шта је снага вашег тима?

Страхиња Милић (Партизан):

- Већи број квалитетнијих играча. Мислим да имамо доста момака који могу одлично да одиграју на свим позицијама, а и дужа клупа је наша предност.

Бојан Љубишић (Црвена Звезда):

- У одбрани дефинитивно. Кад она ради како треба онда нема проблема све иде као подмазано.

Која је најјача, а која најслабија карика противника?

Страхиња Милић (Партизан):

- Мислим да су у тиму Звезде најопаснији Тривунџа, Зеленовић и голман Љубишић. Кад је реч о најслабијој карици мислим да је ти мањак играча

Бојан Љубишић (Црвена Звезда):

- Не могу на такав начин да гледам на наше дуеле. Увек неко нови искочи, а рукомет је колективна игра. Пре неку годину смо говорили да је Зоки Мартиновић највећа опасност, а оно нам Димитријевић даде осам голова… Али, рецимо, Ненад Максић држи све под контролом и по годинама и по стажу. А, слабе карике немају.

Који трофеј сањате?

Страхиња Милић (Партизан):

- Дуплу круну пре свега, а сад су апетити порасли и у Челенџ купу, које је сигурно далеко јаче такмичење од наше лиге, јер код нас постоји само један добар и квалитетан тим.

Бојан Љубишић (Црвена Звезда):

- Сви заједно смо тренирали и спремали се и за првенство и за Куп. Како су се издешавале неке ствари знам да би многи волели да ми данас само изађемо и стојимо на терену, али то нећемо учинити. У Купу смо у завршници, па је ето и то само по себи доказ о чему сањамо.

Ког играча из противничког табора бисте пожелели у свом тиму?

Страхиња Милић (Партизан):

- Немању Зеленовића, зато што је одличан играч, а пре свега добар момак.

Бојан Љубишић (Црвена Звезда):

- Ни једног, сви моји су бољи!

Нема више карата

Већ је познато да ће капије Бањице бити отворене око 17 часова, Гробарима је омогућен улаз са стране код базена и најватренијим присталицама црно – белих неће бити потребне карте за судар вечитих.

За другу страну, која гледа на ВМА штампано је 1.000 карата и оне су подељене пријатељима клуба, љубитељима рукомета, породицама и управа тима из Хумске је одлучила да Звезди да сто улазница.

Требало би истаћи да су све карте подељене и да се данас на Бањици може очекивати дупке пуна дворана.

User avatar
DON
 
Posts: 19537
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby Nebojsa » 09 Apr 2011, 19:30

Pobeda 25-23! :bravo: Golman Zvezde je nemoguce branio, i to je razlog zasto se mi nismo ranije odlepili. Hvala Butuliji za 2 minuta na kraju. (Iako je i ranije zasluzio.) Ovom pobedom smo osigurali titulu. Titula, titula slavice se titula, Partizan je sampion, peva cela Srbija!!
Image
Evo i izvestaja sa utakmice:

Partizanu rukometni derbi
Izvor: B92
Rukometaši Partizana pobedili su Crvenu zvezdeu na Banjici sa 25:23, u derbiju 23. kola šampionata Srbije.

Ovim trijumfom Partizan je verovatno i osvojio titulu prvaka zemlje pošto sada ima šest bodova više i meč manje od najvećeg rivala.

Najefikasniji u sastavu Partizana bio je Nenad Maksić sa pet golova, dok je najefikasniji na utakmici bio kapiten Zvezde Srđan Trivundža sa devet poghodaka.

Pred ovaj duel iz tabora ’crno-belih’ najavili su da će bez obzira na probleme Zvezde ići na pobedu koja bi im i definivno osigurala titulu, dok su iz Zvezde rekli da ukoliko im se oduzeti bodovi ne vrate ovaj duel neće imati rezultatski značaj.

Podsetimo, ’crveno-belima’ dva boda su oduzeta zbog dugovanja bivšem golmanu Perišiću. U ranijim sezonama slične stvari su se takođe dešavale, ali bodovi nikada nisu oduzimani ekipama koje se bore za titulu.

Partizan je znatno bolje ušao u duel. Vidljivo je bilo i da je motivacija kod domaćih rukometaša na mnogo većem nivou, dok su igrači Zvezde delovali letargično i nezainteresovano.

’Crno-beli’ su poveli na startu sa 3:0, pa 5:1, ali se Zvezda sa dva vezana gola približila na 5:3. U nastavku prvog dela domaćin je nastavio da igra sa znatno više energije i u odbrani i unapadu, čemu svedoči i podatak da je Partizan već do 20. minuta zaradio pet isključenja. I pored toga 'crno-beli' su u tom trenutku vodili sa 11:6, ali je u narednim minutima Zvezda zaigrala kombinovanu odbranu za koji PArtizan nije imao rešenje.

Postigli su 'crveno-beli' pet vezanih golova, izjednačili na 11:11, a do kraja poluvremena Partizan je ipak vratio vođstvo sa još dva gola (13:11).

Početkom nastavka Zvezda se ponovo u dva navrata približila na samo gol minusa, ali je Partizan svaki put odgovarao mini-serijom i tako je održavao prednost od tri do četiri gola.

Takva situacija na terenu viđena je u najvećem delu drugog poluvremena, a tri minuta pre kraja utakmice Zvezda je ponovo prišla na samo gol minusa (23:22), a onda je zbog prigovora sudiji Igroa Butulije Crvena zvezda dobila dva minuta igrača manje.

Sudije su nakon toga podigle ruku, ali nisu dosudile pasivan napad Partizanu koji je posle 15-ak sekundi postigao gol i poveo sa 24:22. Međutim, Zvezda je u narednom napadu postigla gol sa igračem manje a uz to je i iznudila isključenje.

Partizan naredni napad nije iskortistio, ali nije ni Zvezda svoj, pa su 'crno-beli' iz kontre postigli gol za konačnih 25:23.
25.IV 2014 - 79:81

PG: Lowry, Paul
PG/SG: LaVine
SG: Redick
SG/SF: Butler, Ariza,
SF: Gallinari
SF/PF: Crowder
PF/C: Love, Thompson, Plumlee
C: B. Lopez
User avatar
Nebojsa
 
Posts: 4820
Joined: 29 Mar 2011, 14:13

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby Unexpected » 09 Apr 2011, 21:36

subota 9.04.2011 | 22:05
Butulija: "Nisam ja problematičan"
Izvor: B92, Beta

Trener Partizana Aleksandar Brković rekao je posle derbija sa Crvenom zvezdom, da je njegov tim zasluženo pobedio.

"Čestitam navijačima na podršci i igračima na sjajnoj borbi. Mislim da smo odlično odigrali, ali smo primili nekoliko golova koje nije trebalo", izjavio je Brković.

Partizan je pobedio Crvenu zvezdu sa 25:23 (13:11) u 23. kolu Superlige Srbije. "Vodili smo sa 11:6, a onda smo dozvolili da Zvezda napravi seriju od 5:0", dodao je Brković na konferenciji za novinare.

Jedan od najiskusnijih igrača Partizana Nenad Maksić smatra da je njegov tim zasluženo pobedio, jer je vodio celu utakmicu.

"Mislim da je derbi opravdao očekivanja. Jasno je da smo bili pod velikim pritiskom i da smo ovaj meč morali da dobijemo kako bismo osvojili titulu. Golman Zvezde Bojan Ljubišić je odbranio sve što je trebalo i on je najzaslužniji što je bio ovakav rezultat na kraju meča", rekao je Maksić.

Trener Crvene zvezde Igor Butulija čestitao je Partizanu pobedu u derbiju.

"Momci su se borili. Sve druge stvari...'to je igra mačke i miša'. Crvena zvezda ima veliku budućnost, niko nas neće ugasiti. Svi su znali ko će da sudi ovaj meč. Delegat je sve vreme stajao pored mene. Neće me niko napraviti problematičnim, jer to nisam. Mi ćemo sada našu šansu potražiti u Kupu Srbije", rekao je Butulija.

Igrač Crvene zvezde Boban Živković čestitao je protivnicima pobedu.

"Bila je fer utakmica, sa puno grešaka, ali lepa za gledanje", rekao je Živković
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby VMJunior » 09 Apr 2011, 22:03

Kotile se,mnozile se..Kotile se,mnozile se :cheers: :D

Trofeji stizu,spremaju se sampionska slavlja u nasoj porodici..

A vreme slavlja,naseg slavlja,tek dolazi..!

Bravo majstori!
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby AirBall » 10 Apr 2011, 00:16

Ненад Перуничић после дербија напао делегата

Image

После утакмице у тунелу до свлачионице директор Црвене звезде Ненад Перуничић вербално је напао делегата утакмице Слободана Вишекруну. Ипак, до већег инцидента није дошло, ствари су се брзо смириле.


http://www.zurnal.rs/2011/04/09/nenad-p ... index.html
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106391
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby DON » 10 Apr 2011, 13:18

У утакмицама комплетног,
23. кола СРЛ за мушкарце
постигнути су следећи резултати:

Црвенка - Прибој 25:24 (11:9)
Партизан - Црвена Звезда 25:23 (13:11)
Металопластика - Наисус 32:22 (15:8)
Југовић Унимет - Динамо 28:23 (13:11)
Смедерево ДУ Интеграл - Пожаревац 22:22 (13:10)
Планинка Пролом вода - Раднички 27:29 (10:17)
Колубара - Врање 35:25 (17:13)
Војводина Железничар - ПКБ 35:39 (15:16)



http://rss.org.rs/#rezultati:1001-23

TAbela...

Što se tiče derbija, drago mi je zbog pobede, težak i "RUŽAN" meč. Partizan je mnogo bolji, da sudijski par nije vratio Zvezdu u život bilo bi preko 10.

Slavlje u svlačionici, potom u crno-belom svetu.

Ko je bio na tekmi mogao je da vidi da postoji sukob među Grobarima i da su se vodili "pregovori".
User avatar
DON
 
Posts: 19537
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Transferi, aktueknosti, zanimljivosti ...

Postby Stoxan » 12 Apr 2011, 10:03

Miloš Kostadinović, desno krilo Partizana najverovatnije odlazi u Sloveniju, tj u Velenje.

Da li postoje indicije da će još neko napustiti Partizan, tu pre svih mislim na ove mlade (Milić, Dimitrijević, Pilipović, Marjanac, Mešter...)? Bila je neka priča oko Milića?
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Transferi, aktueknosti, zanimljivosti ...

Postby DON » 12 Apr 2011, 12:11

Stoxan wrote:Miloš Kostadinović, desno krilo Partizana najverovatnije odlazi u Sloveniju, tj u Velenje.

Da li postoje indicije da će još neko napustiti Partizan, tu pre svih mislim na ove mlade (Milić, Dimitrijević, Pilipović, Marjanac, Mešter...)? Bila je neka priča oko Milića?


U pravu si, nije jos potpisao ali je blizu, Milić je na meti Vesprema ali oni pored njega hoće i Alilovića, videćemo šta će biti, Sava Mešter će najverovatnije u Celje sa Zelenim ... Dimitrijević najverovatnije ostaje, za Apatinca ne znam, mislim da će ostati ako ne dobije neku dobru ponudu.

Играчи Црвене Звезде обуставили тренинге
12 апр, 2011

Играчи Црвене звезде су после дербија решили да потпуно обуставе рад, не тренирају до четвртка!

Од првог дана пролећа, 21. марта, црвено-бели су незадовољство због кашњења сад већ шест плата, исказивали тихим штрајком, тренирајући само једном дневно. Видевши да то није дало никаквог резултата одлучили су се, изгледа, за радикалнији потез. У спортском смислу после суботњег пораза од вечитог ривала немају више шта да изгубе, осим што им је остало да се некако боре макар за оно што су договорили приликом склапања уговора.

Нико од играча јуче није одговарао на позиве, па смо позвали тренера Игора Бутулију да проверимо о чему се ради.

Да ли је тачно да играчи неће тренирати до четвртка?

– Немам шта да Вам одговорим на то питање, пошто ме зовете само кад су неки скандали у питању – званичан је био тренер Игор Бутулија.

Били бисмо најсрећнији да пишемо само о лепим стварима, али…

– Ја сам само тренер, имате директора Перуничића, па га питајте.

Питамо и Ненада Перуничића, шта се догађа?

– Јел` могу једном да будем без коментара, да мало да`нем душом?! Већ ми се толико негативности накупило, колико није за претходних двадесет година – одвратио је Ненад Перуничић. – Стварно сам сваки пут спреман да изађем у сусрет, али сад сам без коментара.

Мада нисмо ништа успели од њих да сазнамо, очигледно су обојица, изнурени, неуспелим покушајима да одрже клуб, па је можда и то разлог и њиховог размимоилажења у погледу како треба поступати и шта чинити, да би се Звезда стабилизовала…

Подсетимо После одлуке да тренирају једном дневно, директор Ненад Перуничић је у званичном саопштењу рекао да разуме играче, апеловао на државна предузећа да користе једнаке критеријуме за финансирање и спонзорисање према свима.

У том саопштењу стоји и да су у клубу свесни да неки од играча нису у стању да финансирају ни долазак на тренинг. У међувремену дошло је и дотле да је Ђорђе Пешић био приморан због неплаћене кирије да напусти стан и да се пресели у хотел фудбалског клуба на Аутокоманди, а како је директор црвено-белих изјавио само је питање докле ће и према осталима газде имати разумевања.

Подсетимо готово целу прву поставу Звезде чине играчи ван Београда, капитен Срђан Тривунџа, Бојан Љубишић, Бобан Живковић, Владимир Ђурић, Ђорђе Пешић, Драгољуб Перовић, Огњен Јокић…

Подсетимо и да би за викенд црвено-бели у 24. колу Супер лиге требало да дочекају у Шумицама Југовић Унимет.


Брковић: Поносан сам на момке
12 апр, 2011

Чист доказ да младим тренерима треба дати шансу и гурнути их у ватру је Александар Брковић (30), перспективни и амбициозни тренер Партизана. Вероватно популарни Брка тренутно проживљава најлепше тренутке у каријери, његов црно-бели тим је на корак од освајања титуле, игра полуфинале Купа Србије, а близу је и да исти успех понови у Челенџ купу и направи историјски успех за српски рукомет.

– Дебитовао сам пред крај прошле сезоне, екипа је била трећа, а завршили смо на крају на петом месту и некако ми је остао тај горак укус у устима. Сад је другачије, овог пута сам правио екипу, спремао како мислим да треба, па могу да кажем да је ово моја прва сезона. Наравно да сам задовољан, у трци смо за три трофеја, а ако освојимо и два пехара нећемо бити незадовољни.

Стално спуштате лопту на земљу, а тешко је поверовати да можете да испустите тако велику предност у преосталих осам кола?

– Свестан сам тога, али наша филозофија је таква да из сваке утакмице желимо да извучемо максимум и тек после одиграног последњег кола можемо да славимо титулу. Мислим да би били јако неозбиљни кад би испустили овако високу предност.

Имате разлога да будете поносни?

– И јесам поносан, али на момке, моје играче, руководство и пријатеље клуба. Имам огромну подршку у свима, права смо породица и оно што ме посебно радује јесте чињеница да смо као клуб направили огроман искорак за наш рукомет. Мислим да смо понашањем, односом према другим клубовима, судијама, утакмицама и тренинзима показали како се понашају спортисти. Морам да будем задовољан тиме, јер од момака тражим да буду спортисти, да увек буду фер и поштени и да не улазе у конфликте.

Већ сте се окренули полуфиналним мечевима са Бенфиком?

– Размишљамо о Португалцима, али пре тога нас очекују важни мечеви против Смедерева и Пожаревца. Почели смо припреме за те дуеле, имамо изузетно високе амбиције и надам се да смо спремни да изборимо пласман у полуфинале и направимо сјајан резултат.

Испуњен сан

По завршетку утакмице, играчи и руководство Партизана су дуго на терену славили са навијачима. Ориле су се црно – беле песме, нису изостале ни традиционалне победничке „волим га као ока два”…

А, онда су навијачи приредили највеће изненађење тренеру тима из Хумске и почели да скандирају његово име.

– Испунили су ми дечачки и животни сан – кратко је рекао Александар Брковић.
User avatar
DON
 
Posts: 19537
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Transferi, aktueknosti, zanimljivosti ...

Postby Stoxan » 12 Apr 2011, 12:38

VUČKO_88 wrote:U pravu si, nije jos potpisao ali je blizu, Milić je na meti Vesprema ali oni pored njega hoće i Alilovića, videćemo šta će biti, Sava Mešter će najverovatnije u Celje sa Zelenim ... Dimitrijević najverovatnije ostaje, za Apatinca ne znam, mislim da će ostati ako ne dobije neku dobru ponudu.


Žao mi što nismo u mogućnosti da zadržimo najbolje. Verujem da će se dovesti adekvatne zamene. Nekako sam naivno verovao da ćemo uspeti da zadržimo malo duže ove mlade i da napravimo nešto više u Evropi. Imamo sjajnu generaciju 90. god (Milić, Mešter, Dimitrijević, Ilić, Džamić...), malo starije Pilipovića, Marjanca, Kostadinovića.. Stvarno smo ove godine lepo skockali tim. A tu su i mlađi Potić, Minić, Radivojević, Golubović.. koji će u narednom periodu biti nosioci
Ajd po pozicijama. Milića će verovatno Džamić da nasledi. Ne znam šta će biti sa Ljubenovićem, ali će tu trebati jedan dobar golman. Kostadinovića verovatno Radivojević, koji je odličan potencijal, tu je i Luka Minić. Žao mi Meštera što neće ostati duže. Strašan igrač. Mislim da će on u Celju proći bolje nego Zelenović.

Jel se zna šta će Maksić posle? Skoro 40 godina, a igra kao lav. Dobro bi nam došao i sledeće godine.
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Transferi, aktueknosti, zanimljivosti ...

Postby DON » 12 Apr 2011, 12:54

Stoxan wrote:
VUČKO_88 wrote:U pravu si, nije jos potpisao ali je blizu, Milić je na meti Vesprema ali oni pored njega hoće i Alilovića, videćemo šta će biti, Sava Mešter će najverovatnije u Celje sa Zelenim ... Dimitrijević najverovatnije ostaje, za Apatinca ne znam, mislim da će ostati ako ne dobije neku dobru ponudu.


Žao mi što nismo u mogućnosti da zadržimo najbolje. Verujem da će se dovesti adekvatne zamene. Nekako sam naivno verovao da ćemo uspeti da zadržimo malo duže ove mlade i da napravimo nešto više u Evropi. Imamo sjajnu generaciju 90. god (Milić, Mešter, Dimitrijević, Ilić, Džamić...), malo starije Pilipovića, Marjanca, Kostadinovića.. Stvarno smo ove godine lepo skockali tim. A tu su i mlađi Potić, Minić, Radivojević, Golubović.. koji će u narednom periodu biti nosioci
Ajd po pozicijama. Milića će verovatno Džamić da nasledi. Ne znam šta će biti sa Ljubenovićem, ali će tu trebati jedan dobar golman. Kostadinovića verovatno Radivojević, koji je odličan potencijal, tu je i Luka Minić. Žao mi Meštera što neće ostati duže. Strašan igrač. Mislim da će on u Celju proći bolje nego Zelenović.

Jel se zna šta će Maksić posle? Skoro 40 godina, a igra kao lav. Dobro bi nam došao i sledeće godine.




Svaka čast :goodpost:

MA važno je da ostane kostur, nadam se da će Maksa ostati, izrazio je želju ...

Milošu je vreme da ide, tu su mali Radivojević i Minić, Blagojević mi je rekao da će oni maksimalno dati šanus svojoj deci i de samo u krajnjoj nuždi dovoditi igrače.

Ostaće u timu veliki deo ove ekipe, dodaće im se još par igrača i mislim da ćemo sledeće sezone biti još jači.

Po meni je Mešter trenutno najveći potencijal u Srbiji (od igrača koji nastupaju na našim parketima), fenomenalan momak, dobar , kulturan, radan.

Ne treba zaboraviti da ,ako ode, tu je Babić koji je povređen, kai i levo krilo Kladarin, a što se tiče Ljubenovića, on je sa pozicije drugog golmana prebačen na tribine, jer se Dzama razbranio.

Ali samo se nadam da će biti para i da će nastaviti da rade kvalitetno u RK PArtizanu, i da će nastaviti saradnju sa KK Partizanom koja je izvaredna.

Ono što je Butulija rekao, naš, normalni Butulija Bojan, PARTIZAN JE PORODICA .....

P.S. Sutra igramo sa Smederevom, odloženi meč (17,30)

Edit: Po meni, najpotrebniji će biti golman i pivotmen, napadač ....
User avatar
DON
 
Posts: 19537
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Transferi, aktueknosti, zanimljivosti ...

Postby Stoxan » 12 Apr 2011, 13:52

Ove godine je stvarno bilo milina gledati Partizan. Posle dužeg vremena naše utakmice nisu bile mučenje, što se dešavalo i prošle godine, a pogotovo ranije. Samo da se nastavi tako. Lepo se vidi hemija u ekipi, čak i spolja je to vidljivo. Prava porodica!
Samo da se nastavi i dalje tako. Zadržati Brkovića što duže, možda kasnije ponuditi Maksiću neku ulogu u stručnom štabu, jer verujem da je veliki deo i njegove zasluge za ovo što nam se dešava, tu ne mislim samo na igračke kvalitete.

Vidiš, skroz sam zaboravio na Babića i Kladarina. Nadam se da će se uspešno vratiti, jer propustili su čitavu sezonu. Ja sam bio ubeđen da su oni otišli negde. Znam da su bili u timu pred početak sezone na pripremama. Znam da su igrali na memorijalnom turniru Dragan Ranković, tj znam da je Babić igrao, pošto je bio jedan od boljih.

Što se tiče Save, imao sam jednom priliku da se nađem u nekom društvu u kom je i on bio. To je bilo još dok je igrao za Crvenku. Retko kulturan momak. Možda ne bi bilo loše za njega da ostane još godinu dana ovde. Mlad je ima vremena. Ima znanje, ne treba da brine. Verujem da bi vrlo brzo postao jedan od nosioca reprezentacije. Ovako može da mu se desi da se izgubi. Mada verujem da će uspeti u karijeri. U svakom slučaju želim mu sve najbolje, šta god odlučio.

A ovo za golmana i pivota apsolutno se slažem. Posebno nam škripi na crti. Stojan i Rašić su dosta slabi napadači i tu smo čini mi se ove godine i bili najtanji. Trebaće nam neki razbijač. Mada bi od ove dvojice pre zadržao Radana, čovek bije i ne prašta :D
A Džambo ako nam ode biće dosta problema. Džama i Ljubenović nisu kapacitet da sami iznesu celu sezonu. Trebaće nam jedan dobar golman, mada ja ne vidim ko bi to mogao biti. Mada iskreno bar golmana u Srbiji ne manjka.
Milić me dosta potseća na Šterbika, stasom, odbranama. Mada vidim da je dosta luđi od novopečenog Španca :D
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

PreviousNext

Return to Rukomet

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests